X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamy 2024
Odpowiedz

Sierpniowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Ewappp Autorytet
    Postów: 779 851

    Wysłany: 11 lipca, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Wolałabym nie wygrać w tym plebiscycie 🥴 czekam kto da więcej 🤣 Do tej pory spałam całkiem dobrze! mój też śpi jak zabity, jak dziewczyny były mniejsze to rzeczywiście spanie było bardziej na czujce, teraz i mi się zdarza twardo przysnac. Ale tego krzyku nie dałoby się nie słyszeć 🫢 plus my mamy przerąbane, w głowie tylko - szybko, szybko, bo się druga obudzi 🤣
    Ewappp ja też czekam na burze. Na info meteo coś tam dziś pokazuje w Warszawie, liczę, że jednak spadnie deszcz. Widzialam na insta, że w Wielkopolsce porządnie pada 😂 zazdroszczę!

    Co 15 min sprawdzam prognozy czy może coś się szykuje i co chwila nadają te burze a potem nie... modlę się żeby chociaż 15 minutowy reset nastąpił żeby trochę dom przewietrzyć.
    Powiem Ci ze ja już dzisiaj zdesperowana patrzyłam gdzie w Polsce jest zimno żeby tam jechać na weekend 🤣 kiedyś nad polskim morzem jak byliśmy z mężem i totalnie nie mieliśmy pogody to sprawdzaliśmy gdzie na wybrzeżu jest najcieplej i tam jeździliśmy, czasami po 100km 🤣 nie sądziłam że kiedyś przyjdzie taki czas że będę szukać gdzie jest najzimniej 🤣

    Emzet92 lubi tę wiadomość

  • Madzik2208 Autorytet
    Postów: 357 570

    Wysłany: 11 lipca, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśki, wraz z betą wczoraj badałam prog. I tak jak beta pięknie przyrasta z 160 na 487 tak prog w ciągu 48h spadł z 47 na 42.... Powiedzcie, że nie mam powodu do niepokoju? Że wydziela się skokowo i tak może być a najważniejsze, że jest wysoki... Plisss... Wariuje, gdzie tu spokój?.

    Wytrwała z Nadzieją na Happy End 🩷

    Starania od 2021 🫶

    💔 Luty 2022
    💔 Listopad 2022
    💔 Styczeń 2024

    Cykl stymulowany Aromek 💊 i Ovitrelle 💉 i mamy ⏸️ 03/07/2024

    🫶 4/07 Beta 10,8 prog. 37,69
    🫶 06/07 Beta 58,6 prog. 39 🥹
    🫶 08/07 Beta 160,2 prog. 47,16 🥹
    🫶 10/07 Beta 487,9 prog. 42,98 🥹
    🫶 13/07 Beta 1815,4 prog. 36,30 🙏 dołożona jedna dodatkowa tabletka utrogestan (dmuchamy po 3 stratach)

    🩺👩‍⚕️ Wizyta 17/07 ✊🫶

    Na pokładzie: Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, Badanie drożności OK 🤗

    Leki 💊💊💊
    ✔️ Metformax
    ✔️ Euthyrox
    ✔️ Utrogestan
    ✔️ Wit D3
    ✔️ Acidum Folicum
    ✔️ Kwas foliowy z Naturell
    ✔️ B - Complex
    ✔️ Koenzym Q10
    ✔️ Selen
    ✔️ Acard
    ✔️ Zincteral
    ✔️ Clexane od pozytywnej bety

    Dla Małego Cudu WSZYSTKO 💪✊
  • Lolcia37 Autorytet
    Postów: 771 566

    Wysłany: 11 lipca, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Ej no nie mów, że nigdy Cię takie kupsko z rana nie przywitało? 🤣 Ada jak ząbkuje bardzo często ma takie akcje. Współczuję hemoroidów, jeszcze w taki upał.
    A zmieniając temat fajnie w tym Majalandzie? W jakim wieku dzieci myślisz warto jechać?
    Dziewczyny, najgorsza noc za nami! Tak sobie mówmy 💪
    Serio mój syn nigdy nie zrobił kupy w majtki w nocy. Przy odpieluchowywaniu zdarzało mu się poza domem zrobić, raz zrobił jak byłam z nim i z koleżanką w zoo, więc majtki spodenki do wyrzucenia były, ale ja wtedy zawsze zabierałam ubrania na zmianę.
    U mnie najgorsza domowa historia to jak miał ospę w listopadzie, najpierw miał afty w buzi przez 3 dni, darł się nocami w niebogłosy, na oku mu się jęczmień zrobił, i na 4 dzień wyszła mu ospa, i on był taki biedny wykończony , a mąż miał jakiś wyjazd służbowy, i ja z nim poszłam spać w naszym łóżku. No i niestety zsikał się przez sen, ale to w takiej ilości, że materac był nie do uratowania i musieliśmy wymienić. Nie mieliśmy ochraniacza bo on z nami nie śpi , to jakieś takie tylko pojedyncze wyjątki i właśnie trafiony zatopiony się przytrafił.
    Co do majalndu my z nim pierwszy raz byliśmy jak miał 3 lata, w zeszłym roku, on jest odważny na wszystkim jeździł , to chyba tylko z 2 rzeczy nie skorzystał bo były dla niego za duże. Byliśmy w maju to ze strefy wodnej nie korzystaliśmy bo była wyłączona wtedy. Wczoraj było tak gorąco że on spędził cały dzień w strefie wodnej. Wydaje mi się że twoje dziewczyny jeszcze są małe, lato przyszłego roku będzie ok. Ta strefa wodna była by dla nich ok, ale wydaje mi się że przy cenie 104 ziko od 85 cm, to drogo i można znaleźć coś lepszego. Oni nawet za parking mają 17,50, a za bilet dla ciężarnej chyba 69,90.
    Z takich w pobliżu Warszawy to bardzo polecam Julinek mają mnóstwo atrakcji dla małych i dużych, fajną strefę wodną i cały dzień to za mało żeby skorzystać ze wszystkiego. Sady Klemensa też są bardzo przyjemne.

    Emzet92 lubi tę wiadomość

    04.2020 synek 💙
    08.2024 córeczka 🩷
  • Lolcia37 Autorytet
    Postów: 771 566

    Wysłany: 11 lipca, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewappp wrote:
    Pjona za potrzebę przykrywania się w nocy 😅 ja już miesiąc temu kupiłam takie muślinowe przykrycia jak dla dzidziusiów tylko w formacie 200x200 i super sie sprawdzają na takie gorące noce ❤️ chociaż dzisiaj to mnie chyba nawet powietrze parzyło. Zaraz poproszę męża żeby mi zniósł leżak do piwnicy i chyba spędzę tam dzisiaj cały dzień 😥
    Ja to się zastanawiam czy nie siedzieć w garażu samochodzie tam jest tak przyjemnie chłodno.

    Ewappp lubi tę wiadomość

    04.2020 synek 💙
    08.2024 córeczka 🩷
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 11 lipca, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam ciężką noc. Niby jest trochę chłodniej niż wczoraj, ale jakoś tego nie czuję, nie ma czym oddychać. 😫

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • natala Autorytet
    Postów: 289 364

    Wysłany: 11 lipca, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że u wszystkich dzisiaj kryzysowa noc...
    O 20 wybrałam się na spacer i było nadal 30 stopni 😥
    Liczę na to że dzisiaj będzie trochę chłodniej, bo nie ma czym oddychać.

    Co do wielkości brzuszków i komentarzy innych osób na ten temat - myślałam że już te czasy minęły, ale jak to zwykle w PL - każdy przyznaje sobie prawo do komentowania ciężarnych. Jeszcze gdyby to były jakieś pozytywne komentarze, a nie takie które zostają w głowie...

    👩29 lat
    ● Letrox 100/125

    8 grudnia 2023 r. ⏸️❤️🤰

    ❤️ 22 sierpnia 2024 r.

    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 11 lipca, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik2208 wrote:
    Mamuśki, wraz z betą wczoraj badałam prog. I tak jak beta pięknie przyrasta z 160 na 487 tak prog w ciągu 48h spadł z 47 na 42.... Powiedzcie, że nie mam powodu do niepokoju? Że wydziela się skokowo i tak może być a najważniejsze, że jest wysoki... Plisss... Wariuje, gdzie tu spokój?.

    Nie masz się czym martwić totalnie. To piękny progesteron! 😊 Wydziela się skokowo tak jak mówisz. Na spokojnie do wizyty. 😘

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Asieek Ekspertka
    Postów: 157 211

    Wysłany: 11 lipca, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne macie te brzuszki dziewczyny!!

    Skoro wszystkie to też się dołączam. U mnie dziś równe 34 tyg. 13kg plus 🙈

    https://zapodaj.net/plik-0cDR6RnxXY

    Właśnie czekam na wizytę. Trochę się stresuje czy nic się tam nie poskracalo 😬

    justinas, Emzet92, Lolcia37, Ewappp, Emiliia, Asiasia1, enpe, Cerva, Monia•, Betkaa, Nietypowa30, Bettti03, Sunnysunsun lubią tę wiadomość

    age.png
  • Emzet92 Autorytet
    Postów: 833 877

    Wysłany: 11 lipca, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asieek wrote:
    Piękne macie te brzuszki dziewczyny!!

    Skoro wszystkie to też się dołączam. U mnie dziś równe 34 tyg. 13kg plus 🙈

    https://zapodaj.net/plik-0cDR6RnxXY

    Właśnie czekam na wizytę. Trochę się stresuje czy nic się tam nie poskracalo 😬
    No brzuszek ekstra i czyste lustro! 😄 Daj koniecznie znać po! Trzymam kciuki 💪
    Lolcia u nas jeszcze dziewczyny nieodpieluchowane, zupełnie nie są gotowe 🙂 a ja nie mam z tym spiny, we wrześniu dopiero 2 lata im minie. To była awaria wynikająca z wielkości zrzutu w pantsa 😂😂

    Ewappp lubi tę wiadomość

    Trudna droga IVF
    01.2021 ❄❄
    03.2021 FET 2BC 9tc z. Turnera
    08.2021 FET :(
    11.2021 ❄❄❄
    11.2021 ET :(
    01.2022 FET 3BB,1BB🎉
    09.22 - bliźniaczki, A. 1600g, S. 2200g
    11. 2023 - SZOK, naturalny cud
    07.2024 Sz. 3885g

  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3119 2194

    Wysłany: 11 lipca, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik2208 wrote:
    Mamuśki, wraz z betą wczoraj badałam prog. I tak jak beta pięknie przyrasta z 160 na 487 tak prog w ciągu 48h spadł z 47 na 42.... Powiedzcie, że nie mam powodu do niepokoju? Że wydziela się skokowo i tak może być a najważniejsze, że jest wysoki... Plisss... Wariuje, gdzie tu spokój?.
    Ja bym się nie nakręcała, bo tak, jak piszesz to się wydziela skokowo, a różnica, którą pisałaś jest naprawdę nieduża. Poza tym z 1 próbki krwi wbrew pozorom mogą wyjść 2 trochę różne wyniki. :)
    Beta pięknie Ci rośnie i tego się trzymajmy. ✊🏻

    age.png
  • natala Autorytet
    Postów: 289 364

    Wysłany: 11 lipca, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asieek wrote:
    Piękne macie te brzuszki dziewczyny!!

    Skoro wszystkie to też się dołączam. U mnie dziś równe 34 tyg. 13kg plus 🙈

    https://zapodaj.net/plik-0cDR6RnxXY

    Właśnie czekam na wizytę. Trochę się stresuje czy nic się tam nie poskracalo 😬

    Daj znać po wizycie! Jesteśmy w tym samym dniu 🙂

    👩29 lat
    ● Letrox 100/125

    8 grudnia 2023 r. ⏸️❤️🤰

    ❤️ 22 sierpnia 2024 r.

    preg.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3119 2194

    Wysłany: 11 lipca, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam Dopplera, była bardzo sympatyczna lekarka. Dr A. Maj-S. Może któraś z miejscowych ją kojarzy. :) pytała się czy się na nią wkurzam, bo puls miałam 130 😂
    A tak to Doppler ok, natomiast powiedziała, że głowa jest bardzo, bardzo nisko, aż się zdziwiła że tak i mówiła,że dosłownie wwierca się w szyjkę 😅🙈
    Czekam na wypis :) maja go zaraz ogarnąć, bo na 12:30 udało mi się złapać miejsce do fizjo, za kogoś, kto się odwołał 😁
    Natomiast z tego, co mówili, to jest problem z zapisaniem mnie na planowe przyjęcie, bo teoretycznie w kalendarzu pierwsze wolne miejsce mają na 30.07 😬 ale powiedzieli, że dopiszą mnie gdzieś wcześniej na czwartą, czyli "dodatkową", a jakbym i tak nie dotrwała, to mam dzwonić na izbę jak tylko z domu wyjadę, żeby wiedzieli, żeby się szykować 🙈

    Paprota9418, enpe, Cerva, Emzet92, Małgosiagosia, Agata91, Betkaa, Nietypowa30, Bettti03, Sunnysunsun lubią tę wiadomość

    age.png
  • Ewappp Autorytet
    Postów: 779 851

    Wysłany: 11 lipca, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik2208 wrote:
    Mamuśki, wraz z betą wczoraj badałam prog. I tak jak beta pięknie przyrasta z 160 na 487 tak prog w ciągu 48h spadł z 47 na 42.... Powiedzcie, że nie mam powodu do niepokoju? Że wydziela się skokowo i tak może być a najważniejsze, że jest wysoki... Plisss... Wariuje, gdzie tu spokój?.

    Nie zdążyłam jeszcze pogratulować 🥰 pamiętam Cię z początków naszego wątku. Na początku można ześwirować z progesteronem ale spokojnie. Mi przy becie koło 2000 spadł do 16 nawet, wtedy gin włączył tabletki doustnie i dopochwowo. Bsdaj najlepiej co 2 dni przez jakis czas zeby w razi3 czego reagować. Bierzesz jakiś progesteron lub duphaston? Jeśli nie to może porozmawiaj że swoim lekarzem, po Twoich przejściach powinnaś raczej się wspomagać.

    Madzik2208 lubi tę wiadomość

  • justinas Autorytet
    Postów: 456 368

    Wysłany: 11 lipca, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Miałam Dopplera, była bardzo sympatyczna lekarka. Dr A. Maj-S. Może któraś z miejscowych ją kojarzy. :) pytała się czy się na nią wkurzam, bo puls miałam 130 😂
    A tak to Doppler ok, natomiast powiedziała, że głowa jest bardzo, bardzo nisko, aż się zdziwiła że tak i mówiła,że dosłownie wwierca się w szyjkę 😅🙈
    Czekam na wypis :) maja go zaraz ogarnąć, bo na 12:30 udało mi się złapać miejsce do fizjo, za kogoś, kto się odwołał 😁
    Natomiast z tego, co mówili, to jest problem z zapisaniem mnie na planowe przyjęcie, bo teoretycznie w kalendarzu pierwsze wolne miejsce mają na 30.07 😬 ale powiedzieli, że dopiszą mnie gdzieś wcześniej na czwartą, czyli "dodatkową", a jakbym i tak nie dotrwała, to mam dzwonić na izbę jak tylko z domu wyjadę, żeby wiedzieli, żeby się szykować 🙈

    Super, że wychodzisz na świat :) I fajnie z fizjo, że się udało. Tylko nie szalej za bardzo po powrocie do domu, odpoczywaj na ile się da, łap siły i energię do porodu😁

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    event.png
  • Ewappp Autorytet
    Postów: 779 851

    Wysłany: 11 lipca, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    No brzuszek ekstra i czyste lustro! 😄 Daj koniecznie znać po! Trzymam kciuki 💪
    Lolcia u nas jeszcze dziewczyny nieodpieluchowane, zupełnie nie są gotowe 🙂 a ja nie mam z tym spiny, we wrześniu dopiero 2 lata im minie. To była awaria wynikająca z wielkości zrzutu w pantsa 😂😂

    Taaak czyste lustro 😍 ja dlatego robiłam fotę samowyzwalaczem bo wszystkie lustra zakurzone albo zachlapane 🤣

  • Lolcia37 Autorytet
    Postów: 771 566

    Wysłany: 11 lipca, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    No brzuszek ekstra i czyste lustro! 😄 Daj koniecznie znać po! Trzymam kciuki 💪
    Lolcia u nas jeszcze dziewczyny nieodpieluchowane, zupełnie nie są gotowe 🙂 a ja nie mam z tym spiny, we wrześniu dopiero 2 lata im minie. To była awaria wynikająca z wielkości zrzutu w pantsa 😂😂
    Tak ja się domyśliłam że to wpadka pieluchowa u córki, tak chaotycznie napisałam ale miało być tak, że u mojego syna problem kupy w nocy był tylko przez pierwsze mc jego życia, a potem to już tylko w dzień robił i tak mu do tej pory zostało.

    Emzet92 lubi tę wiadomość

    04.2020 synek 💙
    08.2024 córeczka 🩷
  • Emiliia Ekspertka
    Postów: 210 243

    Wysłany: 11 lipca, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Miałam Dopplera, była bardzo sympatyczna lekarka. Dr A. Maj-S. Może któraś z miejscowych ją kojarzy. :) pytała się czy się na nią wkurzam, bo puls miałam 130 😂
    A tak to Doppler ok, natomiast powiedziała, że głowa jest bardzo, bardzo nisko, aż się zdziwiła że tak i mówiła,że dosłownie wwierca się w szyjkę 😅🙈
    Czekam na wypis :) maja go zaraz ogarnąć, bo na 12:30 udało mi się złapać miejsce do fizjo, za kogoś, kto się odwołał 😁
    Natomiast z tego, co mówili, to jest problem z zapisaniem mnie na planowe przyjęcie, bo teoretycznie w kalendarzu pierwsze wolne miejsce mają na 30.07 😬 ale powiedzieli, że dopiszą mnie gdzieś wcześniej na czwartą, czyli "dodatkową", a jakbym i tak nie dotrwała, to mam dzwonić na izbę jak tylko z domu wyjadę, żeby wiedzieli, żeby się szykować 🙈

    Super, że do domu !!! Korzystaj i odpoczywaj 🙂 i dobrze, że piszesz, że pierwsze wolne miejsce mają na 30.07, to wcale tam nie jadę 😆🫣 toż to szok!

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    age.png
  • Asiasia1 Autorytet
    Postów: 655 954

    Wysłany: 11 lipca, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff nadrobiłam wszystko i chyba z 5 razy edytowałam wpis w notatniku 😂 Gratuluję zbiorczo donoszonych ciąż i wszystkich fotek, wyglądacie wspaniałe 😍 🥳chyba muszę sobie też parę fotek strzelić bo mam może 1 😅🤣 co do komentarzy na temat brzucha raczej słyszę miłe rzeczy, ale i tak mnie irytuje jak przy spotkaniu czuję się taka otaksowana z góry na dół 🙈 jak kurczak na rynku 🙈 ja nie wiem co ludzie sobie myślą, że z miesiąca na miesiąc brzuch będzie mniejszy? 🤣 Co do nocki to ja jestem jakaś dziwna 🤣 ale jak codziennie pół nocy nie śpię tak dziś od 22.30-4.30 jak zabita 😁 spałabym dłużej gdyby pies tak nie szalał, biedny nie mógł sobie miejsca znaleźć i spać i o 5 mąż się poddał i z nim poszedł na spacer a ja już zasnąć nie mogłam, ale i tak się mega wyspałam 😁

    @Małgosiagosia, wydrukowałam ze szkoły rodzenia, do której chodziłam w 1 ciąży i uzupełniłam sama, na porodówce i tak z położną omówiłyśmy go dokładnie ☺️ co do fizjo no ja jestem fanką 😂 uważam, że fajnie pójść, pokaże masaż krocza gdybyś chciała się przygotować tak do porodu, pogadacie chociażby o tym jak po sn i CC się zachowywać, pomasuje itp ☺️ co do lewatywy zależy chyba od szpitala, u mnie trzeba było mieć swoją

    @Mamma-mia, fantastycznie, że wychodzisz! 🥳 nacieszysz się dziećmi, spakujesz po swojemu i wyśpisz we własnym łóżku (na pewno lepiej niż w szpitalu ;p) co do indukcji to 🤦🤦🤦 zadzwonią do Ciebie jak Cię wcześniej upchną czy jak? 🤬 Gardło lepiej jak odstawiłam te spraye do nosa, za to zatoki masakra, jak wzięłam krople od gina było lepiej w nocy (pewnie dlatego lepiej mi się spało) za to od rana czuję jak mam 1 stronę zapchaną i wczoraj zaczęły mnie boleć kości policzkowe 🙄 także poszłam do laryngologa i dostałam coś gratis do tych kropli od gina. Ciekawe czy będę dalej smarkać na porodówce 😂

    @Emzet92, ale 🔥🔥🔥 normalnie mężowi na walentynki czy rocznicę mogłabyś dać 🤭 co do nocki to współczuję, brzmi koszmarnie! Dobrze, że chociaż dodatkowe ocieplenie i 💩 spadły na męża 🤭 co do szybko szybko znam to 🤣 jak tylko pies drapie drzwi mąż biegnie bo jak nie zdąży na czas to od razu z pokoju "ał?" I po spaniu 🤣

    @Paprota9418, wczoraj leżałam pół naga pod wiatrakiem i się psikałam wodą, jak wyszłam z psem myślałam, że zemdleję i ciągle jak wampir chowałam się w cieniu 🙈

    @Cerva, tak, ja już 2 x wypełniałam podczas wizyt u gina 😂 zazdroszczę opalenizny, ja się jak już opalam to na prosiaczka i później zrzucam skórę jak wąż 😂

    @Lolcia37, myślałam, że byłaś w Majalandzie w Gdańsku 😁 Hahahha też by mi serce stanęło gdyby mnie dziecko złapało w nocy za rękę 🤣 omen 10.0 🤣

    @Madzik2208, spadek nie jest drastyczny a prog jest bardzo wrażliwy i wydziela się skokowo 🤞zaciśnięte

    @Asieek, trzymam kciuki za wizytę 😁

    Jak którąś pominęłam to przepraszam ale było sporo do nadrobienia 🤭

    Emzet92, Małgosiagosia, Paprota9418 lubią tę wiadomość

    👫33 lata
    🐕2019
    👶12.2022 💙
    👶08.2024 💙
  • baby33 Przyjaciółka
    Postów: 104 170

    Wysłany: 11 lipca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny, ja mam pytanie odnośnie wagi, ile macie na plusie?
    Ja dziś 37+4 i łącznie około 13 kg więcej.

    https://zapodaj.net/plik-ZHTAVrwTVU

    Jak byłam ostatnio u lekarza to już nic nie skomentował, ale jak miałam +10 kg na jeszcze wcześniejszej wizycie to był zdziwiony, pytał CO SIE ZADZIAŁO i że mam przystopować XD powiedziałam mu, że jem normalnie i co mam teraz zrobić, a on niby pół żartem „nie jeść” 🥲
    Naprawdę niby wiem że nie wyglądam źle i to nie jest jakaś zabójcza waga ale zastanawiam się jak u was, jak czytam na innych forach ile dziewczyny przytyły to widzę „oo ja przytyłam w 39 tygodniu 8 kg” 😂 i nie wiem czy wypowiadają się tylko te, które chcą się pochwalić że tak mało czy co. Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która urodziła w 39 tc i miała +10kg. Jak jest u was?

    justinas, Cerva, Emzet92, Asiasia1, Małgosiagosia, Betkaa, Lolcia37, Nietypowa30, Bettti03, Sunnysunsun lubią tę wiadomość

    18.11.2023 ⏸️
    20.11.2023 Beta 99,8
    22.11.2023 Beta 217
    26.11.2023 Beta 1446
    01.12.2023 Beta 9855
  • enpe Autorytet
    Postów: 777 472

    Wysłany: 11 lipca, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Miałam Dopplera, była bardzo sympatyczna lekarka. Dr A. Maj-S. Może któraś z miejscowych ją kojarzy. :) pytała się czy się na nią wkurzam, bo puls miałam 130 😂
    A tak to Doppler ok, natomiast powiedziała, że głowa jest bardzo, bardzo nisko, aż się zdziwiła że tak i mówiła,że dosłownie wwierca się w szyjkę 😅🙈
    Czekam na wypis :) maja go zaraz ogarnąć, bo na 12:30 udało mi się złapać miejsce do fizjo, za kogoś, kto się odwołał 😁
    Natomiast z tego, co mówili, to jest problem z zapisaniem mnie na planowe przyjęcie, bo teoretycznie w kalendarzu pierwsze wolne miejsce mają na 30.07 😬 ale powiedzieli, że dopiszą mnie gdzieś wcześniej na czwartą, czyli "dodatkową", a jakbym i tak nie dotrwała, to mam dzwonić na izbę jak tylko z domu wyjadę, żeby wiedzieli, żeby się szykować 🙈

    No w końcu coś w domu pobędziesz ! Zawsze psychika chociaż się troszkę zregeneruje. Dobrze, że maluszek w brzuszku wytrwał też przez ten pobyt, oby jak najdłużej 😁

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    ONA:
    PCOS, insulinooporność, drożne jajowody
    💊 metformina + inozytol (Fertistim), 3-7 dc NAC, oleje: do owulacji z wiesiołka, po owulacji lniany

    ON:
    teratozoospermia, fragmentacja: 14%, USG ok
    💊 Profertil, Fertistim, NAC, L-karnityna, wit. D 4000 j., koenzym Q10, wit. A + E

    11.12.2023 ⏸️
    W oczekiwaniu na małą A. 👸🏻 🩷

    age.png
‹‹ 399 400 401 402 403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ