X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamy 2024
Odpowiedz

Sierpniowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1409 740

    Wysłany: Dzisiaj, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprota9418 wrote:
    Ja sobie sprawiłam właśnie prezent na 30 urodziny 🥰 młody urodził się 18 dni przed :)
    Ooo jak słodko ! To chyba najlepsze urodziny ? 🥳

  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1541 2858

    Wysłany: Dzisiaj, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Ooo jak słodko ! To chyba najlepsze urodziny ? 🥳

    Zdecydowanie chociaż świętowania nie było, a dzień wcześniej mieliśmy 2 rocznicę ślubu :)

    👩👨‍🦱 28 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1409 740

    Wysłany: Dzisiaj, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprota9418 wrote:
    Zdecydowanie chociaż świętowania nie było, a dzień wcześniej mieliśmy 2 rocznicę ślubu :)
    To pięknie się złożyło wszystko 💕 ja urodziłam 3 dni przed urodzinami mojego starszego synka 😃

    Paprota9418 lubi tę wiadomość

  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1541 2858

    Wysłany: Dzisiaj, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    To pięknie się złożyło wszystko 💕 ja urodziłam 3 dni przed urodzinami mojego starszego synka 😃

    To też fajnie :) póki dzieciaki będą małe można robić wspólne imprezki ;)

    👩👨‍🦱 28 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
‹‹ 614 615 616 617 618
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ