X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 30 marca 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jojczy już tylko jak jest zmęczona. Oczy jej się kleją, ale dalej walczy. Jak wezmę na ręce to przysypia ale się odpycha i zaczyna się płacz. Odłożę domlozeczka to płacze i się przekręca na plecy i brzuch i tak w koło.

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • Marcelina85 Autorytet
    Postów: 924 728

    Wysłany: 30 marca 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też jojczy, górne jedynki w końcu się przebiły dziąsła, zgrzyta dolnymi o górne, marszczy nos i robi niezadowolone minki. No i okropnie się ślini, wytyka język i robi "prrrr", plując dookoła. Bardzo to higieniczne w czasach zarazy 😉

    "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
    - Janusz Korczak

    PAI-1 4G (heterozygota), ANA2 1:320, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia
    7t1d (*)
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 30 marca 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm, u nas też zwiększone jojczenie, czuje ze to mogą zęby dokuczać. Kaszki nadal są ble 🙄 zje 2-3 łyżeczki ale jak mu chleb dam to zje dość sporo, nie tak sobie wyobrażałam rozszerzanie diety 🙈 miał jeść zdrowo
    My zazwyczaj bez czapeczki 🤭 zależy od pogody
    Kalija szacun, ciasto upieczesz, sprzątasz codziennie i jeszcze szyjesz 😲

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 30 marca 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszk@ wrote:
    Kalija szacun, ciasto upieczesz, sprzątasz codziennie i jeszcze szyjesz 😲

    Dzięki 🙂 dużo robię przy Małej na podłodze np. Np obieram warzywa na obiad czy owoce do ciasta, kleje i kroję wykroje krawieckie, ostatnio nawet wzięłam na matę szuflade z przyprawami by zrobić w niej porządek 😂

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 30 marca 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    To już takie rzeczy czy na później? 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 11:17

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 30 marca 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka5 wrote:
    Kalija, a co to za pasta bez fluoru? :)


    https://allegro.pl/oferta/splat-pasta-do-zebow-naturalna-ze-szczoteczka-0m-7968383096?snapshot=MjAyMC0wMy0yM1QxMTo1NzoyNy45MjFaO2J1eWVyOzgzYzJhOTRhNjE0ZDcyNGUwMjJjOTVlNWRkYzQyOTcxNWZhNTk3NTc2NTUyMDM3NGUxYTY4ZGJiZTFkZWQ4M2E%3D

    Niezapominajka5 lubi tę wiadomość

    dqprgu1royghdo7j.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 30 marca 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zęby nie idą więc nie wiem skąd to jojczenie tyle czasu.
    Ja przy małej na podłodze dużo nie zrobię bo boli mnie kręgosłup i kolana :(
    Nadal mam wszystkiego dosyć, Wika wciąż ulewa okropnie, trzymam ja po każdym jedzeniu na siłę min godzinę na plecach, ona się chce przekrecac.. W końcu jak jej pozwolę to wszystko i tak zarzygane :( To po prostu jest nienormalne.. będzie tak uklewac do roku ?? Nie ma nawet jak iść do pediatry. Ale nie wiem czy na to coś w ogóle można poradzić.
    Jedyne pocieszenie to jej radosna buźka ;) nawet jak matka zła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 12:17

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 marca 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mały już tak nie ulewa jak wcześniej. Czasami jak jest na macie to ma mokre rękawy. Teraz go ubieram w 74. Ale rękawki ma długie i muszę podwijać.

    Wzięłam małego do łóżeczka żebym miała go na oku przy prasowaniu. Wyszłam na chwilę do łazienki. Wracam a on śpi mi na brzuchu śmiesznie. Przekręciłam go żeby dłużej pospał. Bo znając go na brzuchu by był zaraz płacz.

    Ja to na macie go zostawiam on się bawi zabawkami a ja w tym czasie coś robię w kuchni czy w łazience ogarniam.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 30 marca 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija też tak robię, no ale albo starsza albo Nikoś zaraz do mnie lecą i próbuje złapać te warzywa lub obierkistarsza to już kroić chce 🙈 ale nie powiem, jak nie chodzę do sklepu i nie kupuję sobie drozdzowki/pączka to muszę, po prostu muszę coś upiec 😅 zrobiłam zarabista chałkę i ciasto czekoladowe, a pizza od kiedy starsza miesza ciasto to poezja 🙈 małż twierdzi że ona serce w to wkłada

    Niezapominajka5, werni lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 30 marca 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, też zostawiam Nikosia na podłodze, ale nie zawsze to zdaje egzamin, bo on czasem siostrze zabawki zabiera a ona chce go uderzyć 🤷‍♀️ no nie da się wszystkiego ogarnąć i tak uważam że jest cierpliwa bo potrafi powiedzieć że nie wolno jej zabierać i daje mu inną zabawkę, ale jak sama jest zmęczona lub baterie ma na wyczerpaniu to szybkie rozwiązanie problemu jest nie takie jak bysmy oczekiwali 🤷‍♀️

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 30 marca 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszk@ wrote:
    a pizza od kiedy starsza miesza ciasto to poezja 🙈 małż twierdzi że ona serce w to wkłada

    😍😍😍

    Poproszę przepis ma ciasto czekoladowe

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 30 marca 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka ja też częściej piekę, bo nie mam słodyczy ze sklepu. Wczoraj piekłam marchewkowe z masą z serka mascarpone 🤤🤤 Już prawie połowy nie ma, a nas tylko swoją do tego 😅

    Robuś już grasuje po całym mieszkaniu. Zostawiam go na macie, to czasem się czymś bawi, ale częściej pełznie za mną albo za mężem 🙈 jak zobaczy że drzwi z łazienki otwarte to dostaje jakiegoś turbodoładowania 😉

    Kalija, werni lubią tę wiadomość

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 30 marca 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.kwestiasmaku.com/przepis/ciasto-czekoladowe

    Kalija lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 30 marca 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszk@ wrote:
    https://www.kwestiasmaku.com/przepis/ciasto-czekoladowe
    Dzięki 😘

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 30 marca 2020, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio zrobiłam ciasto bez pieczenia coś jak 3bit ale z bananami :D

    Zamówiłam w końcu małej bidon b box, ciekawe jak będzie z niego piła. Na razie pije nadal z Doidy i w domu tez pewnie będzie ale bidon się przyda na spacer. Jak często wymieniacie te rurki zakładając że dziecko pije z niego tylko wodę? Można to myć w zmywarce?

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 30 marca 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie martwi nadal ta sucha skóra tj suche placki na ciele. Ostatnio jest ich już więcej niestety. Lekarz teraz odpada. Sama nie wiem czy to azs czy jakaś alergia na nabiał i jaja... Czasem te plamy robią sie czetwonei swędzące ale tylko pod szyją i sama nie wiem czasem czy to nie od śliny która leci litrami? Na wszelki wypadek nie podaje małej juz żadnego nabiału bo boję się że to pogorszy stan jej skóry.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 30 marca 2020, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    U nas zęby nie idą więc nie wiem skąd to jojczenie tyle czasu.
    Ja przy małej na podłodze dużo nie zrobię bo boli mnie kręgosłup i kolana :(
    Nadal mam wszystkiego dosyć, Wika wciąż ulewa okropnie, trzymam ja po każdym jedzeniu na siłę min godzinę na plecach, ona się chce przekrecac.. W końcu jak jej pozwolę to wszystko i tak zarzygane :( To po prostu jest nienormalne.. będzie tak uklewac do roku ?? Nie ma nawet jak iść do pediatry. Ale nie wiem czy na to coś w ogóle można poradzić.
    Jedyne pocieszenie to jej radosna buźka ;) nawet jak matka zła.
    Hmm a może problem tkwi nie w refluksie, a w porcjach jakie jej dajesz?
    Moja też już od dawna nie ulewa, ale.. Jak nie ma umiaru i zje za dużo mleka, to nie ma bata- uleje. Nawet takim serkiem.
    Zdarza się to bardzo rzadko, bo przeważnie jednak ma umiar :)

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 marca 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka tak przy starszych dzieciach to jest już inaczej. Jak zacznie raczkować to pewnie nie będę mogła tyle zrobić jak teraz.

    Ja to w sobotę robiłam wieczorem rafaello bez pieczenia.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 30 marca 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    U nas zęby nie idą więc nie wiem skąd to jojczenie tyle czasu.
    Ja przy małej na podłodze dużo nie zrobię bo boli mnie kręgosłup i kolana :(
    Nadal mam wszystkiego dosyć, Wika wciąż ulewa okropnie, trzymam ja po każdym jedzeniu na siłę min godzinę na plecach, ona się chce przekrecac.. W końcu jak jej pozwolę to wszystko i tak zarzygane :( To po prostu jest nienormalne.. będzie tak uklewac do roku ?? Nie ma nawet jak iść do pediatry. Ale nie wiem czy na to coś w ogóle można poradzić.
    Jedyne pocieszenie to jej radosna buźka ;) nawet jak matka zła.

    Synek mojej przyjaciółki ma 9 miesięcy i od urodzenia chociaż raz dziennie zwymiotuje (bo to ulewanie nie jest). Też bardzo pilnują, żeby po posiłku nie uciskać mu brzuszka, ale wystarczy źle go chwycić, albo za szybko wziąć na ręce i wymiotuje 😕 byli na diagnostyce w szpitalu i wyszedł zaawansowany refluks, lekarze mówią, że to może potrwać nawet do 2 r.ż. Może u Was podobny problem.

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 30 marca 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starszy ulewał krótko,dwa może trzy miesiące,za to cierpiał długo na kolki.Adaś kolki krótko,ulewał długo.Ma już ponad 8 miesięcy a skończył jakieś dwa tygodnie tamu.Przeszło nagle.Ostatnio zwymiotował bo połknął za duży kawałek marchewki.

‹‹ 1700 1701 1702 1703 1704 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ