Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamusie 2018
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Rany ja dalej siedzę :-( ale mi się dziś kolejki trafiły, aż mnie z głodu skręca a same stare dziadki i siedzą bo 15-20 min.
    A czemu nie korzystasz z pierszenstwam? Ja wcziraj nie miałam skrupułów. Zapytałam. Poprosiłam. Weszłam. Po minucie wyszłam. Podziękowałam i już..

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się właśnie dziwię że nie skorzysta z przywileju.

    AnkaK90 lubi tę wiadomość

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmieniłam kod na 3 z przodu :-)

    ingelita, agania, Dooti, chabasse, Ania241188, AnkaK90, pumka1990, misia-kasia lubią tę wiadomość

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie potrafię korzystać z przywilejów.. te staruchy w przychodniach zabijają wzrokiem.. :O

    Według nich ciąża nie choroba.. Ale starość przecież też nie?! ?! :O

  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1923 809

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tym etapie ciąży ja już też wchodzę i korzystam z pierwszeństwa. W laboratoriach duchota, ludzie kaszlą, nie dzięki nie będę stać jeszcze i czekać aż padnę. A że brak kultury i empatii w tym kraju to już zatraciłam nawet jakieś skrupuły.

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1923 809

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Ja nie potrafię korzystać z przywilejów.. te staruchy w przychodniach zabijają wzrokiem.. :O

    Według nich ciąża nie choroba.. Ale starość przecież też nie?! ?! :O

    Właśnie, i to jest właściwa odpowiedź jak słyszysz że ciąża to nie choroba. Starość też nie :)))

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
  • Ithildin Ekspertka
    Postów: 149 361

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tym, jak byłam tydzień na antybiotykach, bo uznałam, że przed 4 osoby w kolejce do laboratorium nie będę się wciskać, straciłam wszelkie skrupuły :) Pamiętajmy, że nie wiemy czy ludzie w miejscach takich jak apteki, poczekalnie lekarskie i laboratoria są zdrowi, pierwszeństwo w tych miejscach PRAWNIE nam przysługuje nie bez powodu, tylko dla dobra głównie naszych dzieci ;)

    p19ugywljhfa9tgr.png

    Aniołek 27.09.2017 - 9 tydzień
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chabasse wrote:
    A co tam masz ciekawego. Może ja bym się zainteresowała? Wysyłka wchodzi w grę? Ni chyba że jesteś z Wawy to mogę podjechać gdzieś.

    Tu się pożaliłam a wczoraj się kupiec trafił :D i opchnęłam te ubrania i mam z głowy i miejsca więcej :)

    Eilleen lubi tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Zolza_ Autorytet
    Postów: 1098 784

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chabasse wrote:
    A poza wszystkimi super wieściami to dowiwdzialam że moje łożysko osiągnęło już 2 stopień. Yyy.. Się zestarzalo czyli. Nie wiem czemu. Nie palę broń Boże, nie pije. Jedynie słodycze zajadam. Ale cukrzycy ponoć nie mam. I się zastanawiam czy to ja coś zle robię czy taka natura. Ktoś ma podobnie..? Czy jestem jedyna z takim łożyskkiem?
    To jest normalne że łożysko się starzeję. Ja też mam II stopień. Także to normalny objaw.

    iv099vvj1wzlmrpz.png
  • Zolza_ Autorytet
    Postów: 1098 784

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś wypakowalam ubranka do komody i spakowałam torbę dla małej do szpitala. I się zmęczyłam tym... Czuję się jak babcia. Wszystko mnie męczy :-(

    iv099vvj1wzlmrpz.png
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W laboratorium wchodzę bez kolejki :) ale w sklepie nie potrafię... Ludzie stają się ślepi, kasjerzy nie widzą mnie, a mi nie chce się przeciskać z koszem.
    Ostatnio miałam 3 rzeczy w ręku, przede mną stała babcia z dzieckiem, jak już wszystko położyłam na taśmie to otworzyli kasę obok, no zanim ja to zbiorę, przejdę to będę ostatnia, a babka tylko powiedziała żebym przeszła obok do kasy, ale nie przepuściła :p
    Za to w tramwaju jak weszłam to 2 kobitki zerwały się na równe nogi :)

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj przyjeżdża do mnie położna :) ciekawa jestem jak to będzie wygladac

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • squirrel Autorytet
    Postów: 1291 615

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi pozycjami do spania to mamaginekolog pisała, że to tylko mity i można spać tak jak jest każdej wygodnie. Swoją drogą te położne na szkole rodzenia mogłyby sobie oszczędzić takich wiadomości o tym, że śpiąc na plecach, czy na prawym boku urodzimy martwe dzieci.. U mnie ostatnio na szkole rodzenia położna też podzieliła się wiadomością, jak to matki z pierwszym dzieckiem są niewprawione w podnoszeniu i trzymaniu dzieci i był przypadek matki w szpitalu, która upuściła swoje nowo narodzone dziecko na podłogę. Jakbyśmy miały mało stresów związanych z opieką nad noworodkiem...

    marcela123 lubi tę wiadomość

    🌸 ❤️ sierpień 2018
    🐻❤️ maj 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Wystarczająco jesteśmy zestresowane.. :/

    A położne zamiast pomóc to tylk9 zamęt robią. :)

  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na forach nie brakuje pytań typu: obudziłam się na prawym boku, czy mogłam zaszkodzić dziecku... Strasznie dużo mitów krąży, ja śpię tak jak jest mi wygodnie :) generalnie wiercę się jak szalona w nocy więc tylko na brzuchu nie śpię :p na prawym boku jest mi wygodnie, na lewym w sumie też, a na plecach nigdy nie lubiłam spać. A Położne są raczej od tego żeby pomagać a nie straszyć... Ja wierzę w moc instynktu macierzyńskiego :)

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio skorzystałam z przywileju w Ikei. Bym stała w tej kolejce ale było z 5 osób przede mną i każdy miał po 2 wózki a mała marudziła że głodna a my raptem mieliśmy parę rzeczy to tak mnie Rosjanka zbeształa... Nie wiem co mówiła ale jej ton i głośność wypowiadania mówiła sama za siebie.

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam w 33 tygodniu.
    A to mój brzuch i 13 kg na plus ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/89f4797594fb.jpg

    Eilleen, edytkaa93, chabasse, justyna14, pumka1990, Dooti, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Kasiaja, misia-kasia, ingelita, marcela123, e_mii, squirrel, Existenz, Iva79, Patti_MG lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludzie są niekulturalni. Ja też nie zawsze wykorzystuje przywilej. Jeśli się dobrze czuje to ok. Wszystko też zależy ile osób jest przede mną. Ale faktycznie ludzie ślepną.

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najczęściej w kolejce puszcza jakiś pijaczek, oni mają troszkę kultury jednak :) w Dino u nas jest taki kasjer co pół godziny jedna osobę kasuje, jak mnie widzi to tylko spojrzy że z brzuchem i odwraca głowę... Kasjerzy rozumiem że nie widzą, bo oni mają inne zajęcie, ale reszta kolejki najwyżej odsyła do innej kasy.

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • pumka1990 Autorytet
    Postów: 1186 599

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie AFI? Mi właśnie wyszło 20/21 :/ 29 tydzień i 6 dzień, a według USG 30+2 :(

    Emil - 28.07.2018 r - godzina 22.18 - 2530 gram i 50 cm szczęścia do kochania <3
    17u9sg18c0ymn8s1.png[/link]


    24+0 - 692 g/29+0 - 1392 g/32+6 - 2233 gramy szczęścia <3

‹‹ 886 887 888 889 890 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ