X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamy 2023
Odpowiedz

Sierpniowe mamy 2023

Oceń ten wątek:
  • Vilka Autorytet
    Postów: 844 471

    Wysłany: 25 maja 2023, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginekolog mi przepisała antybiotyk augmentin i globulki dopochwowe fluomozin na infekcje bakteryjne. Ciekawi mnie jednak to że nie mam totalnie żadnych objawów, a kolonia jest liczna. Mam nadzieję że jak powtórzę posiew po leczeniu już tego dziadostwa nie będzie.

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Mellow Autorytet
    Postów: 694 487

    Wysłany: 25 maja 2023, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak to jest w końcu z sushi- jecie? Oczywiście mówię o rolkach z pieczoną rybą albo w tempurze. Mój mnie podgaduje co bym jutro chciała na dzień mamy, a moje największe marzenie to wielki bukiet bzów i właśnie suuuuushi 🥺

    age.png

    Mum, wife, lawyer 👨‍👩‍👧‍👧👜
    08.2019 👧
    07.2023 👧
  • ada.d Autorytet
    Postów: 579 601

    Wysłany: 25 maja 2023, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mellow wrote:
    Dziewczyny, jak to jest w końcu z sushi- jecie? Oczywiście mówię o rolkach z pieczoną rybą albo w tempurze. Mój mnie podgaduje co bym jutro chciała na dzień mamy, a moje największe marzenie to wielki bukiet bzów i właśnie suuuuushi 🥺

    Ja nie jem, znajoma jest managerem w jednej z lepszych susharni w Warszawie, pytałam ją o kwestie krojenia rolek, te z surową i pieczoną rybą są niestety krojone na tej samej desce i tym samym nożem. Dla mnie to jednak za duże ryzyko, teraz odpuszczam, ale nadrobię po porodzie 😉

    Kocia i Psia mama 😺🐶
    👰‍♀️🤵‍♂️ 18.04.2015r
    age.png
  • ada.d Autorytet
    Postów: 579 601

    Wysłany: 26 maja 2023, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynu, szczepiscie się w ciąży na ksztusiec?

    zasada lubi tę wiadomość

    Kocia i Psia mama 😺🐶
    👰‍♀️🤵‍♂️ 18.04.2015r
    age.png
  • adukow Autorytet
    Postów: 362 244

    Wysłany: 26 maja 2023, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mellow wrote:
    Dziewczyny, jak to jest w końcu z sushi- jecie? Oczywiście mówię o rolkach z pieczoną rybą albo w tempurze. Mój mnie podgaduje co bym jutro chciała na dzień mamy, a moje największe marzenie to wielki bukiet bzów i właśnie suuuuushi 🥺

    Raz zjadłam, przyznaję się bez bicia 🙈

    age.png
  • adukow Autorytet
    Postów: 362 244

    Wysłany: 26 maja 2023, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ada.d wrote:
    Dziewczynu, szczepiscie się w ciąży na ksztusiec?

    Mój lekarz jeszcze mnie do tego nie zachęcał. Na ten moment wystarczy mi ta covidowa 🥲 nie przepadam

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 1323 508

    Wysłany: 26 maja 2023, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadłam sushi w poprzednich ciążach. Teraz mnie tak bardzo nie ciągnie ale jakby ktoś mnie poczęstował to bym zjadła 😉

    Ada nie szczepię się na krztusiec, nie widzę w tym sensu skoro nie mogę zwykłego leku na katar w ciąży to ta tablica Mendelejewa jest niby bezpieczna? Po za tym nie uznaję czegoś co jest tak naprawdę kombo i nie na to co powinno

    age.png
  • Chantell88 Autorytet
    Postów: 421 268

    Wysłany: 26 maja 2023, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ada.d wrote:
    Dziewczynu, szczepiscie się w ciąży na ksztusiec?

    Mam skierowanie na to szczepienie ale raczej się wstrzymam

    10.2013-synek👶🩵
    07.2023-synek👶💙
    01.19- 6/7 tc mój Aniołek 💔
  • adukow Autorytet
    Postów: 362 244

    Wysłany: 26 maja 2023, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chantell88 wrote:
    Mam skierowanie na to szczepienie ale raczej się wstrzymam

    Chantell88 daj znać jak po prenatalnych 😄

    Dziewczyny co sądzicie o tych bujaczkach typu babybjorn? Moje kumpele sobie chwalą, fizjoterapeuci zgoła inaczej ;d

    age.png
  • ada.d Autorytet
    Postów: 579 601

    Wysłany: 26 maja 2023, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adukow wrote:
    Chantell88 daj znać jak po prenatalnych 😄

    Dziewczyny co sądzicie o tych bujaczkach typu babybjorn? Moje kumpele sobie chwalą, fizjoterapeuci zgoła inaczej ;d

    To chyba zależy od tego jak będzie się go używało. Ja słyszałem, że nie wcześniej niż po 3 miesiącu życia dziecka i też np na 30 minut w ciągu dnia. Mam znajomą, która miesięczne dziecko wsadzała na kilka godzin w babybjorn, bo tak mu się podobało i teraz "bujają" się z rehabilitacja.

    adukow lubi tę wiadomość

    Kocia i Psia mama 😺🐶
    👰‍♀️🤵‍♂️ 18.04.2015r
    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 1323 508

    Wysłany: 26 maja 2023, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bujaczek ale nie pamiętam jakiej firmy. Musiałam tam poskładać poduszkę aby dziecko się nie zapadało i bujałam dosłownie maks pół godziny jak gotowałam obiad. Sprzedałam w końcu bo wydawało mi się, że wymusza złą pozycję.

    ada.d lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mellow Autorytet
    Postów: 694 487

    Wysłany: 26 maja 2023, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy Babybjorna, kupiłam dla Misi, ale niezbyt polubiła, wolała leżeć na macie. Teraz zobaczę jak się sprawdzi przy młodszej, może lepiej.

    Szczęśliwego Dnia Mamy mamuśki 🥰 Ja dostałam z rana bransoletkę i kwiaty, po przedszkolu Misi pewnie gdzieś pójdziemy poświętować. Trudno mi uwierzyc, że za chwilę będę podwójną mamą🥹 Mam refleksję, że moje zycie przed i po dziecku to dwa zupełnie różne światy, tego się nie da do niczego porownac jak bardzo dziecko wywraca życie do góry nogami w pozytywnym, ale też trudnym sensie

    ada.d, adukow, Maura lubią tę wiadomość

    age.png

    Mum, wife, lawyer 👨‍👩‍👧‍👧👜
    08.2019 👧
    07.2023 👧
  • ada.d Autorytet
    Postów: 579 601

    Wysłany: 26 maja 2023, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mellow wrote:
    Mamy Babybjorna, kupiłam dla Misi, ale niezbyt polubiła, wolała leżeć na macie. Teraz zobaczę jak się sprawdzi przy młodszej, może lepiej.

    Szczęśliwego Dnia Mamy mamuśki 🥰 Ja dostałam z rana bransoletkę i kwiaty, po przedszkolu Misi pewnie gdzieś pójdziemy poświętować. Trudno mi uwierzyc, że za chwilę będę podwójną mamą🥹 Mam refleksję, że moje zycie przed i po dziecku to dwa zupełnie różne światy, tego się nie da do niczego porownac jak bardzo dziecko wywraca życie do góry nogami w pozytywnym, ale też trudnym sensie

    Cudownego dnia! Ja też dziś dostałem pierwszy prezent z okazji Dnia Mamy, pięknego charmsa do mojej pandory z napisem MOM, do tego była urocza karta od Stasia 😉 spłakałam się ze wzruszanie jak głupia.

    Maura lubi tę wiadomość

    Kocia i Psia mama 😺🐶
    👰‍♀️🤵‍♂️ 18.04.2015r
    age.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 26 maja 2023, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adukow moja corka byla dzieckiem rehabilitowanym i nasz fizjoterapeuta mowil ze wszytsko z umiarem. Mowil ze ajk na 15 minut w ciagu dnia ja wsadze zeby spokojnie zjesc posilek czy cos skonczyc to nic zlego nie stanie ,najważniejsze zeby dziecko nie spędzało w nim duzo czasu , u nas rowniez przez jakis czas corka w bujaczku byla karmiona bo jescze nie siedziala.


    Ja wczoraj od corki dostalam własnoręcznie robiona podkladke pod kubek:) my wybieramy sobie jedna niedziele w maju i siwtujemy 3 okazje urodziny moje ,meza i dzien mamy a potem osobno urodziny corki i dzien dziecka.

    adukow lubi tę wiadomość

    age.png
  • adukow Autorytet
    Postów: 362 244

    Wysłany: 26 maja 2023, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję! :)

    @Mellow, jak wypada rozmiarówka tych koszul nocnych z Dolce Sonno? Odpowiednia z rozmiarem takim na co dzień? :>

    age.png
  • Mamitka Autorytet
    Postów: 317 231

    Wysłany: 26 maja 2023, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś dostałam mega miłą niespodziankę na dzień mamy czego się nie spodziewałam. Znajoma z U.S.A wysłałam mi paczkę z rzeczami i zabawkami dla Majeczki😍 ale się wzruszyłam mega zaskoczenie. Mam już tyle rzeczy że chyba utonę ale jakościowo te rzeczy mają siw nijak do tych co są u nas niestety zawsze to mówiłam. Mieszkałam w Stanach 20 lat i teraz wiem czego mi brakuje najbardziej, ciuchów🤣

    adukow, Marrud88 lubią tę wiadomość

    age.png
    18.07.2023 - córeczka Maja 👶
  • adukow Autorytet
    Postów: 362 244

    Wysłany: 26 maja 2023, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamitka wrote:
    A ja dziś dostałam mega miłą niespodziankę na dzień mamy czego się nie spodziewałam. Znajoma z U.S.A wysłałam mi paczkę z rzeczami i zabawkami dla Majeczki😍 ale się wzruszyłam mega zaskoczenie. Mam już tyle rzeczy że chyba utonę ale jakościowo te rzeczy mają siw nijak do tych co są u nas niestety zawsze to mówiłam. Mieszkałam w Stanach 20 lat i teraz wiem czego mi brakuje najbardziej, ciuchów🤣

    Dawaj jakieś foto :D !

    Mamitka lubi tę wiadomość

    age.png
  • eweljina Ekspertka
    Postów: 215 168

    Wysłany: 26 maja 2023, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy na USG III trymestru, jestem piękny i ważę 1556g ALE nadal główką do góry! Jeszcze niby ma chwilę, żeby się obrócić, ale już mam stresa : (

    https://naforum.zapodaj.net/996f4a80c6d1.jpg.html

    Chantell88, Maura, ada.d, Mamitka, Arga, adukow lubią tę wiadomość

    E
    age.png
  • Chantell88 Autorytet
    Postów: 421 268

    Wysłany: 26 maja 2023, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adukow wrote:
    Chantell88 daj znać jak po prenatalnych 😄

    Dziewczyny co sądzicie o tych bujaczkach typu babybjorn? Moje kumpele sobie chwalą, fizjoterapeuci zgoła inaczej ;d

    To w poniedziałek mam😊 dzis wizyta u mojej doktorki:)

    Ja też dostalam z rana bukiecik kwiatów🥰

    Mamitka, adukow lubią tę wiadomość

    10.2013-synek👶🩵
    07.2023-synek👶💙
    01.19- 6/7 tc mój Aniołek 💔
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 26 maja 2023, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eweljina wrote:
    Byliśmy na USG III trymestru, jestem piękny i ważę 1556g ALE nadal główką do góry! Jeszcze niby ma chwilę, żeby się obrócić, ale już mam stresa : (

    https://naforum.zapodaj.net/996f4a80c6d1.jpg.html
    moj gin mowi ze do porodu ma czas na obrot:)u nas obrócił sie po 30 tc

    eweljina lubi tę wiadomość

    age.png
‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ