X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamy 2023
Odpowiedz

Sierpniowe mamy 2023

Oceń ten wątek:
  • Salea Autorytet
    Postów: 360 228

    Wysłany: 6 grudnia 2023, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    U nas łapanie wszystkiego co się da, łącznie z moimi włosami, śmiech na głos również ale nie czesto, bardzo głośne głużenie na przemian z krzykiem i piskiem, obracanie się na bok, totalny regres snu trwa już od jakiegos miesiąca, pobudki w nocy co godzinę lub dwie, nosimy ja już przodem do siebie bo ładnie trzyma główkę, wyciąga rączki do zabawek, rzadziej chce cycka w ciągu dnia, rzadziej trzeba zmieniać pieluchę :) Moje dziecko jest bezsmoczkowe i nienawidzi spacerowac w gondoli, dzisiaj był pierwszy spacer w spacerówce na leżąco i udało się.
    Vilka piona, u nas też zaczęło się udawać pospacerować w gondoli i to ZE SMOCZKIEM 🥳 chyba mija klątwa tego brakującego czwartego trymestru, bo nam wszyscy mówili że po trzech miesiacach bedzie lepiej i trochę faktycznie jest :-)

  • Vilka Autorytet
    Postów: 804 442

    Wysłany: 6 grudnia 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda ma mocną chrypę od soboty od tych ciągłych krzyków. Nie ma temperatury ani innych objawów, bawi się normalnie itd. sama chrypa chyba nie jest wskazaniem do pójścia do lekarza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2023, 09:30

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2023, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też całkiem spoko, obroty na brzuch pełną parą, już mu się nie chce leżeć i patrzeć w sufit 😆 piski i śmiechy, mało płaczu, łapie zabawki i z wielką fascynacją je pożera. Noce na razie na zmianę, raz pośpi od 20 do 4 a raz nie da się ululać do 22 i się budzi co dwie godziny. Ale w porównaniu ze starszą jest mega aniołkiem więc nie narzekam na nic. Zdarzy się jeszcze ból brzucha na noc, więc dalej podajemy kolzym

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Villa i jak mała ?ja bym skonsultowała z pediatra bo to może być krtań .u nas Antek miał zapalenie oskrzeli bez gorączki mały katar i czasem chrypil.

    U nas Antek to mały leniuszek jeszcze się nie obraca ale podchodzę spokojnie ma czas jeszcze ładnie trzyma linie środka ładnie łapie zabawki . Na brzuchu leży bardzo ładnie długo i wysoko trzyma głowę w tej pozycji wyciąga ręce do zabawek i bawi się . Z kupa dalej problem więc próbujemy diety bezmlecznej . Nocki też różnie wiek że kiedy będa lepsze:)

    age.png
  • Vilka Autorytet
    Postów: 804 442

    Wysłany: 9 grudnia 2023, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście przeszło jej, więc najwyraźniej od krzyku tak miała.
    Ostatnie dni mamy ciężkie. Nie wiem czy to jeszcze od szczepionki na rotawirusy druga dawka, ale mała rzadziej robi kupkę i czasami się męczy, ma gazy, bardzo marudzi, od trzech dni codziennie zdarza się ogromny płacz czego wcześniej nie było. A we wtorek kolejne szczepienie. Czy jak przy pierwszym były cztery wkłucia na NFZ to teraz tak samo będa cztery?

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Vilka Autorytet
    Postów: 804 442

    Wysłany: 23 grudnia 2023, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że nasz wątek wygasa, ale jeszcze korzystając z okazji chciałabym życzyć Wam wszystkim i Waszym rodzinom zdrowych, spokojnych świąt i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2024. Ten rok przyniósł nam nasze maleństwa, więc był bardzo dobry ❤️

    Maura, adukow lubią tę wiadomość

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Salea Autorytet
    Postów: 360 228

    Wysłany: 23 grudnia 2023, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    Szkoda, że nasz wątek wygasa, ale jeszcze korzystając z okazji chciałabym życzyć Wam wszystkim i Waszym rodzinom zdrowych, spokojnych świąt i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2024. Ten rok przyniósł nam nasze maleństwa, więc był bardzo dobry ❤️
    Tak dziewczyny, ten rok był trudny ale i niesamowicie piękny :) Wesołych Świąt dla was wszystkich i waszych maluszków! ❤️

    Vilka, Maura, adukow lubią tę wiadomość

  • Maura Ekspertka
    Postów: 183 68

    Wysłany: 26 grudnia 2023, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również życzę spokojnego czasu świątecznego i od razu pomyślności oraz dużo zdrowia w Nowym Roku 😊 niech będzie równie piękny i odrobinę łaskawszy dla nas mamusie 🥰

    Salea, adukow lubią tę wiadomość

    age.png
  • Salea Autorytet
    Postów: 360 228

    Wysłany: 26 grudnia 2023, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak sytuacja ząbkowa? U nas pediatra potwierdził - w drodze pierwsza dolna jedynka. Dziecko pakuje do paszczy wszystko, łącznie z rodzicami :-) ślinotok gigantyczny, samopoczucie delikatnie mówiąc - zmienne :-)

  • Vilka Autorytet
    Postów: 804 442

    Wysłany: 30 grudnia 2023, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salea wrote:
    Dziewczyny, jak sytuacja ząbkowa? U nas pediatra potwierdził - w drodze pierwsza dolna jedynka. Dziecko pakuje do paszczy wszystko, łącznie z rodzicami :-) ślinotok gigantyczny, samopoczucie delikatnie mówiąc - zmienne :-)

    U nas jeszcze nie ma ząbkowania, ale młoda wszystko wpycha do buzi i się bardzo ślini.
    Gorzej ze spaniem. Od ponad miesiąca już budzi się w nocy co 1,5h. Masakra kiedy to minie?

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • adukow Autorytet
    Postów: 362 244

    Wysłany: 2 stycznia, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    U nas jeszcze nie ma ząbkowania, ale młoda wszystko wpycha do buzi i się bardzo ślini.
    Gorzej ze spaniem. Od ponad miesiąca już budzi się w nocy co 1,5h. Masakra kiedy to minie?

    Naszej też się odmieniło. Wcześniej spała ciągiem 22:00 - 5:00, a teraz częste budzenie..
    Ode mnie również najlepsze życzenia! Róbcie jak najwięcej rzeczy przynoszących Wam radość, rozwijajcie się w tym, w czym pragniecie. Niech na Waszej drodze pojawiają się sami wartościowi ludzie, z którymi znajomości będą przeradzać się w piękne relacje. Dbajcie o siebie 🤍

    age.png
  • Szyharku Ekspertka
    Postów: 125 122

    Wysłany: 3 stycznia, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    Szkoda, że nasz wątek wygasa, ale jeszcze korzystając z okazji chciałabym życzyć Wam wszystkim i Waszym rodzinom zdrowych, spokojnych świąt i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2024. Ten rok przyniósł nam nasze maleństwa, więc był bardzo dobry ❤️

    Villa a jestes na grupie na Facebooku? ;) tam piszemy częściej ;)

    -Dwójka dzieci na pokładzie (9 i 6)
    -listopadowe poronienie samoistne 5tc
    -4.12 - 2 kreski 🥰
    -6. 12 - beta 149, progesteron 24,9
    17.12 - beta 12226
    19.12 - zarodek i serduszko (6t+2d)
    7.01 - 2 cm malucha, serce bije, wszystko gra ;)
    4.02 - 6,5 cm, usg w porządku, prawdopodobnie dziewczynka ;)
  • Vilka Autorytet
    Postów: 804 442

    Wysłany: 4 stycznia, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyharku wrote:
    Villa a jestes na grupie na Facebooku? ;) tam piszemy częściej ;)

    Jestem, ale zapomniałam o tej grupie 😁

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 1695 2799

    Wysłany: 19 marca, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny 😊 czy jest tu jeszcze ktoras z was? 😁 Bede rodzila w sierpniu i chcialabym podpytac innej sierpniowej mamusi co sie przydalo przy bobasku, a co bylo zbedne. Tym bardziej, ze jest to moje pierwsze dziecko, wiec jestem calkowicie zielona 🙃

    11.12 ⏸️

    preg.png
  • Vilka Autorytet
    Postów: 804 442

    Wysłany: 26 marca, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Czesc dziewczyny 😊 czy jest tu jeszcze ktoras z was? 😁 Bede rodzila w sierpniu i chcialabym podpytac innej sierpniowej mamusi co sie przydalo przy bobasku, a co bylo zbedne. Tym bardziej, ze jest to moje pierwsze dziecko, wiec jestem calkowicie zielona 🙃

    Jestem jestem :)

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
‹‹ 396 397 398 399 400
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ