X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca - jod owszem ale ze nie w postaci kelpu. Dziwne to dla mnie bo przecież glony są najlepsza postacią jodu właśnie. Może po prostu nie przeprowadzili w tym zakresie badań i dlatego tak było napisane :p

    Kropka - też masz grupę krwi minusowa?

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • MomOfBoys Autorytet
    Postów: 586 489

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    My chcemy mieć z mężem niespodziankę życia. ;)
    A miałam dopisać czy nie chcecie 🙂
    A nie boisz się rozczarowania, bo chyba jednak zawsze nastawiamy się na jakąś płeć?
    Ja, z moją wrodzoną ciekawością, nie umiałabym tyle czekać wiedząc, że mogę znać płeć 🙂
    Ciuszki uniwersalne tylko będziesz kupować w takim razie pewnie 🙂

    16udhqvk36a6t6ao.png
    04.2017 - synek ❤️
    04.2018 - synek ❤️
  • Flara Autorytet
    Postów: 1073 843

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mommy wrote:
    Ja robię akurat sanco i pobiorą mi jutro krew u mojego ginekologa. W poprzedniej ciąży robiłam nifty i tez u niego pobierali mi krew.
    Tylko, ze ja prowadzę ciążę w poliklinice i u nich akurat robią te badanie.

    Dzieki za info, w poprzedniej ciąży tez robiłam Nifty, ale teraz się trochę zmieniło i próbki nie są już badane w Polsce i przez to w niewielu miejscach stacjonarnie można zrobić. Można zamówić pielęgniarkę do domu która pobierze krew ale właśnie bije się z myślami z jakiego portalu zamówić to badanie.

    2017 - listopad - córka :)
    2020 - sierpień - córka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu a Ty próbowałaś do tego gina się umówić co pisałyśmy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, będę szła do Dobrego Miasta. Miałam iść jutro, ale trochę plany mi się pozmieniały i raczej później pójdę, o ile zdążę przed dentystą. Jak coś to trudno, będę placić. Ale raczej zdążę

  • Miszczynka Przyjaciółka
    Postów: 116 168

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do testów to ja teraz robiłam Nifty pro. Miałam opcje żeby pielęgniarka przyszła do mnie do domu ale wolałam podjechać do punktu pobrań. Moja krew pojechała do Katowic.

  • Atina Koleżanka
    Postów: 39 79

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile placicie na Nifty ? Pro ? Harmony ? inne ?
    w piątek będę mieć wyniki z prenatalnych pappa i hcg, jeśli wyjdą niepewne będę rozglądać sie za dodatkowymi.

    od 2 tyg biore Asmag Forte 3 x dziennie, zdecydowanie mniej czuje rozciągająca się macice.

  • Kropka4 Autorytet
    Postów: 1015 736

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Ja bd miała CC i też dlatego muszę te badanie wykonać.

    Ja jeszcze nie wiem jak będę rodzić. Ale spytam na następnej wizycie czy mam zbadać te przeciwciała.

    mhsvj44jaatf8jcr.png

    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego"(Łk 1,35-37)


  • Kropka4 Autorytet
    Postów: 1015 736

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Starająca - jod owszem ale ze nie w postaci kelpu. Dziwne to dla mnie bo przecież glony są najlepsza postacią jodu właśnie. Może po prostu nie przeprowadzili w tym zakresie badań i dlatego tak było napisane :p

    Kropka - też masz grupę krwi minusowa?

    Tak. Ja mam AB Rh - natomiast mąż A Rh +

    Irola lubi tę wiadomość

    mhsvj44jaatf8jcr.png

    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego"(Łk 1,35-37)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu ja już zostaje u tego lekarza 🙂 wizytę u dentysty też mam ale dopiero 24 lutego.

    Dziewczyny a ta pappe robiłyście same czy lekarz Wam zalecił? Bo mój na ten temat dziś nic nie mówił. Chyba że przy prenatalnych powie

  • cela1518 Autorytet
    Postów: 520 421

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki345 wrote:
    Dlatego tu to napisałam, bo doskonale rozumiem chęć sprawdzenia czy jest ok, ale to nie jest bezpieczne, a mam wrażenie że dużo dziewczyn używa przed 12 tc
    Mi lekarz powiedział żebym nie dała sobie wmówić by słuchać bicia serca przed 12tyg i powiedział że z nim posłucham bicia serduszka dopiero po 12tyg i już nie mogę się doczekać

    Niki345 lubi tę wiadomość

    f2wlupjypf2pzqjw.png
  • Lilou1984 Autorytet
    Postów: 606 2011

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po kolejnych prenatalnych. W tamtym tyg robiłam na nfz wczoraj Lux med A dzisiaj prywatnie ;)
    Trochę przesada ale podobno usg jest nieszkodliwe A ja już do najmłodszych nie należę więc stwierdziłam że jak 3 specjalistów obejrzy to będę spokojna.

    Wszyscy zgodni że wszystko ok i w normie:)
    Przeziernosc 1.7, kość nosowa widoczna, serce i przepływy super.
    Każdy z lekarzy stwierdził że dziewczynka:) więc jak 3 się pomyli to będzie wydarzenie;)

    Mam pod sercem już prawie 7 cm czlowieka

    Dziewczyny powodzenia na prenatalnych i życzę równie dobrych wieści ♡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2020, 21:28

    Asasa, MartitaS, agniecha2101, Zozo, Atina, Iskierka87, Kagu3, aniołkowa_mama, Irola, to_tylko_ja, Malutka_94, Paula2702 lubią tę wiadomość

    wff2f71x05vw53di.png
    piu3vfxm0fy27doz.png
  • cela1518 Autorytet
    Postów: 520 421

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred gratuluje coraz większe te nasze dzieciaczki. Ja jutro wizytę mam urywam się z pracy żeby zdążyć bo powiedział że jutro mi więcej czasu musi przeznaczyć bo będzie zakładał mi nareszcie kartę. Mam nadzieję że wszystko z malenstwem wporzadku bo dziś boli mnie brzuch pól dnia i nie wiem o co chodzi

    Mildred lubi tę wiadomość

    f2wlupjypf2pzqjw.png
  • MomOfBoys Autorytet
    Postów: 586 489

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou1984 wrote:
    Ja po kolejnych prenatalnych. W tamtym tyg robiłam na nfz wczoraj Lux med A dzisiaj prywatnie ;)
    Trochę przesada ale podobno usg jest nieszkodliwe A ja już do najmłodszych nie należę więc stwierdziłam że jak 3 specjalistów obejrzy to będę spokojna.

    Wszyscy zgodni że wszystko ok i w normie:)
    Przeziernosc 1.7, kość nosowa widoczna, serce i przepływy super.
    Każdy z lekarzy stwierdził że dziewczynka:) więc jak 3 się pomyli to będzie wydarzenie;)

    Mam pod sercem już prawie 7 cm czlowieka

    Dziewczyny powodzenia na prenatalnych i życzę równie dobrych wieści ♡
    Super! Zazdroszczę córeńki 😍
    Póki co dziewczynek więcej chyba ☺️

    16udhqvk36a6t6ao.png
    04.2017 - synek ❤️
    04.2018 - synek ❤️
  • Lilou1984 Autorytet
    Postów: 606 2011

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MomOfBoys wrote:
    Super! Zazdroszczę córeńki 😍
    Póki co dziewczynek więcej chyba ☺️

    Mi się chłopiec marzył bo córeczkę już mam ale dziewczynki są super więc w sumie się cieszę:D

    wff2f71x05vw53di.png
    piu3vfxm0fy27doz.png
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cela1518 wrote:
    Mildred gratuluje coraz większe te nasze dzieciaczki. Ja jutro wizytę mam urywam się z pracy żeby zdążyć bo powiedział że jutro mi więcej czasu musi przeznaczyć bo będzie zakładał mi nareszcie kartę. Mam nadzieję że wszystko z malenstwem wporzadku bo dziś boli mnie brzuch pól dnia i nie wiem o co chodzi
    Brzuch pewnie się rozciąga,rosniesz ❤️ będzie dobrze kochana. Musi być !!

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MomOfBoys wrote:
    A miałam dopisać czy nie chcecie 🙂
    A nie boisz się rozczarowania, bo chyba jednak zawsze nastawiamy się na jakąś płeć?
    Ja, z moją wrodzoną ciekawością, nie umiałabym tyle czekać wiedząc, że mogę znać płeć 🙂
    Ciuszki uniwersalne tylko będziesz kupować w takim razie pewnie 🙂


    Nie będzie żadnego rozczarowania, ma być zdrowe i tyle🙏😘 Ja jestem z tych nielubiących różowego i białego więc ciuszki w multikolorach w śmieszne wzory.
    Dzięki że pytasz. . Będzie super. Doczekać się nie mogę sierpnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2020, 22:23

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Kropka4 Autorytet
    Postów: 1015 736

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa.katarzyna wrote:
    https://www.testdna.pl/trombofilia-wrodzona-badanie/
    Ja robiłam tutaj w większości miast można pobrać próbki w laboratorium lub zamówić samemu do domu i pobrać.
    Ja nie wiem boję się tylko żeby nic się dziecku nie stało. Ogólnie geny można "oszukać" do tych co mi wyszły dostałam 12 stron zaleceń jak postępować by uniknąć chorób krążenia.
    Możesz na razie sobie zbadać homocysteine, b12 i kwas foliowy. To się w jakimś stopniu wiąże z tymi genami. Np homocysteina musi być mniej niż 10 a w ciazy najlepiej mniej niż 7.

    Muszę to sobie przemyśleć. Tyle tych badań... Człowiek się tylko denerwuje

    mhsvj44jaatf8jcr.png

    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego"(Łk 1,35-37)


  • Miszczynka Przyjaciółka
    Postów: 116 168

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atina ja za Nifty pro zapłaciłam 2400zł. Pappa z usg będzie mnie kosztować 340 zł.

    Atina lubi tę wiadomość

  • Niki345 Autorytet
    Postów: 5415 6785

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 03:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cela1518 wrote:
    Mi lekarz powiedział żebym nie dała sobie wmówić by słuchać bicia serca przed 12tyg i powiedział że z nim posłucham bicia serduszka dopiero po 12tyg i już nie mogę się doczekać
    Też czekam na ten moment, to jest niesamowite przeżycie 💛 dużo już mam nie zostało 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2020, 03:05

    gNtjp2.png
    🔹Rocznik 83', starania od 2018, AMH 1,62 ng/ml
    ▪️PAI-1 4G hetero ▪️NK 19% ▪️ HLA-I dodatnie

    2018.11 IUI - 11tc [*]
    2019.04 IUI - 5 tc [*] [*] bliźniaki
    2019.10 IVF: 15 oocytów, 10 MII, 7 blastek w 5 dobie
    (5 klasy A, 2 klasy B )
    2019.10 FET 1x 🍀 4 tc [*]
    2019.11.29 FET 2x 🍀🍀
    BETA: 5dpt 2,61; 7dpt 44,9; 10dpt 204,0; 13dpt 716,6
    2019.12.17, 18 dpt - są ❤️❤️
    2019.12.24, 25 dpt - 6tc [*] ❤️💔
    2020.07.25, 36tc+6, poród, 3320gr, 56cm ♂️👣

    ▪️🍀🍀🍀🍀 nadal na zimowisku

    Prowadzę stronę:
    👉www.mamapoinvitro.pl
    gdzie zbieram nasze doświadczenia odnośnie starań oraz historie forumowych Staraczek (są wyjątkowe, szkoda żeby zniknęły w odmętach Internetu). Jeżeli chciałabyś, abym dodała również Twoją lub masz jakieś uwagi pisz śmiało [email protected] 😊
‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ