X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamy 2024
Odpowiedz

Sierpniowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Kasia25 Znajoma
    Postów: 19 9

    Wysłany: 29 listopada 2023, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Witajcie dziewczyny jestem Ewelina! Moj termin wg apkj to 12.08, ja mam urodziny 08.08 także piękny prezent będę miała !
    Nasze starania trwały od lutego 🥹
    Dziś beta 19,8 prog 62 🥰 dodam że jestem 10 dpo 😊
    Moja wizyta pewnie za dwa tyg bo dzwoniłam dziś do mojego lekarza, niby mam wizytę na 8 grudnia w klinice specjalizującej się w nieplodnosci ale chyba odmówić muszę, mimo że się waham bo to jednak wczesna ciąża i troszkę się martwię żeby to Biochem nie był.. nie dociera to do mnie,. Mój syn ma 7 lat już i czuję się jakbym była w pierwszej ciąży 😂

    Hej Ewelina! To wspaniałe❤️ dużo zdrówka i spokojnie wszystko będzie dobrze 😇😇 ja też idę do lekarza 7.12 dzisiaj miałam badania i beta wyszła 1070 więc piękny przyrost i mam nadzieję że już coś będzie widać na USG za tydzień 😀😀. Masz jakieś objawy? Czujesz się dobrze?

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1166 529

    Wysłany: 29 listopada 2023, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia25 wrote:
    Hej Ewelina! To wspaniałe❤️ dużo zdrówka i spokojnie wszystko będzie dobrze 😇😇 ja też idę do lekarza 7.12 dzisiaj miałam badania i beta wyszła 1070 więc piękny przyrost i mam nadzieję że już coś będzie widać na USG za tydzień 😀😀. Masz jakieś objawy? Czujesz się dobrze?

    Kurczę wzdęcia mega okropne ! Taki brzuch wydęty i taka jakby chora - katal i lekki ból gardła prócz tego czuję się cudnie aaa no i apetytu nie mam na nic 😅
    A Ty jak ? W porządku ? 😄

  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 314 225

    Wysłany: 29 listopada 2023, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Witajcie dziewczyny jestem Ewelina! Moj termin wg apkj to 12.08, ja mam urodziny 08.08 także piękny prezent będę miała !
    Nasze starania trwały od lutego 🥹
    Dziś beta 19,8 prog 62 🥰 dodam że jestem 10 dpo 😊
    Moja wizyta pewnie za dwa tyg bo dzwoniłam dziś do mojego lekarza, niby mam wizytę na 8 grudnia w klinice specjalizującej się w nieplodnosci ale chyba odmówić muszę, mimo że się waham bo to jednak wczesna ciąża i troszkę się martwię żeby to Biochem nie był.. nie dociera to do mnie,. Mój syn ma 7 lat już i czuję się jakbym była w pierwszej ciąży 😂
    Hej Ewelina :) miło nam Cię poznać😉 życzę mnóstwo zdrówka no i moje gratulacje ❤️ do wizyty szybko zleci 💪 ściskam!

    30 lat
    niedoczynność tarczycy

    preg.png
  • Kinia197 Ekspertka
    Postów: 123 98

    Wysłany: 30 listopada 2023, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny zgłaszam się i ja. Obecnie 4tc6. Owulacje miałam ok 10.11. Staraliśmy się 2 cykle w 3 już się udało. Ale drugi miałam bardzo długi, bo 54 dni, brałam duphaston na wywołanie miesiączki. Betę zrobiłam na drugi dzień jak wyszły mi 3 pozytywne testy, wynosiła 192, po 48h już 598. U ginekologa byłam 4tc3 i było widać pęcherzyk 🥰 Mam się stawić ponownie do lekarza 11.12 i nie mogę się doczekać.
    Nie pamiętam żebym kiedykolwiek tyle jadła. Mdli mnie czasami i straszne wzdęcia + zaparcia. A po za tym czuję się dobrze, a wy jak?

    Evvee27, baby33, magda_o, Bettti03 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • ada.d Autorytet
    Postów: 579 601

    Wysłany: 30 listopada 2023, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem mamą 4miesięcznego Stasia z wątku Sierpniowe mamy 2023. Wpadłam życzyć Wam spokojnej ciąży i cudownego porodu. To będą magiczne święta ❤

    Evvee27, Kasia25, baby33, Kinia197, magda_o, Bettti03, Vilka, KA lubią tę wiadomość

    Kocia i Psia mama 😺🐶
    👰‍♀️🤵‍♂️ 18.04.2015r
    age.png
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1166 529

    Wysłany: 30 listopada 2023, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprzeczytaniu ostatniej wiadomości się popłakałam - chyba dopiero do mnie dociera 😅
    Jutro ponowna Bhcg , boję się potwornie !
    Jak zrobiłam test przy moim pierwszym synku to byłam w 6 tc już więc troszkę inne odczucia były , jakoś tak nie przeżywałam , może dlatego że miałam 20 lat i nie planowałam zostać mamą 😄

  • baby33 Przyjaciółka
    Postów: 75 74

    Wysłany: 30 listopada 2023, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ada.d wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem mamą 4miesięcznego Stasia z wątku Sierpniowe mamy 2023. Wpadłam życzyć Wam spokojnej ciąży i cudownego porodu. To będą magiczne święta ❤

    Dziękujemy ❤️

    Bettti03 trzymam kciuki za dzisiaj 👨‍⚕️:)

    Evvee27 ja tez jutro beta 😁 w sobotę lekarz wiec chce mieć zrobiona na świeżo, zobaczymy ile wyjdzie

    Kini197 hej! Co do jedzenia- mam identycznie 🤣 w dzień jest okej, a wieczorem mam ochotę na wszystko, ostatnio zjadłam sałatkę, potem mój chłop jechał mi po kurczaka z rożna surówka i bułką, a na końcu zjadłam jeszcze paczkę krówek XD teraz wydaje mi się to obrzydliwe ale wtedy było pyszne 🤣

    Kinia197 lubi tę wiadomość

    18.11.2023 ⏸️
    20.11.2023 Beta 99,8
    22.11.2023 Beta 217
    26.11.2023 Beta 1446
    01.12.2023 Beta 9855
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1166 529

    Wysłany: 30 listopada 2023, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Dziękujemy ❤️

    Bettti03 trzymam kciuki za dzisiaj 👨‍⚕️:)

    Evvee27 ja tez jutro beta 😁 w sobotę lekarz wiec chce mieć zrobiona na świeżo, zobaczymy ile wyjdzie

    Kini197 hej! Co do jedzenia- mam identycznie 🤣 w dzień jest okej, a wieczorem mam ochotę na wszystko, ostatnio zjadłam sałatkę, potem mój chłop jechał mi po kurczaka z rożna surówka i bułką, a na końcu zjadłam jeszcze paczkę krówek XD teraz wydaje mi się to obrzydliwe ale wtedy było pyszne 🤣


    Hahahha kocham te wariacje spożywcze w ciąży, ja przy pierwszej jadłam ogórki z dżemem truskawkowym 🤣
    Narazie odrzuciło mnie od jedzenia 😄

    Trzymam kciuki za każdą nową mamusię tutaj ! 🥰niech ten cud trwa 🙏🏻
    Mój stary stwierdził że nie jest gotowy hahaha

    Bettti03 lubi tę wiadomość

  • magda_o Ekspertka
    Postów: 140 62

    Wysłany: 30 listopada 2023, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettti03 wrote:
    Hej kochane :) zauważyłam, że nie ma jeszcze tematu dla przyszłych mam z sierpnia. Wiadomo, to świeżutka sprawach, ale możemy chyba podzielić się tutaj pierwszymi i kolejnymi wrażeniami. Pozwólcie, że ja zacznę. Po ponad 2 latach starań w końcu w czwartek zobaczyliśmy dwie kreski. Wg kalendarza jestem w piątym tygodniu ❤️ termin na 1 sierpnia 2024. Pierwsza beta hcg zrobiona w sobotę, wynik 392 💕😍 jutro idę na drugie badanie, w czwartek pierwsza wizyta u ginekologa. Jak tam u Was? Jak wygląda wasza historia i dalsze kroki ? Zapraszam do rozmowy!!

    Cześć, o rety - przebijam Ci piątkę, bo mam bardzo podobnie! :)) mi z jakiś internetowych kalkulatorów wychodzi 2.08 :) miałaś już jakaś wizytę u lekarza? Jak samopoczucie ?


  • magda_o Ekspertka
    Postów: 140 62

    Wysłany: 30 listopada 2023, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ada.d wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem mamą 4miesięcznego Stasia z wątku Sierpniowe mamy 2023. Wpadłam życzyć Wam spokojnej ciąży i cudownego porodu. To będą magiczne święta ❤

    Ale miło :) dziękujemy Ci bardzo za ciepłe słowa 🧡 wspaniałego czasu!

  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 314 225

    Wysłany: 30 listopada 2023, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja już po pierwszej wizycie. Widać pęcherzyk (ma 5 mm) ale narazie bez zarodka. Lekarka powiedziała, że jeszcze za wcześnie. Znaczy jest jakiś malutki zarys, ale narazie nie da się nic więcej stwierdzić. Mam potworzyć USG za 10 dni, a wizyta za 2 tygodnie. Zrobiłam też progesteron, jeżeli będzie poniżej 25 mam wdrożyć luteinę. No cóż, chyba spodziewałam się, że jakimś cudem zarodek już będzie widoczny, ale cieszę sie, że pęcherzyk jest ładny i w dobrym miejscu:)
    Oprócz tego fatalnie się dzisiaj czuje. A jak u Was ?

    30 lat
    niedoczynność tarczycy

    preg.png
  • baby33 Przyjaciółka
    Postów: 75 74

    Wysłany: 30 listopada 2023, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettti03 wrote:
    Hej dziewczyny, ja już po pierwszej wizycie. Widać pęcherzyk (ma 5 mm) ale narazie bez zarodka. Lekarka powiedziała, że jeszcze za wcześnie. Znaczy jest jakiś malutki zarys, ale narazie nie da się nic więcej stwierdzić. Mam potworzyć USG za 10 dni, a wizyta za 2 tygodnie. Zrobiłam też progesteron, jeżeli będzie poniżej 25 mam wdrożyć luteinę. No cóż, chyba spodziewałam się, że jakimś cudem zarodek już będzie widoczny, ale cieszę sie, że pęcherzyk jest ładny i w dobrym miejscu:)
    Oprócz tego fatalnie się dzisiaj czuje. A jak u Was ?

    Dobrze, ze jest pęcherzyk☺️ na pewno na kolejnej wizycie będzie widać już więcej, choć wiem ze super byłoby zobaczyć to już teraz. Sama gdzieś tam w głowie mam, ze może ja w sobotę zobaczę zarodek, ale jesteśmy na tym samym etapie i wiem, ze to raczej niemożliwe i niestety musimy czekać…
    A dlaczego fatalnie? Jakieś objawy ciążowe czy tak ogólnie? Ja siedzę w pracy, jeszcze 30 min zostało, od 8.00 nie robię nic, bo nie ma co, ludzie nie przychodzą i tak 8h na telefonie czytając między innymi forum 😅

    18.11.2023 ⏸️
    20.11.2023 Beta 99,8
    22.11.2023 Beta 217
    26.11.2023 Beta 1446
    01.12.2023 Beta 9855
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 314 225

    Wysłany: 30 listopada 2023, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Dobrze, ze jest pęcherzyk☺️ na pewno na kolejnej wizycie będzie widać już więcej, choć wiem ze super byłoby zobaczyć to już teraz. Sama gdzieś tam w głowie mam, ze może ja w sobotę zobaczę zarodek, ale jesteśmy na tym samym etapie i wiem, ze to raczej niemożliwe i niestety musimy czekać…
    A dlaczego fatalnie? Jakieś objawy ciążowe czy tak ogólnie? Ja siedzę w pracy, jeszcze 30 min zostało, od 8.00 nie robię nic, bo nie ma co, ludzie nie przychodzą i tak 8h na telefonie czytając między innymi forum 😅
    Jestem dzisiaj mocno zmęczona i senna. Oprócz tego ciągle mi zimno, nie mogę się zagrzać. Nooo i mam parszywy humor 🙈 pewnie to przejściowe:) jeszcze tylko piątek i weekendzik 🥹😋 a u Ciebie pojawiły się już jakieś objawy ?

    30 lat
    niedoczynność tarczycy

    preg.png
  • Vilka Autorytet
    Postów: 819 454

    Wysłany: 30 listopada 2023, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wpadłam, bo mam sentyment do sierpniowych mam! Trzy miesiące temu urodziłam córeczkę w sierpniu ❤️ zazdroszczę wam tego początku przepięknej drogi. Pamiętam jak rok temu zaczynalysmy wątek sierpniowych mam 2023 :) Życzę żeby wam wszystkim się udało, dużo zdrówka i dobrego samopoczucia. Trzymam za was kciuki i będę was odwiedzać :)

    Bettti03, Evvee27, KA lubią tę wiadomość

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 314 225

    Wysłany: 30 listopada 2023, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    Ja też wpadłam, bo mam sentyment do sierpniowych mam! Trzy miesiące temu urodziłam córeczkę w sierpniu ❤️ zazdroszczę wam tego początku przepięknej drogi. Pamiętam jak rok temu zaczynalysmy wątek sierpniowych mam 2023 :) Życzę żeby wam wszystkim się udało, dużo zdrówka i dobrego samopoczucia. Trzymam za was kciuki i będę was odwiedzać :)
    To przemiłe z Twojej strony!! Dziękujemy ❤️ Dużo zdrówka dla Ciebie i córeczki 😍 ❤️❤️

    Vilka lubi tę wiadomość

    30 lat
    niedoczynność tarczycy

    preg.png
  • Kaktusowa Autorytet
    Postów: 662 640

    Wysłany: 30 listopada 2023, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettti03 wrote:
    Na pewno będę się chwalić:) Właśnie dostałam wyniki Bety : 1792 ❤️ więc jest szansa, że jutro już coś zobaczymy :)
    Taaak to też moja pierwsza ciąża i to taka wyczekana (ponad dwa lata starań). Pomimo tego, że tak długo się staraliśmy jestem zupełnie blada w tym co teraz będzie się działo. Nie mam pojęcia na co zwracać uwagę, co mogę czego nie. Nawet boję się w ogóle określać to mianem ciąży bo to przecież tak wcześnie 🙈 nie chce zapeszyć! Naczytałam się tutaj tyle o poronieniach i jak pierwszy trymestr jest ryzykowny, że boję się cieszyć 😔

    Cześć, ja co prawda z czerwca, ale jak mogę doradzić to zróbcie sobie od razu badanie progesteronu oraz ths i glukozę na czczo. Często w ciąży przez hormony szaleje tsh I glukoza. Ja niestety pierwszą ciążę poroniłam w 7 tygodniu i prawdopodobnie przez dwukrotnie wyższe tsh niż powinnam mieć, a przed ciaza było w normie i jeszcze trafiłam na ginekolog, która nie podeszła poważnie bo pierwsza ciaza to różnie bywa itd... więc pierwsze co to badania i dobry lekarz
    Trzymam za Was mocno kciuki!

    baby33, Lannati_ lubią tę wiadomość

    preg.png
    🩵nifty niskie ryzyka, chłopczyk🩵
  • baby33 Przyjaciółka
    Postów: 75 74

    Wysłany: 30 listopada 2023, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettti03 wrote:
    Jestem dzisiaj mocno zmęczona i senna. Oprócz tego ciągle mi zimno, nie mogę się zagrzać. Nooo i mam parszywy humor 🙈 pewnie to przejściowe:) jeszcze tylko piątek i weekendzik 🥹😋 a u Ciebie pojawiły się już jakieś objawy ?

    To jeszcze nienajgorzej, dobrze ze nie pol dnia w łazience jak niektórzy 🥹 ja nie mam żadnych objawów, jedynie co to lekko tkliwe piersi, a tak to nic. Na początku bolał mnie trochę brzuch, teraz w ogóle. Trochę się tym martwię a z drugiej stolony wiem, ze wiele dziewczyn nie ma żadnych zwłaszcza na początku.

    Vilka bardzo dziękujemy 🤍 ciąża to na pewno piękny czas, ale jak sama wiesz dość stresujący i niecierpliwy, zwłaszcza na początku. Cieszę się ze masz już swoją córeczkę i możecie się sobą cieszyć. chciałabym za rok w listopadzie napisać to samo w wątku sierpniowych mam 2025 😎

    Vilka lubi tę wiadomość

    18.11.2023 ⏸️
    20.11.2023 Beta 99,8
    22.11.2023 Beta 217
    26.11.2023 Beta 1446
    01.12.2023 Beta 9855
  • baby33 Przyjaciółka
    Postów: 75 74

    Wysłany: 30 listopada 2023, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktusowa wrote:
    Cześć, ja co prawda z czerwca, ale jak mogę doradzić to zróbcie sobie od razu badanie progesteronu oraz ths i glukozę na czczo. Często w ciąży przez hormony szaleje tsh I glukoza. Ja niestety pierwszą ciążę poroniłam w 7 tygodniu i prawdopodobnie przez dwukrotnie wyższe tsh niż powinnam mieć, a przed ciaza było w normie i jeszcze trafiłam na ginekolog, która nie podeszła poważnie bo pierwsza ciaza to różnie bywa itd... więc pierwsze co to badania i dobry lekarz
    Trzymam za Was mocno kciuki!

    Dzięki…akurat jutro idę na pobranie krwi wiec oprócz bety zrobię prog i tsh. Wszelkie rady mile widziane ❤️

    18.11.2023 ⏸️
    20.11.2023 Beta 99,8
    22.11.2023 Beta 217
    26.11.2023 Beta 1446
    01.12.2023 Beta 9855
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1166 529

    Wysłany: 30 listopada 2023, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam Was dziewczyny i aż serducho się raduje !
    Mnie dziś męczyła biegunka , mam jakiś wewnętrzny strach przed poronieniem 😩 właśnie wróciłam z pracy i zjadłam całe opakowanie „coolek” i odpycham ciastkami , taką miałam ochotę na coś słodkiego że myślałam że oszaleję 😄

    Bettti03 lubi tę wiadomość

  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 314 225

    Wysłany: 30 listopada 2023, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Czytam Was dziewczyny i aż serducho się raduje !
    Mnie dziś męczyła biegunka , mam jakiś wewnętrzny strach przed poronieniem 😩 właśnie wróciłam z pracy i zjadłam całe opakowanie „coolek” i odpycham ciastkami , taką miałam ochotę na coś słodkiego że myślałam że oszaleję 😄
    Hahaha, ja właśnie leżę i trawie dwa schabowe, które chwilę temu zajadłam 😂😂 co do problemów z wypróżnianiem to też niestety męczą mnie biegunki. Chociaż i tak wolę tą formę od zaparć 🙈 Co to jest coolka ?😅🤓

    30 lat
    niedoczynność tarczycy

    preg.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ