X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc ja, jak trudno się domyślić Kasia lat 30 (stara rura:D), w grudniu stuknie nam 7lat małżeństwa, no i to nasze pierwsze dziecko, niestety przyszło nam długo walczyć o ten cud. No i jak się wszystko uda to ja też będę mieć prezent na 31urodziny, które będę mieć 15stycznia:)

    Fedra lubi tę wiadomość

  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 23 maja 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    aher wrote:
    Emilko ja mam to samo :) ślub wzięliśmy w lipcu także nawet jeszcze nie mamy rocznego stażu :) Każdy ma swój czas na dziecko, ja uważam, że wybraliśmy prawie idealny moment (w tym roku mam obronę mgr, jeszcze nie skończyłam pisać pracy, pewnie przesunie się na wrzesień), ale chyba to i tak najbardziej odpowiedni :) zawsze jest przecież coś, co można wziąć za powód aby powiększenie rodziny odłożyć na później. Ja już się 'wyszalałam' po maturze, aktualnie nie mam już na to ochoty :)

    No właśnie :) zawsze będzie jakieś "ale" :) ja sie modlilam o wpadkę, bo starania takie liczone, mierzone nic nie dawały...odpuściłam ten miesiąc i sie udało :) planowane nieplanowane dziecko :) idealne :) skąd jesteś z wielkopolski?

    Nam udało się praktycznie za drugim razem, nie wierzyłam, że uda się tak szybko, a tu proszę :) tzn. nie robiłam nic wielkiego, nie mierzyłam temp. ani nic więc w sumie podobnie jak u Ciebie :)
    ja jestem z najstarszego miasta Polski czyli Kalisza :)

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 maja 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aher wrote:
    Emilka WSK wrote:
    aher wrote:
    Emilko ja mam to samo :) ślub wzięliśmy w lipcu także nawet jeszcze nie mamy rocznego stażu :) Każdy ma swój czas na dziecko, ja uważam, że wybraliśmy prawie idealny moment (w tym roku mam obronę mgr, jeszcze nie skończyłam pisać pracy, pewnie przesunie się na wrzesień), ale chyba to i tak najbardziej odpowiedni :) zawsze jest przecież coś, co można wziąć za powód aby powiększenie rodziny odłożyć na później. Ja już się 'wyszalałam' po maturze, aktualnie nie mam już na to ochoty :)

    No właśnie :) zawsze będzie jakieś "ale" :) ja sie modlilam o wpadkę, bo starania takie liczone, mierzone nic nie dawały...odpuściłam ten miesiąc i sie udało :) planowane nieplanowane dziecko :) idealne :) skąd jesteś z wielkopolski?

    Nam udało się praktycznie za drugim razem, nie wierzyłam, że uda się tak szybko, a tu proszę :) tzn. nie robiłam nic wielkiego, nie mierzyłam temp. ani nic więc w sumie podobnie jak u Ciebie :)
    ja jestem z najstarszego miasta Polski czyli Kalisza :)

    piękne miasto :) kojarzę galerię wielkopolską :D

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 maja 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia- ja ci dam starą rurę!!!!! :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 23 maja 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks - jesteśmy więc rówieśniczkami :)

    82doi09kxiyf6x26.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 23 maja 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks...a ty juz serduszko widzialas??:) albo zarodek? widze ze jestesmy na tym samym etapie ciazy:) ja w 2014 bede miala 30 lat. takze miedzy mna a moim dzieckiem bedzie dokładnie 30lat roznicy...duzo troche:(

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    kasia- ja ci dam starą rurę!!!!! :)

    żartowałam nooo :)

    Emilka WSK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri wrote:
    kasiaks...a ty juz serduszko widzialas??:) albo zarodek? widze ze jestesmy na tym samym etapie ciazy:) ja w 2014 bede miala 30 lat. takze miedzy mna a moim dzieckiem bedzie dokładnie 30lat roznicy...duzo troche:(

    tak widziałam i słyszałam serduszko na ostatniej wizycie w poniedziałek:) ja tam się nie przejmuję różnicą wieku, jestem najszczęśliwsza że się udało bo prognozy były różne

    Fedra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE83 tak właśnie myślałam wcześniej :)

  • jooo Koleżanka
    Postów: 37 21

    Wysłany: 23 maja 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie jak dobrze pójdzie urodze tuż przed 31szymi urodzinami i wcale nie uważam, że to póżno poprostu tak wyszło w moim życiu wszystko ma swój czas i miejsce :)

    Emilka WSK, marta14 lubią tę wiadomość


    28whhqvk14uvxuty.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 23 maja 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dziewczyny w tym roku stuknie 32 tez już troszkę wiosenek mam za sobą i kto wie może po tym drugim maleństwie będziemy chcieli mieć więcej. Może czasy nie najlepsze ale im większa rodzina tym weselej

    deJzi, Fedra lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 23 maja 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja twierdze, ze za długo czekałam. mogłam o wiele wczesniej sie zdecydowac..a teraz był płacz ze cos jest nie tak:(dziekuje bogu, ze sie udało...ale teraz zaluje tych zabezpieczen i wiecznego przesuwania decyzji:(

    Asi lubi tę wiadomość

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 maja 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri wrote:
    no ja twierdze, ze za długo czekałam. mogłam o wiele wczesniej sie zdecydowac..a teraz był płacz ze cos jest nie tak:(dziekuje bogu, ze sie udało...ale teraz zaluje tych zabezpieczen i wiecznego przesuwania decyzji:(

    Może i dlatego dobrze że tak szybko zdecydowałam się na maluszka.. I tak staralismy się bardzo długo, w tak młodym wieku, więc wiem że im dłużej bym zwlekała tym gorzej.. A i mąż zawsze mówił jak wy, że zawsze znajdzie sie jakieś ALE żeby odsunąć ciążę dalej i dalej i dalej...

    Asi lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 maja 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi szczerze... która z Was już oglądała ubranka? Wczoraj byłam w Tesco i chodzę chodzę a tu nagle F&F niemowlęta.... i jak wpadlam... :) nic nie kupilam, zaznaczam ale oglądanie już u mnie działa :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 23 maja 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja moją córeczkę urodziłam jak miałam 23 lata . Była to w pełni świadoma decyzja. Byliśmy zdrowi bez nałogów . Wiek doskonały na dziecko a staraliśmy się 8 miesięcy .... to jak widać jest taka loteria i wcale ie tak łatwo jest zajść w ciążę.Tym bardziej byłam w szoku ,że tym razem udało się w pierwszym cyklu :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 23 maja 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko- ja specjalnie zeszłam do piwnicy i kazałam mężowi wyciągnąć na wierzch ubrańka po córeczce!Są już posegregowane ale jeszcze raz będę musiała je uprać :)No i w pokoiku córci wypróżniłam już dwie szafki (narazie są puste ale potem będą na ubranka dla dzidzi:) )Znalazłam też już fajną kołyskę ;p Chcemy aby dzidziuś na początku spał w naszym pokoju i nie budził córci ( a jej stare łóżeczko nie zmieści się do nas) więc siostry wpadły na pomysł kołyski do 6 miesiąca życia a potem dzidziuś przejdzie do pokoju córci i będzie spał już w jej starym łóżeczku razem z nią:)

    Asi, Fedra lubią tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope ja tez właśnie myślę o kołysce tak mi się podobają:)

  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 23 maja 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż juz ma 33 lata..takze, jak nasze dziecko przyjdzie na swiat- bedzie miał 34.sam twierdzi teraz ze to juz pozno..ze moglismy o wiele wczesniej sie zdecydowac... ja mam komplikacje...lezałam juz pare dni w szpitalu..a o ciazy wiem od 2 tygodni. moja gin powiedziala, ze wiek moze tez miec swoje wklady...ze na 1.dziecko jednak pozno. nie bez powodu mowia, ze idealna matka ma 20 lat... noc nic..oby bylo dobrze i w wieku 30 lat i bedziemy najszczesliwsi na swiecie...
    a ciuszki..nie ogladam...boje sie...po szpitalu jestem wystraszona..bardzo:( tym bardziej ze jeszcze serduszka nie slyszalam:(

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 23 maja 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    A powiedzcie mi szczerze... która z Was już oglądała ubranka? Wczoraj byłam w Tesco i chodzę chodzę a tu nagle F&F niemowlęta.... i jak wpadlam... :) nic nie kupilam, zaznaczam ale oglądanie już u mnie działa :)

    No pewnie ,że oglądałam i powiem szczerze ,że jak tylko będę po wizycie gdzie usłyszę serduszko zacznę zakupy . Nie jestem przesądna. Pierwsze buciki dostałam od męża jeszcze przed slubem zanim byłam w ciąży i jakoś tak u mnie w życiu bywa ,że zawsze uprzedzam fakty. Miałam smycz zanim dostałam psa ,ubranka zanim byłam w ciąży i taki to jest mój własny czar na pewne marzenia...tym razem też mąż kupił mi body malutkie i zapytał czy staramy się o dzidzię.
    Myślę zresztą ,że gdybym miała czekać na samą końcówkę to nie dałabym rady kupić wszystkiego a tak zawsze można troszkę uzbierać.

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 23 maja 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE83 wrote:
    Emilko- ja specjalnie zeszłam do piwnicy i kazałam mężowi wyciągnąć na wierzch ubrańka po córeczce!Są już posegregowane ale jeszcze raz będę musiała je uprać :)No i w pokoiku córci wypróżniłam już dwie szafki (narazie są puste ale potem będą na ubranka dla dzidzi:) )Znalazłam też już fajną kołyskę ;p Chcemy aby dzidziuś na początku spał w naszym pokoju i nie budził córci ( a jej stare łóżeczko nie zmieści się do nas) więc siostry wpadły na pomysł kołyski do 6 miesiąca życia a potem dzidziuś przejdzie do pokoju córci i będzie spał już w jej starym łóżeczku razem z nią:)

    Nasza dzidzia też zamieszka z naszą córcią ale my to musimy zrobić w jej pokoju prawdziwą rewolucję :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ