X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi-super,że beta taka wysoka!Mówiłam,mówiłam :) teraz już masz być spokojna i się cieszyć:)A Twój mąż to Polak?Fajnie się mieszka we Włoszech?Ehh fajnie Ci :)

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeJzi cudnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE83 wrote:
    deJzi-super,że beta taka wysoka!Mówiłam,mówiłam :) teraz już masz być spokojna i się cieszyć:)A Twój mąż to Polak?Fajnie się mieszka we Włoszech?Ehh fajnie Ci :)

    mezus wloch :) a wlochy byly super na poczatku teraz to dla mnie normalne zycie tutaj nie robi juz na mnie wrazenia... ale zapraszam na narty w gory , nad morze w gorace lato :)

    mieszkam na samym dole obok sycylii :)

    dziekuje kochane ale ja nadal mam huśtawkę co do pewności :)

    jeszcze matka mnie dzis wkurzyla cyt: " wysle ci papiery zebys cie wymeldowala z naszego mieszkania" myslalam ze ta sprawe sama sobie zalatwie jak bede w polsce ale jak widac bardzo jej zalezy zebym sie wyniosla z jej mieszkania ... szlak mnie wziol

    jak byscie zareagowaly na taka wiadomosc???

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm a w jakich stosunkach z nią żyjesz?Wiesz, może pomyślała,że już masz nową rodzinę, nowy dom i ten meldunek jest poprostu zbędny i nie sądziła,że odbierzesz to tak emocjonalnie?Poza tym każdemu z rodziców czasami "coś odwala" i rzucą jakiś tekst nie na miejscu...mojemu ojcu często to się zdarza,ale ja już to olewam i się nie przejmuję, bo taki jest i koniec..

    82doi09kxiyf6x26.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli Cię to zabolało powiedz jej to i spytaj jej czemu jej nagle tak na tym zależy?

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2013, 18:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2013, 18:12

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    20563 Thank you God

    Kochana beta imponująca :) Ja idę jutro i strasznie się boję! Chyba schizuje ... mnie też chwilowo nie będzie (własciwie znikam z OVU jutro wracam w niedzielę) bo jadę do szkoły a tam mieszkam u przyjaciół bo szkołę mam kawałek drogi od domu .

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta piękna, na który tydzien wypada? :)

    Ja robiłam juz dwa razy, to chyba nie ma potrzeby robić jej ponownie, prawda?

    Kiedy wy mialyscie problemy z ciuchami? Kiedy okazało sie, ze spodnie/ spódnice sa jakby na styk i lekko sa obcisle? Ja wiem, ze jeszcze za wcześnie u mnie, ale ja mam takie wrażenie, ze wszystko mnie uciska... :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2013, 19:31

    Asi lubi tę wiadomość

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta14 ja od 6tc nie mogę wejść w żadne spodnie!Nie dam rady ich dopiąć i tyle.Niektóre sukienki wąskie w talii poszły też w odstawkę :(

    Asi lubi tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj poszłam kupić jakieś dresy bo jestem okraglutka a brzuch mam jak w 3 miesiącu a nawet 4 z moją córką jakaś masakra. Z tego co mówiła lekarka to tak może być po pierwszej ciąży. Poza tym znając nasze rodzinne geny to znowu będę bambaryła a potem szybko zrzucę :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzimajsy sa juz na mnie za ciasne w pasie, jak siedzę to strasznie uwieraja w brzuch, muszę rozporek rozpinac w pracy. Z drugiej strony Nie chce zeby jeszcze ktoś widział, ze jestm w ciazy... Jak nigdy nie nosilam luznych bluzek, a teraz tylko takie.... Jeszcze trochę a w nic sie nie zmieszcze ;)

    Asi lubi tę wiadomość

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 23 maja 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi- mi lekarka to samo powiedziała,że w drugiej ciąży brzuszek szybciej rośnie. Ja z córcią miałam na końcówce ogromny brzuch i przytyłam 24 kg,ale miesiąc po urodzeniu wróciłam do swojej podstawowej wagi czyli 48kg:)

    marta14, Asi lubią tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 23 maja 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dokładnie jak ja przytyłam prawie 30 kg a potem szybciutko do 50 i to właściwie tylko karmiąc piersią i jedząc tak żeby było zdrowo dla dzidzi :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 23 maja 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, u mnie było tak samo :)
    Lecę dziewczynki spać:)Jutro rano wyjeżdżam do siostry i powrót w sob wieczorem lub niedzielkę:*Do zobaczenia kochane i dbajcie o siebie i Wasze maleństwa:*

    Asi lubi tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 23 maja 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodkich dzidziusiowych snów :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do usłyszenia:) ty tez dbaj o siebie i malenstwo:) papa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2013, 20:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi no to ładnie udało sie tobie wrócić to wagi sprzed ciazy :) pewnie ńie jest to łatwe. Zobaczymy jak to ze mną będzie hihi ale tez bym chciała wrócić do swojej obecnej wagi 48/50 kg :)

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 23 maja 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci że dużo robi karmienie . Sporo kalori spala organizm podczas produkcji pokarmu poza tym trzeba bardziej uważac na to co się je , żeby maluszek nie cierpiał :)

    marta14 lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dobrze wiedzieć :) no maluszek najważniejszy, dlatego ja od dłuższego czasu pije sama wodę ( wcześniej nawet jej nie tknekam, bo nie lubiłam ), zrezygnowałam ze słodyczy ;( ale czego sie nie robi dla malenstwa od samego początku :)

    Asi lubi tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ