Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamusie 2018
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • squirrel Autorytet
    Postów: 1291 615

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina Ty to masz naprawdę duży brzuszek ;)

    🌸 ❤️ sierpień 2018
    🐻❤️ maj 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mi usuwa posty. :(

    Chyba forum nie może dac sobie rady z moim brzuchem. Hahaha ! :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 14:52

    squirrel, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Coś mi usuwa posty. :(

    Chyba forum nie może dac sobie rady z moim brzuchem. Hahaha ! :O
    Spróbuj jeszcze raz ;)

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/63b87e6dbd7b.jpg

    Może z innym zdjęciem się uda. :)

    A o to mój wielki brzuch.. wyglądam jak słoń. I tak też się czuje. :O

    nick nieaktualny, Ania241188, nick nieaktualny, Dooti, pumka1990, Kasiaja, Eilleen, ingelita, e_mii, chabasse, Existenz lubią tę wiadomość

  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do słonia to ci brakuje :) ale faktycznie brzuszek pokaźny, ale twoja Hania jest całkiem spora, więc miejsca jej potrzeba :)

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak myślałam, że to albo proszek albo żel pod prysznic...

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1923 809

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam swędzącą wysypkę na biodrach. Lekarka zaleciła mi krem Emolium, mam jakiś trójaktywny.
    Problem u mnie się skończył.

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesssssa wrote:
    Ja miałam swędzącą wysypkę na biodrach. Lekarka zaleciła mi krem Emolium, mam jakiś trójaktywny.
    Problem u mnie się skończył.

    A możesz zrobić mi zdjęcie jak wygląda?

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nessa, taki: ?

    https://aptekacud.pl/dermokosmetyki/542-emolium-krem-trojaktywny-50-ml-5903263244912?utm_source=google&utm_medium=pricewars2&utm_campaign=emolium-krem-trojaktywny-50-ml&gclid=CjwKCAjw9qfZBRA5EiwAiq0AbcCPaxIvVvgYufEiSmgoDs4xEWAl5cEoUlNFGpg3zu_8d0O0594tWxoCfoUQAvD_BwE

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1923 809

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę, on jest malutki 50ml ale cieniutką warstwę się smaruje

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2d0707deacaa.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 16:57

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci. Jutro kupię. Może coś pomoże :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Kasiaja Autorytet
    Postów: 1083 810

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja pokaże swoj benzol ;-) już bardzo mi ciężko
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bb63ed392019.jpg

    Eilleen, nick nieaktualny, edytkaa93, marcela123, Ania241188, ingelita, pumka1990, nick nieaktualny, nick nieaktualny, e_mii, chabasse, Iva79 lubią tę wiadomość

    km5shdge7thpmtsb.png[/url]
    17u9anli7kai2cz3.png
    qb3cru1dgr6glvjy.png
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne te nasze brzuszki. Zazdroszczę wam braku cellulitu. Ja niestety jestem skazana na długie spodnie. Bo problem mam z dostaniem sukienki żeby kolana zakryć. I żeby nie zbankrutowac. Ale jeszcze dwa miesiące dam radę.

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaja wrote:
    To i ja pokaże swoj benzol ;-) już bardzo mi ciężko
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bb63ed392019.jpg

    Ale malutki, fajniutki ! :)

    I widzę slicznosci na kanapie. :D

    Kasiaja, squirrel lubią tę wiadomość

  • Kasiaja Autorytet
    Postów: 1083 810

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Paulina :-) a ta księżniczka w tle to moich rodziców, my zdecydujemy się jak dzieciaczki podrosną, póki co mamy owczarka na działce :-)

    km5shdge7thpmtsb.png[/url]
    17u9anli7kai2cz3.png
    qb3cru1dgr6glvjy.png
  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro pokażę swój ;) mąż przyjdzie to mi zrobi foto ;)

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczęłam przeglądać po raz kolejny tapety do pokoju. Chcemy wytapetować kawałek gdzie będzie łóżeczko. Wszystkie wzory takie ładne, że nie wiem co chcę :( Sypialnie mamy niebieską (właściciel miał granatową, więc niebieski był jedyną opcją) i chcemy ją rozweselić tapetą. Mąż wróci to będę go męczyć :D

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam sobie takie naklejki na ścianę w motylki i kwiatuszki i poprzyklejam nad łóżeczkiem. Mam pościel i rożek w motylki więc będzie pasowało:)

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż chce coś takiego troszkę uniwersalnego... I to będzie w zasadzie taki kawałek co łóżeczko zajmuje, jedynie na wysokość 2,4m, a sypialnie musimy rozweselić bo mi strasznie się nie podoba

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • ingelita Autorytet
    Postów: 769 763

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie sprzed dwóch tygodni i w kiepskiej jakości, ale też wrzucę, chociaż sobie obiecałam, że nigdy tego nie zrobię :P
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4aebaa04a0e8.jpg

    nick nieaktualny, pumka1990, nick nieaktualny, Ania241188, Kasiaja, e_mii, squirrel lubią tę wiadomość

    j5rbjw4zpzcf32ff.png
    jox69vvjwkeeyc8z.png

‹‹ 888 889 890 891 892 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ