Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 16 lipca 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas czasem jedna drzemka, czasem dwie, różnie bywa. Pierwsza trwa 2 godziny, a druga 30 minut, bo go budzę 😛 niestety drugą drzemkę najchętniej robi około 18, wiec często go przetrzymuję marudnego do 20 i wtedy dopiero kładę spać. A budzi się o 6-7, czasem zdarzy się, że pośpi do 8 🙂 tylko że nadal mamy mnóstwo pobudek w nocy, nie liczę, ale na oko z 7 🙃

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 16 lipca 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria już od dawna ma 1 drzemkę. Śpi albo 1,5 godziny, albo 2, czasami zdarzy się 3 ale rzadko. Nocne spanie jest od ok 20 do 7 lub 7:30. Zdarza się do 8.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 17 lipca 2020, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka5 wrote:
    A skąd wiesz o owulacji? Byłaś na podglądzie, czy testy? :)
    Kiedy okres Ci wrócił?
    Robiłam testy , nie nastawiam się że będzie nagle cud i zaskoczy. W przyszłym tygodniu gin, zobaczymy co powie.

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 lipca 2020, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Pierniczkowa żeby u Was się udało.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 19 lipca 2020, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 2 drzemki w ciągu dnia, jedna 1-2,5h a druga z 40 min. Idzie spać ok 20 a rano wstaje o 7, po drodze dużo pobudek jak u Ani. Chyba zawsze u nas z tymi nocami było podobnie :)

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 19 lipca 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Pierniczków a trzymam kciuki, też bym już chciała owu :)

    Dziewczyny kp których maluchy już nie piją z piersi w ciągu dnia- nie jest Wam troszkę żal? ;) Mój maluch był mega cycoholikiem, chciałam żeby pil już mniej ale teraz jak patrzę na inne mamy kp to jest taka myśl że ale fajnie mają :p wiem głupia jestem hehe

    werni lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 19 lipca 2020, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas podobnie spi jak siostry w tym wieku
    schemat drzemka po 2h od wstania 1.5-2.5 i i potem po 3.5h od godziny do poltora
    na noc kolo 20ej butla z kasza i spi do 7 lub 8
    kolo 5 lub 6 juz zaczyna sie krecic w lozeczku troche zazwyczaj

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 20 lipca 2020, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    Ja też Pierniczków a trzymam kciuki, też bym już chciała owu :)

    Dziewczyny kp których maluchy już nie piją z piersi w ciągu dnia- nie jest Wam troszkę żal? ;) Mój maluch był mega cycoholikiem, chciałam żeby pil już mniej ale teraz jak patrzę na inne mamy kp to jest taka myśl że ale fajnie mają :p wiem głupia jestem hehe
    A sam odrzucił dzienne jedzenie, czy Ty zredukowalas? :)
    Powiem szczerze, że miałam już powoli schodzić z ilości kp, żeby wreszcie ovu wróciła, ale jakoś opornie mi idzie.
    Jak u Was dziewczyny z tym karmieniem mlekiem?
    Pytam zarówno mamy kp jak i mm.
    U nas są dni, że je ładnie, a są dni, że porażka.
    Nadal karmimy się do drzemek. Z karmieniem na noc bywa tak, że czasem chce iść po prostu spać ze smokiem i tylko "napije" się z piersi.
    Są dni, że opróżni wszystko przed snem. Nie nadążam 🤷‍♀️

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 lipca 2020, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wkoncu wydłużyły się drzemki. Dziś poszłam do Wojtka o 6. Ale nadal są pobudki na mleko. My jesteśmy na mm i jak narazie widzę że z niego nie rezygnuje.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 20 lipca 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria je mm dwa razy dziennie, rano po wstaniu i na noc. Po 200-210 ml. No, kaszki tez robię na mleku. Moja lubi mleko i tak od razu nie da się odstawić, może na początek zrezygnuje z porannego, chociaż to jest dobre bo ma szybko a jak się obudzi to już krzyczy że głodna ;)

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 20 lipca 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wasze dzieci reagują na inne? Moja zaczepia,ale tylko te starsze, najbardziej pasują jej 3,4 latki ;) Zachwycona jest swoim siostrzeńcem. Próbuje się bawić razem, pokazuje coś tam.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 lipca 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak mój to lubi dzieci :) ostatnio jak byłam u znajomej to się bawił z jej córka.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 20 lipca 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas pije mm 3x dziennie a bywa ze i o 1 w nocy dostaje butle i dakej spi
    w ciagu dnia jak idziemy na spacer 2x b box z woda.niestety ciagle sie zalewa.raczej pije i pluje.robota do przebrania

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 20 lipca 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo dobrze,że napisalaś o piciu.Adaśko też z piciem tak sobie,sporo wypluwa.Już się martwiłam.

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 20 lipca 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wodę pije a jak już nie chce to też pluje.
    Nadal karmię piersią i pije parę razy w ciągu dnia. do drzemki i do wieczornego spania. Nadal jest to dla niej ważne, nie są to symboliczne ilości 😀 To jest mały cycoholik.
    W nocy się budzi 1-3 razy, trudno mi powiedzieć bo karmię na śpiocha i nigdy nie pamiętam.
    Rozalka przeszła ostatnio na jedną drzemkę w ciągu dnia, śpi ok 1,5h czasem 2h. Wieczorem idzie spać ok 18.30-19 i śpi tak do 5-6 rano.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2020, 19:48

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 20 lipca 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka5 wrote:
    A sam odrzucił dzienne jedzenie, czy Ty zredukowalas? :)
    Powiem szczerze, że miałam już powoli schodzić z ilości kp, żeby wreszcie ovu wróciła, ale jakoś opornie mi idzie.
    Jak u Was dziewczyny z tym karmieniem mlekiem?
    Pytam zarówno mamy kp jak i mm.
    U nas są dni, że je ładnie, a są dni, że porażka.
    Nadal karmimy się do drzemek. Z karmieniem na noc bywa tak, że czasem chce iść po prostu spać ze smokiem i tylko "napije" się z piersi.
    Są dni, że opróżni wszystko przed snem. Nie nadążam 🤷‍♀️

    W sumie nie chciałam rezygnować ale wyszło tak że chciałam odseparować drzemki od karmienia i zaczęłam usypiać nosząc. No i tak mały się przestał domagać cyca , początkowo pół coraz mniej i tak się skończyło. Jeszcze czasami w ciągu dnia na chwilę łyknie ale to raczej żeby się przytulić.
    Też chce żeby wróciła owu ale w idealnym świecie chciałabym jeszcze do tego karmić :p hehe nie da się mieć wszystkiego

    Pije sporo wody, często mu podsuwam ale daje też bboxa na ziemię i czasem sam podchodzi na łyka.

    Niezapominajka5 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 lipca 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wody to podobnie Wojtek pije jak Rozalka :) napije się a jak już nie chce to gryzie słomkę

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 20 lipca 2020, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Moja wodę pije a jak już nie chce to też pluje.
    Nadal karmię piersią i pije parę razy w ciągu dnia. do drzemki i do wieczornego spania. Nadal jest to dla niej ważne, nie są to symboliczne ilości 😀 To jest mały cycoholik.
    W nocy się budzi 1-3 razy, trudno mi powiedzieć bo karmię na śpiocha i nigdy nie pamiętam.
    Rozalka przeszła ostatnio na jedną drzemkę w ciągu dnia, śpi ok 1,5h czasem 2h. Wieczorem idzie spać ok 18.30-19 i śpi tak do 5-6 rano.
    Mi właśnie wychodzi tych kp ze 4 (czasem 5 razy dziennie). Zastanawialam się jak inne dzieciaki i czy to jest :)
    Dzisiaj np prawie nic na noc nie chciała - pewnie będzie pobudka niedługo w nocy.

    Mała za to odrzuciła mi kaszki na moim mleku odkąd dostała kasze gryczaną na wiejskim 🤷‍♀️ Na dniach pewnie zupełnie rozstane się z laktatorem (o ile zastoje dadzą mi żyć :) ).
    Jak tam u Was roczki? :)
    My już po. Przyjęcie było dość huczne. Goście dopisali. Na początku Mela bawiła się ładnie, a później prawie całą imprezę przespała 🙈

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 21 lipca 2020, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę się czaje z mlekiem krowim.W tym tygodniu spróbuje.
    Impreza była super.Szwagierka zrobiła tort.Małyy zjadł kawałek I jadłby więcej...na koniec imprezy zasnął.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2020, 06:06

  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 21 lipca 2020, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze przed roczkiem, ma być dość kameralny grill i chce zrobić sama tort, zobaczymy co z tego wyjdzie :) trochę się nie mogę doczekać, jesteśmy na etapie podpowiadania prezentów ;) jaram się trochę jak przed swoimi urodzinami hehe

    Niezapominajka5 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
‹‹ 1760 1761 1762 1763 1764 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ