Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamusie 2018
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 14 września 2019, 02:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania - zdrówka życzę.

    Wczoraj mieliśmy chrzest. Olek był grzeczny ale też nie mieliśmy chrztu podczas mszy a przed więc szybko poszło. Proboszcz w porządku bo nam przesunął o godzinę bo msza miała trwać 2 czy 2,5 godziny i powiedział że z dzieckiem tyle czasu to nie damy rady.

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 14 września 2019, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkowi się poprzestawiały godziny. Wstaje o 6 i nie chce spać już. Naprawdę, punkt 6 otwiera oczy i tyle ze spania.

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 14 września 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eilleen wrote:
    Olkowi się poprzestawiały godziny. Wstaje o 6 i nie chce spać już. Naprawdę, punkt 6 otwiera oczy i tyle ze spania.
    Moj to cała noc się budzi i ryczy. dość. Nic dziś nie spałam bo jak nie mały ryczał to Poli lekarstwo i tak w kółko

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze to wlasnie z rozpoczeciu przedszkola te choroby, co sie dziecko zaklimatyzuje to znowu od poczatku :/

    Moja tez sie rzuca w nocy, tez poplakuje, wczoraj sie z rykiem obudzila tez o 6 rano. Takze ja bylam bardziej wyspana z noworodkiem 😀

    Chabasse myslalam o nifty ale tez niedostane tak szybko terminu a tez mi sie wydaje ze ta punkcja zbada wiekszy wachlarz wad, bo jesli to jakas jest faktycznie to nie z tych najczestszych. Ale wiecie tak czulam ze cos jest nie tak, w ogole nie czuje sie w ciazy ani nie czuje tej ciazy tak jakby moje cialo zignorowalo ten fakt. Takze sklaniam sie ku genetyce :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2019, 08:42

  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 14 września 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia każda ciąża inna. Ja przy Poli też myślałam, że to drugie niepowodzenie bo też nie czułam się ciazowo. Oby wyniki były ok.

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • 1ania1 Autorytet
    Postów: 1991 584

    Wysłany: 14 września 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu Olek i mój Filip to z tym niespaniem się synchronizują. Dzisiaj idziemy na wesele, a nam się oczy zamykają.

    o1483e5ehwc7f9hb.png
  • squirrel Autorytet
    Postów: 1291 615

    Wysłany: 14 września 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja też od kilku dni popłakuje w nocy. Nie wiem o co chodzi....

    🌸 ❤️ sierpień 2018
    🐻❤️ maj 2021
  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 14 września 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tragedia z tym spaniem. Jeść też nie chce. Mleko i jogurt.

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 882

    Wysłany: 14 września 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4c17a1921710f64amed.jpg6

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 882

    Wysłany: 14 września 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co to moze byc ???
    Wyszlo takich 5 szt tydzien temu wypukle jakby z plynem 1 mm . Jakos mnie to niezapokiolo bardzo obserwowalam. Bardzo powoli sie zmniejszaja tydzien minal a sa widoczne ale juz plaskie. Dzis 2 nowe wyszly.... a jutro niedziela.
    Nic oprocz tych krost nie dolega. Nie swedza. Zasuszam sudokremem

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 14 września 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz a jest już po szczepieniu na mmr?

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 882

    Wysłany: 14 września 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W srode idziemy

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 14 września 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas z jedzeniem też tragedia.. ja nic nie mogę włożyć do buzi, bo wszystko mi zabiera. To jakiś diabeł pożeracz. Zre wszystko i chce cały czas. Nic jej tak nie cieszy jak jedzenie. Mam wrażenie że to jej sens życia. Żyje od posiłku do posiłku. No i pomiędzy też coś czasem wydebi. Ehh. Załamka. To już drugie moje dziecko z taką przypadłością. Tylko mi nie piszcie, że lepsze takie niż niejadek. Słyszę to wszędzie. Ale tylko od tych, którzy nie widzieli jak moje dzieci pochłaniają..

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 14 września 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po mmr. Za 3 yg. Idziemy na osobę i pneumokoki chyba. W planach jeszcze meningi. Ale boje się ich.. no i sporo kosztują, a starszaka też chce tym zaszczepić.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 14 września 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filip nauczył się mówić mniam i mlaskać. Robi to kiedy chce jeść, a chce jeść prawie zawsze. Dzisiaj cały wieczór było mniam i mlaskanie. To mały odkurzacz, wcina jak szalony

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • 1ania1 Autorytet
    Postów: 1991 584

    Wysłany: 14 września 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u nas to samo, mały wciąga jak odkurzacz wszystko. Czasami jak wiem, że na pewno nie jest głodny, a chce coś zjeść to muszę to po kryjomu robić😁
    Odwiozlam małego do mamy o 20, narazie nie dzwoni więc chyba nie jest tak źle, chociaż myślami ciągle jestem przy nim.

    o1483e5ehwc7f9hb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2019, 02:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko pozazdroscic 😀 Moja wrecz przeciwnie a mam wrazenie ze mamy regres bo juz nic nie chce z lyzeczki. I wlasnie dostala goraczki ale zadnych innych objawow brak narazie. Zreszta moj emek tez chory umiera, zawsze wtedy kiedy to najgorszy moment :/

  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 15 września 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nocne odstawianie idzie nam dobrze :) wieczorem Filip zasypia u mnie na rękach, w nocy daje mu wody i zasypia, ewentualnie lulam go na rękach :)

    nesssssa, pumka1990 lubią tę wiadomość

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1923 809

    Wysłany: 15 września 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas fatalna noc, kataru dostała :/ teraz drzemie już. W czwartek było szczepienie a teraz choróbsko wyszło, super...
    O dziwo zjadła owsianke na śniadanie rozgrzewającą, z kurkumą pieprzem i cynamonem.

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 15 września 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa1509 wrote:
    Filip nauczył się mówić mniam i mlaskać. Robi to kiedy chce jeść, a chce jeść prawie zawsze. Dzisiaj cały wieczór było mniam i mlaskanie. To mały odkurzacz, wcina jak szalony
    Jak wagowo wasze dzieciaczki uda w związku z takim apetytem. U na 11 kg dziewczynka.w sumie nie tak źle, ale trochę to mnie wysiłku kosztuje, żeby ciągle nie jadła.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
‹‹ 2226 2227 2228 2229 2230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ