X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 25 maja 2021, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrabiam od wczoraj ile mogę żeby sprawdzić co u Was ! :)

    A u mnie wszystko dobrze, siedzę z dwójką maluchów w domu i co drugi dzień zastanawiam się czy skakać z okna czy z balkonu :)
    Na szczęście jeden i drugi dostali się do żłobka państwowego od września więc mam zamiar z tego skorzystać i wtedy półrocznego Antka oddawać na chociaż 2-3godziny żeby mieć czas ogolić nogi i zrobić siku w samotności 😂

    Także takie tam, nic ciekawego u mnie 🙈

    P.s
    No dobra, wcale nie jest tak źle, z dwójką dzieci nie jest gorzej niż było z małym Szymonem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2021, 19:25

    Frida91, werni lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 25 maja 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, czy z Antka nadal taki śpioszek? 🙂

    U nas nocne zasypianie znacznie się poprawiło 🙂 Mikołaj zasypia w max 15 minut (wcześniej było z 30-40). A często odjeżdża nawet w 3 minuty 😁 mój sposób to kołysanie go na łóżku i przykrywanie dłonią oczu 😛 może wcześniej za jasno mu było w sypialni 😉

    Zamówiłam kilka par krótkich spodenek z sinsay w rozmiarze 92 i nie podobają mi się. Sięgają prawie do kostek, a w pasie są dość wąskie, że nie wiem czy na kolejny rok by były dobre. No ale zostawiłam, zobaczymy. Za to bluzy, które przyszły są idealne 🙂

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 25 maja 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi a do państwowego przyjmują półroczne dzieci?
    Ja się pochwale ze udało nam się ze 2 tyg temu odstawić nocne karmienia i wreszcie mała zaczęła przesypiać noce 🤯 Nie każdą, ale jeśli się budzi to najwyżej raz a tak to bywa coraz częściej że śpi do rana 🥳🥳🥳 Tj do 4-5 😆

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 25 maja 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taak, generalnie mieliśmy z nim do tej pory dwa krótkie okresy kiedy było słychać,że mamy drugie dziecko i były to ewidentnie skoki rozwojowe 😂

    Serio, drugie dziecko jest całkiem inne- nie chce spać na rękach, nie chce smoczka, nie wisi na cycku tylko je i odsuwa się od koryta 🤪 Jedyne co ich łączy to spanie na brzuchu 🙃

    Ania, wybraliście już imię? ;)

    Frida, tak przyjmują od 20tygodnia :) co mi się niezwykle podoba 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2021, 21:49

    Frida91 lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 25 maja 2021, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, takie dziecko to marzenie 🥰 też takie chcę 😂
    U nas wciąż płeć niepotwierdzona na 100%, ale raczej chłopak, więc Michałek 🙂

    Frida, Twoja mała wstaje o 4-5? 🙀 A o której chodzi spać?
    Mikołajowi też coraz częściej zdarzają się przespane noce 🙂 tzn budzi się na picie, ale ja często nawet nie jestem świadoma, bo sam się obsługuje i idzie od razu spać 😁
    Raz jak zapomniałam mu położyć bidon z wodą przy łóżku to wstał i poszedł sobie do salonu po niego, napił się i wrócił do łóżka spać 🤣 byłam mega dumna, że taki zaradny chłopak 😁

    Frida91, Marcelina85, Anhydra lubią tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 26 maja 2021, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Domi, takie dziecko to marzenie 🥰 też takie chcę 😂
    U nas wciąż płeć niepotwierdzona na 100%, ale raczej chłopak, więc Michałek 🙂

    Frida, Twoja mała wstaje o 4-5? 🙀 A o której chodzi spać?
    Mikołajowi też coraz częściej zdarzają się przespane noce 🙂 tzn budzi się na picie, ale ja często nawet nie jestem świadoma, bo sam się obsługuje i idzie od razu spać 😁
    Raz jak zapomniałam mu położyć bidon z wodą przy łóżku to wstał i poszedł sobie do salonu po niego, napił się i wrócił do łóżka spać 🤣 byłam mega dumna, że taki zaradny chłopak 😁
    Ostatnio się tak zdarzało parę razy... Ale tak to przeważnie wstaje po 6tej,6.30. A zasypia zazwyczaj tak 19.30-20.
    Wow super że Mikołaj tak sam w nocy się obsłuży i Cie nie fatyguje 😁
    Domi zazdro. Oby i mi kiedyś drugie dziecko trafiło się spokojne a nie taki hnb, już jeden nam wystarczy 😁 A jak Szymek reaguje na brata?

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 26 maja 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj w końcu po 40 dniach nowy cykl. I żeby nie było za pięknie to czekamy na wynik wymazu Młodej. Za jakieś 3 tygodnie jadę bo nasz blastke.

    Niebieska Gwiazda, Chimera, Ania95, werni, Marcelina85, Anhydra lubią tę wiadomość

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 26 maja 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida zazdro, jak to zrobiłaś że odstawiłaś nocne karmienia?
    Ja do tej pory trzy razy odstawiłam nocne cycki i zawsze po jakimś czasie wracaliśmy do punktu wyjscia🙈

    Ja póki co nie ruszam nocnych karmień, bo wystarczającym szokiem będzie dla niego moje pójście do pracy. Dam mu jeszcze trochę czasu.

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 26 maja 2021, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida, a Wy kiedy planujecie drugie? 😉

    Chimera, kiedy wracasz do pracy?

    Na Dzień Mamy dostałam od synka kwiaty, laurkę, pączki i pizzę 🙈🥰 a jak Wam minął ten dzień? 🙂

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 27 maja 2021, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugie dziecko zawsze jest inne.Mi trafiło się spokojniejsze dziecko.Starszak wychuchany,młodszy hmmm...wychowuje się przy nim.Zmienia się podejście rodziców i jest doświadzczenie.Pierwszemu dziecku poświęca się max czasu,drugiemu już nie bo jest starszak który potrzebuje mamy.
    U mnie sytuacja wygląda tak:Starszak ma 6lat i czasem pilnuje młodego,wręcz go wychowuje.Śmiać mi się chce gdy gotuje i słyszę z pokoju:o nie,nie,nie schodzisz z ławy.I wiem,że w tym momencie go z niej ściąga.Jak pytam starszaka kogo najbardziej kocha mówi,że Adasia i nie jestem zazdrosna.

    Marcelina85 lubi tę wiadomość

  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 27 maja 2021, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu we wtorek, taki będę miała w tym roku dzień dziecka 🙈

    Ja dostałam od Robusia bukiet i buziaka. W sumie to dzień spędziliśmy "po babciach", bo z rana byliśmy na kawie u mojej mamy, a popołudniu u teściowej.

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 27 maja 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera my też robiliśmy wcześniej kilka podejść i za każdym razem było trudniej. Teraz jak mała gada to już w ogóle ciężko. Pierwsza noc to była rzeź niewiniątek, Mała się darła i krzyczała aż się zanosiła ze CYCUŚ itd... 🙈 A ja gadałam tuliłam potem zaczęłam opowiadać z pamięci jakieś książeczki i jakoś w końcu padła chyba po 2h. 2 noc też kiepska ale potem już przestała się tak budzić. Myślałam że będzie dużo gorzej. Tłumaczyłam jej że cycuś śpi i będzie rano jak wstanie słonko.

    Ania, teraz liczę że Mała od września pójdzie do żłobka i najwcześniej za rok bym chciała zacząć się starać czyli za jakieś 2 lata urodzić, tak myślę.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 maja 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Grześ jest grzecznym dzieckiem jak Wojtuś. Nawet bardziej. Daje mi zrobić zakupy w galerii. Jak się najje to idzie spać też nie toleruje smoka jak u Domi u młodszego.
    Od chłopaków po róży dostałam. Piękne są. Na dzień taty to zamówię zawieszkę z grawerem do samochodu.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 28 maja 2021, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, to macie szczęście, że drugi maluch też taki grzeczny ☺️
    My z mężem się śmiejemy, że drugi syn na pewno nie będzie grzeczny mając za wzór swojego starszego brata 🙈 Miki to mały szatan 😂

    Frida, mała idzie do żłobka, bo wracasz do pracy?
    Ja czasami też mam myśli czy Mikołaja gdzieś nie posłać 🙈 jest tak absorbujący, a tu za chwilę drugie na świecie będzie. Ale z drugiej strony jeszcze tylko rok i do przedszkola będzie szedł ☺️

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 maja 2021, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My to odrazu do przedszkola go zapiszemy bo i tak ja siedzę w domu. Już mam jedno na oku. Opinie ma dobre. Na Targówku elfiki. Kiedy najlepiej zapisać?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 28 maja 2021, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak będę wiedziała że się dostała do żłobka to będę szukać pracy. Też myślę że już przyda jej się kontakt z dziećmi No i mi wyjdzie do ludzi. I kasa oczywiście 🙂
    Ja to bym się bała że drugie będzie tak samo nieodkladalne i niewozkowe jak Rozalka, nie wiem co bym wtedy zrobiła. Dlatego wolę jednak żeby była choć trochę starsza no i właśnie potrzebuje trochę oddechu, wyjścia do ludzi.
    Ja przedszkole też już wstępnie wybrałam jak zobaczyłam jaki problem ze żłobkami.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 28 maja 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida, ja myślałam podobnie jak Ty, też chciałam trochę oddechu złapać, posłać Mikołaja do przedszkola i dopiero mieć drugie 🙈 życie zdecydowało za mnie 😉 czasem mnie to przeraża, a czasem się cieszę, że razem się wychowają i szybciej odzyskam wolność 😂 no chyba że mnie z trzecim bobasem poniesie 😜
    A Mikołaj też był nieodkładalny (każda drzemka na mnie), budzący się co 30 minut w nocy, w ogóle mało śpiący, i na początku nielubiący wózka (30 minutowy spacer to był luksus).
    Wszyscy mówią, że drugie będzie inne. Oby 😉 bo inaczej nie wiem co zrobię z Mikim, jak będę musiała przez cały dzień z niemowlakiem leżeć na kanapie 😂

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 29 maja 2021, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak. Gdyby u nas zdarzyła się teraz wpadka to też jakoś dalibysmy radę i właśnie plusem jest ze za jednym zamachem można odchowac dwójkę i mieć z głowy 😃 Tak że też nie raz się wahaliśmy. Ale jeszcze nie aż tak żeby specjalnie się starać. U nas było bardzo podobnie z tego co opisujesz 🙈 Oby drugie było dla Was łaskawsze 😊

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 maja 2021, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida właśnie o tym przeważnie myśleliśmy z mężem ze jak będziemy mieć dzieci jedno po drugim to odchowamy i będzie spokój. Hehe

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 1836 1837 1838 1839 1840 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ