X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamy 2024
Odpowiedz

Sierpniowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 13 lipca, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MumAgain wrote:
    Nie kochana. Ja mam suwak ustawiony pod termin cc.
    Realnie jestem dziś 33+6 więc wcale wiele za mną nie jesteś.
    Czytam jak tu dziewczyny piszą że zaczynają puchnąć. A ja już że 2 mce może? Oczywiście wcześniej sporadycznie. Teraz już nie znika to. Wczoraj przysięgam miałam tak lydki spuchnięte aż pod samo kolano. Musiałam zdjąć nawet zegarek bo jak baleronek.

    https://zapodaj.net/plik-F9F93woUvV

    Wczoraj mnie skurcze męczyły. Na złość przeoczyłam że no spa się kończy. Finalnie kąpiel pomogła. Mały wciska mi coś, zakładam że główkę nisko gdzie spojenie. Boli to mocno.
    Spania nie ma. Gorąco. Mimo że burzę przechodzą to nadal skwar. Na dworze autentycznie już że 3 dni nie byłam chyba.

    Zamówiłam dziś warkocz na sinsay . Trafiłam promocje na 49.90 taki 200 cm.
    A potrzebuje bo chce kupić mate piankową na podłogę. I jedyne miejsce to przy grzejniku. Więc muszę mieć coś co osłoni ten grzejnik , bo jest skrajnie nisko. I zamówiłam 2 outfity dla Olka na wyjście że szpitala. 🤣🤣
    Nigdy nie twierdziłam że jestem normalna 🤣

    Zamówiłam jeszcze prześcieradło do łóżeczka. Pokrowiec na przewijak. Muslinowe pieluszki. I 2 otulacze. Zobaczymy.
    Dziś planuje z mężem skoczyć wieczorem na zakupy spożywcze. I zajdę do Rossmana. Dostałam.maila o pampersach. I widziałam że staniki do karmienia po 21 zł zdaje się w promocji?
    Pochwal się tymi outfitami. 😀 Prześcieradło też dzisiaj będę zamawiać.

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Emiliia Ekspertka
    Postów: 210 243

    Wysłany: 13 lipca, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MumAgain wrote:
    Nie kochana. Ja mam suwak ustawiony pod termin cc.
    Realnie jestem dziś 33+6 więc wcale wiele za mną nie jesteś.
    Czytam jak tu dziewczyny piszą że zaczynają puchnąć. A ja już że 2 mce może? Oczywiście wcześniej sporadycznie. Teraz już nie znika to. Wczoraj przysięgam miałam tak lydki spuchnięte aż pod samo kolano. Musiałam zdjąć nawet zegarek bo jak baleronek.

    https://zapodaj.net/plik-F9F93woUvV

    Wczoraj mnie skurcze męczyły. Na złość przeoczyłam że no spa się kończy. Finalnie kąpiel pomogła. Mały wciska mi coś, zakładam że główkę nisko gdzie spojenie. Boli to mocno.
    Spania nie ma. Gorąco. Mimo że burzę przechodzą to nadal skwar. Na dworze autentycznie już że 3 dni nie byłam chyba.

    Zamówiłam dziś warkocz na sinsay . Trafiłam promocje na 49.90 taki 200 cm.
    A potrzebuje bo chce kupić mate piankową na podłogę. I jedyne miejsce to przy grzejniku. Więc muszę mieć coś co osłoni ten grzejnik , bo jest skrajnie nisko. I zamówiłam 2 outfity dla Olka na wyjście że szpitala. 🤣🤣
    Nigdy nie twierdziłam że jestem normalna 🤣

    Zamówiłam jeszcze prześcieradło do łóżeczka. Pokrowiec na przewijak. Muslinowe pieluszki. I 2 otulacze. Zobaczymy.
    Dziś planuje z mężem skoczyć wieczorem na zakupy spożywcze. I zajdę do Rossmana. Dostałam.maila o pampersach. I widziałam że staniki do karmienia po 21 zł zdaje się w promocji?

    Właśnie wróciłam z Rossmanna, są te staniki na promce, ale tylko w białym kolorze i u mnie same „S”, mimo to wzięłam, pierwszego dnia założę, potem cyc rośnie 😂


    age.png
  • Agata91 Ekspertka
    Postów: 122 260

    Wysłany: 13 lipca, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Brawoooo 💪💪 u mnie też piękna burza w nocy 🙂 ale dziś znowu duszno... 23.07 się kładziesz?

    Tak jest, teraz w najbliższy wtorek 16.07 mam ostatnią wizytę i jeśli nic się nie zmieni/nie skomplikuje to 23.07 mam planowane przyjęcie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca, 15:39

    preg.png
  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1542 2858

    Wysłany: 13 lipca, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MumAgain masakra bardzo Ci współczuje.
    Ja mam tylko lekko stopy i palce u dłoni spuchnięte..
    czyli masz dzisiaj wychodne ? Ja wychodzę z psem raz dziennie na szybki sikup bo u nas ciężko z cieniem na osiedlu :/ czasem się uda to posiedzimy na ławce w cieniu. staram się wieczorem jak się ochłodzi troszkę iść razem z mężem i 🐶.
    Dzisiaj ta siatkówka ale to do hali w której będzie chłodno więc luzik :) mam nadzieję że schłodze się na zapas i dzisiejsza noc będzie lepsza :)

    Ja ogólnie nie mam problemów z 💩ale też nie zażywam żelaza. Powiedziałabym nawet że od początku ciąży bardziej luźno niż twardo :p 🤦‍♀️

    Pani doktor kazała ostatnio właśnie przytulić więcej buraczkowych rzeczy bo 0,2 poniżej normy ciążowej a nie chce mi od razu dawać żelaza żeby właśnie nie mieć problemów z 💩

    Kurde tak piszecie o tych ubrankach itp aż sama bym coś zamówiła :PP

    Ja kupiłam prześcieradełka w ikei ostatnio zwykłe białe i do łóżeczka i do gondoli. Wyglądają całkiem fajnie i materiał też okej :)
    Ja ostatnio widziałam tą promke w rossmanie i nawet wyciągnęłam ten biustonosz żeby zobaczyć jak wygląda ale szczerze … te moje zamawiane na temu i sheinie są z lepszego materiału 🤯
    Zmówiłam znowu kolejne bo w tamtych chodziłam całą ciążę i już błagają o wymianę. Mają przyjść jakość w tym tygodniu więc dam znać jakie są bo troszkę inne zamówiłam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca, 15:42

    👩👨‍🦱 28 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 742 733

    Wysłany: 13 lipca, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprota9418 wrote:
    Tragicznych nocy część dalsza… a jeszcze cały następny tydzień takiej pogody.. jak sobie wieczorem pomyślę że muszę iść spać to aż mi gorzej…
    Dzisiaj spałam znowu może z 3 godziny bo najpierw mi gorąco, potem burza i siedziałam z bojącym się psem a potem powietrze stało i było tak tragicznie gorąco… o 4 miałam kryzys leżałam na łóżku i leciały mi łzy z bezradności.

    Asia u Ciebie mąż gra w nocy w gry a u mnie ja albo gram na PS albo rozwiązuje krzyżówki pod warunkiem że nam nie wyłącza prądu..
    ostatnio nawet nie mieliśmy jak odgrzać obiadku bo płyta na prąd, mikrofala na prąd..

    Rano mąż wziął psa na spacer a ja pospałam do 10 więc chociaż tyle 🥰
    Dzisiaj idziemy na Memoriał Wagnera cholernie nie mogę się doczekać ale boję się że nie wysiedzę tyle czasu na tych halowych krzesełkach 😞
    Zaczynam czuć to co wy powoli.. wczoraj mega mnie kluło w pachwinie tak jakby jajnik.. ani wstać ani się obrócić ale po jakiś 30 min przeszło mam nadzieję że dziś objęcie się bez ekscesów.
    A jutro mamy sesję 🥰

    Mama Mia super że jesteś już w domku ! A ogródkiem się nie przejmuj nie w tym roku to w następnym. Ja miałam plan mieć w końcu piękny i zadbany balkon bo przecież siedzę w domu i będę z niego korzystać… jest taki syf że nawet nie da się wyjść gołą stopą 🤦‍♀️🤦‍♀️w donicach rosną chwasty ale jest tak ciepło że nie ma przyjemności z wychodzenia na niego.
    Przepraszam, że polubiłam, ale to bardziej w ramach tego ze współodczuwam i dokładnie to samo dzisiaj pomyślałam, że tak jak kochałam noc i sen, tak teraz jak mam pomyśleć o kolejnej męczarni w nocy to aż mi słabo. Na łóżko się patrzeć nie mogę 🫣

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3116 2191

    Wysłany: 13 lipca, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tylko z rana puchną dlonie. Chyba, że leżę na jednym boku za długo, to wtedy noga po tej stronie puchnie. Ale tak to spoko.
    Niemniej czuje się jak 🐘

    @Malgosia, oooo oby to nie było ja poród 🙈
    Ja tak standardowo chodzę do kibelka kilka razy dziennie, ale mam problemy z jelitami, więc u mnie to nic nowego. Przy biegunce jestem w toalecie np. 6 razy. Ale mdłości też mi się jednego dnia zdarzyły, parę dni temu. Tylko, że pogoda była kiepska, duszno było, więc może to było to.
    A jak szyjka na ostatniej wizycie?

    age.png
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 742 733

    Wysłany: 13 lipca, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Mamo to samo. Choć akurat biegunki może nie mam ale kilka kupek dziennie luźniejszych 🫢Dziś jeszcze te mdłości. Też myślę, że to jakiś etap wtajemniczenia 😂
    O matko, 21.07 pełnia, rzeczywiście. Biorę tę datę 😂😂
    Hahahahaha, nie kuś bo zacznę wpisywać na pierwszej stronie zakłady 😅

    Emzet92 lubi tę wiadomość

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 13 lipca, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    @Malgosia, oooo oby to nie było ja poród 🙈
    Ja tak standardowo chodzę do kibelka kilka razy dziennie, ale mam problemy z jelitami, więc u mnie to nic nowego. Przy biegunce jestem w toalecie np. 6 razy. Ale mdłości też mi się jednego dnia zdarzyły, parę dni temu. Tylko, że pogoda była kiepska, duszno było, więc może to było to.
    A jak szyjka na ostatniej wizycie?
    Nie była skrócona, ale wizyta była tydzień temu. Na razie się uspokoiło, może nie ruszy nic do przodu. Oby. Kończę prania i zaczynam pakowanie do szpitala.

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Emzet92 Autorytet
    Postów: 833 877

    Wysłany: 13 lipca, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettti03 wrote:
    Hahahahaha, nie kuś bo zacznę wpisywać na pierwszej stronie zakłady 😅
    Jak mam się zakładać o coś to szybciej obstawiam 26.07. To są urodziny mojego brata - jedyny dzien w jakim nie chciałabym urodzić w lipcu 😂😂 Podobnie jak Agata, kładę się 24.07 do szpitala. Indukcja i vbac 😂 więc obstawiam, że szansa jest duża na ten 26 🥴 Nic mi nie pozostaje - afirmuję pełnię! 😂😂
    @Agata91 Czy Ty też przymierzasz się do vbac?

    Bettti03, Ewappp lubią tę wiadomość

    Trudna droga IVF
    01.2021 ❄❄
    03.2021 FET 2BC 9tc z. Turnera
    08.2021 FET :(
    11.2021 ❄❄❄
    11.2021 ET :(
    01.2022 FET 3BB,1BB🎉
    09.22 - bliźniaczki, A. 1600g, S. 2200g
    11. 2023 - SZOK, naturalny cud
    07.2024 Sz. 3885g

  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 742 733

    Wysłany: 13 lipca, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Jak mam się zakładać o coś to szybciej obstawiam 26.07. To są urodziny mojego brata - jedyny dzien w jakim nie chciałabym urodzić w lipcu 😂😂 Podobnie jak Agata, kładę się 24.07 do szpitala. Indukcja i vbac 😂 więc obstawiam, że szansa jest duża na ten 26 🥴 Nic mi nie pozostaje - afirmuję pełnię! 😂😂
    @Agata91 Czy Ty też przymierzasz się do vbac?
    To ja sobie powiedziałam że urodzę 17.07, bo mój Stary jest z 18.08, a ja z 19.09 i „fajnie by to wyglądało”😅, a poza tym nie chce w domu drugiego lwa 🫣

    MumAgain, Emzet92, Ewappp lubią tę wiadomość

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
  • MumAgain Autorytet
    Postów: 703 454

    Wysłany: 13 lipca, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliia wrote:
    Właśnie wróciłam z Rossmanna, są te staniki na promce, ale tylko w białym kolorze i u mnie same „S”, mimo to wzięłam, pierwszego dnia założę, potem cyc rośnie 😂

    Aha. No to na nos sobie założę. Przez ciążę z B zrobilo mi się E. A gdzie karmienie?

    age.png
  • MumAgain Autorytet
    Postów: 703 454

    Wysłany: 13 lipca, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprota9418 wrote:
    MumAgain masakra bardzo Ci współczuje.
    Ja mam tylko lekko stopy i palce u dłoni spuchnięte..
    czyli masz dzisiaj wychodne ? Ja wychodzę z psem raz dziennie na szybki sikup bo u nas ciężko z cieniem na osiedlu :/ czasem się uda to posiedzimy na ławce w cieniu. staram się wieczorem jak się ochłodzi troszkę iść razem z mężem i 🐶.
    Dzisiaj ta siatkówka ale to do hali w której będzie chłodno więc luzik :) mam nadzieję że schłodze się na zapas i dzisiejsza noc będzie lepsza :)

    Ja ogólnie nie mam problemów z 💩ale też nie zażywam żelaza. Powiedziałabym nawet że od początku ciąży bardziej luźno niż twardo :p 🤦‍♀️

    Pani doktor kazała ostatnio właśnie przytulić więcej buraczkowych rzeczy bo 0,2 poniżej normy ciążowej a nie chce mi od razu dawać żelaza żeby właśnie nie mieć problemów z 💩

    Kurde tak piszecie o tych ubrankach itp aż sama bym coś zamówiła :PP

    Ja kupiłam prześcieradełka w ikei ostatnio zwykłe białe i do łóżeczka i do gondoli. Wyglądają całkiem fajnie i materiał też okej :)
    Ja ostatnio widziałam tą promke w rossmanie i nawet wyciągnęłam ten biustonosz żeby zobaczyć jak wygląda ale szczerze … te moje zamawiane na temu i sheinie są z lepszego materiału 🤯
    Zmówiłam znowu kolejne bo w tamtych chodziłam całą ciążę i już błagają o wymianę. Mają przyjść jakość w tym tygodniu więc dam znać jakie są bo troszkę inne zamówiłam :)

    Jestes w stanie podesłać linka ?

    age.png
  • MumAgain Autorytet
    Postów: 703 454

    Wysłany: 13 lipca, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Pochwal się tymi outfitami. 😀 Prześcieradło też dzisiaj będę zamawiać.

    Nic specjalnego.
    https://zapodaj.net/plik-OBoHuyrJ64
    https://zapodaj.net/plik-ZKkXZIb1O7

    Emzet92 lubi tę wiadomość

    age.png
  • MumAgain Autorytet
    Postów: 703 454

    Wysłany: 13 lipca, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze muszę kupić na materac w gondoli i dostawce.

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 13 lipca, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MumAgain wrote:
    Nic specjalnego.
    https://zapodaj.net/plik-OBoHuyrJ64
    https://zapodaj.net/plik-ZKkXZIb1O7
    Bardzo fajne zestawy, takie letnie. Mój nie ma krótszych spodenek, może mu dokupię. 🤔

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1542 2858

    Wysłany: 13 lipca, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MumAgain wrote:
    Jestes w stanie podesłać linka ?

    Zrobię na zasadzie udostępnij ale nigdy mi się to poprawnie nie otwarło. Daj znać to najwyżej zrobię screen albo coś :)

    To te pierwsze w których chodzę całą ciążę :
    https://share.temu.com/Pvfq0WZcL7A

    A teraz zamawiałam takie ;
    SHEIN Biustonosz z bielizną ciążową Trzyczęściowy zestaw dla mamy
    http://api-shein.shein.com/h5/sharejump/appjump?link=VxsOukFZL3h&localcountry=PL&url_from=GM7534700993021607936

    SHEIN Bezszwowy biustonosz ciążowy w jednolitym kolorze dla mamy
    http://api-shein.shein.com/h5/sharejump/appjump?link=VxsOi51WH0B&localcountry=PL&url_from=GM7534701126148968448

    Cerva lubi tę wiadomość

    👩👨‍🦱 28 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
  • Lolcia37 Autorytet
    Postów: 771 566

    Wysłany: 13 lipca, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettti03 wrote:
    To ja sobie powiedziałam że urodzę 17.07, bo mój Stary jest z 18.08, a ja z 19.09 i „fajnie by to wyglądało”😅, a poza tym nie chce w domu drugiego lwa 🫣
    Tak się zastanawiałam nad znakiem zodiaku i sama nie wiem co lepsze rak czy lew.

    Dziewczyny szykujecie się już na przyszły tydzień , a ja jak sobie pomyślę o środowej wizycie to mi słabo jakoś bym tak chciała dotrwać do sierpnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca, 16:32

    04.2020 synek 💙
    08.2024 córeczka 🩷
  • Agata91 Ekspertka
    Postów: 122 260

    Wysłany: 13 lipca, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Jak mam się zakładać o coś to szybciej obstawiam 26.07. To są urodziny mojego brata - jedyny dzien w jakim nie chciałabym urodzić w lipcu 😂😂 Podobnie jak Agata, kładę się 24.07 do szpitala. Indukcja i vbac 😂 więc obstawiam, że szansa jest duża na ten 26 🥴 Nic mi nie pozostaje - afirmuję pełnię! 😂😂
    @Agata91 Czy Ty też przymierzasz się do vbac?

    niee, planowo 24.07 mam mieć cesarkę ☺️

    Emzet92 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Lolcia37 Autorytet
    Postów: 771 566

    Wysłany: 13 lipca, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na przyszły tydzień też szykują się upały czy Wy jakoś zmieniłyście te dziedziaczkowe outfity na pobyt w szpitalu? Bo ja już tak zdurniałam i sama nie wiem co brać🤔

    04.2020 synek 💙
    08.2024 córeczka 🩷
  • MumAgain Autorytet
    Postów: 703 454

    Wysłany: 13 lipca, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Bardzo fajne zestawy, takie letnie. Mój nie ma krótszych spodenek, może mu dokupię. 🤔

    U nas też deficyt. I tak leżę myślę, że jeśli to urocze ciepełko utrzyma się do września faktycznie , to przyda się.
    Nie pieniądze. 20 zł to prawie nic za taki komplet.

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    age.png
‹‹ 411 412 413 414 415 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ