X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 21 lipca 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z donoszonym bobasem 😁 oh jak to zleciało. U mnie póki co nic się nie dzieje, żadnych straszakow, żadnych ćmień, czop na miejscu. W środę wizyta, a potem rozpoczynam akcje "przyspieszenie rozładunku" 😉😉

    Natty, Smutna, Drzewko, Smerfelinka kciuki za Was (mam nadzieję że żadnej nie pominęłam)!

    Vampire dostałam od Ciebie zaproszenie, pewnie chciałaś książkę, to napisz mi maila na PW 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2019, 08:41

    OlaWi, Misi@, Ania95, emi2016, Smerfelinka, DrzewkoPomarańczowe, Applejoy, Vampire lubią tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 21 lipca 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też cicho sza póki co :P A tu dzieje się na całego! Trzymam kciuki za was wszystkie :)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kciuki!

    Natty, ostatnio właśnie tak sobie wymarzyłam, że w dniu planowanej cc akcja sama się zacznie. Nie chciałabym cc zupełnie na zimno, ale nie chce też wcześniej - więc tak to sobie wymyśliłam. Może uda się tak jak i u ciebie.

    Misi@ lubi tę wiadomość

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z najstarszą ciążą na wątku 🥴

    Jestem zrezygnowana, nie czuję żebym kiedykolwiek miała urodzić. Wszystkie dolegliwości zniknęły jakbym w ogóle w ciąży nie była. Zazdroszczę skurczy, straszaków, saczacacych się wód i jedzenia po nocy 😂

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • wisieninka_89 Autorytet
    Postów: 1051 391

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Witam się z najstarszą ciążą na wątku 🥴

    Jestem zrezygnowana, nie czuję żebym kiedykolwiek miała urodzić. Wszystkie dolegliwości zniknęły jakbym w ogóle w ciąży nie była. Zazdroszczę skurczy, straszaków, saczacacych się wód i jedzenia po nocy 😂

    Czuje się identycznie. Pierwszy porod sie nie zaczal sam i teraz tez nic sie nie zapowiada :-(

    Domi_tur lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpk730yji7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka, Dzrewko - kciuki ❤️

    Domi-mode faktycznie spróbuj tego masażu sutków lub odciągania laktatorem ?

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1510 1865

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się wściekła i cały czas w dwupaku...
    Wczoraj miałam skurcze co 2-3 min na poziomie 80-100 i 3 cm rozwarcia. Jeden z lekarzy stwierdził, że ewidentnie rodzę, ale jeszcze troszeczkę brakuje, żeby mnie wysłać na porodówkę. Noc też słaba, przysypiałam, ale budziły mnie skurcze. A dzisiaj na ktg skurcze o wiele słabsze, od 50 do 80 i inny lekarz na obchodzie stwierdził, że typowo przepowiadające. Nawet nie wiem, czy sytuacja postępuje i nie wiem, co robić. Siedzę teraz i ryczę.

    Brodawki cały czas masuję, chodzę po schodach i w ogóle dużo spaceruję. Mogę coś jeszcze robić? Chciałabym już przytulić Leonka, a w tej chwili w ogóle się na to nie zapowiada. Sorry za to smęcenie, ale psychicznie i fizycznie mnie to tylko wymęczyło.

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Mary Magdalena Autorytet
    Postów: 311 348

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka, trzymaj się, mam nadzieję że lada moment wszystko się rozkręci.

    Natty też bym tak chciała. Trzymam kciuki.

    Niebieska, ja miałam pokarm dopiero w 4 sobie po cc. Nie trać nadziei.

    Niebieska Gwiazda, Smerfelinka, werni lubią tę wiadomość

    tb73vut14i57zd3c.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi, masuję sutki ze dwie godziny dziennie łącznie 😂 a laktatorem nie mogę bo od razu leci siara i jakiś mam opór psychiczny :(

    Seks nie pomaga, dzisiaj idę na jakiś długi spacer a potem się rzucę w czeluści rozpaczy 😫

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • AnaKwiat Autorytet
    Postów: 527 668

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Smerfelinka, Smutna, powodzenia!

    Ja od wczoraj bardzo słabo czuję ruchy. Wcześniej aż mi brzuch falował a teraz jakiś spokój i nie wiem czy młodemu udziela się senna pogoda czy powinnam się niepokoić? Jak tam u Was z ruchami?

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    Krzyś jest z nami od 15.08.2019
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, widocznie Szymek nie jest jeszcze gotowy, daj mu czas 😊 masz jeszcze tydzień do terminu, więc spokojnie 😙
    Wybierz się z mężem do kina na króla lwa, pójdźcie na lody i cieszcie się jeszcze wolnością i wspólnym czasem tylko we dwoje😊

    Misi@, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska nie przejmuj się ilością. U mnie było totalne 0 a od wczoraj nawał. Cycki z porcelany, mała nie jest ich w stanie opróżniać. Z każdym odciągnięciem zbieram więcej. O 3 było 5 ml, o 10 jest 20ml. A odciągami po max 5 min tylko dla zluzowania cycka żeby mała miała jak chwycić. Do tego w połowie jest na mm, no wypija już 90tki co drugie karmienie. Mieszam moje z mm, jak jak się laktacja uspokoi to zostaniemy tylko na cycu.
    Nie jestem w stanie nadrobić wszystkich wpisów, smutna trzymam kciuki za CC, nie jest takie straszne, ja już w dzień cesarki miałam małą cała noc ze sobą. Najważniejsze żeby się szybko wyprostować. I jak najwięcej chodzić. Kayma współczuję Ci tego bólu, oby zluzowalo po porodzie. Smerfelinka kciuki za postęp w porodzie, niech gładko wyjdzie.

    Niebieska Gwiazda, kayama, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaKwiat wrote:
    Dziewczyny, Smerfelinka, Smutna, powodzenia!

    Ja od wczoraj bardzo słabo czuję ruchy. Wcześniej aż mi brzuch falował a teraz jakiś spokój i nie wiem czy młodemu udziela się senna pogoda czy powinnam się niepokoić? Jak tam u Was z ruchami?

    U mnie też spokojniej było, wczoraj ze 2 razy zbierałam się na IP, ale po oddychaniu przeponowym Mała się trochę ruszała choć bez szału. Tak było 2-3 dni. Dziś od rana fika aż brzuch faluje, więc nie wiem o co jej chodziło 🤔😅


    Domi jesteś jeszcze przed terminem, nie masz się czym martwić, celebruj te ostatnie chwile tylko z mężem tym bardziej , że się dobrze czujesz 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2019, 10:58

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest takie frustrujące, wcześniej czekanie było jeszcze całkiem zabawne, a teraz to prawdziwe siedzenie na bombie zegarowej 🥴 mój mąż jest tak przejęty, że mnie prawie nie zabrał wczoraj na zakupy do galerii bo byl przerażony, że w każdej chwili może się zacząć 😂 to on nakręca w domu spiralę oczekiwania, nie mogę wstać w nocy napić się wody bo zrywa się na równe nogi 😂😂😂 jak żyć?!

    werni lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzewko jak tam? Dzieje się coś?

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    To jest takie frustrujące, wcześniej czekanie było jeszcze całkiem zabawne, a teraz to prawdziwe siedzenie na bombie zegarowej 🥴 mój mąż jest tak przejęty, że mnie prawie nie zabrał wczoraj na zakupy do galerii bo byl przerażony, że w każdej chwili może się zacząć 😂 to on nakręca w domu spiralę oczekiwania, nie mogę wstać w nocy napić się wody bo zrywa się na równe nogi 😂😂😂 jak żyć?!

    Hahaha to podobnie jak mój 😂 wystarczy, że wstanę na chwilę do toalety, albo napić się wody to zaraz słyszę pytanie "wszystko w porządku?" 😄

  • menka2 Autorytet
    Postów: 428 595

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś niedziela ma w sobie :) Właśnie jedziemy do szpitala - odchodzą mi wody

    Frida91, Marcelina85, E_linka2, Ania95, emi2016, OlaWi, zielonooka7, Bobby29, DrzewkoPomarańczowe, Chimera, Pierniczkowa, Misi@, plinka89, Sylvka, Niebieska Gwiazda, kayama, werni, Smerfelinka, Applejoy, Vampire lubią tę wiadomość


    4c3tvfxm6n339zea.png
  • AnaKwiat Autorytet
    Postów: 527 668

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija wrote:
    U mnie też spokojniej było, wczoraj ze 2 razy zbierałam się na IP, ale po oddychaniu przeponowym Mała się trochę ruszała choć bez szału. Tak było 2-3 dni. Dziś od rana fika aż brzuch faluje, więc nie wiem o co jej chodziło 🤔😅


    Domi jesteś jeszcze przed terminem, nie masz się czym martwić, celebruj te ostatnie chwile tylko z mężem tym bardziej , że się dobrze czujesz 🙂

    Dzięki Kalija, usiadłam, zaczęłam mocno oddychać i mały trochę się poruszał ale jakoś bardzo niemrawo :( Jutro mam wizytę, może nie zwariuję do tego czasu

    Krzyś jest z nami od 15.08.2019
  • Mary Magdalena Autorytet
    Postów: 311 348

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale szalejecie. Normalnie czuć presję ;) Serio się z tych sierpniowek lipcówki zrobią. Za chwilę się połowa rozpakuje :D
    Menka trzymam kciuki:)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    tb73vut14i57zd3c.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka- kciuki ❤️

    Domi ; mam nadzieję że niedługo się rozkręci 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2019, 11:34

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
‹‹ 1067 1068 1069 1070 1071 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ