X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamy 2024
Odpowiedz

Sierpniowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Ewappp Autorytet
    Postów: 779 851

    Wysłany: 10 lipca, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny daję cynka że jest jakiś deficyt szczepionek na krztusca w hurtowniach, gdyby się jeszcze któreś nie zaszczepiła, to trzeba sobie zaklepać z wyprzedzeniem. Ja dzisiaj miałam szczepienie, rezerwowalam w przychodni szczepionke 2 tygodnie a dzisiaj w gabinecie zabiegowym się okazuje że zapomnieli mi zarezerwować 🙄 i nie mają ani jednej, w hurtowniach najwcześniej można było zamówić na za 2 tyg... obdzwoniłam wsztskie okoliczne apteki i na szczęście dorwałam jedną jedyną ostatnią, uff

    Mamma-mia, Bettti03 lubią tę wiadomość

  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3122 2195

    Wysłany: 10 lipca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia37 wrote:
    Oooo kochana zdziwiłabym się gdyby było inaczej, przecież Ty zawsze masz wszystko perfekcyjnie 🙈
    Nie mam pojęcia o co Ci chodzi, ale grunt, że Ty wiesz.

    https://ibb.co/ynjnyYP
    https://ibb.co/q728kDY

    age.png
  • Lolcia37 Autorytet
    Postów: 771 566

    Wysłany: 10 lipca, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka wrote:
    My po usg.
    Mały wazy 2310 g i wszystko Ok, tyle ze tak jak mi się wydawało, jest nisko. Lekarz pytał która to moja ciąża… ale szyjka trzyma. Dzisiaj mam 33+3 💪
    Super, że wszystko się trzyma. A to że jest nisko bejbik to ma na to wpływ która to ciąża ?

    04.2020 synek 💙
    08.2024 córeczka 🩷
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1373 1593

    Wysłany: 10 lipca, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia37 wrote:
    Super, że wszystko się trzyma. A to że jest nisko bejbik to ma na to wpływ która to ciąża ?

    Chyba tak, ze im więcej ciąż tym coraz niżej…? Bo zapytał się czy 3 czy 2. Moja 2.
    A szyjkę mi zmierzył jeszcze usg dopochwowo 4 cm mam 😊 także do 37+0/38+0 mam nadzieje wytrzymać fizycznie bo psychicznie wiadomo ze bym chciała już mieć Synka całego, zdrowego ze sobą 💙❤️

    Lolcia37 lubi tę wiadomość

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 10 lipca, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewappp wrote:
    Dziewczyny daję cynka że jest jakiś deficyt szczepionek na krztusca w hurtowniach, gdyby się jeszcze któreś nie zaszczepiła, to trzeba sobie zaklepać z wyprzedzeniem. Ja dzisiaj miałam szczepienie, rezerwowalam w przychodni szczepionke 2 tygodnie a dzisiaj w gabinecie zabiegowym się okazuje że zapomnieli mi zarezerwować 🙄 i nie mają ani jednej, w hurtowniach najwcześniej można było zamówić na za 2 tyg... obdzwoniłam wsztskie okoliczne apteki i na szczęście dorwałam jedną jedyną ostatnią, uff

    Boostrixu brakuje, to prawda. Ale Adacel chyba jeszcze dostępny normalnie jak coś. 🙂 Więc jak któraś będzie zamawiać receptę to najlepiej najpierw zadzwonić do apteki, podpytać czy są dostepne i wtedy poprosić lekarza o receptę na konkretny preparat.

    🌿Emzet gratulacje! 😀 Coraz bliżej.

    🌿 Mamma-Mia kciuki, żeby coś się ruszyło w górę w wynikach. Współczuję bardzo tego szpitala. 🫤

    Ja jutro mam wizytę i już zaczęłam się stresować czy Mały przybiera. Brzuch na zdjęciach wydaje mi się, że urósł, ale waga bez zmian, może 0,5-1kg do przodu.
    No i każdy mi mówi jaki mam mały brzuch... 🤷🏼‍♀️

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • natala Autorytet
    Postów: 289 364

    Wysłany: 10 lipca, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MumAgain wrote:
    @Mamma-mia no nie ma wyjścia.

    Ja już tak czekam na tego Bąbla. A tu jeszcze tyyyle czasu.
    Zamówiłam pieluszki. I otulacze dwa. Zobaczymy co to warte.
    Koleżanka podesłała mi link. Ale troszku mnie z butów wydarło. Ponad 200 zł dobrze za otulacz. Cienki, bambusowy. Stwierdziłam że zamówię bardziej budżetowy. A jak się sprawdzi będę celowała w coś lepszego.
    I kocyk myślę ten bambusowy kupić.
    Pytałam was już o jakieś?

    @MumAgain, mogę polecić ten, co prawda nie jest bambusowy ale bawełniany i ma dość przewiewne szycia, a cenowo bardzo przystępny:

    https://www.ikea.com/pl/pl/p/gulsparv-kocyk-bialy-40427109/?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw4ri0BhAvEiwA8oo6FzigQxYCt8VLtKWl9ynBcOEs6tDrc2K5QBTQdPU2-IxSSzCQrKXNIRoCI14QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

    @Emzet92, gratulacje donoszonej ciąży! Gonię Cię, ale jeszcze trochę 😄

    @Mamma-mia, bierz kaktusy póki są, w ten upał każda będzie chciała je dorwać 😄

    Melduję się po poniedziałkowej wizycie :)
    Mała wazy około 2100-2200 gramów, szyjka długa więc mam nadzieję że nie będzie chciała przyjść na świat przed czasem :D
    Twarz jak zwykle zasłonięta rączkami i pępowiną, ale ginekolog pokazała mi jak malutka ćwiczy odruch oddychania i widziałam rozszerzający i zwężający się brzuszek, niesamowite móc to widzieć 😍❤️

    W Warszawie też dzisiaj ukrop straszny, już wczoraj była tragedia, ale dzisiaj to już przegięcie. Aż odwołałam paznokcie żeby nie chodzić po dworze w tym upale 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca, 12:49

    justinas, Mamma-mia, Emzet92, Cerva, Asiasia1, Emiliia, MumAgain, Bettti03, Małgosiagosia, enpe, Betkaa, Kinia197, Lolcia37 lubią tę wiadomość

    👩29 lat
    ● Letrox 100/125

    8 grudnia 2023 r. ⏸️❤️🤰

    ❤️ 22 sierpnia 2024 r.

    preg.png
  • Suprive Ekspertka
    Postów: 130 341

    Wysłany: 10 lipca, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj po wizycie u pediatry. Mała waży 2440g. W domu to inne życie.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie. Współczuję szpitali, chociaż mi ten pobyt minął bardzo szybko.. teraz też już prawie tydzień jesteśmy w domu. U nas byłby 36+4 tc, a tu mała już 2 tygodnie i 5 dni na tym świecie.

    justinas, Cerva, Asiasia1, Mamma-mia, Asieek, Emzet92, Sunnysunsun, klaudia_23, Bettti03, Małgosiagosia, enpe, Ewappp, Nietypowa30, Agata91, Betkaa, Kinia197, Lolcia37 lubią tę wiadomość

  • Madzik2208 Autorytet
    Postów: 359 570

    Wysłany: 10 lipca, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane ❤️ wpadam dzielić się wynikami, bo czuję naprawdę ogromny sentyment do tej grupy ❤️

    🫶 4/07 Beta 10,8 prog. 37,69
    🫶 06/07 Beta 58,6 prog. 39 🥹
    🫶 08/07 Beta 160,2 prog. 47,16 🥹
    Dzisiejsza Beta 487,9 😁😁😁 czekam jeszcze na progesteron.

    Mamma-mia, Asia2000, justinas, Asieek, Asiasia1, Emzet92, Sunnysunsun, Bettti03, Małgosiagosia, enpe, Ewappp, Nietypowa30, Agata91, Betkaa, Kinia197, Lolcia37, baby33 lubią tę wiadomość

    Wytrwała z Nadzieją na Happy End 🩷

    Starania od 2021 🫶

    💔 Luty 2022
    💔 Listopad 2022
    💔 Styczeń 2024

    Cykl stymulowany Aromek 💊 i Ovitrelle 💉 i mamy ⏸️ 03/07/2024

    🫶 4/07 Beta 10,8 prog. 37,69
    🫶 06/07 Beta 58,6 prog. 39 🥹
    🫶 08/07 Beta 160,2 prog. 47,16 🥹
    🫶 10/07 Beta 487,9 prog. 42,98 🥹
    🫶 13/07 Beta 1815,4 prog. 36,30 🙏 dołożona jedna dodatkowa tabletka utrogestan (dmuchamy po 3 stratach)

    🩺👩‍⚕️ Wizyta 17/07 ✊🫶

    Na pokładzie: Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, Badanie drożności OK 🤗

    Leki 💊💊💊
    ✔️ Metformax
    ✔️ Euthyrox
    ✔️ Utrogestan
    ✔️ Wit D3
    ✔️ Acidum Folicum
    ✔️ Kwas foliowy z Naturell
    ✔️ B - Complex
    ✔️ Koenzym Q10
    ✔️ Selen
    ✔️ Acard
    ✔️ Zincteral
    ✔️ Clexane od pozytywnej bety

    Dla Małego Cudu WSZYSTKO 💪✊
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 10 lipca, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik2208 wrote:
    Witajcie kochane ❤️ wpadam dzielić się wynikami, bo czuję naprawdę ogromny sentyment do tej grupy ❤️

    🫶 4/07 Beta 10,8 prog. 37,69
    🫶 06/07 Beta 58,6 prog. 39 🥹
    🫶 08/07 Beta 160,2 prog. 47,16 🥹
    Dzisiejsza Beta 487,9 😁😁😁 czekam jeszcze na progesteron.
    Pięknie 🥰 kiedy planujesz wizytę?

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Madzik2208 Autorytet
    Postów: 359 570

    Wysłany: 10 lipca, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Pięknie 🥰 kiedy planujesz wizytę?
    Właśnie się umówiłam na przyszłą środę. Pewnie nic więcej oprócz pęcherzyka nie zobaczymy ale po trzech mało pozytywnych historiach wolę wcześniej sprawdzić i czuć się bezpieczniej. Od pozytywnego testu jestem już na Clexane a od owulacji na utrogestanie. Póki co jest pięknie i powoli pozwalam sobie na jakieś małe przejawy radości. W przyszłą środę będzie 5+2

    Cerva, Sunnysunsun, enpe, Nietypowa30, Agata91, Betkaa, Kinia197, Lolcia37 lubią tę wiadomość

    Wytrwała z Nadzieją na Happy End 🩷

    Starania od 2021 🫶

    💔 Luty 2022
    💔 Listopad 2022
    💔 Styczeń 2024

    Cykl stymulowany Aromek 💊 i Ovitrelle 💉 i mamy ⏸️ 03/07/2024

    🫶 4/07 Beta 10,8 prog. 37,69
    🫶 06/07 Beta 58,6 prog. 39 🥹
    🫶 08/07 Beta 160,2 prog. 47,16 🥹
    🫶 10/07 Beta 487,9 prog. 42,98 🥹
    🫶 13/07 Beta 1815,4 prog. 36,30 🙏 dołożona jedna dodatkowa tabletka utrogestan (dmuchamy po 3 stratach)

    🩺👩‍⚕️ Wizyta 17/07 ✊🫶

    Na pokładzie: Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, Badanie drożności OK 🤗

    Leki 💊💊💊
    ✔️ Metformax
    ✔️ Euthyrox
    ✔️ Utrogestan
    ✔️ Wit D3
    ✔️ Acidum Folicum
    ✔️ Kwas foliowy z Naturell
    ✔️ B - Complex
    ✔️ Koenzym Q10
    ✔️ Selen
    ✔️ Acard
    ✔️ Zincteral
    ✔️ Clexane od pozytywnej bety

    Dla Małego Cudu WSZYSTKO 💪✊
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3122 2195

    Wysłany: 10 lipca, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cerva, a poprzednie pomiary na USG były ok?
    Podobno część kobiet na koniec ma przestój w przybieraniu wagi 😊 Tak sobie jeszcze myślę, że może jesz teraz np. więcej owoców i warzyw, bo zrobił się sezon i są smaczne, a jednak zawsze to mniej kalorii 😃
    Ja jestem ciekawa ile tutaj przybralam 😅



    Ale gorąco 🥵 z krwi mamy część wyników i zasadniczo w morfologii bez większych zmian, ale nie jest gorzej, co też się liczy - hgb stoi, hematokryt i krwinki dosłownie odrobine wyższe (ale to zmiana typu 0,05 😅 więc kwestia innego pobrania po prostu), retikulocyty wyglądają trochę lepiej, choć niewiele. Wapń wyszedł im w normie! Zwykly i ten zjonizowany. Także nie wiem co z tym dodawaniem wapnia. Niech tam ustalą dobrze..
    USG dopplerowskie ok, waga 2400g, 20 centyl (w piątek wyszło 2600 g 😆 no ale dobra, grunt, że bez hipotrofii i przepływy dobre). Od dołu bez zmian 👍🏻

    Lekarka prowadząca obchód powiedziała, że czekają w związku z tym na resztę wyników i konsultacje nefrologa, żeby nie narobić mi znowu kamicy i wtedy mogłabym wyjść na tydzień do domu 🥺 za tydzień wtedy wróciłbym na badania i na indukcję.
    Jeju, tak bym chciała wyjść, chociaż na tę chwilę 🥺 Do dzieci, spędzić z nimi trochę czasu, nim się pojawi mała... pójść też do fizjo, załatwić stomatologa, bo mi plomba wyleciała w zeszłym tygodniu.

    Emzet92, Małgosiagosia, Nietypowa30, Betkaa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3122 2195

    Wysłany: 10 lipca, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik2208 wrote:
    Witajcie kochane ❤️ wpadam dzielić się wynikami, bo czuję naprawdę ogromny sentyment do tej grupy ❤️

    🫶 4/07 Beta 10,8 prog. 37,69
    🫶 06/07 Beta 58,6 prog. 39 🥹
    🫶 08/07 Beta 160,2 prog. 47,16 🥹
    Dzisiejsza Beta 487,9 😁😁😁 czekam jeszcze na progesteron.
    Trzymam kciuki za to, żeby Bąbel rósł zdrowo 💛

    @Suprive, ładna ma już wagę 💪🏻 a jak tam w ogóle mała sobie radzi? Jak Wasza adaptacja w domu?

    age.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 10 lipca, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    @Cerva, a poprzednie pomiary na USG były ok?
    Podobno część kobiet na koniec ma przestój w przybieraniu wagi 😊 Tak sobie jeszcze myślę, że może jesz teraz np. więcej owoców i warzyw, bo zrobił się sezon i są smaczne, a jednak zawsze to mniej kalorii 😃
    Ja jestem ciekawa ile tutaj przybralam 😅



    Ale gorąco 🥵 z krwi mamy część wyników i zasadniczo w morfologii bez większych zmian, ale nie jest gorzej, co też się liczy - hgb stoi, hematokryt i krwinki dosłownie odrobine wyższe (ale to zmiana typu 0,05 😅 więc kwestia innego pobrania po prostu), retikulocyty wyglądają trochę lepiej, choć niewiele. Wapń wyszedł im w normie! Zwykly i ten zjonizowany. Także nie wiem co z tym dodawaniem wapnia. Niech tam ustalą dobrze..
    USG dopplerowskie ok, waga 2400g, 20 centyl (w piątek wyszło 2600 g 😆 no ale dobra, grunt, że bez hipotrofii i przepływy dobre). Od dołu bez zmian 👍🏻

    Lekarka prowadząca obchód powiedziała, że czekają w związku z tym na resztę wyników i konsultacje nefrologa, żeby nie narobić mi znowu kamicy i wtedy mogłabym wyjść na tydzień do domu 🥺 za tydzień wtedy wróciłbym na badania i na indukcję.
    Jeju, tak bym chciała wyjść, chociaż na tę chwilę 🥺 Do dzieci, spędzić z nimi trochę czasu, nim się pojawi mała... pójść też do fizjo, załatwić stomatologa, bo mi plomba wyleciała w zeszłym tygodniu.

    Tak, ale właśnie był w 20 centylu. Na kolejnej wizycie też 20 centyl i lekarka powiedziała, że jest ok, będzie po prostu z tych mniejszych pewnie, ok. 3100-3200. Tyle ja miałam jak się urodziłam. 🙂
    Ostatnio Mama mi opowiadała, że w drugiej ciąży z moim bratem wszyscy jej mówili, że ma mały brzuch (to były czasy bez USG) i jak zaczęła rodzić to kuzynka chciała wzywać pogotowie, bo na pewno dziecko będzie takie malutkie... Urodził się mój brat 3700 i długi chyba 62 cm 😅

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 742 733

    Wysłany: 10 lipca, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunnysunsun wrote:
    Gratulacje!!! 🥳🥳🥳
    Za chwilę każda z nas po kolei zacznie Cię doganiać do mety 🥰
    Niesamowite, jak to szybko zleciało 🥹

    @Betti a Ty jesteś następna 😁😁
    Ja już dreptam nóżkami, bo zamierzam jutro świętować swój sukces jagodziankami 🥰☺️

    Betkaa, Kinia197 lubią tę wiadomość

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 742 733

    Wysłany: 10 lipca, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia37 wrote:
    Ty chyba dzisiaj też jesteś donoszona, bo masz termin jak Emzet na 1 sierpnia, a te suwaczki to dzień do tyłu pokazują.
    No właśnie ja jutro mam 37+0 (nie wiem do końca jak to jest liczone, ale faktycznie to już prawie to samo 🥰❤️)

    Asia2000, Asiasia1, Mamma-mia, Lolcia37 lubią tę wiadomość

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
  • Ewappp Autorytet
    Postów: 779 851

    Wysłany: 10 lipca, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MumAgain wrote:
    @Mamma-mia no nie ma wyjścia.

    Ja już tak czekam na tego Bąbla. A tu jeszcze tyyyle czasu.
    Zamówiłam pieluszki. I otulacze dwa. Zobaczymy co to warte.
    Koleżanka podesłała mi link. Ale troszku mnie z butów wydarło. Ponad 200 zł dobrze za otulacz. Cienki, bambusowy. Stwierdziłam że zamówię bardziej budżetowy. A jak się sprawdzi będę celowała w coś lepszego.
    I kocyk myślę ten bambusowy kupić.
    Pytałam was już o jakieś?

    Ja kupiłam kocyki bambusowe z lullalove i colorstories, obydwa są super, prałam w pralce i suszyłam w suszarce i nic się im nie stało :)

  • Ewappp Autorytet
    Postów: 779 851

    Wysłany: 10 lipca, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    @Mamma mia - co za życie! Takie zawieszenie jest najgorsze😔 sesję sobie odbijecie jak będzie trzeba, ale domyślam się co czujesz. A jak się teraz czujesz po wzroście hgb?
    Dziś przebudziłam się po północy na siku i pierwsze co miałam w głowie - ZROBILAM TO!! Dziś 37+0 😍😍😍😱 wyszlabym dziś na lody w ramach nagrody, ale strach 🤣

    Gratki, teraz już możesz czekać w spokoju na małego, chciałabym też już być na Twoim miejscu 🫣

    Emzet92 lubi tę wiadomość

  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 742 733

    Wysłany: 10 lipca, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik2208 wrote:
    Witajcie kochane ❤️ wpadam dzielić się wynikami, bo czuję naprawdę ogromny sentyment do tej grupy ❤️

    🫶 4/07 Beta 10,8 prog. 37,69
    🫶 06/07 Beta 58,6 prog. 39 🥹
    🫶 08/07 Beta 160,2 prog. 47,16 🥹
    Dzisiejsza Beta 487,9 😁😁😁 czekam jeszcze na progesteron.
    Supeeer! Dziękujemy, że dzielisz się z nami dobrymi nowinami ❤️ dawaj koniecznie znać jak po wizycie! Trzymamy kciuki 😍

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
  • Emzet92 Autorytet
    Postów: 833 877

    Wysłany: 10 lipca, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Boostrixu brakuje, to prawda. Ale Adacel chyba jeszcze dostępny normalnie jak coś. 🙂 Więc jak któraś będzie zamawiać receptę to najlepiej najpierw zadzwonić do apteki, podpytać czy są dostepne i wtedy poprosić lekarza o receptę na konkretny preparat.

    🌿Emzet gratulacje! 😀 Coraz bliżej.

    🌿 Mamma-Mia kciuki, żeby coś się ruszyło w górę w wynikach. Współczuję bardzo tego szpitala. 🫤

    Ja jutro mam wizytę i już zaczęłam się stresować czy Mały przybiera. Brzuch na zdjęciach wydaje mi się, że urósł, ale waga bez zmian, może 0,5-1kg do przodu.
    No i każdy mi mówi jaki mam mały brzuch... 🤷🏼‍♀️
    Ja chyba nie jestem dobrym przykładem, bo brzuch mam spory od połowy ciąży 🤣, ale od 7, a nawet 8tyg nie przytyłam nic. Młody za to rośnie super, więc nie ma reguly. Tylko usg prawdę Ci powie 😁 albo raczej oszacuje prawdę 🤣

    Cerva lubi tę wiadomość

    Trudna droga IVF
    01.2021 ❄❄
    03.2021 FET 2BC 9tc z. Turnera
    08.2021 FET :(
    11.2021 ❄❄❄
    11.2021 ET :(
    01.2022 FET 3BB,1BB🎉
    09.22 - bliźniaczki, A. 1600g, S. 2200g
    11. 2023 - SZOK, naturalny cud
    07.2024 Sz. 3885g

  • Asiasia1 Autorytet
    Postów: 655 954

    Wysłany: 10 lipca, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik2208 wrote:
    Witajcie kochane ❤️ wpadam dzielić się wynikami, bo czuję naprawdę ogromny sentyment do tej grupy ❤️

    🫶 4/07 Beta 10,8 prog. 37,69
    🫶 06/07 Beta 58,6 prog. 39 🥹
    🫶 08/07 Beta 160,2 prog. 47,16 🥹
    Dzisiejsza Beta 487,9 😁😁😁 czekam jeszcze na progesteron.
    Cudowne wieści 🥺😍❤️a

    👫33 lata
    🐕2019
    👶12.2022 💙
    👶08.2024 💙
‹‹ 395 396 397 398 399 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ