X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamy 2024
Odpowiedz

Sierpniowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 10 lipca, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍀 Mamma- Mia trzymam kciuki, żeby wypuścili Cię chociaż na ten tydzień.

    Dziewczyny napisałyście sobie plan porodu? Pisałyście same czy z położną? Nie wiem czy jest sens pójść do położnej POZ, żeby pomogła to wypełnić.
    Czytałam co pisałyście o lewatywie. Ja bym chciała, żeby mi zrobili, czułabym się pewniej podczas porodu. 😅 Trzeba wtedy coś kupić w aptece czy szpitale mają swoje środki?

    Zastanawiam się czy nie wybrać się do fizjo uroginekologicznej. Ale nie wiem czy jest sens na tak późnym etapie? Nie mam żadnych bóli kręgosłupa, spojenia łonowego itp. Byłyście?

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3122 2195

    Wysłany: 10 lipca, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Asiasia, a jak tam Twoje gardło?

    My leżymy pod ktg. Współlokatorka mówi, że skoro z studzien wracam, a ona nie wyjdzie przez kilka tygodni jeszcze, to mam powiedzieć położnym, żeby mi zaklepaly te same łóżko, bo ona nie chce kogoś innego na sali 😂
    Ja mam nadzieję, że już tutaj na długo nie zagoszczę 😃 ale pobyt z nią był zdecydowanie miłą odmianą, po poprzedniej fance tv 😆



    Kupiła któraś z Was jakieś fajne usztywniane biustonosze do kp? Muszę coś szybko ogarnąć, a poza Aloesem i lupoline nie mam innych pomysłów.




    @Malgosia, dziękuję 😗
    Ja mam plan porodu ze strony mojego szpitala, taki gotowy, więc u nas ten problem odpadł. Może coś takiego u Was też jest, w plikach?
    Poprzednio wyglądało to tak, że w dniu porodu położna szpitalna czytała ze mną ten plan i coś jeszcze wytłumaczyła.
    Lewatywa - w domu możesz zrobić Eneme, a w szpitalu raczej wystarczy po prostu poprosić :)
    Fizjo - ja sobie cenię, bardzo mi pomaga, ale uważam, że to trzeba dobrze trafić. To jest moja 3, poprzednie 2 nie były takie super. Jeśli nie masz żadnych bóli, to raczej mogłabyś pójść tylko w celu sprawdzenia kresy, pokazania przez nią masażu krocza, pozycji wertykalnych, ewentualnie jakieś tipy jak radzić sobie po porodzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca, 15:21

    age.png
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 742 733

    Wysłany: 10 lipca, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Ja chyba nie jestem dobrym przykładem, bo brzuch mam spory od połowy ciąży 🤣, ale od 7, a nawet 8tyg nie przytyłam nic. Młody za to rośnie super, więc nie ma reguly. Tylko usg prawdę Ci powie 😁 albo raczej oszacuje prawdę 🤣
    U mnie jest na odwrót. Całą ciążę do 8 mca utyłam max 5 kg, a w przeciągu ostatnich 3 tyg 3 kg, więc chyba naprawdę nie ma reguły. Wiem że to i tak niedużo, zresztą dzisiaj mi fizjo powiedziała że mam malutki brzuszek, ale to pewnie też kwestia mojej budowy ciała, która do drobnych nie należy :)

    https://zapodaj.net/plik-IiYwzwou5M
    https://zapodaj.net/plik-xfiN2pUrsY

    Asiasia1, Lolcia37 lubią tę wiadomość

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 742 733

    Wysłany: 10 lipca, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    🍀 Mamma- Mia trzymam kciuki, żeby wypuścili Cię chociaż na ten tydzień.

    Dziewczyny napisałyście sobie plan porodu? Pisałyście same czy z położną? Nie wiem czy jest sens pójść do położnej POZ, żeby pomogła to wypełnić.
    Czytałam co pisałyście o lewatywie. Ja bym chciała, żeby mi zrobili, czułabym się pewniej podczas porodu. 😅 Trzeba wtedy coś kupić w aptece czy szpitale mają swoje środki?

    Zastanawiam się czy nie wybrać się do fizjo uroginekologicznej. Ale nie wiem czy jest sens na tak późnym etapie? Nie mam żadnych bóli kręgosłupa, spojenia łonowego itp. Byłyście?
    Ja byłam dzisiaj i niby jakoś funkcjonowałam przed, ale nie sądziłam że będzie taka różnica na plus :) naprawdę czuję się super więc polecam :)

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 10 lipca, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Ja chyba nie jestem dobrym przykładem, bo brzuch mam spory od połowy ciąży 🤣, ale od 7, a nawet 8tyg nie przytyłam nic. Młody za to rośnie super, więc nie ma reguly. Tylko usg prawdę Ci powie 😁 albo raczej oszacuje prawdę 🤣

    O widzisz, to dobrze, że to się tak wcale nie musi przekładać na wagę Malucha. 😊

    @betti to 8 kg na plusie u Ciebie? Po porodzie to pewnie od razu zniknie. 😄

    U mnie tak wygląda i ok. 11 kg na plusie.

    https://ibb.co/ThZpGLx

    Bettti03, Małgosiagosia, Asiasia1, Asieek, Lolcia37 lubią tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Ewappp Autorytet
    Postów: 779 851

    Wysłany: 10 lipca, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Boostrixu brakuje, to prawda. Ale Adacel chyba jeszcze dostępny normalnie jak coś. 🙂 Więc jak któraś będzie zamawiać receptę to najlepiej najpierw zadzwonić do apteki, podpytać czy są dostepne i wtedy poprosić lekarza o receptę na konkretny preparat.

    🌿Emzet gratulacje! 😀 Coraz bliżej.

    🌿 Mamma-Mia kciuki, żeby coś się ruszyło w górę w wynikach. Współczuję bardzo tego szpitala. 🫤

    Ja jutro mam wizytę i już zaczęłam się stresować czy Mały przybiera. Brzuch na zdjęciach wydaje mi się, że urósł, ale waga bez zmian, może 0,5-1kg do przodu.
    No i każdy mi mówi jaki mam mały brzuch... 🤷🏼‍♀️

    Nie martw się wielkością brzucha i swoją wagą, ja przez ostatni miesiąc przybralam 0.5 kg a córeczka ponad 1kg 😅 a brzuch też tylko trochę mi się powiększył :)

    Cerva lubi tę wiadomość

  • MumAgain Autorytet
    Postów: 703 456

    Wysłany: 10 lipca, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    🍀 Mamma- Mia trzymam kciuki, żeby wypuścili Cię chociaż na ten tydzień.

    Dziewczyny napisałyście sobie plan porodu? Pisałyście same czy z położną? Nie wiem czy jest sens pójść do położnej POZ, żeby pomogła to wypełnić.
    Czytałam co pisałyście o lewatywie. Ja bym chciała, żeby mi zrobili, czułabym się pewniej podczas porodu. 😅 Trzeba wtedy coś kupić w aptece czy szpitale mają swoje środki?

    Zastanawiam się czy nie wybrać się do fizjo uroginekologicznej. Ale nie wiem czy jest sens na tak późnym etapie? Nie mam żadnych bóli kręgosłupa, spojenia łonowego itp. Byłyście?

    Ja się wybieram. Jestem w 34tc

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    age.png
  • Nietypowa30 Ekspertka
    Postów: 188 504

    Wysłany: 10 lipca, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik2208 wrote:
    Witajcie kochane ❤️ wpadam dzielić się wynikami, bo czuję naprawdę ogromny sentyment do tej grupy ❤️

    🫶 4/07 Beta 10,8 prog. 37,69
    🫶 06/07 Beta 58,6 prog. 39 🥹
    🫶 08/07 Beta 160,2 prog. 47,16 🥹
    Dzisiejsza Beta 487,9 😁😁😁 czekam jeszcze na progesteron.


    Gratulacje! Trzymam kciuki 🍀🍀🍀

    👶🏻Starania od 2023
    💔 1 x ciąża biochemiczna

    Grudzień ⏸️
    Dziewczynka 👧 🩷
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 742 733

    Wysłany: 10 lipca, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    O widzisz, to dobrze, że to się tak wcale nie musi przekładać na wagę Malucha. 😊

    @betti to 8 kg na plusie u Ciebie? Po porodzie to pewnie od razu zniknie. 😄

    U mnie tak wygląda i ok. 11 kg na plusie.

    https://ibb.co/ThZpGLx

    Oby zniknęło razem z tymi nadprogramowymi, które miałam przed 😂

    Boże jaka cudowna opalenizna!!! Pięknie wyglądasz 😍

    Cerva lubi tę wiadomość

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 10 lipca, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    @Asiasia, a jak tam Twoje gardło?

    My leżymy pod ktg. Współlokatorka mówi, że skoro z studzien wracam, a ona nie wyjdzie przez kilka tygodni jeszcze, to mam powiedzieć położnym, żeby mi zaklepaly te same łóżko, bo ona nie chce kogoś innego na sali 😂
    Ja mam nadzieję, że już tutaj na długo nie zagoszczę 😃 ale pobyt z nią był zdecydowanie miłą odmianą, po poprzedniej fance tv 😆



    Kupiła któraś z Was jakieś fajne usztywniane biustonosze do kp? Muszę coś szybko ogarnąć, a poza Aloesem i lupoline nie mam innych pomysłów.




    @Malgosia, dziękuję 😗
    Ja mam plan porodu ze strony mojego szpitala, taki gotowy, więc u nas ten problem odpadł. Może coś takiego u Was też jest, w plikach?
    Poprzednio wyglądało to tak, że w dniu porodu położna szpitalna czytała ze mną ten plan i coś jeszcze wytłumaczyła.
    Lewatywa - w domu możesz zrobić Eneme, a w szpitalu raczej wystarczy po prostu poprosić :)
    Fizjo - ja sobie cenię, bardzo mi pomaga, ale uważam, że to trzeba dobrze trafić. To jest moja 3, poprzednie 2 nie były takie super. Jeśli nie masz żadnych bóli, to raczej mogłabyś pójść tylko w celu sprawdzenia kresy, pokazania przez nią masażu krocza, pozycji wertykalnych, ewentualnie jakieś tipy jak radzić sobie po porodzie.
    Jest, właśnie sobie wydrukowałam, ale jeszcze trzeba to wypełnić. 😀 To może też wypełnię co uważam, a jeszcze w szpitalu przeanalizujemy. Co do fizjo to chciałam też, żeby zobaczyła jak tam moje mięśnie dna miednicy, czy potrzeba jakichś ćwiczeń, ale no nie wiem czy sprawdzi to. Masaż krocza jakoś tam robię po swojemu. Dziękuję w ogóle za Twoje odpowiedzi, są bezcenne. 😁

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Emzet92 Autorytet
    Postów: 833 877

    Wysłany: 10 lipca, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej ale macie piękne brzuszki 😍 śliczne! Wczoraj dostałam fotki z sesji. Dla odmiany ja ciągle słyszę, że mam brzuch jak piłka 🥴 no mam duży brzuch, już bardzo długo taki duży jest. Tu był 32tc jakoś. Ale co ja na to poradzę 🫢
    https://zapodaj.net/plik-u5kC98wwHz

    Małgosiagosia, Nietypowa30, Bettti03, Asiasia1, justinas, Asieek, Cerva, Lolcia37 lubią tę wiadomość

    Trudna droga IVF
    01.2021 ❄❄
    03.2021 FET 2BC 9tc z. Turnera
    08.2021 FET :(
    11.2021 ❄❄❄
    11.2021 ET :(
    01.2022 FET 3BB,1BB🎉
    09.22 - bliźniaczki, A. 1600g, S. 2200g
    11. 2023 - SZOK, naturalny cud
    07.2024 Sz. 3885g

  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 10 lipca, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettti03 wrote:
    Ja byłam dzisiaj i niby jakoś funkcjonowałam przed, ale nie sądziłam że będzie taka różnica na plus :) naprawdę czuję się super więc polecam :)
    A co dokładnie Ci robiła?

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 10 lipca, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    O widzisz, to dobrze, że to się tak wcale nie musi przekładać na wagę Malucha. 😊

    @betti to 8 kg na plusie u Ciebie? Po porodzie to pewnie od razu zniknie. 😄

    U mnie tak wygląda i ok. 11 kg na plusie.

    https://ibb.co/ThZpGLx
    Ja mam 12,5 kg na plusie i trochę większy brzuszek niż Ty. Ale na wielkość brzucha i wagę składa się wiele czynników (np. ilość wód płodowych, wielkość macicy), gdzieś widziałam dokładną rozpiskę. Waga dziecka to tylko mała część.

    🍀 Emzet, piękny masz brzuszek. Też mówię na swój piłka. Cały przyrost wagi poszedł mi tylko w brzuch, jak potem tego nie zgubię to będę wyglądała śmiesznie z chudymi nogami i rękoma i wielkim brzuchem. 😅 W ogóle jaka piękna sesja. Aż pozazdrościłam, ale pewnie bym się nie odważyła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca, 15:58

    Emzet92 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • justinas Autorytet
    Postów: 456 369

    Wysłany: 10 lipca, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva, Bettti macie piękne, zgrabne brzuszki 😍 W ogóle piękne kobietki jesteście.

    Ja nie wiem, ile przytyłam na dzień dzisiejszy. Wagę mam nadal popsutą w domu.

    Mamma-mia to dobrze, że wapń ok, może szybciej Cię wypuszczą do rodziny, miejmy nadzieję.

    Ja mam wapń ten niezjonizowany poniżej normy, ale moja gin nie widzi problemu, także nie przeszkadza jej za niskie żelazo. Cukry z resztą też miałam wg niej ok, a teraz na insulinie jestem... Dla niej to, co by mi nie wyszło to jest dobrze. Za wysokie CRP też ok, a teraz wiem, że nie ok, bo obecnie mam 7, a jak jej pytałam to było ok. 20 i zwalała na ciążę. Ech, z wynikami krwi to wolę do lekarza rodzinnego chodzić, niż do mojej gin.

    Bettti03 lubi tę wiadomość

    event.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3122 2195

    Wysłany: 10 lipca, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Betti, przecież Ty zgrabna jesteś! 😃 a brzuchy mamy bardzo podobne, tylko u mnie jakoś dopiero od tygodnia wystaje guziko-pepek 😂 ale też właśnie często słyszę, że jest nieduży. W sumie to myślę, że dla naszej wygody zawsze lepiej w tę stronę, niż w drugą.

    @Cerva, ooo pani, jaki masz kolor skóry 😁 czekoladka 😁 ja po tym pobycie to jak córka młynarza 😂

    @Emzet, wow ale fotka 😍 🔥 mega kobieco, a brzuszek masz może większy, ale bardzo kształtny.

    @Malgosia, to jak najbardziej może to sprawdzić. 👍🏻



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca, 16:08

    Małgosiagosia, Bettti03, Emzet92 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 742 733

    Wysłany: 10 lipca, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Ojej ale macie piękne brzuszki 😍 śliczne! Wczoraj dostałam fotki z sesji. Dla odmiany ja ciągle słyszę, że mam brzuch jak piłka 🥴 no mam duży brzuch, już bardzo długo taki duży jest. Tu był 32tc jakoś. Ale co ja na to poradzę 🫢
    https://zapodaj.net/plik-u5kC98wwHz
    Piękne zdjęcie ! Niesamowita pamiątka ❤️

    Emzet92 lubi tę wiadomość

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3122 2195

    Wysłany: 10 lipca, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justinas wrote:
    Cerva, Bettti macie piękne, zgrabne brzuszki 😍 W ogóle piękne kobietki jesteście.

    Ja nie wiem, ile przytyłam na dzień dzisiejszy. Wagę mam nadal popsutą w domu.

    Mamma-mia to dobrze, że wapń ok, może szybciej Cię wypuszczą do rodziny, miejmy nadzieję.

    Ja mam wapń ten niezjonizowany poniżej normy, ale moja gin nie widzi problemu, także nie przeszkadza jej za niskie żelazo. Cukry z resztą też miałam wg niej ok, a teraz na insulinie jestem... Dla niej to, co by mi nie wyszło to jest dobrze. Za wysokie CRP też ok, a teraz wiem, że nie ok, bo obecnie mam 7, a jak jej pytałam to było ok. 20 i zwalała na ciążę. Ech, z wynikami krwi to wolę do lekarza rodzinnego chodzić, niż do mojej gin.
    O rany, to może na ten styl leczenia co w UK 😆 paracetamol i do przodu 😅

    age.png
  • Nietypowa30 Ekspertka
    Postów: 188 504

    Wysłany: 10 lipca, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @cerva przepiękne masz ciało, a brzuszek uroczy ♥️🥰

    @emzet zdjęcie z sesji cudowne ♥️ ja też byłam na sesji w 29tc i fotograf musiała trochę „poprawić” mój brzuszek ze względu, że był trochę mały, a nawet nie tyle że mały a względem mojej „kształtnej” pupy wydawał się mniejszy 😂😂


    Swoją drogą nie rozumiem komentowania - masz mały, duży, okrągły, nisko itd brzuszek… zbędne komentarze, które też niestety słyszę.
    Jestem raczej z tych kobiet, które zawsze miały nadprogramowe kilogramy, a w ciąży fakt mam brzuch jak na 35tc, ale może nie jakiś mega duży.
    A komentowanie tego mnie tak drażni, głównie mojej teściowej, która chyba spodziewała się, że już od 20tc będę miała +20kilo i brzuch jak wieloryb; a teraz komentuje, że mam dość mały brzuch…

    Emzet92 lubi tę wiadomość

    👶🏻Starania od 2023
    💔 1 x ciąża biochemiczna

    Grudzień ⏸️
    Dziewczynka 👧 🩷
  • justinas Autorytet
    Postów: 456 369

    Wysłany: 10 lipca, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Ojej ale macie piękne brzuszki 😍 śliczne! Wczoraj dostałam fotki z sesji. Dla odmiany ja ciągle słyszę, że mam brzuch jak piłka 🥴 no mam duży brzuch, już bardzo długo taki duży jest. Tu był 32tc jakoś. Ale co ja na to poradzę 🫢
    https://zapodaj.net/plik-u5kC98wwHz

    Teraz zauważyłam Twoje zdjęcie. Pięknie 😍

    Emzet92 lubi tę wiadomość

    event.png
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 742 733

    Wysłany: 10 lipca, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    A co dokładnie Ci robiła?
    Powiedziałam jej, że przez spanie na lewym boku czuje w nocy i rano większe spięcie po tej stronie ciała i że ciężko mi się oddycha przez przeponę. Rozluźniła mi całą tą lewą stronę takim drewnianym „klockiem” i przeponę. Do tego pokazała co mam zrobić po cc, jak dbać o ranę, jak wstawać, na co zwracać u uwagę itp i wysłała mi też to wszystko na maila. Na koniec założyła tejpy, żeby odciążyć brzuch przy chodzeniu i jest dużo lepiej :)

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
‹‹ 396 397 398 399 400 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ