X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Styczniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko moja koleżanka mówiła córce że ma siuskę a chłopcy mają siusiaka.
    Powiem szczerze że ta wersja dla dziewczynek też mi się spodobała.

    Krokodylica, makasa lubią tę wiadomość

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stere pięknie napisałaś:)

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stere, super, że wpajasz synowi takie wartości.
    Ja też jestem zdania, że powinno się rozmawiać z dziećmi na różne tematy, oczywiście stosownie do wieku.

    U nas też mąż zmęczony pracą i narzeka jak pilnuje młodego, że mały marudny i ruchliwy.
    Pewnie wolałby, żeby młody posiedział ze 2 godziny w kojcu, ale tak się nie da.
    Ostatnio znowu dostawilismy łóżeczko do naszego łóżka, bo mąż narzekał na brak miejsca, ale mały co chwile gdzieś się uderzy, albo gryzie szczeble. No to zaś marudzi, że zrobi sobie krzywdę. Faceci....

    Za to dwójki idą na całego, więc ze spaniem masakra, a ja zamiast piersi mam dwa mega gryzaki. Całe obolałe, bo jak dzidek łapie, albo zasypia, to przyszczypuje, a ja nie mogę z tego zacisku sutka wyjąć. Jak imadło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2018, 23:06

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jutro mam wizytę u ginekologa, strasznie się boję, proszę o kciuki...

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Lilly123 Autorytet
    Postów: 480 319

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszka kciuki zaciśnięte!

    ♀️- 01.2018
    ♂️ - 05.2023
  • Ewelaa_♡ Ekspertka
    Postów: 194 293

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annaki dużo przystankow mieliście?
    Nas czeka w czwartek na noc podróż do pl i aż się boję myśleć jak to będzie;)
    Myszka kciuki :) musi być dobrze !

    uhghzc7.png

    j7wag8u.png

    9.02.2017 [*] aniołek ciąża obumarła w 10tc
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka powodzenia, daj znać. :)

  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka kciuki zaciśnięte daj znać jak będziesz po.

    A jak się czujesz?

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale syn dziś dał popis tak sobie nagrabil że ma karę do końca roku i zmiana zasad pewnych przywilejów. A po tym wszystkim tak mnie głowa rozbolala że na prochach jestem.

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, wiem że nie ma co na zapas się martwić, ale już jedną stratę miałam, no i takie głupie myśli siedzą człowiekowi w głowie.
    Polaj, na razie nie narzekam, tylko sutki mam bardziej wrażliwe, ale co ciekawe jak młoda je to nie, tylko ubranie/ręcznik mnie podrażnia :D

    Co tam młody wywinął?

    Kończę piec pierniczki na urodziny gwiazdy, planuję zrobić jeszcze "salceson" z galaretkami, tort oczywiscie i piernik staropolski - już upieczony, aby przełożyć powidłami i polać czekoladą :) myślałam jeszcze o czymś w stylu sernika, ale bez przesady, nie będzie dużo ludzi, a zaraz święta, nie ma co przesadzać ze słodkim

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • małżowinka Autorytet
    Postów: 679 331

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszk@ ja tez trzymam kciukasy. Daj znać co i jak, już może serduszko będzie widać?

    6ce5d64554.png
    6a2c04a9b6.png
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka ja też 3mam kciuki. Przypomniało mi się jak ja stresowałam się w ciąży. Tobie życzę spokojnej.

    Co do pierniczków, to mąż domaga się duuużo. Obiecałam mu upiec na koniec tygodnia, bo w tamtym roku wszyscy się zachwycali.
    A propos świąt. Jakie dania będziecie dawać dzieciom? U nas wigilia tradycyjnie postna i za dużo potraw dla malucha nie będzie. Myślę co mu zrobić.


    A mój mały gagatek zasnął u męża o 22.10, a 22.40 obudził się, usiadł na łóżku i koniec spania...wstaje, zasuwa po podłodze, zabawa na całego, pewnie znowu pójdzie spać rano. Ja nie wiem jak on to robi i nie mam już pomysłów, i siły. Dziś w dzień tylko 2 drzemki były i to po 20-30 minut.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 00:34

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę dawać Łucji normalnie dania ze stołu, np. pierogi, czy farsz z gołąbków może jeść.
    W razie czego dopcham cycem. ;)

  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mają też raczej zje to co będzie na stole.
    Barszcz lubi A że jedziemy do teściów to jeszcze klusek na parze spróbuje nigdy ich nie jadła więc jestem ciekawa.

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • małżowinka Autorytet
    Postów: 679 331

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prosilam mame zeby odlozyla barszczu bez soli i może rybe tez dostanie, na parze bym jej zrobiła, no i kawałek chleba, ciastka, ktore dla niej zrobilam, pierogi i sledzie to raczej nie dla niej.

    6ce5d64554.png
    6a2c04a9b6.png
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka szkoda gadać o starszaku napiszę tylko tyle że zaczął rzucać wszystkim co popadnie zabawki nawet lądowały w zlewie. Taka agresja w niego wstąpiła że szok nawet siostre kopnął. Gdyby był mąż to by chyba mu przyłożył zapewne nerwy by puściły.

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • stere Autorytet
    Postów: 849 291

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka... kciuki zacisniete...

    https://www.maluchy.pl/li-73368.png
  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka kciuki!

    Lilly jak tam wyniki tych testów alergologicznych?

    Megiii wrzucisz przepis na pierniczki? Może też się skuszę, jeszcze nigdy sama nie robiłam, a bardzo lubię. A nie ma to jak sprawdzony przepis :-)

    Ja to z wigilijnego stołu chyba nic nie podam.
    Ale mamy sukces, ostatnio dostała kanapki z twarożkiem i jej nic nie było! Także jest alternatywa dla kaszki.

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ryby nie podam bo u nas robi się tylko karpia a boję się ości.

    Myszka o której wizyta?

    Ja właśnie siedzę u fryzjera z farbą na głowie. Trzeba się odchamić hehe :)

    makasa, ana167, Asasa, małżowinka, Polaj lubią tę wiadomość

  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszka zaciskam kciuki.Napewno będzie wszystko dobrze.Daj znać koniecznie po;)

    Kroko udanego relaxu u fryzjera.

    A my doigralismy się.Obydwoje chorzy.Maria na antybiotyku z zapaleniem ucha a młody osluchowo czysto.Wczoraj byłam u lekarza. Pani doktor stwierdziła że wygląda na zdrowego ale wczoraj przez cały dzień i dziś noc temp 38.5-38.6.Pierwszy raz się również spotykam ze słabo działają na niego syropy przeciwgoraczkowe.Ibum działa dopiero po godzinie a pedicetamol na chwile tylko.Na dodatek oko ma całe zaropiale i jaki on zdrowy...może się coś wykluje jeszcze.

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
‹‹ 1460 1461 1462 1463 1464 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ