X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA.G wrote:
    Ogólnie zastanawiam się czy olać te szczepionkę, miała trzy dawki, i zrobić kolejna na 6 lat

    Myślę podobnie.U nas syn odpłynął po 6w1 i spał 36 godzin i ciężko się go budziło nawet na jedzenie.,mmr się bałam po poprzedniej szczepionce.Szczepić chce jak młodszy będzie miał 3 lata starszy 7,wtedy zaszczepie obu.

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camelia, Werni, reszta dziewczyn z Warszawy, za tydzień w środę w Multibaby Dr Dolittle, ja idę, :-) Uwielbiam Downey Jr. Na 15:40 mamy szczepienie ale powinniśmy zdążyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 15:04

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze Wojtek dobrze będzie się czul po szczepieniu jak do tej pory to bym poszła do kina.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 16:04

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    My przed majówką standardowo jedziemy nad morze, pakujemy pieseła i Sajmon będzie miał premierę na plaży 😁 a potem chcielibyśmy gdzieś na all ekskjuzmi żeby autem w upały nie tarabanić się godzinami i żeby mieć jakąś przyjemność z wakacji. Może zabierzemy rodziców, będzie miał kto pilnować bombelka jak mój małż w białych skarpetach do kubotów będe o 6 zajmował ręcznikami leżaki przy basenie a ja w tym czasie będzie na talerze nakładać tonę jedzenia żeby potem wszystko zostawić 😂😂😂


    Domi brzmi bardzo zacnie- dorzućcie jeszcze parawan na plaży ( koniecznie 30-metrowy!) i jedziemy z Wami na wakację marzeń 😍

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis został usunięty w celu ochrony danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2020, 20:58

    Kalija lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis skorygowany w celu usunięcia danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 20:57

  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostaliśmy oczyszczacz powietrza i nie wierzę w to co się dzieje. Młoda śpi jak kamień, przez sen tylko je butle o 3 i 6. A lula od 20 do 8 rano.i mój wczoraj całą noc nie zachrapał. Jestem w wielkim szoku. Najlepsze jest to że nie śmierdzi już psem jak mój wróci ze spaceru z nim a.jest mokro.albo smog. Smazylam boczek i mięcho po 5 min w domu ani śladu że cokolwiek było robione w kuchni.

    No i Młoda zaczęła powoli jeść słoiczki w końcu. Dzisiaj burak z jabłkiem, jutro go kończymy. Do tego kaszka, je tylko sinlac na moim mleku wszystkie smakowe mogę od razu wyrzucić.

    werni, Chimera, kayama, Vampire lubią tę wiadomość

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis skorygowany w celu usunięcia danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 20:48

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Myślę podobnie.U nas syn odpłynął po 6w1 i spał 36 godzin i ciężko się go budziło nawet na jedzenie.,mmr się bałam po poprzedniej szczepionce.Szczepić chce jak młodszy będzie miał 3 lata starszy 7,wtedy zaszczepie obu.
    Ja skłaniam się też ku podobnemu planu. A jak chcesz teraz małego? Ja się boje kłuć Łucję :/ dopóki człowiek nie boi się o dziecko to jakoś te szczepienia ida. Ja Aniele szczepilam z opóźnieniem, ale bez obaw większych. A po tym jak nam odleciała, i do tego na tydzień wróciła do raczkowania to lęk wziął górę.

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omajgad moja córka usnęła sama (!) w łóżeczku 😍 zrobiłam eksperyment , odłożyłam ją po karmieniu i odbiciu nieśpiącą do łóżeczka, trochę się podnosiła, coś buczała pod noskiem chwilkę , czekałam w kącie bo mi szkoda było drogi za 2 min do niej lecieć a tu pacze- śpi 🥳🥂 idę powiedzieć małżowi😁

    Pierniczkowa, Camelia, Ania95, Chimera, Domi_tur, Niezapominajka5, DrzewkoPomarańczowe, Myszk@, Vampire lubią tę wiadomość

    dqprgu1royghdo7j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis skorygowany w celu usunięcia danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 20:48

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camelia wrote:
    Co do muzyki, to Mam iście perfidny i szatański plan oraz cichą nadzieję że się uda dziecko zainteresować grą na skrzypcach, bo te lekcje są najbardziej wymagające i im więcej dziecko ćwiczy tym więcej czasu Ja mam dla siebie, a i wiem, że dziecko zajmuje się tym czym się zajmuje, a nie podpala np. balkon (jak ja w dzieciństwie) 😈😈😈 buha-ha-ha

    Moi rodzice - muzycy mówili, że najtrudniej opanować fortepian 😉 ale mam lepszy pomysł: zapisz dziecko na to, czym będzie zainteresowane. Na pewno wtedy więcej czasu przy tym spędzi. Ja np będąc dzieckiem grałam na gitarze po 6 godzin dziennie, bo tak mnie to wciągnęło 🙂

  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowa jaki macie ten oczyszczacz? 😏

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camelia wrote:
    My odpuściliśmy i usypiamy ok 21.00, więc ok 22.00 jest cisza do ok 02.00 - pierwsze karmienie, potem ok. 04.00 - drugie karmienie. Bywa że z wrażeń mała nie może usunąć do 24.00, ale wtedy śpi nawet do 05.00

    Ja nie mogę narzekać na noce. Szymek płacze bo najczęściej przeciągamy go do tej 18:30 do kąpieli jeśli drzemkę ostatnią miał ok 16 i jest po prostu zmęczony. Jeśli ostatnią drzemkę ma o 17 i budzi się 17:30 to wtedy zasypia bez płaczu.
    Regres był straszny, ale teraz od 20 do 24-1 Mały śpi, budzi się na butlę i zazwyczaj zasypia zanim wypije połowę, potem pobudka ok 3-4 i znów zasypia po 30ml, spi do 7:00:00 😂 nie muszę patrzeć na zegarek. O 7 jest imprezka w łóżeczku, czasem po przeciągam a czasem wstajemy,zjada kaszke i max 8:30 ma pierwszą drzemkę. Oczywiście byłoby ideolo gdyby spał do 8:30 ciągiem ale na tym etapie nasze dzieciaczki powinny mieć nocny sen 10-12h, a ostatnio coraz częściej pada max 19:30 więc nie mogę wymagać więcej 😁
    Dziś jakimś cudem zaliczył dwie drzemki po 1,5h i dwie ekspresowe. Wieczorem nie był wykończony więc Zbijam piąteczkę z Kaliją, bo po butli zaśpiewałam kołysankę, smoczek, buziak i do łóżeczka, po 5 min spał 😍

    Kalija lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja śpi od 20-21 do 9-10
    z milionem pobudek po drodze , ale kto by tam liczył 🙈

    dqprgu1royghdo7j.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wasze dzieci pokasluja?

    Mój szczególnie w nocy jak się budzi na mleko to pokasluje ostatnio to co raz częściej. W dzień to rzadko. Myślę że przez tą sline co mu spływa do gardła. Ma tyle jej ze hej

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Czy Wasze dzieci pokasluja?

    Mój szczególnie w nocy jak się budzi na mleko to pokasluje ostatnio to co raz częściej. W dzień to rzadko. Myślę że przez tą sline co mu spływa do gardła. Ma tyle jej ze hej

    Wika też pokasluje, też ma sporo śliny i wydaje mi się że od niej, kaszel głównie rano po nocy i czasami w nocy przez sen. Ale właśnie nie wydaje mi się aby to było przeziębienie. Myślę też czy to nie od suchego powietrza chociaż nawilżacz chodzi prawie non stop.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera wrote:
    Pierniczkowa jaki macie ten oczyszczacz? 😏
    Philips dual scan.

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • AnaKwiat Autorytet
    Postów: 527 668

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krzyś tez trochę kaszle ostatnio i wydaje mi się ze to ślina od ząbków

    Powiedzcie proszę czy na którymś etapie powinno się wprowadzać mm? Jeśli teraz mały jest tylko kp, po skończeniu 6 miesiąca będziemy rozszerzać dietę a planuje go karmić, powiedzmy jeszcze rok to czy modyfikowane tez trzeba wprowadzić? Ja pamietam, ze sama piłam strasznie długo we wczesnym dzieciństwie wiec może taki 1,5roczniak będzie jeszcze potrzebował?

    Krzyś jest z nami od 15.08.2019
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 02:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam na necie objawy ząbkowania i tam był kaszel przez ślinę właśnie. Będę musiała coś podlozyc pod główkę jeszcze.

    My to mm napewno do roku będziemy podawać. Jak jest kp to bym nie wprowadzała mm. Możesz na swoim mleku robić np kaszki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2020, 03:00

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 1609 1610 1611 1612 1613 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ