X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • YoYo85 Autorytet
    Postów: 356 176

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie przejdę rekrutacji do Salve to rozważam Madurowicza w którym sama się urodziłam 😁 i Medeor. Mam głeboką nadzieję że nie zarażę się koronawirusem 😓 bo wtedy poród w Zgierzu.

  • Mirabelka02 Autorytet
    Postów: 805 779

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ja jestem potwierdzeniem, że spokojne dziecko w brzuchu nie musi oznaczać spokojnego dziecka poza nim :D moja pierwsza córka nie była najruchliwsza, aż czasami musiałam ją sprowokować, żeby doliczyć się ruchów (pod koniec ciąży), na szczęście zawsze w ciągu godziny się odzywała odpowiednią ilość razy. No i wieczorami też zawsze się odzywała, jak jak już odpoczywałam, Ale w ciągu dnia było ciężko. Za to była bardzo, bardzo, ale to bardzo angażującym, głośnym dzieckiem, wymagającym ciągłego noszenia i obecności :) Słabo spała, samotne leżenie na macie mogę policzyć na palcach jednej ręki. Jest, jak to się mówi, temperamentna, ale najwspanialsza 😊

    Także teraz się cieszę, bo póki co mała fika częściej niż jej siostra :D Czuję ruchy regularnie codziennie, właściwie w każdej pozycji już są odczuwalne, jednak wiadomo najwcześniej podczas leżenia czy siedzenia. Odpowiada też czasem na nasze zaczepki.

    0d1y3e3kd67pqxfy.png
    ijpbdf9htcioseuj.png
  • Bela Autorytet
    Postów: 389 438

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaAgnieszka1989 wrote:
    W salve.od 30 tyg rekrutacja Sprzęt maja i porody juz tylko na nfz Jakas afera byla ze pacjentki płaciły na prywatny a oni jeszcze z nfz kase ciągneli.

    Pierwsze rodziłam w Pabianicach moja gin wtedy tam pracowala Sama opieke wspominam dobrze Ale ordynator i zastępca (który niestety byl przy moim porodzie,choć byl to za duze slowo) porażka

    Właśnie weszłam na strony tych szpitali i zaczęłam czytać co tam piszą, czyli wychodzi na to że jednak Medeo trochę lepszy? A mają ten odział neonatologiczny?
    Patrze na stronę pabianickiego szpitala i nazwiska swojego lekarza nie widzę.. kurcze muszę się go zapytać czy jeszcze tam pracuje. Raczej większość dobrych opinie słyszałam o PCM ale i negatywne się też zdążają. Ważne żeby albo trafić na super położna albo ja wynająć- opłacić. Nie mam pojęcia jak to się odbywa i czy w każdym szpitalu. Jejku jaka ja jestem zielona w tych tematach🙈

    W Madurowiczu kiedyś leżałam na patologii i z obserwacji podejście i zachowanie lekarzy bardzo profesjonalne.
    YoYo- nawet tak nie mów wypluj to słowo...!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2020, 11:11

    w57vpc0zoagnyrk6.png
    Nasze szczęście Oliwia💝🧸
    14.04.-21tc 382g❤️
    12.05.- 25tc 840g💘
    3.06.- 28 tc 1300g💝
    16.06.-30tc 1703g💞
    30.06- 32tc 2250g💖
  • AgaAgnieszka1989 Autorytet
    Postów: 494 374

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przy obu ciazach bardzo ruchliwe dzieci Syn przez piesze 3 mies oaza spokoju Nie musilam go nosić sam lezal na.macie lub w bujaku, potem mu sie zmieniło:) juz w wieku 3 lat na wizycie u psycholog (zaburzony rozwoj mowy) mowili ze jest wcześnie narazie ale trzeba będzie obsewowac w kierunku adhd bo.ku wukazuj znaczna nadpobudliwość

    m3sxqqmz9ufod68y.png
  • AgaAgnieszka1989 Autorytet
    Postów: 494 374

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bela wrote:
    Właśnie weszłam na strony tych szpitali i zaczęłam czytać co tam piszą, czyli wychodzi na to że jednak Medeo trochę lepszy? A mają ten odział neonatologiczny?
    Patrze na stronę pabianickiego szpitala i nazwiska swojego lekarza nie widzę.. kurcze muszę się go zapytać czy jeszcze tam pracuje. Raczej większość dobrych opinie słyszałam o PCM ale i negatywne się też zdążają. Ważne żeby albo trafić na super położna albo ja wynająć- opłacić. Nie mam pojęcia jak to się odbywa i czy w każdym szpitalu jejku jaka ja jestem zielona w tych tematach🙈

    W Madurowiczu kiedyś leżałam na patologii i z obserwacji podejście i zachowanie lekarzy bardzo profesjonalne.
    YoYo- nawet tak nie mów wypluj to słowo...!


    Może Twoj lekarz ma tylko dyzury? Moj lekarz z tego co pamiętam na stałe w CZMP jest a w czwartki ma dyury w Pabianicach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2020, 11:14

    m3sxqqmz9ufod68y.png
  • Bela Autorytet
    Postów: 389 438

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może, bo on też w dwóch z tego co pamietam w PCM i w CZMP również pracuje ale nie wiem czy nadal to jest aktualne. Na wizycie się go zapytam. A twój prowadzący jest z Łodzi ?

    w57vpc0zoagnyrk6.png
    Nasze szczęście Oliwia💝🧸
    14.04.-21tc 382g❤️
    12.05.- 25tc 840g💘
    3.06.- 28 tc 1300g💝
    16.06.-30tc 1703g💞
    30.06- 32tc 2250g💖
  • AgaAgnieszka1989 Autorytet
    Postów: 494 374

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Pabianic

    m3sxqqmz9ufod68y.png
  • YoYo85 Autorytet
    Postów: 356 176

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bela w Medeorze niesety nie mają oddziału neonatologicznego. Tylko taki podstawowy sprzęt.

  • Kropka4 Autorytet
    Postów: 1015 736

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaAgnieszka1989 wrote:
    U mnie przy obu ciazach bardzo ruchliwe dzieci Syn przez piesze 3 mies oaza spokoju Nie musilam go nosić sam lezal na.macie lub w bujaku, potem mu sie zmieniło:) juz w wieku 3 lat na wizycie u psycholog (zaburzony rozwoj mowy) mowili ze jest wcześnie narazie ale trzeba będzie obsewowac w kierunku adhd bo.ku wukazuj znaczna nadpobudliwość

    Tak nagle mu się zmieniło ? Chłopcy na ogół później zaczynają mówić. Mam koleżankę ktorej córka ma 5 lat i dopiero teraz idzie się z nią dogadać. Jak miała 4 to nawet nie mogłam jej zrozumieć, dopiero przedszkole wpłynęło na jej lepszą mowę. A co może być powodem adhd ?

    mhsvj44jaatf8jcr.png

    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego"(Łk 1,35-37)


  • AgaAgnieszka1989 Autorytet
    Postów: 494 374

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zęby wcześnie dostal i zaczelo się:) 2 godziny drzemki 2godziny placzu i tak na okrągło ale do roku cale uzębienie było
    Teraz ma 6 lat i sie dogadasz ale bardzo duzo pracy przy tym bylo

    m3sxqqmz9ufod68y.png
  • Bela Autorytet
    Postów: 389 438

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaAgnieszka1989 wrote:
    Z Pabianic
    To wydaje mi się że chodzimy do tego samego ginekologa.:)

    w57vpc0zoagnyrk6.png
    Nasze szczęście Oliwia💝🧸
    14.04.-21tc 382g❤️
    12.05.- 25tc 840g💘
    3.06.- 28 tc 1300g💝
    16.06.-30tc 1703g💞
    30.06- 32tc 2250g💖
  • AgaAgnieszka1989 Autorytet
    Postów: 494 374

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owczarek?

    m3sxqqmz9ufod68y.png
  • YoYo85 Autorytet
    Postów: 356 176

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka4 wrote:
    Tak nagle mu się zmieniło ? Chłopcy na ogół później zaczynają mówić. Mam koleżankę ktorej córka ma 5 lat i dopiero teraz idzie się z nią dogadać. Jak miała 4 to nawet nie mogłam jej zrozumieć, dopiero przedszkole wpłynęło na jej lepszą mowę. A co może być powodem adhd ?
    Moja córka też przez pierwszy rok można powiedzieć oaza spokoju a teraz diabeł wcielony. Na wszystko się wspina a jak coś nie po jej myśli to wrzask albo płacz. Nie usiedzi minuty. Ale mam nadzieję że to nie adhd 🙈

  • AgaAgnieszka1989 Autorytet
    Postów: 494 374

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas minelo tak po 3 rż wiec jest nadzieja :)

    m3sxqqmz9ufod68y.png
  • YoYo85 Autorytet
    Postów: 356 176

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę to miała być odpowiedź do AgaAgnieszka 😅 Sorry ale czasami to nie ogarniam.

    A tak z innej beczki. Czy w związku z pandemią chodzicie normalnie na wizyty kontrolne, badania rutynowe etc?

  • Bela Autorytet
    Postów: 389 438

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dokładnie😮 Dariusz Owczarek. Ale ten świat jest mały:)

    w57vpc0zoagnyrk6.png
    Nasze szczęście Oliwia💝🧸
    14.04.-21tc 382g❤️
    12.05.- 25tc 840g💘
    3.06.- 28 tc 1300g💝
    16.06.-30tc 1703g💞
    30.06- 32tc 2250g💖
  • YoYo85 Autorytet
    Postów: 356 176

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaAgnieszka1989 wrote:
    U nas minelo tak po 3 rż wiec jest nadzieja :)
    Po 3 roku? 😱 Matko, to mnie "pocieszyłaś" 🤣 Długa droga przede mną..

    AgaAgnieszka1989 lubi tę wiadomość

  • Mała_Gwiazdka Autorytet
    Postów: 686 784

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    YoYo85 wrote:
    Dzień dobry wszystkim 😊

    Sorry że tak nie na temat ale mam pytanie. Czy są wsród Was może dziewczyny z Łodzi i okolic?

    Ja jestem z okolic Łodzi, a dokładniej Aleksandrowa :) do Salve mam najbliżej, ale jeżeli nic się nie zmieni to urodze w Matce Polce tak jak pierwsza córkę. Tam pracuje mój lekarz i wiem że jemu przy porodzie mogę w pełni zaufać:) choć będę miała do przejechania całe miasto

    YoYo85 lubi tę wiadomość

    mhsv3e5eyqrqhx0e.png
    3i49df9hz44horru.png
  • Mała_Gwiazdka Autorytet
    Postów: 686 784

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że jest tak pięknie na dworze dzisiaj, że aż szkoda mi jeszcze bardziej że siedzimy w zamknięciu. Od rana jestem z córka na ogródku i słonko tak pięknie grzeje że opalam nóżki:)

    mhsv3e5eyqrqhx0e.png
    3i49df9hz44horru.png
  • Mała_Gwiazdka Autorytet
    Postów: 686 784

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    YoYo85 wrote:
    Jeśli nie przejdę rekrutacji do Salve to rozważam Madurowicza w którym sama się urodziłam 😁 i Medeor. Mam głeboką nadzieję że nie zarażę się koronawirusem 😓 bo wtedy poród w Zgierzu.
    Z tego co wiem to Zgierz ma odremontowana porodowke, choć nie byłam to nie potwierdzę.

    U mnie koleżanka z pracy w tamtym roku rodziła w Salve. Pierwszy poród w Pabianicach był dla niej trauma bo urodził naturalnie prawie 5kg syna. A drugi poród więc zapisała się do Salve gdzie obiecali jej CC, a ostatecznie także przy porodzie stwierdzili że jak za pierwszym razem urodziła 5 kg to i za drugim razem da radę, A drugi syn ważył 5600 🙄

    mhsv3e5eyqrqhx0e.png
    3i49df9hz44horru.png
‹‹ 605 606 607 608 609 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ