X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • Kropka4 Autorytet
    Postów: 1015 736

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że mi już leci mleko ? 😳 tak od paru dni zauważyłam że mam plamy na pizamie no i co zmienie na świeżą to rano znowu brudna i to chyba jest mleko 🙈 ale czemu tylko z jednej piersi ? I to w dodatku tej mniejszej 🙊 jeszcze tego mi brakuje żeby w staniku spać... Bo inaczej jak te nakładki mają mi się trzymać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2020, 10:29

    mhsvj44jaatf8jcr.png

    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego"(Łk 1,35-37)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MomOfBoys wrote:
    A to nie zależy od tego czy to jego rejon jeszcze będzie? Każdy kurier ma swój rejon przecież. Jeśli rodzice mieszkają daleko to słabo.

    A tak oczywiście, po prostu nie napisałam że u mnie to była ta sama miejscowość tylko o dwie ulice dalej więc na pewno tak jest

  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MomOfBoys wrote:
    A to nie zależy od tego czy to jego rejon jeszcze będzie? Każdy kurier ma swój rejon przecież. Jeśli rodzice mieszkają daleko to słabo.

    Blisko ale nie wiem czy jego rejon. Niektorzy jeździli nie w swoj rejon nie mamy dużego miasta 5 min autem i jestes na drugim koncu .

    Edit : 800 metrow dalej mieszkają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2020, 10:40

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszły ❤️❤️
    7769cbb4cab3.jpg

    I znalazłam po Ali piękne buciki
    624e75bdf744.jpg
    I jeszcze wcześniej kilka rzeczy kupiłam
    a41b6b8aec9a.jpg

    56 mam prawie skończone. Jeszcze brakuje mi półśpiochów.
    62 teraz będę kupować :) ale po Ali też mam dużo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2020, 10:37

    to_tylko_ja, Kropka4, Iskierka87, Evli, Zozo, MartitaS, Bela, Malutka_94, aniołkowa_mama, m@rzenie, Madzko, Kindoll, tym_janek, agniecha2101 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka4 wrote:
    Możliwe, że mi już leci mleko ? 😳 tak od paru dni zauważyłam że mam plamy na pizamie no i co zmienie na świeżą to rano znowu brudna i to chyba jest mleko 🙈 ale czemu tylko z jednej piersi ? I to w dodatku tej mniejszej 🙊 jeszcze tego mi brakuje żeby w staniku spać... Bo inaczej jak te nakładki mają mi się trzymać
    Ja już mam siarę i tez w jednej piersi. Tej ,głównej, która częściej karmiłam :) tylko mi tak nie leci ale sprawdziłam z ciekawości czy już jest i jest. Teraz to nic, zobaczysz jak przy kp będziesz karmić jedną piersią, a z drugiej fontanna 🙃🙃

    Nadzieja777, Kropka4, agniecha2101 lubią tę wiadomość

  • MomOfBoys Autorytet
    Postów: 586 489

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo wrote:
    Blisko ale nie wiem czy jego rejon. Niektorzy jeździli nie w swoj rejon nie mamy dużego miasta 5 min autem i jestes na drugim koncu .

    Edit : 800 metrow dalej mieszkają
    800 m to niedużo. Jest szansa że się zgodzi ☺️

    16udhqvk36a6t6ao.png
    04.2017 - synek ❤️
    04.2018 - synek ❤️
  • Nadzieja777 Autorytet
    Postów: 1338 2375

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu3 wrote:
    Ja już mam siarę i tez w jednej piersi. Tej ,głównej, która częściej karmiłam :) tylko mi tak nie leci ale sprawdziłam z ciekawości czy już jest i jest. Teraz to nic, zobaczysz jak przy kp będziesz karmić jedną piersią, a z drugiej fontanna 🙃🙃

    Tez już mam, strasznie dziwne uczucia dla pierworódki Haha 😁

    7.12 II kreski - beta hcg 1,375 ❤️🙏
    Mój mały cud 🤰🏻Mia ❤️👧
    15.04 ! 668g ! 🥰
    04.05 ! 830g ! 🥰
    25.05 ! 1321g ! 🥰
    04.06 ! Mamy 1,5 kg ❤️ !
    15.06 ! 2084 g 😍🥰 !
    29.06 ! 2400 g ❤️🤱🥰
    13.07 ! 2849 g 🍭🍼🍬
    27.07 ! 3490 g 🍬💜🍭

    ❤️ 04.08.2020r - witaj Córeczko na świecie ❤️
  • Kropka4 Autorytet
    Postów: 1015 736

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu3 wrote:
    Ja już mam siarę i tez w jednej piersi. Tej ,głównej, która częściej karmiłam :) tylko mi tak nie leci ale sprawdziłam z ciekawości czy już jest i jest. Teraz to nic, zobaczysz jak przy kp będziesz karmić jedną piersią, a z drugiej fontanna 🙃🙃

    O jejku to będzie jazda bez trzymanki 😂 ale przy pierwszej ciąży to możliwe, że tak szybko? Dziwne, że mi w nocy wycieka. W dzień nie zauważyłam. No nic, ważne żeby pokarm był to może nie będzie taka straszna ta początkowa droga mleczna.

    mhsvj44jaatf8jcr.png

    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego"(Łk 1,35-37)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu superowe rzeczy 🤩 skąd bodziaki zamawiałaś? Też muszę się w te 56 zaopatrzyć.

    Ja miałam kiedyś lekki wyciek przy podwyższonej prolaktynie 😂 oczywiście wiem że to co innego ale mi się przypomniało. Co do spania w staniku to ja ciągle śpię w nim bo mam tak wrażliwe sutki że samo ocieranie o koszulkę mnie strasznie drażni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka4 wrote:
    O jejku to będzie jazda bez trzymanki 😂 ale przy pierwszej ciąży to możliwe, że tak szybko? Dziwne, że mi w nocy wycieka. W dzień nie zauważyłam. No nic, ważne żeby pokarm był to może nie będzie taka straszna ta początkowa droga mleczna.

    Możliwe, nie martw się. Jeśli ktoś nie zauważy u siebie siary, to i tak nie oznacza, że kp nie wyjdzie. Mi w szpitalu nie szło, a od wejścia do domu zaczęłam karmić piersią. Po prostu w szpitalu nie dość, że nie nauczyli mnie poprawnie przystawiać, to udzielił mi się baby blues i non stop ryczalam. Na początku tak może być, ale ważne, by jakoś się nie dać i dać sobie pomóc 😉

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Kagu superowe rzeczy 🤩 skąd bodziaki zamawiałaś? Też muszę się w te 56 zaopatrzyć.

    Ja miałam kiedyś lekki wyciek przy podwyższonej prolaktynie 😂 oczywiście wiem że to co innego ale mi się przypomniało. Co do spania w staniku to ja ciągle śpię w nim bo mam tak wrażliwe sutki że samo ocieranie o koszulkę mnie strasznie drażni.

    Smyk. Przejrzalam wiele stron i albo ceny mnie powalały, albo nie było nic ładnego. A smyk jest ok. Jakość też zazwyczaj ok. Córka ma trochę ubrań od nich i się fajnie trzymają

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu3 wrote:
    Smyk. Przejrzalam wiele stron i albo ceny mnie powalały, albo nie było nic ładnego. A smyk jest ok. Jakość też zazwyczaj ok. Córka ma trochę ubrań od nich i się fajnie trzymają

    Kurcze jak ja patrzyłam na stronkę smyka to wszystko takie drogie było i się nie zdecydowałam. Szukam tych kopertowych bodziaków na krótki rękaw i chyba tylko sinsay mi pasuje cenowo :P biorąc pod uwagę że jeszcze sporo wydatków mnie czeka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Kurcze jak ja patrzyłam na stronkę smyka to wszystko takie drogie było i się nie zdecydowałam. Szukam tych kopertowych bodziaków na krótki rękaw i chyba tylko sinsay mi pasuje cenowo :P biorąc pod uwagę że jeszcze sporo wydatków mnie czeka.
    Wiesz co, 5 pak body wyszedł po 50 zł jakoś, to nawet dobra cena. Z Sinsay mają bardzo podobne te ceny chyba
    A i w smyku warto polować na przeceny sezonowe. Jak już Ala była na świecie to na przecenie potrafiłam kupić ,5 pak body za 20 zł , rozmiary do przodu :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2020, 10:58

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu no to w sumie fakt nie drogo, wcześniej jak jeszcze można było wychodzić to właśnie na przecenie w smyku widziałam świetne rzeczy i w super cenach. Może coś się znajdzie poszukam :)

  • Kropka4 Autorytet
    Postów: 1015 736

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu3 wrote:
    Wiesz co, 5 pak body wyszedł po 50 zł jakoś, to nawet dobra cena. Z Sinsay mają bardzo podobne te ceny chyba
    A i w smyku warto polować na przeceny sezonowe. Jak już Ala była na świecie to na przecenie potrafiłam kupić ,5 pak body za 20 zł , rozmiary do przodu :p

    A te 5 paki bodów są kopertowe ? Bo jednak te pierwsze rozmiary wolałabym kopertowe ☺

    mhsvj44jaatf8jcr.png

    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego"(Łk 1,35-37)


  • Kropka4 Autorytet
    Postów: 1015 736

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu3 wrote:
    Możliwe, nie martw się. Jeśli ktoś nie zauważy u siebie siary, to i tak nie oznacza, że kp nie wyjdzie. Mi w szpitalu nie szło, a od wejścia do domu zaczęłam karmić piersią. Po prostu w szpitalu nie dość, że nie nauczyli mnie poprawnie przystawiać, to udzielił mi się baby blues i non stop ryczalam. Na początku tak może być, ale ważne, by jakoś się nie dać i dać sobie pomóc 😉

    Tego się boję, że nie podołam, a malec będzie się denerwował. No mam nadzieję, że nie będą na mnie wywierać presji i ktoś mnie pokieruje jak dobrze maluszka przystawiać. ☺

    mhsvj44jaatf8jcr.png

    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego"(Łk 1,35-37)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka4 wrote:
    A te 5 paki bodów są kopertowe ? Bo jednak te pierwsze rozmiary wolałabym kopertowe ☺
    Nie, to zwykle..musiałabyś spojrzeć czy mają kopertowe, ale chyba rzadko się trafiają wielopaliwowy takich body. Ali jedne kopertowe kupiłam ładne w kiku kiedyś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka4 wrote:
    Tego się boję, że nie podołam, a malec będzie się denerwował. No mam nadzieję, że nie będą na mnie wywierać presji i ktoś mnie pokieruje jak dobrze maluszka przystawiać. ☺
    Nastaw się, że będzie dobrze. W kp dużo robi nasza głowa :)
    A nawet, jeśli będą problemy, to im więcej masz w sobie spokoju, tym bardziej dziecko chłonie nasze emocje. W ostateczności można ściągnąć , podać mm, ,a do kp podejść na spokojnie ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2020, 11:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm a z ta siara to zawsze w ciazy sie pojawia? I kiedy najczesciej? Ja mam tylko takie cos biale na sutkach najczesciej po kapieli, ale tak zeby mi lecialo to nie 🤔

    gosia17 lubi tę wiadomość

  • Malutka_94 Autorytet
    Postów: 585 683

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darkestfear wrote:
    Hmmm a z ta siara to zawsze w ciazy sie pojawia? I kiedy najczesciej? Ja mam tylko takie cos biale na sutkach najczesciej po kapieli, ale tak zeby mi lecialo to nie 🤔

    Nie pojawia się zawsze, w pierwszej ciąży nic mi nie ciekło ;) dopiero jak Mały się przyssał to poleciało

    A teraz czasami mam plamę na bluzce ;)

    darkestfear lubi tę wiadomość

    Malutka_94
    qb3c3e5eiy8bwivw.png
    85993e3k7v040zv7.png
‹‹ 578 579 580 581 582 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ