Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamy 2023
Odpowiedz

Sierpniowe mamy 2023

Oceń ten wątek:
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    W końcu kupiłam gondolę. Niedługo będę mieć łóżko dla starszaków i trzeba zorganizować miejsce dla małej. Może zdążę do porodu 🙈
    Już coraz mniej mam siły i padam już przed dziećmi. W czerwcu jedziemy nad jezioro i chyba partner wróci już na cc. Boję się tego ostatniego, samotnego miesiąca
    a u mnie dalej gondola nie wybrana, zastanawiam sie na x lander move ale kazdy mowi ze to ciezki duzy wozek ale na kazdy teren wiec dalej szukam . Nie dziwie Ci sie ze masz obawy jak na codzien jesteś sama z dwójką maluchów ,masz chociaz kogos na mijesxu kto moze czasem zabrac dzieci na spacer czy pomóc w zakupach albo pomóc w domu? Mi z jednym dzieckiem juz jest ciezko gdzie wiekszosc rzeczy jest na mnie i jescze przy tym starac sie oszczędzać bardziej.

    age.png
  • Chantell88 Autorytet
    Postów: 421 268

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrud88 wrote:
    Hej, ja też już jestem po wizycie. Malutki waży 1500 g, więc dr mówi że nie dogoni Siostry wagowo, dla mnie dobra wiadomość bo dalej nie wiem jaki poród wybrać...
    W domu dalej mam kupę roboty, pisałam Wam kiedyś że moja Córka złamała nogę. Po 7 tygodniach gipsu, zero zrostu. Gips ściągnęli i noga ma zacząć się regenerować...i ma stawać na tą złamaną nogę...
    Ile bierzecie koszul do szpitala? Dżizas jak ja nie lubię tego outfitu....

    Ja biorę chyba 3 sztuki,w razie czego maz mi dowiezie.Musze się jeszcze zorientować czy szpital jakiś nie daje.

    Co do kolarek do polecam te z strony Lidla,jestem zadowolona.

    Ojj cos dzisiaj w Pń pogoda nam się zepsuła.

    10.2013-synek👶🩵
    07.2023-synek👶💙
    01.19- 6/7 tc mój Aniołek 💔
  • Maura Ekspertka
    Postów: 183 68

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miała któraś z Was wanienkę składaną, np. Twistshake? Chciałam zaoszczędzić miejsce i kupić składaną, ale zastanawiam się też nad Beaba, a ona nie jest składana. Dajcie znać, jeśli macie opinie na ten temat:)

    My mamy gondole xmove, co prawda ja jej teraz nie dzwigalam a mąż, więc nie wypowiem się co do jej ciężaru, ale po zamontowaniu do stelaża wózek nie jest ciężki i chodzi płynnie i lekko, duże, pompowane kółka w tym wypadku dla mnie sa na plus:)

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 1323 508

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    a u mnie dalej gondola nie wybrana, zastanawiam sie na x lander move ale kazdy mowi ze to ciezki duzy wozek ale na kazdy teren wiec dalej szukam . Nie dziwie Ci sie ze masz obawy jak na codzien jesteś sama z dwójką maluchów ,masz chociaz kogos na mijesxu kto moze czasem zabrac dzieci na spacer czy pomóc w zakupach albo pomóc w domu? Mi z jednym dzieckiem juz jest ciezko gdzie wiekszosc rzeczy jest na mnie i jescze przy tym starac sie oszczędzać bardziej.

    Mam niby mamę ale ona na spacer ich nie weźmie i nic mi nie wniesie do domu, bardziej ja jej muszę robić zakupy 😅
    Po cc będę pewnie zamawiać wodę z dostawą do domu bo nie dam rady dziecka i zgrzewek wnieść. Teraz jeszcze daję radę coś sobie wnieść, niestety muszę chodzić częściej bo muszę kupić mniej ciężkich rzeczy.

    age.png
  • ada.d Autorytet
    Postów: 579 601

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maura wrote:
    Miała któraś z Was wanienkę składaną, np. Twistshake? Chciałam zaoszczędzić miejsce i kupić składaną, ale zastanawiam się też nad Beaba, a ona nie jest składana. Dajcie znać, jeśli macie opinie na ten temat:)

    My mamy gondole xmove, co prawda ja jej teraz nie dzwigalam a mąż, więc nie wypowiem się co do jej ciężaru, ale po zamontowaniu do stelaża wózek nie jest ciężki i chodzi płynnie i lekko, duże, pompowane kółka w tym wypadku dla mnie sa na plus:)

    My kupiliśmy składaną Stokke. Nie wiem jak sie sprawdza przy kąpaniu malucha, ale zajmuje bardzo mało miejsca. Będziemy ja trzymać za szafą u synka w pokoju. Zależało mi na takiej która mogę złożyć i nie będzie stała wiecznie na widoku.

    Maura lubi tę wiadomość

    Kocia i Psia mama 😺🐶
    👰‍♀️🤵‍♂️ 18.04.2015r
    age.png
  • adukow Autorytet
    Postów: 362 244

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maura wrote:
    Miała któraś z Was wanienkę składaną, np. Twistshake? Chciałam zaoszczędzić miejsce i kupić składaną, ale zastanawiam się też nad Beaba, a ona nie jest składana. Dajcie znać, jeśli macie opinie na ten temat:)

    My mamy gondole xmove, co prawda ja jej teraz nie dzwigalam a mąż, więc nie wypowiem się co do jej ciężaru, ale po zamontowaniu do stelaża wózek nie jest ciężki i chodzi płynnie i lekko, duże, pompowane kółka w tym wypadku dla mnie sa na plus:)

    My kupiliśmy Twistshake, ale to pierwszy bobas, więc jeszcze nie wiem jak się u nas sprawdzi :) ale znajomi są zachwyceni

    Maura lubi tę wiadomość

    age.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maura a masz spacerowke? Bo jedni mowia ze da sie spacerówkę złożyć ze stelazem a inni ze nie da sie. U producenta nie ma informacji na ten temat .

    Arga to faktycznie juz ciezko.

    age.png
  • adukow Autorytet
    Postów: 362 244

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś z Was interesowała się chustonoszeniem? :>

    age.png
  • Maura Ekspertka
    Postów: 183 68

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Maura a masz spacerowke? Bo jedni mowia ze da sie spacerówkę złożyć ze stelazem a inni ze nie da sie. U producenta nie ma informacji na ten temat .

    Arga to faktycznie juz ciezko.

    Nie sprawdziliśmy w zasadzie takiej opcji, bo podczas prezentacji, jak był wózek rozkładany na części, to osobno stelaż i osobno spacerowka i gondola, ale wszystko mieściło się do bagażnika, oczywiście stelaż i gondola lub stelaż i spacerowka. Nie sądzę, żeby razem dało radę się złożyć, kilka stron temu wstawiłam fotkę spacerówki rozlozonej praktycznie na płasko. Montaz do stelaża jest bardzo prosty i szybki, demontaż też:)

    age.png
  • Maura Ekspertka
    Postów: 183 68

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adukow wrote:
    My kupiliśmy Twistshake, ale to pierwszy bobas, więc jeszcze nie wiem jak się u nas sprawdzi :) ale znajomi są zachwyceni
    I nie ma w niej żadnej wypustki do siedzenia? Bo słyszałam, że w niektorych wanienkach są, a jest to mało bezpieczne dla maluszka.

    age.png
  • adukow Autorytet
    Postów: 362 244

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maura wrote:
    I nie ma w niej żadnej wypustki do siedzenia? Bo słyszałam, że w niektorych wanienkach są, a jest to mało bezpieczne dla maluszka.

    Jak wrócę do domu to zrobię Ci foto 😊

    Maura lubi tę wiadomość

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 1323 508

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adukow wrote:
    czy któraś z Was interesowała się chustonoszeniem? :>
    Takkkkk, super sprawa. Nosiłam dwójkę i teraz też zamierzam

    adukow lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mellow Autorytet
    Postów: 694 487

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie, niepotrzebnie się martwiłam wielkością Poli, bo dziś waga 2002 g, wszystko prawidłowo, pokazała buzke na usg 😊 Niestety wciąż położenie miednicowe 😭😭😭 Szyjka 4,7 cm, wg lekarza aż za długa na ten etap ciąży.

    Kolejna wizyta za 3 tyg, już z KTG, ale to zleciało!

    Ja mam wanienkę ze stelażem Beaba, którą polecam całym sercem, wspaniała jest. A dodatkowo na wyjazdy mamy składaną jakąś biało-niebieską z Allegro.

    Arga, Maura, Mamitka, ada.d, adukow, Chantell88 lubią tę wiadomość

    age.png

    Mum, wife, lawyer 👨‍👩‍👧‍👧👜
    08.2019 👧
    07.2023 👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wanienkę składaną i polecam bo też na początku dostawałam szału na widok tej wanienki normalnej. Zmieniliśmy na składaną i nie kłuje w oko

    Maura lubi tę wiadomość

  • Mellow Autorytet
    Postów: 694 487

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy pierwszym dziecku bardzo chciałam nosić w chuście, kupiłam jakąś wypasioną z Lenny Lamb i po pierwszym motaniu byłam tak upocona, a dziecko tak wkur...one, że momentalnie chusta wylądowała na Vinted 😄 Teraz juz nie mam zamiaru sie w to bawić

    age.png

    Mum, wife, lawyer 👨‍👩‍👧‍👧👜
    08.2019 👧
    07.2023 👧
  • Arga Autorytet
    Postów: 1323 508

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mellow wrote:
    Ja przy pierwszym dziecku bardzo chciałam nosić w chuście, kupiłam jakąś wypasioną z Lenny Lamb i po pierwszym motaniu byłam tak upocona, a dziecko tak wkur...one, że momentalnie chusta wylądowała na Vinted 😄 Teraz juz nie mam zamiaru sie w to bawić
    Ja poczekałam trochę po pierwszym kryzysie u córki do później ona tak lubiła chustę, że nawet w wózku nie jezdziła. A zawsze można też nosidło bo jest trochę łatwiej to ogarnąć ale dziecko musi siedzieć lub być w miarę stabilne już.

    Mellow lubi tę wiadomość

    age.png
  • adukow Autorytet
    Postów: 362 244

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maura wrote:
    I nie ma w niej żadnej wypustki do siedzenia? Bo słyszałam, że w niektorych wanienkach są, a jest to mało bezpieczne dla maluszka.

    Maura masz insta? Wejdź na profil @joanasno, nagrała akurat dziś relacje, w której dokładnie pokazuje tę wanienkę :d
    https://instagram.com/joanasno?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

    age.png
  • Maura Ekspertka
    Postów: 183 68

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adukow wrote:
    Maura masz insta? Wejdź na profil @joanasno, nagrała akurat dziś relacje, w której dokładnie pokazuje tę wanienkę :d
    https://instagram.com/joanasno?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
    Dzięki Adukow! Obejrzałam relację i wszystko super zaprezentowane :D

    adukow lubi tę wiadomość

    age.png
  • Vilka Autorytet
    Postów: 848 474

    Wysłany: 3 czerwca 2023, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jakichś dwóch tygodni doskwiera mi ból i drętwienie dłoni, zwłaszcza z rana. Macie na to jakieś sposoby? I czy też wam takie coś dolega albo dolegało w poprzednich ciążach? Rozmawiałam z położna, mówiła o masażu dłoni piłeczka, ale to nie pomaga.

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Maura Ekspertka
    Postów: 183 68

    Wysłany: 3 czerwca 2023, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka czasem czuje dretwienie dłoni, ale nie dokucza mi bardzo, nawet w ciagu dnia jak poleżę, nie tylko rano. Za to mam problem ze spaniem,kładąc się na boku prawym lub lewym mała po chwili daje o sobie znać, bardzo się wierci, mam wrażenie, że jej jest niewygodnie i kładę się wysoko na poduszkach w pozycji polsiedzacej, nie powiem, żebym się wysypiala jakoś szczególnie;) pobudka mniej więcej, co 2-3 godziny. Macie podobne odczucia?

    age.png
‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ