X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Styczniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1533 1230

    Wysłany: 31 października 2018, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie help!!! Gwiazda ma kompletnego hopla na punkcie kręcenia, znaczy uwielbia programować pralkę i mikrofalę ;) chciałam jej kupić wcześniejszy prezent na roczek bo i tak jeszcze na ogarnia co to, poza tym dostanie inne zabawki, a tak to się przynajmniej trochę tym pobawi, a nie będzie czekać 2 miesiące, chciałam jej kupić kostkę interaktywną, macie jakieś doświadczenie? polecacie coś? Zastanawiam się nad tymi:
    https://allegro.pl/kostka-edukacyjna-interaktywna-dzwieki-6-bokow-i7597121059.html
    https://allegro.pl/interaktywna-kostka-edukacyjna-las-afrykanski-tima-i7533050999.html
    https://allegro.pl/drewniana-kostka-edukacyjna-8w1-klocki-gra-sorter-i7638380856.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ds_rl=1256617&ev_campaign=_DCK_pla_dziecko_zabawki&ev_adgr=Dla+niemowl%C4%85t&gclid=Cj0KCQjwguDeBRDCARIsAGxuU8Y-TGamyOMu-ciyoRRE2f9thCBAczcCDcR4L8-OC3KBmpAreyJWo6saAlOJEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1533 1230

    Wysłany: 31 października 2018, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę Gwiazdę pochwalić :) pięknie sama je, makaron łapie w dwa paluszki i wsadza do buzi :D więc dzisiejszy obiad każdy spożywał sam, nie było karmienia dziecka.
    Na basenie dzieci miały się "wdrapać" na materac, jej tak się to podobało ze ćwiczy namiętnie i w domu, dziś próbowała się wdrapać do zmywarki... akurat załadowywałam, czworaków nie ogarnia, ale gramolić się będzie. Każdego dnia uwielbiam ją bardziej, jak to możliwe?

    małżowinka, Polaj, Megiiii lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 31 października 2018, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaj wrote:
    Chyba to nie przypadek. Tydzień dwa i będzie śmigać jak moja :)

    Było by fajnie ale chyba jednak przypadek bo w ogóle nie ogarnia jeszcze stania bez podparcia a bez tego to raczej nie ruszy. :)

  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 31 października 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszka widać ze basen rozwija nowe umiejetnosci;)
    Co do kostki to ja mam taką i polecam.Zainteresowanie jest dość często: https://allegro.pl/interaktywna-kostka-edukacyjna-smily-play-i7593904376.html

    Kroko to twoja mknie jak burza!dopiero co się martwilas ze nie siedzi a tu już stawia pierwsze kroki:):):)

    My wczoraj odwiedziliśmy lekarza bo młody ma jakieś krostki na twarzy.Pediatra sama nie wie co to...dała nam maść.jak nie będą poprawy to dermatolog nas czeka ehh

    wasze dzieci też was tak gryzą?mój to tak mocno potrafi mnie złapać np.za rękę,ramię,policzek a nawet brodę ze szok.

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1533 1230

    Wysłany: 31 października 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa, dziękuję za opinię :)
    Co do gryzienia to mam to samo, znienacka potrafi dziabnąć, dziś rano wypatrzyła że mam kolano odkryte, to się po łóżku przewaliła tylko po to żeby mnie ugryźć

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie te interaktywne gadżety sie nie sprawdzily. Duzo lepiej klasyczne zabawki. U nas dramat z jedzeniem. Kubie wylaza 2 gorne jedynki i jest marudny i nie chce jesc. Nadrabia w nocy bo je co godzine

  • małżowinka Autorytet
    Postów: 679 331

    Wysłany: 31 października 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie młoda też gryzie w brodę, przy tym rękami ciągnie do siebie za włosy albo uszy, no miłe to co najmniej nie jest. Za to jak widzi mój odkryty brzuch to staje na klęczkach przy nim, nurkuje głową i pierdzi w niego buzią haha komiczne to jest.

    makasa, Megiiii, Polaj, Myszk@, Lilly123 lubią tę wiadomość

    6ce5d64554.png
    6a2c04a9b6.png
  • stere Autorytet
    Postów: 849 291

    Wysłany: 31 października 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malzownika... u nas tez pierdzenie w brzuch czy ramie obowiazkowe... a do tego „noski eskimoski”
    Myszka... ja akurat takiej kostki nie mam.... u nas non stop numerem jeden jest odkurzacz....

    Polaj lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73368.png
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 31 października 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do książeczek dla maluchów to polecam księgę dźwięków.Mam ją jeszcze po starszej córce i dzięki niej wiele się nauczyła.Teraz Adaś chętnie na nią patrzy a my razem z Marysia nasladujemy dane dźwięki.Podoba mu się bardzo;)

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 31 października 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucia planuje kupić pod choinkę:)

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • annaki Autorytet
    Postów: 2336 1022

    Wysłany: 31 października 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj kupiłam tez interaktywne zabawki autobus z vtech i takiego misia spiewającego nina i co i dupa starsza sie bawi ciagle haha. Sara spojrzała i poszla w te pędy do kabli.... dla niej chyba kupie pudelko chusteczek higienicznych bo yo tez najlepsza zabawa

    małżowinka lubi tę wiadomość

    nugesuy.png
    ckaimdy.png
  • annaki Autorytet
    Postów: 2336 1022

    Wysłany: 31 października 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa zapomnialam pamietam przu starszej corce super ksiazka to byla ksiega dźwięków z wydawnictwa dwie siostry. Lena ciagle ją ogladala naśladowała no ekstra byla az sie cala rozwalila po jakims czasie ale dluuuugo k9rzustalysmy

    makasa lubi tę wiadomość

    nugesuy.png
    ckaimdy.png
  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 31 października 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka nie mam jeszcze "doświadczenia" w zabawkach więc nie pomogę, ale wszystkie kostki mają w sobie coś ciekawego.
    Brawo dla Twojej Gwiazdy, że już taka zaradna.

    Stere współczuję teściowej, co za okropne babsko, tyle dobrze, że nie utrzymujecie z nią większych kontaktów, bo jakby się miała wpierniczać tak na codzień to by nikt tego nie wytrzymał.

    Lily na wypadające włosy polecam szampon biotebal, nie wierzyłam w reklamy ale mi naprawdę pomógł. Przy kp nie można łykać tabletek, ale sam szampon o dziwo bardzo pomaga.
    Jaką książeczkę czytasz Oli? Gratuluję nowych umiejętności :-)

    My też mamy jedną książeczkę onomato i bardzo ją lubi, planuję kupić więcej z tej serii. Polecacie jeszcze jakieś książeczki?

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • stere Autorytet
    Postów: 849 291

    Wysłany: 31 października 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asasa... ksiazki Hectora Dexeta „kto zjadl biedronke?” „A co to?”
    Herve Tullet „nacisnij mnie” „duzy czy maly” „super tata”
    Eric Carle „bardzo glodna gasienica”
    Bardzo fajne sa tez „zima na ulicy czeresniowej” „lato....” itd ale to chyba dla starszych i o „Gruffalo”

    Asasa, ana167 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73368.png
  • małżowinka Autorytet
    Postów: 679 331

    Wysłany: 31 października 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam tylko "nacisnij mnie" i to książeczka na pewno dla duzo starszych dzieci, ale ogólnie rewelacyjna, na pewno u nas kiedyś się znajdzie ;)

    6ce5d64554.png
    6a2c04a9b6.png
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 31 października 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka kostki super. Ja mam zabawki po starszym. Z takich interaktywnych to lubi helikopter vtech i stolik edukacyjny chociaż od kilku dni próbuje na niego wejsć.
    Właśnie spojrzałam na cenę tego helikoptera i się przerazilam- młody dostał to na roczek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 19:15

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1533 1230

    Wysłany: 31 października 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaj własnie na początku myślałam o stoliczku, ale te kostki mają pokrętła :D a ja nie jestem w stanie pół dnia przestać przy prace lub mikrofali bo młoda chce sobie pokrętło pokręcić i dlatego wpadłam na te kostki. U nas książeczki wciąż nie robią wrażenia, no chyba żeby je szybko do paszczy wsadzić :D

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • stere Autorytet
    Postów: 849 291

    Wysłany: 31 października 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka... u nas na razie tez ale ja uwielbiam ogladac te ksiazeczki :). Ze starszym bylo inaczej, wieksze zainteresowanie

    https://www.maluchy.pl/li-73368.png
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 31 października 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znasz córcię najlepiej więc wiesz co jej pasuje.
    Moje starsze dziecko bawiło się takimi kostkami terazvmlodactez się nimi bawi:
    https://allegro.pl/fisher-price-aktywne-klocki-ze-zwierzatkami-dhw15-i7643045132.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ds_rl=1256617&ev_campaign=_DCK_pla_dziecko_zabawki&ev_adgr=Klocki&gclid=CjwKCAjwpeXeBRA6EiwAyoJPKjNZJKjWB4K6GR8MJAOtGp2RIKOlZmhtvELTf9YWXSWMI5FYvxPUFhoCyuwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 31 października 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja takich kostek nie mam to nie pomogę.

    Też miałam księgę dźwięków przy Zuzi, lubiła ją.

    Zuzia ma anginę i antybiotyk :( ogólnie jest taka chora, biedna, aż mi jej szkoda. :( gorączka, płakała że ją boli gardelko, że boli ją brzuszek. Robiła 3 razy kupke no i 3 razy wymiotowała. A nos zapchany katarem. :(

‹‹ 1436 1437 1438 1439 1440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ