X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • OlaWi Autorytet
    Postów: 695 551

    Wysłany: 20 lipca 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia piękny Ci On! 😍

    Jutro mam wizytę i zdjęcie krążka (nareszcie). Zobaczymy Kluska po miesiącu, więc trzymajcie kciuki. Mam nadzieję, że wkrótce też będę mogła wysłać zdjęcie 😅

    Niebieska Gwiazda, Smerfelinka, Chimera, Frida91, werni, Bobby29, Marcelina85, emi2016, Applejoy, Agagusia lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgiz6fnyna.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga gratuluje. Nareszcie powitała swój cud <3

    Natty85 trzymam kciuki za jutrzejszy dzień 👊👊
    Domi jeszcze chwilkę i będziesz mieć swojego kurczaka już na zawsze <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2019, 19:56

    natty85, Agagusia lubią tę wiadomość

  • DrzewkoPomarańczowe Autorytet
    Postów: 1685 2555

    Wysłany: 20 lipca 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga! Co za akcja! Gratulacje, synuś cudny 😍. Zdrówka dla Was!

    Agagusia lubi tę wiadomość

    aadd84dc14.png[/url]
  • DrzewkoPomarańczowe Autorytet
    Postów: 1685 2555

    Wysłany: 20 lipca 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutna, Natty powodzenia jutro! ✊🏻

    natty85 lubi tę wiadomość

    aadd84dc14.png[/url]
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1511 1865

    Wysłany: 20 lipca 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    U mnie dzisiaj skurcze dzisiaj co 2-4 minuty, a rozwarcie nie postępuje... Trzymajcie kciuki, żeby to się rozkręciło, bo takie dwa dni skurczy trochę dały mi w kość. Będę czekać na ten poród jak na zbawienie.

    Harumi gratuluję! I nie ukrywam, że zazdroszczę ;)

    Agagusia również Tobie gratuluję! W końcu doczekałaś się synusia 😍 Cudny jest!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2019, 20:21

    Applejoy, werni, Bobby29, emi2016, Agagusia, Vampire, Pierniczkowa lubią tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 20 lipca 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia cudowny ❤️❤️❤️❤️Gratulacje niech się zdrowo chowa 🤴🏻❤️

    Agagusia, Sylvka lubią tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • DrzewkoPomarańczowe Autorytet
    Postów: 1685 2555

    Wysłany: 20 lipca 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Hej!
    U mnie dzisiaj skurcze dzisiaj co 2-4 minuty, a rozwarcie nie postępuje... Trzymajcie kciuki, żeby to się rozkręciło, bo takie dwa dni skurczy trochę dały mi w kość. Będę czekać na ten poród jak na zbawienie.

    Harumi gratuluję! I nie ukrywam, że zazdroszczę ;)

    Agagusia również Tobie gratuluję! W końcu doczekałaś się synusia 😍 Cudny jest!

    A dostajesz oxy? I jak u Ciebie z wodami? Odeszły? Może pisałaś, ale jakoś mi uciekło.
    Trzymam kciuki za postęp akcji ✊🏻!

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    aadd84dc14.png[/url]
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 20 lipca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka, biedna, trzymam kciuki za postęp!

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka trzymam kciuki :)

    Jej co tu się dzieje. Wątek chyba powinien być nazwany lipcowkami :)

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka. Mam nadzieję, że mały zdecyduje się w końcu na ewakuację jeszcze w dniu dzisiejszym 👊👊

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka7 wrote:
    Nie wiem kiedy dam radę was nadrobić, ale może powoli mi się to uda. Jestem ciekawa czy któraś jeszcze się rozpakowała.

    U nas dzisiejsza noc była mega trudna i ciężka. Mały jest strasznym śpiochem i ciężko go dobudzić na karmienie. I dlatego też wczoraj zaczął mi się robić nawał. Poszłam poprosić o pomoc. Przyszła pani z noworodków, próbowała małego obudzić, troszkę się ocknął, pociągnął może 4 razy i śpi i znów go tam torturowała i znów może 4 razy pociągnął i śpi. Kazała mi pójść do dyżurki do położnej żeby mi dała laktator i żebym sobie odciągnęła trochę. Położna na mnie nawrzeszczala, że to moja wina że coś takiego mi się zrobiło, że pewnie cieszyłam się że mały tyle śpi i nie trzeba go karmić... Że co ja to opowiadam że go się dobudzić nie da na karmienie... Przyszła i próbowała go obudzić, nie udało jej się. Stwierdziła tylko, że pewnie będzie miał żółtaczkę i dlatego tak śpi. Dała mi laktator ale zaczęła mi gadać że ona nie wie czy on mi coś pomoże, że za długo przetrzymam, że to że tamto... Rozryczałam się normalnie. Ja chcę jak najlepiej przecież dla dziecka, a wczorajsza zmiana była okropna i wcale nie pomocna. może położna była zła, bo wyrwałam ją z dyżurki gdzie siedziały oglądały tv i śmiały się na pół oddziału...
    Jedna mi kazała karmić przez kapturki, druga krzyczała po co mi to. O Boże... Każdy mówi co innego. Mam dość. Chce już stąd wyjść.

    Dziś już więcej się karmimy, ale robię to po swojemu. Mam nadzieję, że mały się w końcu opamięta z tym spaniem i będzie chciał częściej jeść.

    moja pierwsza corka tez tylko by spala i nie moglam dobudzic na jedzenie
    w ogole nie chciala
    zoltaczki silnej nie miala
    chyba byla wymeczona calym dniem porodu od 8 do 22.30
    w koncu dostala glukoze doustnie i ruszyla

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • OlaWi Autorytet
    Postów: 695 551

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za dzisiaj i jutro.

    Czy krążek może zmienić położenie? Ostatnio jakoś go nie macałam, ale dzisiaj jest dużo głębiej niż zawsze. Jutro mam lekarza, ale nie chce wyjść na kretynkę..

    f2w3rjjgiz6fnyna.png
  • AnaKwiat Autorytet
    Postów: 527 668

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harumi, Aga, wielkie gratulacje!

    Ja mam dziś spokojny dzień, nawet mały chyba głównie śpi. Już się nie mogę doczekać aż brzuch zacznie opadać bo ciężko mi oddychać. Zrobiłam zamówienie w Gemini więc tylko zostały mi do kupienia koszula porodowa i jakieś kapcie do szpitala

    Agagusia lubi tę wiadomość

    Krzyś jest z nami od 15.08.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Harumi, Aga gratulacje!

    Smutnamiss, Natty kciuki za jutro!

    Smerfelinka trzymaj się dzielnie! Trzymam kciuki, żeby teraz było już z górki.


    Ja oficjalnie mogę powiedzieć, że dobrze czuje się jedynie z perspektywy siedzenia na fotelu albo leżenia (do momentu kiedy nie trzeba się przekręcić na drugi bok). Każdy ruch czy spacer zaczyna mnie męczyć. Pozostaje mi 3 tygodnie stacjonarnego czekania.

    natty85, Smerfelinka, Agagusia lubią tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 lipca 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia, gratulacje 💕

    Ja dzisiaj przeszłam 8 km i poskakałam na piłce 😄 może też w końcu coś ruszy 😉

    Frida91, Applejoy, emi2016, Misi@, Bobby29, Smerfelinka, Agagusia lubią tę wiadomość

  • Marcelina85 Autorytet
    Postów: 924 728

    Wysłany: 20 lipca 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia, śliczny chłopczyk! 😍 Serdeczne gratulacje! 🎉🍾🎈

    Smutna, Natty, Smerfelinka - powodzenia, kciuki zaciśnięte!

    Mój Tata dzisiaj stwierdził, że 14 sierpnia to kiepska data na urodziny, bo są wakacje i nikogo nie ma... No sorry, niestety nie jestem wiatropylna i nie mogłam sobie wybrać terminu, przecież wie ile trwały starania i jak trudno było 😕

    Smerfelinka, Agagusia lubią tę wiadomość

    "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
    - Janusz Korczak

    PAI-1 4G (heterozygota), ANA2 1:320, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia
    7t1d (*)
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 20 lipca 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelina85 wrote:
    Agagusia, śliczny chłopczyk! 😍 Serdeczne gratulacje! 🎉🍾🎈

    Smutna, Natty, Smerfelinka - powodzenia, kciuki zaciśnięte!

    Mój Tata dzisiaj stwierdził, że 14 sierpnia to kiepska data na urodziny, bo są wakacje i nikogo nie ma... No sorry, niestety nie jestem wiatropylna i nie mogłam sobie wybrać terminu, przecież wie ile trwały starania i jak trudno było 😕
    E tam się zna. 14sierpnia to świetny dzień na urodziny, następnego dnia święto, więc można imprezować! Ciepło to można grilla zrobić (jak się ma warunki ku temu). Poza tym daleko od Bożego Narodzenia i Wielkanocy, więc jest świetne rozłożenie prezentów 😁😁

    Bobby29, Marcelina85, Applejoy lubią tę wiadomość

  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 20 lipca 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelina a ja myślę że super data urodzin w wakacje :) ja sama jestem z zimy i zawsze zazdrościłam znajomym tych wszystkich ognisk, grillow itp. I co to za argument że nikogo nie ma? To urlopy sie tylko w sierpniu bierze? Nie przejmuj się, to jakiś nieprzemyślany i z dupy komentarz, szkoda twoich nerwów

    Marcelina85, Applejoy, Misi@ lubią tę wiadomość

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 20 lipca 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrcze podłamałam się.Musiałam odciągnąć pokarm laktatorem bo młody postanowił się nie obudzić. Metodą 7 5 3 uzbierałam 3ml.Szału brak.powiedziałam mężowi by kupił hippa bo z taką ilością pokarmu to nie poszalejemy.Mam nadzieje,że będzie lepiej z karmieniem.nie poddaje sięu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska, nie trać nadziei. Pamiętaj, że czasem laktatorem nie idzie ściągnąć nic, a dziecko wyciąga mleko i ono tam jest. Oby u ciebie kupienie mm zadziałało tak jak u Pierniczkowej rzucenie laktatora w kąt.

    Misi@, baileys, Niebieska Gwiazda, Bobby29 lubią tę wiadomość

‹‹ 1065 1066 1067 1068 1069 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ