X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 27 marca 2020, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera wrote:
    Też tak myślę jak Ania, nawet jeśli jest pusto, to jednak mają kontakt z pacjentami, a ludzie jacy odpowiedzialni są to wiadomo 🙄

    U nas mieliśmy kilka prób blw. Dzisiaj dostał owsiankę i banana, wie że jedzonko idzie do buzi, ale z chwytaniem jeszcze słabo, więc często pusta rączka trafia 😉 Jak trochę poprobuje, to podaje mu też sama ręką żeby jednak coś zjadł.
    Dawałaś łyżeczką, czy sam sobie brał tą owsianke? :)
    Gotowalas dluzej, czy blyskawiczna?

    Domi, nadal masz salon otwarty, czy musiałaś na razie zamknąć?

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 27 marca 2020, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w natarciu dwie górne dwójki i mam nadzieje na chwilę przerwy.U Adasia jak zęby idą największy problem to mleko,ale ja kpi.Smoczek podrażnia.Łyżeczką zje wszystko.Normalnie zjada 180-200ml zupy.Jak idą zębole to zjada około 160ml.

  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 27 marca 2020, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi podsunęły ten pomysł. Gotowane na wodzie płatki owsiane górskie. Dałam mu na blat, do tego plasterki banana, ale musiałam mu pokroić je na 3-4 kawałki, bo miał problem ugryźć. Czego nie zjadł to mu potem ręką podałam 😉

    Niezapominajka5 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 27 marca 2020, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka5 wrote:
    A jak wygląda to zezowanie?
    Przegapiłam coś? 🤔

    U nas idą 2 dolne dwójki.
    Mała od 3 dni prawie nic innego nie je, tylko mleko. Odrzuciła obiadki i owoce. Toleruje tylko kaszkę wieczorem. Ktoś też tak miał? Czy zaczyna nam się bunt jedzenia?

    Miki od kilku dni też nic nie chce oprócz mleka, ale dolne dwójki ma już od ponad tygodnia, więc nie wiem o co chodzi 🤷‍♀️ a było już tak fajnie z tym jedzeniem... 😉

  • AnaKwiat Autorytet
    Postów: 527 668

    Wysłany: 27 marca 2020, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff w końcu nadrobiłam forum! Niby mąż w domu a czasu wcale nie więcej 😒 My mamy już jedna przebita jedynkę i jedna, która trochę dziwnie rośnie, jak na razie jest takim małym białym punkcikiem wystającym z dziąsła. Mam nadzieje, ze to nie jest jakoś bardzo nieprawidłowo. Poza tym Krzyś w końcu nauczył się pełzać i zbiera wszystkie włosy jak pełznie przez pokój 🤦🏻‍♀️ Jedzenie całkiem ok, stosujemy takie częściowe BLW, kaszka, jogurt itp idą łyżeczka a te, które może chwycić to do raczki. Problem trochę z piciem bo niechętnie mu woda wchodzi. Z bidonem to bardziej zabawa niż picie, rurkę traktuje jak gryzak, a z doidy nie potrafi. Po posiłku pije go trochę łyżeczka.

    Krzyś jest z nami od 15.08.2019
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 27 marca 2020, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak u was plany na święta? U nas moja siostra zasiała panikę i wszyscy spędzamy oddzielnie w swoim gronie :( Tesciowie z tego co mówią jadą do rodziny. A najgorzej z moja mama bo zostanie sama w domu :/ Zła jestem liczyłam na fajne rodzinne święta jeszcze kilka tyg temu. Dziecko mi zdziczeje bo siedzi tylko z nami..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2020, 14:29

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 27 marca 2020, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Dziewczyny a jak u was plany na święta? U nas moja siostra zasiała panikę i wszyscy spędzamy oddzielnie w swoim gronie :( Tesciowie z tego co mówią jadą do rodziny. A najgorzej z moja mama bo zostanie sama w domu :/ Zła jestem liczyłam na fajne rodzinne święta jeszcze kilka tyg temu. Dziecko mi zdziczeje bo siedzi tylko z nami..
    Niestety jeśli sytuacja nie zmieni się na lepsze, to wizja takich świąt dotknie większość na forum.ja jeszcze nie tracę nadziei :)

    Ależ jojczace to moje dziecię od kilku dni 🤦‍♀️

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 27 marca 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to z bidonu to ciągnie, chyba by cały na raz wypił, ale go hamuje, bo jak się opinię za dużo, to potem jedzenie z tą wodą z niego wylatuje 😉

    My na święta sami w domu, pójdziemy pewnie na spacer żeby rodzicom pomachać do okna i tyle ze świątecznych spotkań. Czuję, że sytuacja do wakacji się nie poprawi, a co dalej...?

  • Alfa_Centauri Autorytet
    Postów: 470 1148

    Wysłany: 27 marca 2020, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My będziemy spędzać święta na 3 domy. Planujemy jednocześnie siadać do stołu i odpalać skypa albo video messengera :) Ciekawe czy tym razem uda się bez tradycyjnej kłótni.
    Natomiast będzie mi bardzo brakowało świecenia pokarmów, grobu pańskiego i rezurekcji. Chciałam Stasiowi przygotować jego pierwszy malutki koszyczek i palemkę :(

    3jgxflw1q814yhy7.png
    f2wl2n0a13n499gf.png
    [*] luty 2017 - 6 tc ; [*] grudzień 2017 - 12 tc
  • Alfa_Centauri Autorytet
    Postów: 470 1148

    Wysłany: 27 marca 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera wrote:
    Mój to z bidonu to ciągnie, chyba by cały na raz wypił, ale go hamuje, bo jak się opinię za dużo, to potem jedzenie z tą wodą z niego wylatuje 😉

    Niestety Stasiek od lutego dostaje bbox kilka razy dziennie i wypija może 5 ml. Za to z doidy potrafi wsunąć 3/4 kubka. Nie potrafię go nauczyć ciągnąć ze słomki i zastanawiam się nad niekapkiem.

    3jgxflw1q814yhy7.png
    f2wl2n0a13n499gf.png
    [*] luty 2017 - 6 tc ; [*] grudzień 2017 - 12 tc
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 27 marca 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayama, my też się nastawiamy na pozostanie w domu, z dala od rodziny 🤷‍♀️ trudno to tylko święta, życie i zdrowie nasze i dziadków ważniejsze. Myślałam że starsza ze święconką chociaż pójdzie, no ale też nic z tego. Nawet nie będziemy specjalnie nic szykować

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 27 marca 2020, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam nad przeniesieniem do domu rodziców. Tam mam duży ogród, raz że pies byłby szczęśliwy to mogłabym z Małą wychodzić bez obaw bo tam jest mega zadupie. Najbliżsi sąsiedzi są 3km dalej. Nie wyobrażam sobie łazić z nią po balkonie do wakacji, a coś czuję że prędko się to nie uspokoi. W Chinach dopiero teraz powoli zdejmują ograniczenia a u nich zaczęło się w grudniu....

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 27 marca 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakwiat u nas też był taki dziwny punkcik ale to nie, ząb tylko coś innego już nie pamiętam jak to się nazywa. Ale to nic złego u nas już nie ma trgo. Zębów nadal brak :P

    Ostatnio nie mam w ogóle czasu na forum ani fb bo przeprowadzka,remont itd. Jestem wykończona. Tej kwarantanny tez mam dość. Co prawda na spacer chodzę bo mieszkamy teraz na wsi i nawet nikogo nie spotykam ale brakuje mi wyjść w miejsca publiczne... Ciekawe jak długo jeszcze...

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 marca 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczkowa chyba byłby to dobry pomysł dla Was

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 27 marca 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio, ja teraz podziwiam wszystkich co w blokach mieszkają, strach na klatkach schodowych za poręcz złapać... Mam mały ogród koło domu ale jednak na wsi nie mam tłumów, wychodzimy przed dom, do piaskownicy, poganiać za piłką. Dziś znów trochę cieplej to ponad godzinę siedzieliśmy, pierwszy raz wyszliśmy bez pieluchy u starszej 😁 niestety nie umiała zrobić siku na trawkę, a bardzo chciała 🙈

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 27 marca 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Ja to Wam zazdroszczę, że wasze dzieci się tak ładnie bawią.
    Ja wcześniej Adasia miałam tylko na macie od rana do wieczora i wędrował po całym mieszkaniu. Odkąd nauczył się raczkować i wstawać to raczkowanie i pełzanie jest beee. Cały dzień od rana do wieczora wstaje i się tak buja...
    Adaś nie chciał nic innego tylko mleczko przez jakieś 2-3 tygodnie odkąd ząbki się pojawiły. Teraz wszystko wcina.
    Tylko jakiś taki niedotykalski się zrobił.... Przytulić ok, ale jak mu daję buziaka to się mega denerwuje i "krzyczy".

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 27 marca 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszk@ wrote:
    Serio, ja teraz podziwiam wszystkich co w blokach mieszkają, strach na klatkach schodowych za poręcz złapać... Mam mały ogród koło domu ale jednak na wsi nie mam tłumów, wychodzimy przed dom, do piaskownicy, poganiać za piłką. Dziś znów trochę cieplej to ponad godzinę siedzieliśmy, pierwszy raz wyszliśmy bez pieluchy u starszej 😁 niestety nie umiała zrobić siku na trawkę, a bardzo chciała 🙈

    Ja zazdroszczę tym co domki mają .. My w bloku, wychodzimy na spacer pojedynczo z mała, ja nic nie dotykam tylko klamki i przyciski w rękawiczkach :) Jak wychodzę zakładam rękawiczki, maski nie zakładam bo chyba nie ma aż takiego zagrożenia ale mój jak do sklepu idzie to zakłada. Rękawiczki po powrocie myje bo nie mamy więcej :( Ale lekarz się w tv wypowiadał ze można je myć jak ręce woda z mydłem i używać. Nigdzie rękawiczek nie można kupić. Po powrocie odkazam z grubsza wózek głównie rączkę. Ale to wszystko takie z grubsza właśnie, nie sposób się gdzieś nie dotknąć na spacerze, trzeba się bardzo pilnować aby twarzy nie dotykać! Ciężkie do opanowania :) Dziś policja była na osiedlu i puszczala z głośnika formułke aby się nie gromadzić i zostać w domu. Pogonili dwójkę facetów która grała w tenisa, oni dwaj tylko więc zgodnie z zasadami, daleko od siebie, kort zamykany ;)

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 marca 2020, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj jeździli po osiedlu i przez megafon gadali żeby zostać w domu

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 27 marca 2020, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj z jedzeniem lepiej. Zjadła buraka z jabłkiem ze słoiczka i kaszkę na kolację. Teraz jeszcze mleko do snu dostanie i spać pewnie za jakieś pół godziny :)

    Dzisiaj byłyśmy na dworze z godzinkę. Taka piękna pogoda, że aż żal, że nigdzie dalej nie można pójść.
    Jutro mąż chce wyskoczyć z małą do lasu. Ciekawe, czy nam się uda 🤔

    A tak poza tym to czuje się okradziona! :(
    Okradziona z pięknej wiosny i pierwszych, wyjątkowych świąt Wielkanocnych z małą 😠
    Pewnie niejedna z Was ma podobnie.

    Dziewczyny KP i kpi. Czy zdarzają się Wam nadal zastoje?
    Mi nadal się zdarzają.
    Ostatnio to miałam stracha, że zafunduje sobie zapalenie jednej piersi 😥 zrobiła mi się dość spora kulka przez kilka miesięcy z boku brodawki. Coś mnie podkusiło i próbowałam się jej pozbyć. Później cierpiałam przez to przez kilka dni,bo aż rany miałam.

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 28 marca 2020, 03:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastoi nie mam i raczej nie miałam.Raz tylko bolał mnie bardzo kanalik gdy zaspałam z odciąganiem.Przeszło po kilku dniach.Do dzìś nie wiem co to było.
    Laktator też nie zbiera dobrze.Po skończeniu odciągania wyciskam z bocznego kanalika i długo zbieram.To z tego który kiedyś bolał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2020, 07:28

‹‹ 1698 1699 1700 1701 1702 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ