X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija wrote:
    Z innej beczki - puszczacie dzieciaczkom muzykę poważną?

    Ja nie :) Puszczam dziecięce, kołysanki. Słucha z zainteresowaniem ostatnio. Dużo muzyki jej puszczam i śpiewam chociaż głos to mam średni ;) ale od dziecka miałam słuch muzyczny, liczę że odziedziczy ;)

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wasze dzieci tez się tak miotają po łóżku przed snem?? Wiktoria szaleje, w nocy się przekręca na brzuch i budzi, teraz usypiałam ja z 45 min. Wierci się na wszystkie strony, to na boczek, to na plecy, to na brzuch i na rękach zadowolona sie podpiera a za chwilę bekanie i ulała. No masakra jakaś :) W końcu padła.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to w dzień czasami zanim usnie to śpiewa sobie. :) albo też przez sen się śmieje w głos lub okrzyki wydaje.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayama u nas trwa to co wieczór 45minut do godziny. Obraca się, wali nogami o szczebelki, śmieje, wkurza, znów obrót na brzuch, leży w poprzek łóżeczka i płacze, więc lulam i odkładam a ten znowu. Po czym wybija 20:00 i dziecka nie ma🤦‍♀️

    kayama lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Kayama u nas trwa to co wieczór 45minut do godziny. Obraca się, wali nogami o szczebelki, śmieje, wkurza, znów obrót na brzuch, leży w poprzek łóżeczka i płacze, więc lulam i odkładam a ten znowu. Po czym wybija 20:00 i dziecka nie ma🤦‍♀️

    Ej Domi to po co kładziesz tak szybko? Odłóż do łóżeczka za pięć dwudziesta i ciesz się że usypia sam w pięć minut. Nie dziękuj😂

    werni, Frida91, Applejoy lubią tę wiadomość

    dqprgu1royghdo7j.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm tak robił Wojtek w kolysce. Dlatego go przenioslam juz do lozeczka. I od dwóch dni tam śpi. Za bardzo machal nóżkami i wkładał je pomiędzy szczebelki.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija wrote:
    Ej Domi to po co kładziesz tak szybko? Odłóż do łóżeczka za pięć dwudziesta i ciesz się że usypia sam w pięć minut. Nie dziękuj😂

    Hehe próbowałam, po kąpieli już jest ryk bo musi być butla a po butli rytuał - lalanko, odkładanko, podnoszono, lulanko... Inaczej jest syrena aż do 20 👩‍🚒👨‍🚒 także moge albo go odkładać milion razy do 20 albo słuchać płaczu 🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 22:53

    Xena86 lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliowa wrote:
    Niebieska Gwiazda,
    u małej moich znajomych również podejrzenie padaczki.
    Leżą póki co tydzień w szpitalu na obserwacji...
    Co dziennie ma jakieś 'ataki'.
    Zaczęło się u nich dwa dni po szczepionce, zgłosili NOP.

    To dziwne,u nich też po szczepionce.

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliowa wrote:
    Niebieska, DTP i polio, ale oni mieli z NFZ. A jak dzidzi od Twojej znajomej było szczepione ?
    Teraz mi znajomy napisał, że lekarze twierdzą, że to nie wina szczepionki tylko zbieg okoliczności.
    Padaczka dzisiaj została potwierdzona, robili EEG i w trakcie wystąpił atak.

    Znajomi szczepili infanrix hexa.

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka5 wrote:
    Współczuję znajomym ☹️
    Szli zgodnie z kalendarzem szczepień? NOP po pierwszym szczepieniu w 2 miesiącu?
    My nadal bez szczepień.
    Pierniczkowa, u Was gorączka szybko minęła? Zniknął obrzęk z nóżki?

    My też nadal bez szczepień.Starszak ciągle chory.Od trzech dni w przedszkolu,ale nadal czasem zakaszle.Jakoś mi się nie spieszy.

  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Hehe próbowałam, po kąpieli już jest ryk bo musi być butla a po butli rytuał - lalanko, odkładanko, podnoszono, lulanko... Inaczej jest syrena aż do 20 👩‍🚒👨‍🚒 także moge albo go odkładać milion razy do 20 albo słuchać płaczu 🤦‍♀️

    Ma charakterek ten Twój Szymek❤

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 03:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Znajomi szczepili infanrix hexa.
    U nas też po tej szczepionce. Teraz hexacima i jest lepiej, rumień zszedł po 12h i altacacie. Poprzednio nic nie pomagało, no i płacz teraz trwał jakieś 2h łącznie a nie ponad 6.

    Vampire lubi tę wiadomość

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My we wtorek po szczepieniu. Tytus wazy 9kg i ma 74cm. Wszystko znosi pięknie bez płakania troche pisku. Bez gorączki.
    Rezygnujemy juz z jednej butli na rzecz obiadku.

    My czytamy książeczki a bardziej oglądamy. Mamy takie fajne ze smyka serie mały wirtuoz. Grające sa. Mamy z gitara i trąbka. Poza tym ze zwierzątkami. Szukamy takich które sa sensoryczne cos odstaje cos gra. A muzyki słuchamy...rocka 😎
    Tytusowi bardzo podoba sie Aerosmith

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 08:42

    kayama, Chimera, Applejoy, Camelia, Vampire lubią tę wiadomość

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nacha to ile butli teraz dajesz i po ile ml?

    Nacha lubi tę wiadomość

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macha świetna ta seria mały wirtuoz :)

    U nas dziś nieprzespana noc, młody budzil się co 40 min, nie mógł zasnąć znów i taka szarpanina cała noc... Do tego zaczął harczec więc o 3 lecieliśmy z katarkiem i kaszle :( idziemy do lekarza na 16 mam nadzieję że szybko to minie :/ dziś tryb zombie

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🛒

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 13:16

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy za sobą póki co tylko te szczepienia które trzeba było zrobić w szpitalu (gruźlicę zrobiliśmy dopiero przed świętami) i te z 1 wizyty szczepiennej. Może na luty jakoś się umówimy na drugą.

    Też myślę o wakacjach ale my raczej polskie góry :) Beskidy albo Bieszczady. Marzy mi się hotel, żeby były śniadania i kolacje w cenie no i basen. Macie coś godnego polecenia?

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    My też nadal bez szczepień.Starszak ciągle chory.Od trzech dni w przedszkolu,ale nadal czasem zakaszle.Jakoś mi się nie spieszy.
    My również bez szczepień, dopóki nie minie sezon chorobowy to nie szczepie. Z Anielka mam gorszy problem bo powinna mieć szczepienie niby do 3 roku zycua

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zarezerwowałam domek w Bieszczadach :D jedziemy na początku wakacji. A pod koniec nad morze. Chciałam inaczej ale wyszło jak wyszło :) w maju mąż nie może nad morze jechać niestety

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Nacha to ile butli teraz dajesz i po ile ml?

    Daje tak godziny orientacyjne
    0100 150ml wody 4 miarki mm
    0600 150ml wody 5miarem mm
    0900 kaszka i owoce (daje 90ml wody i sypie albo kaszkę manna z mlekiem albo jaglana i mm albo sinlac do tego poł słoiczka owoców ok 60g)
    1300 150ml wody 4 miarki mm
    1600 obiadek czasem sama gotuje czasem słoiczek (mam taka miseczkę z której je i daje tego na oko ale mniej więcej poł słoika 190g albo cały 125 ale nie zjada całego)
    1900 150ml wody 5 miarek mm i 1 jakiejs kaszki
    No i nie wiem czy to dużo czy nie

    Pomiędzy pije wodę z bidonu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 09:36

    kayama lubi tę wiadomość

‹‹ 1607 1608 1609 1610 1611 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ