X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze u nas nowość na wynikająca z małego remontu, Lusia śpi w pokoju Anieli i o dziwo śpi dużo lepiej! Karmię ja raz. Ja za to śpię gorzej bo nasłuchuje żeby Anieli nie obudziła. Śpię w salonie więc dobrze je słyszę. Zabraliśmy się za urządzanie sypialni, nie wiem czy łóżeczko się zmieści czy już zostanie u Anieli. Za dwa lata zrobimy jeszcze nowe meble dziewczynkom już z biurkami itp i mieszkanie gotowe :D

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wyjazdów. My na razie planujemy wyjechać w kwietniu na 3 noce na Mazury. Byliśmy kiedyś w Hotelu Anders w starych Jabłonkach. Bardzo nam się podobało i teraz chcemy wrócić

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w wakacje też pojedziemy nad jeziora ale tego nie liczę jako wyjazd bo ja pochodzę z Warmii więc to normalny wyjazd do rodziny :) Może i w lutym się jakoś wybierzemy ale ciężko nam się zebrać póki co, jednak z dzieckiem to cała wyprawa a jeszcze koty... I mała nie bardzo lubi jeździć 🙈

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie myślę o wakacjach narazie.

    Dziewczyny polecacie dobre gatunkowo pieluchy tetrowe? Musze zamówić bo te co teraz mam już powoli się nadają na szmaty.

    Przenosiny Wojtka do małego pokoju tez dobrze wplynelo na niego. Lepiej śpi. Od dwóch dni śpi i obudził się dwa razy 19-1:30-4:45-6:15

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 10:01

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my w wakacje jedziemy do Energylandii z małym 😛 moja mama jedzie z nami, będzie się młodym zajmować, a starzy będą się bawić 😂 potem na kilka dni w Bieszczady jeszcze pojedziemy 🙂

    Frida91, trzydziecha, werni, kayama, Vampire lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mieliśmy jechać do Chorwacji z rodzicami i teściami. Ale stwierdziliśmy, że tyle godzin w aucie to męczarnia może być. Poza tym plaże tam kamieniste - więc średnio dla dzieci.
    Szukamy właśnie wczasów all inclusive - najlepiej w Bułgarii bo krótki lot. Wszystko będzie na miejscu, podane więc może trochę odpoczniemy. Nie wiem tylko w tej sytuacji czy ktoś się z nami wybierze, czy będziemy musieli jechać sami.

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My przed majówką standardowo jedziemy nad morze, pakujemy pieseła i Sajmon będzie miał premierę na plaży 😁 a potem chcielibyśmy gdzieś na all ekskjuzmi żeby autem w upały nie tarabanić się godzinami i żeby mieć jakąś przyjemność z wakacji. Może zabierzemy rodziców, będzie miał kto pilnować bombelka jak mój małż w białych skarpetach do kubotów będe o 6 zajmował ręcznikami leżaki przy basenie a ja w tym czasie będzie na talerze nakładać tonę jedzenia żeby potem wszystko zostawić 😂😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 11:10

    Chimera, Frida91, Anhydra, Applejoy, Vampire lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎩

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 13:16

  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska,
    U nich się to podziało po szczepieniu bodajże trzecim - 5,6 miesiąc.

    My szczepimy hexacime i Adaś bardzo dobrze znosi (odpukac). We wtorek idziemy na pneumokoki, a w lutym na 6w1.
    Mały w ogóle nie płacze podczas szczepienia i nie ma żadnych skutków ubocznych. Odpukać...

    Jakie objawy ma dziecko od Twoich znajomych?


    Jak podajecie kaszkę maluszkom? Z butelki czy łyżeczka? No i jaka kaszka?
    Mój mały to niebardzo chce... rano trochę mu daję zmieszanej z mlekiem tj. dodaję łyżeczkę kaszki, bo jak robię wg przepisu z opakowania to.... Nie chce, ewidentnie mu nie podchodzi ☹️

    Obiadki i owocki to też różnie.... Czasem zje po całych słoiczkach, a czasem połowę. Jeśli zje 2x caly słoiczek to jedną butelkę odpuszczamy.
    Zazwyczaj ostatnie jedzonko ma około 20. Później wstaje o 5.30 - jak mąż się szykuje do pracy 😋 no i idzie dalej spać do 8.30 😉

    Mmm... Wakacje 😍😍😍 też już nimi żyję 🥰🥰🥰 jedziemy z teściami nad morze albo mazury... Będzie trzeba powoli coś rezerwować. Może jeszcze moja mama się skusi 😍😍😍
    No ale póki co to .... Chcę wiosnę i wskoczyć w spacerówkę 😍😍 mały będzie siedział, a ja będę z nim spacerować 😍😍 on się tak wszystkim interesuje... W gondoli średnio mu się podoba, ale póki się da to chce poczekać na przesiadkę na spacerówkę 😉

    Adaśko wstał dziś standardowo 8.30 i poszedł spać 10.30. już prawie godzinę śpi 😍 choć zazwyczaj preferuje drzemki po 30min 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 11:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kasze daje z łyżeczki. Do ostatniej butelki w ciagu dnia daje jedna miarkę taka jak do mm

  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ładnie Ci Tytus wciąga ta kaszkę ?
    Muszę coś zrobić żeby mój Adaś polubił... Chyba zrobię tj Ty i będę owoce że słoiczka dodawać 🤔 zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że u Was rozszerzanie diety idzie pełną parą. U nas skromnie w tym temacie. Podajecie warzywa i owoce kupione w sklepie, macie zaufanego dostawcę czy na razie tylko słoiczki? Mało jest jednoskładnikowych słoiczków z nie-owocami 😒 A jednak wolałabym zacząć od warzyw

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśmy zaczynali od warzyw.. póki co podajemy tylko słoiczki. Jak mały się wkręci w to jedzonko to będę mu sama robiła marchewki, bananki itd.
    Zaczęliśmy od marchewki, brokuł, dynia... Rzeczywiście jednoskładnikowych jest malutko 😭 też nad tym ubolewalam ale teraz już dostaje mieszane.
    Za niedługo mięsko dorzucimy.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które szczepily na meningo. Ile szczepien jest?

    Tez we wtorek idziemy na pneumo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 12:13

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliowa wrote:
    A ładnie Ci Tytus wciąga ta kaszkę ?
    Muszę coś zrobić żeby mój Adaś polubił... Chyba zrobię tj Ty i będę owoce że słoiczka dodawać 🤔 zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂
    Tytus ładnie wcina wszystko Takze tak to u nas wyglada.

    Vaniliowa lubi tę wiadomość

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA.G wrote:
    My również bez szczepień, dopóki nie minie sezon chorobowy to nie szczepie. Z Anielka mam gorszy problem bo powinna mieć szczepienie niby do 3 roku zycua

    A jakich szczepień nie ma Aniela?Starszy będzie miał w maju 5lat i jeszcze nie szczepiony na mmr.

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pochwalę się Wam, że moje dziecko nabyło nowe umiejętności 😁 potrafi zmieniać sobie muzykę w karuzeli 😂 robi to już od kilku dni i ciągle tylko słyszę jak muzyka przeskakuje na kolejną 😜

    werni, Kalija, Frida91, Camelia, Vampire lubią tę wiadomość

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    A jakich szczepień nie ma Aniela?Starszy będzie miał w maju 5lat i jeszcze nie szczepiony na mmr.
    Ma zaległa szczepionkę tężec, krztusiec ,błonica , polio która przypada na 1.5 roku. Po nop (wysoka gorączka cztery doby nie do zabicia, apatia, ospałość) po odra, świnka, różyczka bałam się ją szczepic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 13:56

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie zastanawiam się czy olać te szczepionkę, miała trzy dawki, i zrobić kolejna na 6 lat

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija wrote:
    Widzę, że u Was rozszerzanie diety idzie pełną parą. U nas skromnie w tym temacie. Podajecie warzywa i owoce kupione w sklepie, macie zaufanego dostawcę czy na razie tylko słoiczki? Mało jest jednoskładnikowych słoiczków z nie-owocami 😒 A jednak wolałabym zacząć od warzyw

    Są, ja dawałam brokuła, marchewkę, dynię, sa tez z pasternakiem. Zobacz w Rossmanie.
    O kurczę o wakacjach to jeszcze nie myślałam, ostatnio zastanawiam się nad Wielkanoca ;) Zawsze robię mazurki to moje popisowe. Na razie chyba zaplanujemy majówkę gdzieś w Polsce, marzy mi się morze ale chyba za zimno bedzie , no chyba że nie? Może byśmy się wybrani ze znajomymi z ich dwójka dzieci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 14:24

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
‹‹ 1608 1609 1610 1611 1612 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ