X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamy 2024
Odpowiedz

Sierpniowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1399 733

    Wysłany: Dzisiaj, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enpe wrote:
    U mnie w większości najgorsze są dni, bo mała jest od jakoś 2 tygodni nieodkładalna. Dosłownie wisi na mnie albo muszę z nią drzemać buzią i ciałem blisko. Inaczej ryk. No i ok jedna drzemka fajna bo i ja odeśpię nocne karmienie i zmienianie pieluchy. Ale reszta dnia totalnie do dupy, nic nie mogę zrobić, no nic 😫… Dzisiaj mała ryk jak odłożyłam zaspaną po karmieniu, ja byłam głodna bo tylko na śniadaniu byłam ok 7 rano i odgrzałam zupę. Jadłam wrzącą prawie, mam całe poparzone podniebienie i język , bo tak się spieszyłam z jedzeniem jak mała jadła. A chodziło o kolejną sesję wiszenia na cycku. Dramat.

    No dobrze, że babcię masz cudowną ❤️
    A ile ma już malutka ? Bo mój Oli też miał taki czas w sierpniu że był nieodkładalny totalnie , i jakoś tak minęło , co prawda nadal mu zostało że zasypia na rękach najczęściej ale wiesz co ? Wolałabym by wolał na piersi niż żeby go bujać bo kręgosłup mi siada 🫠
    Biedulko ! Wiesz ja mam patent , kupuję sobie stertę ciastek owsianych i mam zawsze epos ręką żeby je przegryzać, nieraz cały dzień jadę tylko na ciastkach , jak np mam gotowy obiad dla syna a ja go niezbyt mogę zjeść to jem ciastka owsiane. Są zapychające dobre i tak w miarę tłuste , trzeba radzić jakoś sobie. Żebyś nie padła nam z głodu w końcu 🥰

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1399 733

    Wysłany: Dzisiaj, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Masakra z tymi zasadami. Mnie co prawda po porodzie po 5 dniach wypuscili do domu, bo powiedzieli ze nie moga mnie trzymac 1,5 miesiaca. Ale gdy bylam na oddziale to moglam przychodzic do Oskara kiedy chcialam, nawet w nocy. Jedynie o 7 i 19 przez jakies pol h nie mozna bylo byc, bo wtedy polozne sie zmienialy i mialy raport i przekazywaly sobie informacje o dzieciaczkach, wiec zeby zaden rodzic nie slyszal o stanie zdrowia innych dzieci. A tak to przychodzilam tez co 3h przyniesc mu mleczko. Po wyjsciu do domu w teorii odwiedziny byly 13-18 ale mowily polozne, ze podobno w czerwcu prawo sie zmienilo i rodzic ma prawo byc ze swoim dzieckiem nawet 24 na dobe. Takze u nas nie bylo problemu z odwiedzinami. Zazwyczaj jezdzilismy do niego 12-18/19 i caly ten czas bylismy przy nim poczatkowo wkladajac rece do inkubatora i dotykajac go, a gdy juz mozna bylo kangurowac to robilismy to przez praktycznie caly czas odwiedzin z przerwami na jedzonko. Przyjezdzajac codziennie przywozilam tez moje mleko, a gdy zaczal miec mocny odruch ssania i panie przeszly na butelke to podczas odwiedzin gdy przychodzila pora karmienia to ja karmilam go piersia. Jemu od poczatku lepiej szlo z cycka niz z butli i tak juz zostalo, ze je tylko z piersi, a z butli wtedy gdy mnie nie ma i moj narzeczony go karmi.
    Mnie też wypuścili jakoś po 4 dniach ze szpitala , niby zasłaniając się z emnie nie wyganiają ale wypis miałam gotowy .. tak czy siak nie miałam możliwości zostać w szpitalu bo mój starszy synuś w domu strasznie przeżywał mój pobyt poza domem.

    I widzisz , my mogłyśmy być z maleństwem od 14do 15 czasem wyganiały nas 14:50 a jak był dobra zmiana to mogłam być tak do 15:30 nawet .. nie wiem czemu skoro przepis jest że rodzic może być 24h z dzieckiem , to u nas jest tak że tylko ta 14.00
    Dlatego mój syn pewnie jest taki że potrzebuje atencji dużo. Ty też inną sytuacja bo miałaś wcześniaka bardzo wcześnie natomiast u mnie rokowania były na szybkie wyjście nie dlatego , nie wiem .. najważniejsze że już jesteśmy razem i nasze dzieci są zdrowe 🥹

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1399 733

    Wysłany: Dzisiaj, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam w ogóle dziewczyny że ta miłość do tego malucha wzrasta z dnia na dzień coraz mocniej , z początku się martwiłam że robię wszystko jak robót automatycznie sprawuje opiekę nad nim , może też temu że bałam się bo był malusieńki bardzo .. a teraz taka kluska że mogłabym całować te nóżki rączki i buźkę i brzuszek przez cały dzień 🥹💕

    Paprota9418, enpe lubią tę wiadomość

‹‹ 613 614 615 616 617
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ