X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamy 2024
Odpowiedz

Sierpniowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 11 lipca, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Hejo dziewczyny, ja mam pytanie odnośnie wagi, ile macie na plusie?
    Ja dziś 37+4 i łącznie około 13 kg więcej.

    https://zapodaj.net/plik-ZHTAVrwTVU

    Jak byłam ostatnio u lekarza to już nic nie skomentował, ale jak miałam +10 kg na jeszcze wcześniejszej wizycie to był zdziwiony, pytał CO SIE ZADZIAŁO i że mam przystopować XD powiedziałam mu, że jem normalnie i co mam teraz zrobić, a on niby pół żartem „nie jeść” 🥲
    Naprawdę niby wiem że nie wyglądam źle i to nie jest jakaś zabójcza waga ale zastanawiam się jak u was, jak czytam na innych forach ile dziewczyny przytyły to widzę „oo ja przytyłam w 39 tygodniu 8 kg” 😂 i nie wiem czy wypowiadają się tylko te, które chcą się pochwalić że tak mało czy co. Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która urodziła w 39 tc i miała +10kg. Jak jest u was?

    Ale pięknie wyglądasz! 😍 Ja właśnie teraz +10-11kg i na razie stanęła. Ale dziwny komentarz lekarza. 😯 Wg mnie jak najbardziej w normie przybrałaś...

    🌿Mamma-Mia super, że do domku. 🥰 Zregeneruj się!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca, 12:43

    baby33 lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Emzet92 Autorytet
    Postów: 833 877

    Wysłany: 11 lipca, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiasia1 wrote:
    Uff nadrobiłam wszystko i chyba z 5 razy edytowałam wpis w notatniku 😂 Gratuluję zbiorczo donoszonych ciąż i wszystkich fotek, wyglądacie wspaniałe 😍 🥳chyba muszę sobie też parę fotek strzelić bo mam może 1 😅🤣 co do komentarzy na temat brzucha raczej słyszę miłe rzeczy, ale i tak mnie irytuje jak przy spotkaniu czuję się taka otaksowana z góry na dół 🙈 jak kurczak na rynku 🙈 ja nie wiem co ludzie sobie myślą, że z miesiąca na miesiąc brzuch będzie mniejszy? 🤣 Co do nocki to ja jestem jakaś dziwna 🤣 ale jak codziennie pół nocy nie śpię tak dziś od 22.30-4.30 jak zabita 😁 spałabym dłużej gdyby pies tak nie szalał, biedny nie mógł sobie miejsca znaleźć i spać i o 5 mąż się poddał i z nim poszedł na spacer a ja już zasnąć nie mogłam, ale i tak się mega wyspałam 😁

    @Małgosiagosia, wydrukowałam ze szkoły rodzenia, do której chodziłam w 1 ciąży i uzupełniłam sama, na porodówce i tak z położną omówiłyśmy go dokładnie ☺️ co do fizjo no ja jestem fanką 😂 uważam, że fajnie pójść, pokaże masaż krocza gdybyś chciała się przygotować tak do porodu, pogadacie chociażby o tym jak po sn i CC się zachowywać, pomasuje itp ☺️ co do lewatywy zależy chyba od szpitala, u mnie trzeba było mieć swoją

    @Mamma-mia, fantastycznie, że wychodzisz! 🥳 nacieszysz się dziećmi, spakujesz po swojemu i wyśpisz we własnym łóżku (na pewno lepiej niż w szpitalu ;p) co do indukcji to 🤦🤦🤦 zadzwonią do Ciebie jak Cię wcześniej upchną czy jak? 🤬 Gardło lepiej jak odstawiłam te spraye do nosa, za to zatoki masakra, jak wzięłam krople od gina było lepiej w nocy (pewnie dlatego lepiej mi się spało) za to od rana czuję jak mam 1 stronę zapchaną i wczoraj zaczęły mnie boleć kości policzkowe 🙄 także poszłam do laryngologa i dostałam coś gratis do tych kropli od gina. Ciekawe czy będę dalej smarkać na porodówce 😂

    @Emzet92, ale 🔥🔥🔥 normalnie mężowi na walentynki czy rocznicę mogłabyś dać 🤭 co do nocki to współczuję, brzmi koszmarnie! Dobrze, że chociaż dodatkowe ocieplenie i 💩 spadły na męża 🤭 co do szybko szybko znam to 🤣 jak tylko pies drapie drzwi mąż biegnie bo jak nie zdąży na czas to od razu z pokoju "ał?" I po spaniu 🤣

    @Paprota9418, wczoraj leżałam pół naga pod wiatrakiem i się psikałam wodą, jak wyszłam z psem myślałam, że zemdleję i ciągle jak wampir chowałam się w cieniu 🙈

    @Cerva, tak, ja już 2 x wypełniałam podczas wizyt u gina 😂 zazdroszczę opalenizny, ja się jak już opalam to na prosiaczka i później zrzucam skórę jak wąż 😂

    @Lolcia37, myślałam, że byłaś w Majalandzie w Gdańsku 😁 Hahahha też by mi serce stanęło gdyby mnie dziecko złapało w nocy za rękę 🤣 omen 10.0 🤣

    @Madzik2208, spadek nie jest drastyczny a prog jest bardzo wrażliwy i wydziela się skokowo 🤞zaciśnięte

    @Asieek, trzymam kciuki za wizytę 😁

    Jak którąś pominęłam to przepraszam ale było sporo do nadrobienia 🤭
    Zamierzam sobie strzelic to zdjęcie na płótnie i powiesic gdzieś 😂 może jak odzyskamy to w sypialni? 😄 Się okaże 😄 Słyszę to "ał" w głowie 😂😂😂 u nas podobnie.
    Do porodu się wysmarczysz, nie ma opcji! Zdrówka! Oby szybko leki zadziałały 💪
    @Mamma-mia ale piękne wieści 😍😍

    Asiasia1 lubi tę wiadomość

    Trudna droga IVF
    01.2021 ❄❄
    03.2021 FET 2BC 9tc z. Turnera
    08.2021 FET :(
    11.2021 ❄❄❄
    11.2021 ET :(
    01.2022 FET 3BB,1BB🎉
    09.22 - bliźniaczki, A. 1600g, S. 2200g
    11. 2023 - SZOK, naturalny cud
    07.2024 Sz. 3885g

  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 11 lipca, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Hejo dziewczyny, ja mam pytanie odnośnie wagi, ile macie na plusie?
    Ja dziś 37+4 i łącznie około 13 kg więcej.

    https://zapodaj.net/plik-ZHTAVrwTVU

    Jak byłam ostatnio u lekarza to już nic nie skomentował, ale jak miałam +10 kg na jeszcze wcześniejszej wizycie to był zdziwiony, pytał CO SIE ZADZIAŁO i że mam przystopować XD powiedziałam mu, że jem normalnie i co mam teraz zrobić, a on niby pół żartem „nie jeść” 🥲
    Naprawdę niby wiem że nie wyglądam źle i to nie jest jakaś zabójcza waga ale zastanawiam się jak u was, jak czytam na innych forach ile dziewczyny przytyły to widzę „oo ja przytyłam w 39 tygodniu 8 kg” 😂 i nie wiem czy wypowiadają się tylko te, które chcą się pochwalić że tak mało czy co. Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która urodziła w 39 tc i miała +10kg. Jak jest u was?
    Wyglądasz świetnie, nie przejmuj się głupimi komentarzami. Ja 36+2 i 12,5 kg na plusie. To ile się przytyje zależy też od wagi wyjściowej (widziałam tabelki na necie, że osoby z niższym bmi przytyją więcej) i pewnie wielu innych rzeczy.

    baby33 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Monia• Autorytet
    Postów: 545 804

    Wysłany: 11 lipca, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Hejo dziewczyny, ja mam pytanie odnośnie wagi, ile macie na plusie?
    Ja dziś 37+4 i łącznie około 13 kg więcej.

    https://zapodaj.net/plik-ZHTAVrwTVU

    Jak byłam ostatnio u lekarza to już nic nie skomentował, ale jak miałam +10 kg na jeszcze wcześniejszej wizycie to był zdziwiony, pytał CO SIE ZADZIAŁO i że mam przystopować XD powiedziałam mu, że jem normalnie i co mam teraz zrobić, a on niby pół żartem „nie jeść” 🥲
    Naprawdę niby wiem że nie wyglądam źle i to nie jest jakaś zabójcza waga ale zastanawiam się jak u was, jak czytam na innych forach ile dziewczyny przytyły to widzę „oo ja przytyłam w 39 tygodniu 8 kg” 😂 i nie wiem czy wypowiadają się tylko te, które chcą się pochwalić że tak mało czy co. Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która urodziła w 39 tc i miała +10kg. Jak jest u was?

    Ja dziś 32+5 i mam 13 kg na plusie 😀 co do nocy to spałam jak zabita, nawet na siku się nie obudziłam. P.s pięknie wyglądasz, nie przejmuj się komentarzami
    https://ibb.co/dPRFsTH

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca, 13:27

    Cerva, Asiasia1, justinas, Nietypowa30, Lolcia37, Bettti03, Emzet92, baby33, Małgosiagosia, Sunnysunsun lubią tę wiadomość

    👩🏼27 👨🏽26
    4x🐈🐈‍⬛🐈🐈‍⬛
    •Podejrzenie endometriozy
    2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - sn na świat przyszła Sara🥰

    age.png
  • Madzik2208 Autorytet
    Postów: 357 570

    Wysłany: 11 lipca, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewappp wrote:
    Nie zdążyłam jeszcze pogratulować 🥰 pamiętam Cię z początków naszego wątku. Na początku można ześwirować z progesteronem ale spokojnie. Mi przy becie koło 2000 spadł do 16 nawet, wtedy gin włączył tabletki doustnie i dopochwowo. Bsdaj najlepiej co 2 dni przez jakis czas zeby w razi3 czego reagować. Bierzesz jakiś progesteron lub duphaston? Jeśli nie to może porozmawiaj że swoim lekarzem, po Twoich przejściach powinnaś raczej się wspomagać.
    Tak od potwierdzonej owulacji mam utrogestan dopochwowo dwa razy dziennie, także jestem zabezpieczona.

    Cerva lubi tę wiadomość

    Wytrwała z Nadzieją na Happy End 🩷

    Starania od 2021 🫶

    💔 Luty 2022
    💔 Listopad 2022
    💔 Styczeń 2024

    Cykl stymulowany Aromek 💊 i Ovitrelle 💉 i mamy ⏸️ 03/07/2024

    🫶 4/07 Beta 10,8 prog. 37,69
    🫶 06/07 Beta 58,6 prog. 39 🥹
    🫶 08/07 Beta 160,2 prog. 47,16 🥹
    🫶 10/07 Beta 487,9 prog. 42,98 🥹
    🫶 13/07 Beta 1815,4 prog. 36,30 🙏 dołożona jedna dodatkowa tabletka utrogestan (dmuchamy po 3 stratach)

    🩺👩‍⚕️ Wizyta 17/07 ✊🫶

    Na pokładzie: Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, Badanie drożności OK 🤗

    Leki 💊💊💊
    ✔️ Metformax
    ✔️ Euthyrox
    ✔️ Utrogestan
    ✔️ Wit D3
    ✔️ Acidum Folicum
    ✔️ Kwas foliowy z Naturell
    ✔️ B - Complex
    ✔️ Koenzym Q10
    ✔️ Selen
    ✔️ Acard
    ✔️ Zincteral
    ✔️ Clexane od pozytywnej bety

    Dla Małego Cudu WSZYSTKO 💪✊
  • Lolcia37 Autorytet
    Postów: 771 566

    Wysłany: 11 lipca, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiasia1 wrote:
    Uff nadrobiłam wszystko i chyba z 5 razy edytowałam wpis w notatniku 😂 Gratuluję zbiorczo donoszonych ciąż i wszystkich fotek, wyglądacie wspaniałe 😍 🥳chyba muszę sobie też parę fotek strzelić bo mam może 1 😅🤣 co do komentarzy na temat brzucha raczej słyszę miłe rzeczy, ale i tak mnie irytuje jak przy spotkaniu czuję się taka otaksowana z góry na dół 🙈 jak kurczak na rynku 🙈 ja nie wiem co ludzie sobie myślą, że z miesiąca na miesiąc brzuch będzie mniejszy? 🤣 Co do nocki to ja jestem jakaś dziwna 🤣 ale jak codziennie pół nocy nie śpię tak dziś od 22.30-4.30 jak zabita 😁 spałabym dłużej gdyby pies tak nie szalał, biedny nie mógł sobie miejsca znaleźć i spać i o 5 mąż się poddał i z nim poszedł na spacer a ja już zasnąć nie mogłam, ale i tak się mega wyspałam 😁

    @Małgosiagosia, wydrukowałam ze szkoły rodzenia, do której chodziłam w 1 ciąży i uzupełniłam sama, na porodówce i tak z położną omówiłyśmy go dokładnie ☺️ co do fizjo no ja jestem fanką 😂 uważam, że fajnie pójść, pokaże masaż krocza gdybyś chciała się przygotować tak do porodu, pogadacie chociażby o tym jak po sn i CC się zachowywać, pomasuje itp ☺️ co do lewatywy zależy chyba od szpitala, u mnie trzeba było mieć swoją

    @Mamma-mia, fantastycznie, że wychodzisz! 🥳 nacieszysz się dziećmi, spakujesz po swojemu i wyśpisz we własnym łóżku (na pewno lepiej niż w szpitalu ;p) co do indukcji to 🤦🤦🤦 zadzwonią do Ciebie jak Cię wcześniej upchną czy jak? 🤬 Gardło lepiej jak odstawiłam te spraye do nosa, za to zatoki masakra, jak wzięłam krople od gina było lepiej w nocy (pewnie dlatego lepiej mi się spało) za to od rana czuję jak mam 1 stronę zapchaną i wczoraj zaczęły mnie boleć kości policzkowe 🙄 także poszłam do laryngologa i dostałam coś gratis do tych kropli od gina. Ciekawe czy będę dalej smarkać na porodówce 😂

    @Emzet92, ale 🔥🔥🔥 normalnie mężowi na walentynki czy rocznicę mogłabyś dać 🤭 co do nocki to współczuję, brzmi koszmarnie! Dobrze, że chociaż dodatkowe ocieplenie i 💩 spadły na męża 🤭 co do szybko szybko znam to 🤣 jak tylko pies drapie drzwi mąż biegnie bo jak nie zdąży na czas to od razu z pokoju "ał?" I po spaniu 🤣

    @Paprota9418, wczoraj leżałam pół naga pod wiatrakiem i się psikałam wodą, jak wyszłam z psem myślałam, że zemdleję i ciągle jak wampir chowałam się w cieniu 🙈

    @Cerva, tak, ja już 2 x wypełniałam podczas wizyt u gina 😂 zazdroszczę opalenizny, ja się jak już opalam to na prosiaczka i później zrzucam skórę jak wąż 😂

    @Lolcia37, myślałam, że byłaś w Majalandzie w Gdańsku 😁 Hahahha też by mi serce stanęło gdyby mnie dziecko złapało w nocy za rękę 🤣 omen 10.0 🤣

    @Madzik2208, spadek nie jest drastyczny a prog jest bardzo wrażliwy i wydziela się skokowo 🤞zaciśnięte

    @Asieek, trzymam kciuki za wizytę 😁

    Jak którąś pominęłam to przepraszam ale było sporo do nadrobienia 🤭
    Chętnie bym się wybrała do Gdańska, bo bardzo lubię, ale już bym nie dała rady wysiedzieć w aucie, zwłaszcza z tym moim hemoroidem, no i chyba już mój czas też dobiegł końca, bo w środę wizyta w szpitalu. Mam nadzieję, że jeszcze wyjdę ale to już chyba i tak jestem do odstrzału.

    04.2020 synek 💙
    08.2024 córeczka 🩷
  • Nietypowa30 Ekspertka
    Postów: 188 504

    Wysłany: 11 lipca, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dzisiaj na wizycie, malutka zdrowa i waży ok 2100g (34+5), natomiast ma długie nogi i mierzy ok 47cm.
    Jeśli dotrwam do terminu to dr obstawia, że waga max 3kg 😃
    Ale skróciła mi się znowu szyjka, główkę ma nisko nad szyjką, która dodatkowo uciska i przez to na ten moment mam się wstrzymać do kolejnej wizyty ze wszystkimi „przyspieszaczami” porodu - masaż krocza, liście malin, daktyle itd. Mam leżeć i odpoczywać 🫣 a na kolejnej wizycie zobaczymy jak to będzie wyglądało i czy dostanę zielone światło.

    Asiasia1, Lolcia37, Monia•, Emzet92, enpe, Małgosiagosia, Sunnysunsun lubią tę wiadomość

    👶🏻Starania od 2023
    💔 1 x ciąża biochemiczna

    Grudzień ⏸️
    Dziewczynka 👧 🩷
  • justinas Autorytet
    Postów: 456 368

    Wysłany: 11 lipca, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nietypowa30 wrote:
    Ja byłam dzisiaj na wizycie, malutka zdrowa i waży ok 2100g (34+5), natomiast ma długie nogi i mierzy ok 47cm.
    Jeśli dotrwam do terminu to dr obstawia, że waga max 3kg 😃
    Ale skróciła mi się znowu szyjka, główkę ma nisko nad szyjką, która dodatkowo uciska i przez to na ten moment mam się wstrzymać do kolejnej wizyty ze wszystkimi „przyspieszaczami” porodu - masaż krocza, liście malin, daktyle itd. Mam leżeć i odpoczywać 🫣 a na kolejnej wizycie zobaczymy jak to będzie wyglądało i czy dostanę zielone światło.

    Super, że z malutką wszystko dobrze :) A zmieniła coś położenie względem tego, co ostatnio pisałaś jak byłaś na IP? Te bóle brzucha już Cię nie męczą?
    Lolcia37 wrote:
    Chętnie bym się wybrała do Gdańska, bo bardzo lubię, ale już bym nie dała rady wysiedzieć w aucie, zwłaszcza z tym moim hemoroidem, no i chyba już mój czas też dobiegł końca, bo w środę wizyta w szpitalu. Mam nadzieję, że jeszcze wyjdę ale to już chyba i tak jestem do odstrzału.

    Lolcia, przypomnij dlaczego idziesz do szpitala w środę?



    Nietypowa30 lubi tę wiadomość

    event.png
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 742 733

    Wysłany: 11 lipca, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Hejo dziewczyny, ja mam pytanie odnośnie wagi, ile macie na plusie?
    Ja dziś 37+4 i łącznie około 13 kg więcej.

    https://zapodaj.net/plik-ZHTAVrwTVU

    Jak byłam ostatnio u lekarza to już nic nie skomentował, ale jak miałam +10 kg na jeszcze wcześniejszej wizycie to był zdziwiony, pytał CO SIE ZADZIAŁO i że mam przystopować XD powiedziałam mu, że jem normalnie i co mam teraz zrobić, a on niby pół żartem „nie jeść” 🥲
    Naprawdę niby wiem że nie wyglądam źle i to nie jest jakaś zabójcza waga ale zastanawiam się jak u was, jak czytam na innych forach ile dziewczyny przytyły to widzę „oo ja przytyłam w 39 tygodniu 8 kg” 😂 i nie wiem czy wypowiadają się tylko te, które chcą się pochwalić że tak mało czy co. Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która urodziła w 39 tc i miała +10kg. Jak jest u was?
    Ale mi się wydaje że 13kg na plusie to nie jest dużo. Przecież wyglądasz super! Trochę dziwnie ginekolog zareagował na info o wadze. Jeżeli dziecko się dobrze rozwija to co tu ma Twoja waga do znaczenia…. Bez sensu. Dziewczyny potrafią po 20,30 kg tyć. Nie przejmuj się, wyglądasz ekstra:)

    baby33 lubi tę wiadomość

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
  • justinas Autorytet
    Postów: 456 368

    Wysłany: 11 lipca, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie przejmujcie się tymi kilogramami i komentarzami, nie warto. Pięknie, zgrabnie wyglądacie.

    Ja teraz może dużo nie przytyłam, parę kilogramów, ale przed ciążą dużo ważyłam (ok. 67 kg), więc aktualnie pewnie jestem najgrubsza tu na wątku przy stosunkowo niskim wzroście (163 cm).

    W poprzedniej ciąży przywaliłam 15 kg, ale zaczynałam od 50 kg i zaraz po porodzie wszystko mi zleciało.



    event.png
  • MumAgain Autorytet
    Postów: 703 456

    Wysłany: 11 lipca, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nietypowa30 wrote:
    Ja byłam dzisiaj na wizycie, malutka zdrowa i waży ok 2100g (34+5), natomiast ma długie nogi i mierzy ok 47cm.
    Jeśli dotrwam do terminu to dr obstawia, że waga max 3kg 😃
    Ale skróciła mi się znowu szyjka, główkę ma nisko nad szyjką, która dodatkowo uciska i przez to na ten moment mam się wstrzymać do kolejnej wizyty ze wszystkimi „przyspieszaczami” porodu - masaż krocza, liście malin, daktyle itd. Mam leżeć i odpoczywać 🫣 a na kolejnej wizycie zobaczymy jak to będzie wyglądało i czy dostanę zielone światło.

    Jeszcze 2 tyg i będzie luz. Kciukam

    Nietypowa30 lubi tę wiadomość

    age.png
  • MumAgain Autorytet
    Postów: 703 456

    Wysłany: 11 lipca, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby33 wrote:
    Hejo dziewczyny, ja mam pytanie odnośnie wagi, ile macie na plusie?
    Ja dziś 37+4 i łącznie około 13 kg więcej.

    https://zapodaj.net/plik-ZHTAVrwTVU

    Jak byłam ostatnio u lekarza to już nic nie skomentował, ale jak miałam +10 kg na jeszcze wcześniejszej wizycie to był zdziwiony, pytał CO SIE ZADZIAŁO i że mam przystopować XD powiedziałam mu, że jem normalnie i co mam teraz zrobić, a on niby pół żartem „nie jeść” 🥲
    Naprawdę niby wiem że nie wyglądam źle i to nie jest jakaś zabójcza waga ale zastanawiam się jak u was, jak czytam na innych forach ile dziewczyny przytyły to widzę „oo ja przytyłam w 39 tygodniu 8 kg” 😂 i nie wiem czy wypowiadają się tylko te, które chcą się pochwalić że tak mało czy co. Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która urodziła w 39 tc i miała +10kg. Jak jest u was?

    Dziewczyno ale Ty masz piękna sylwetkę . 13kg w 38 tc? To ja już 13 na plusie a ledwo 34 tc
    Niech cie lekarz cmoknie.

    baby33 lubi tę wiadomość

    age.png
  • MumAgain Autorytet
    Postów: 703 456

    Wysłany: 11 lipca, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justinas wrote:
    Dziewczyny nie przejmujcie się tymi kilogramami i komentarzami, nie warto. Pięknie, zgrabnie wyglądacie.

    Ja teraz może dużo nie przytyłam, parę kilogramów, ale przed ciążą dużo ważyłam (ok. 67 kg), więc aktualnie pewnie jestem najgrubsza tu na wątku przy stosunkowo niskim wzroście (163 cm).

    W poprzedniej ciąży przywaliłam 15 kg, ale zaczynałam od 50 kg i zaraz po porodzie wszystko mi zleciało.

    Ja ważyłam 57-58kg
    Teraz mam już prawie 71 🤣 przy 168cm
    Jestem okrąglutka. I mam to w nosie.
    Byle dziecko zdrowo rosło. A ja będę chuść jak przyjdzie na to pora. Formy na lato i tak nie będzie 🤣

    justinas, enpe lubią tę wiadomość

    age.png
  • MumAgain Autorytet
    Postów: 703 456

    Wysłany: 11 lipca, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeszła burza. I cały czas gdzieś grzmi. Non stop. Ale taaaaki fajny chłodek
    Śpię dziś na dworze.

    age.png
  • justinas Autorytet
    Postów: 456 368

    Wysłany: 11 lipca, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MumAgain wrote:
    Przeszła burza. I cały czas gdzieś grzmi. Non stop. Ale taaaaki fajny chłodek
    Śpię dziś na dworze.

    U mnie właśnie burza się zaczyna, uff

    Bettti03 lubi tę wiadomość

    event.png
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 742 733

    Wysłany: 11 lipca, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MumAgain wrote:
    Ja ważyłam 57-58kg
    Teraz mam już prawie 71 🤣 przy 168cm
    Jestem okrąglutka. I mam to w nosie.
    Byle dziecko zdrowo rosło. A ja będę chuść jak przyjdzie na to pora. Formy na lato i tak nie będzie 🤣
    Justinas, MumAgain , ja ważyłam 78 kg, a teraz 86 kg przy wzroście 173cm, więc chyba jednak Was pobiłam 😂😂😂🫣 prawdę mówiąc to, aż dziwne że tak mało mi się przytyło, ale widocznie ciąża na mnie zadziałała dietetycznie jakkolwiek to brzmi 🫣

    justinas lubi tę wiadomość

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
  • Lolcia37 Autorytet
    Postów: 771 566

    Wysłany: 11 lipca, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justinas wrote:
    Lolcia, przypomnij dlaczego idziesz do szpitala w środę?
    Mam spadajace płytki krwi, więc czeka mnie indukcja prawdopodobnie.

    04.2020 synek 💙
    08.2024 córeczka 🩷
  • Kinia197 Autorytet
    Postów: 305 322

    Wysłany: 11 lipca, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na ostatniej wizycie ważyłam 62 kg przed ciążą coś koło 50.
    Ale wydaje mi się że takie 12-13 kg to norma. Przecież same dzieci już ważą na tym etapie ok 2,5 kg. Gdzieś czytałam że u ciężarnych takie przybranie jest jak najbardziej w normie. Halo nawet nasze cycki więcej ważą, zatrzymana woda w organizmie i tak dalej. Bez jaj że ginekolog komentuje takie rzeczy 😂
    Ja dzisiaj też ciężka noc miałam ok 2 była burza niby trochę chłodniej ale dziś znowu 29 stopni pokazuje mi w mieszkaniu.
    Jeszcze śniło mi się że zaczęłam rodzić, dziecko już główka na wierzchu a ja chłopa dobudzić nie mogłam. Sen był wyjątkowo realistyczny, nie wiem czy jakieś skurcze mnie w nocy nie łapały, że aż tak. No masakra jakaś, mam nadzieję że dzisiaj będzie trochę lepiej. I na poważnie też rozważałam spanie na balkonie, gdyby nie padało to bym się zdecydowała 😂

    Emzet92, enpe, justinas, Asiasia1, Nietypowa30 lubią tę wiadomość

    age.png
  • justinas Autorytet
    Postów: 456 368

    Wysłany: 11 lipca, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettti03 wrote:
    Justinas, MumAgain , ja ważyłam 78 kg, a teraz 86 kg przy wzroście 173cm, więc chyba jednak Was pobiłam 😂😂😂🫣 prawdę mówiąc to, aż dziwne że tak mało mi się przytyło, ale widocznie ciąża na mnie zadziałała dietetycznie jakkolwiek to brzmi 🫣

    Bettti no to mnie przebiłaś, ale masz wzrost super i zupełnie nie widać po Tobie tych kilogramów :)

    Za to jestem chyba najstarsza na wątku (41,5) 😂😂

    Bettti03 lubi tę wiadomość

    event.png
  • justinas Autorytet
    Postów: 456 368

    Wysłany: 11 lipca, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia37 wrote:
    Mam spadajace płytki krwi, więc czeka mnie indukcja prawdopodobnie.

    A rozumiem, to powodzenia :) Kciuki, aby płytki nie spadały dalej.

    Lolcia37 lubi tę wiadomość

    event.png
‹‹ 400 401 402 403 404 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ