Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Styczniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 11 maja 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Dziewczyny ale jaja!
    Pojechałam dzisiaj do kliniki z plamieniem. Okazało się, że plamienie nie groźne i już przechodzi ale za to dowiedziałam się że mam dwa pęcherzyki!!! o.O Zemdlałam. A jak się ocknęłam, to znowu zemdlałam ;D
    Mam podwójne szczęście :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c60bbe6ff09c.jpg
    Zajebiście!!!!!!!!!!!

    Anuśka lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejne serduszka Cuuuudnie ;)


    Paula tak mi przykro :(

  • Żabulka30 Autorytet
    Postów: 311 292

    Wysłany: 11 maja 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gratuluję serduszek :-) i ładnie rosnących zarodków :-)

    Anuśka gratuluję dwóch fasolek :-) ale niespodzianka :-)

    Lekko zazdroszczę, ze widziałyście fasolki... ale dam radę i wytrzymam do środy :-)

    madzia8lenka, Mama-Ali, pietruszkanatki, Anuśka, Krokodylica lubią tę wiadomość

    87 r., insulinooporność, hiperinsulinemia, hashimoto, niedocz. tarczycy

    24.12.2017 - narodziny naszego synka :-)
  • Żabulka30 Autorytet
    Postów: 311 292

    Wysłany: 11 maja 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula95 wrote:
    niestety dziewczynki zegnam sie z wami; tak jak myslalam poronienie, powodzenia wam zycze
    Bardzo mi przykro :-(

    87 r., insulinooporność, hiperinsulinemia, hashimoto, niedocz. tarczycy

    24.12.2017 - narodziny naszego synka :-)
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1139

    Wysłany: 11 maja 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 16.05 jest aż 6 wizyt ale będzie to dzień wiadomości,oby jak najlepszych. :)

    Mika77, Krokodylica lubią tę wiadomość

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27156

    Wysłany: 11 maja 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    O tak kochana :)

    Czy któraś z Was idzie ze mna na wizyte 15 maja w poniedziałek? ;) czy bede sama ? ;)
    Trzeba było się umówić na 16 Maja razem z nami :p

    madzia8lenka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27156

    Wysłany: 11 maja 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pietruszkanatki wrote:
    Dziewczęta :D i u mnie serduńko :)
    Lekarz mówi, że wszystko dobrze, tyle że wiek ciąży wg USG ocenił na 5tydzień 6 dzień a według miesiączki powinien być 6i 1 dzień. Myślicie, że to niedobrze?
    Wielkość maleństwa 2,8mm.
    Wspaniała wiadomość :) gratulacje <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 11 maja 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje serduszek i bliźniaków :D

    Anuśka lubi tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 11 maja 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula tak mi przykro :(

    Pietruszka gratuluję serduszka!

  • Marzycielka111192 Autorytet
    Postów: 748 925

    Wysłany: 11 maja 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pietruszkanatki wrote:
    Dziewczęta :D i u mnie serduńko :)
    Lekarz mówi, że wszystko dobrze, tyle że wiek ciąży wg USG ocenił na 5tydzień 6 dzień a według miesiączki powinien być 6i 1 dzień. Myślicie, że to niedobrze?
    Wielkość maleństwa 2,8mm.
    I już serduszko! :) kochana super! Ważne że wszystko w porządku i maleństwo jest na swoim miejscu:)

    dqpr3e5ej28hk4e8.png
  • Dorka87 Autorytet
    Postów: 493 865

    Wysłany: 11 maja 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,hej gratuluję serduszek, dwóch groszków i udanych wizyt :)
    Ja nie podaje terminu z OM bo u mnie to napewno rozjedzie się 2-3 tyg jak z córką :)
    a na wizytę idę w środę,bo moją przyjaciółką jest położna i załatwila ekstra wizytę u siebie w przychodni ;)
    Andzia moja corcia to Łucja urodzona 30 marca :)

  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    O tak kochana :)

    Czy któraś z Was idzie ze mna na wizyte 15 maja w poniedziałek? ;) czy bede sama ? ;)


    Ja się chyba wybiorę - wciąż nie odwołałam terminu w klinice :)

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Trzeba było się umówić na 16 Maja razem z nami :p

    W klinice mieli bardzo wczesne godz , a mi nie pasują wczesne bo musiała bym sie zrywać o 5 i jeszcze te poranne korki, także wzięłam poniedz :)

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca wrote:
    Ja się chyba wybiorę - wciąż nie odwołałam terminu w klinice :)



    Super , będzie raźniiej ;)

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda_ann wrote:
    ale sporo nas też idzie znacznie później.. :P

    Niech mi ktoś powie że 500+ nie zrobiło roboty :P :D
    Dzwonię do szpitala, w którym prowadziłam ciążę pierwszym razem. Mówię że chcę się umówić do lekarza na prowadzenie ciąży :) Miła Pani w recepcji pyta grzecznie jaki termin mnie interesuje (oczywiście odpowiadam "najbliższy") :D :D :D
    Wiecie co usłyszałam? Jaki jest najbliższy termin do lekarza w szpitalu na Madalińskiego w Warszawie (dość znany szpital im. św. Rodziny)??? :D :D :D 20.06 :) nie, nie pomyliłam się - 20. czerwca :P
    No babyboom normalnie :P


    Kochana pewnie wszedzie tak jest ...
    A najgorsza ta patologia ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Kochana pewnie wszedzie tak jest ...
    A najgorsza ta patologia ...
    Pewnie tak :)
    Póki co zobaczymy początek prywatnie, a jak się uda wszystko to gdziekolwiek będzie, i tak będzie dobrze :D ważne żeby Pisklę się wykluło całe i zdrowe <3

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda_ann wrote:
    Pewnie tak :)
    Póki co zobaczymy początek prywatnie, a jak się uda wszystko to gdziekolwiek będzie, i tak będzie dobrze :D ważne żeby Pisklę się wykluło całe i zdrowe <3


    Dokładnie kochana :) to najważniejsze <3
    Ja tylko prywatnie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Super , będzie raźniiej ;)

    No w parach zawsze raźniej :) jak to u Ciebie będzie po transferze? Jak liczysz tygodnie - w suwaczku jest dobrze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 20:45

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 11 maja 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca wrote:
    No w parach zawsze raźniej :) jak to u Ciebie będzie po transferze? Jak liczysz tygodnie - w suwaczku jest dobrze

    będzie 31 dni po transferze 2 dniowych maluchów :) w suwaczku mi liczy od ostatniej miesiaczki a mialam pierwszy dzień om 31marzec , wiec liczy dobrze :) jutro zaczynam kolejny tydz ;)

    Ikarzyca lubi tę wiadomość

  • BlackCatNorL Autorytet
    Postów: 760 959

    Wysłany: 11 maja 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika77 wrote:
    Dziewczęta :D i u mnie serduńko :)
    Lekarz mówi, że wszystko dobrze, tyle że wiek ciąży wg USG ocenił na 5tydzień 6 dzień a według miesiączki powinien być 6i 1 dzień.
    Cudownie! Gratuluję!

    pietruszkanatki lubi tę wiadomość

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ