X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Styczniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w wigilię podam młodemu barszcz i robię sałatkę z brokułami z makaronem to może i to zje.W Boże Narodzenie będzie miał lepsza wyzerke aczkolwiek on nie przepada za mięsem chyba że w sosie.

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makasa wrote:
    myszka zaciskam kciuki.Napewno będzie wszystko dobrze.Daj znać koniecznie po;)

    Kroko udanego relaxu u fryzjera.

    Polaj może zły dzień u starszaka?Ja muszę pilnować Marie bo jak nie patrzy nikt to potrafi Adama popchnac lub wykręcić rękę bo jak mówi ona już nie chce braciszka i niech już wraca skąd przyszedł czyli do brzuszka

    A my doigralismy się.Obydwoje chorzy.Maria na antybiotyku z zapaleniem ucha a młody osluchowo czysto.Wczoraj byłam u lekarza. Pani doktor stwierdziła że wygląda na zdrowego ale wczoraj przez cały dzień i dziś noc temp 38.5-38.6.Pierwszy raz się również spotykam ze słabo działają na niego syropy przeciwgoraczkowe.Ibum działa dopiero po godzinie a pedicetamol na chwile tylko.Na dodatek oko ma całe zaropiale i jaki on zdrowy...może się coś wykluje jeszcze.

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko zazdroszczę fryzjera, ja się wybierałam, wybierałam i się w końcu nie wybrałam, bo zawsze coś, a najczęściej to, że nie mam z kim dziecka zostawić, mąż na zawsze coś do załatwienia... no i w końcu siostra mi podcięła włosy bo już po pas miałam :-P

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • annaki Autorytet
    Postów: 2336 1022

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka kciukasy zacisniete.
    Ewelaa my wyjechalismy o 5.45 bo zaspalismy a w planie byl wyjazd ok 4. Jechaliśmy 7 godz i szczerze to byl w sumie jeden przystanek taki ja wiem 20min, jeden na zmiane kupy czyli ekspres i jedenna tankowanie bez wychodzenia. Ale dziewczyny lubia jezdzic wiec jak nie marudziły to jechalismy ile sie dalo.
    Sara na wigilie zje to co my czyli barszcz bo teściowa robi taki z kiszonych burakow i jest pyszny no i pierogi ruskie na pewno bo lubi. Wiadomo nic z grzybami nie zje ale inne rzeczy mysle ze spróbuje.
    Ja dzisiaj spedzilam cudowne 2 godz u fryzjera haha później bylam w ccc i rossmanie. Dziaciaki z mezem byli u mojej mamy

    Krokodylica, Ewelaa_♡ lubią tę wiadomość

    nugesuy.png
    ckaimdy.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1533 1230

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po, lekarz wypatrzył dwa pęcherzyki i jednego zarodeczka z bijącym serduszkiem. Dziękuję za kciuki :)

    U nas na wigilie młoda zje może barszcz czerwony, karpia i pierogi. Zrobiłam jej kiedyś pierogi z serem i z suszoną śliwką, nie radziła sobie z nimi, a dziś pochłonęła 4 sztuki

    Megiiii, annaki, małżowinka, Asasa, Krokodylica, Polaj, ana167, Ewelaa_♡, Lilly123, stere, Karmelova lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • małżowinka Autorytet
    Postów: 679 331

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to jakby wczoraj było jak u tego mojego małego nicponia lekarz zobaczył pierwszy raz bicie serduszka :)

    6ce5d64554.png
    6a2c04a9b6.png
  • Ewelaa_♡ Ekspertka
    Postów: 194 293

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annaki super aż zazdroszczę;) z moja ciężko 3km przejechać A mamy aż 870. Dlatego wybieramy się na noc z nadzieją że prześpi sporo drogi. Nie mogę się doczekać dnia kiedy to się zmieni i jazda samochodem będzie jej sprawiać przyjemność. Jesteśmy przez to uwięzieni trochę. Jedziemy gdzieś jak już musimy. Mieliśmy plan jechać w Alpy w listopadzie no ale zrezygnowaliśmy przez mała.
    Myszka spokojnej ciąży :)

    uhghzc7.png

    j7wag8u.png

    9.02.2017 [*] aniołek ciąża obumarła w 10tc
  • Lilly123 Autorytet
    Postów: 480 319

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszka gratuluje! jejkuu ale zazdroo :)

    niestety kompletnie nic nie wyszło, nie wiem czy się cieszyć czy wyrzuciłam 260 zł do śmieci :/ alergolog gadała, że jeśli jest silna alergia to powinno raczej wyjść, teraz nie wiem co o tym myśleć.

    też się zastanawiałam co Ola będzie jadła na wigilię. Pewnie uparuje jej rybkę i zje barszczyk, tylko nie wiem jak to zrobić bo jedziemy do teściów, a oni nie rozumieją co to znaczy bez soli, w ogole używają jej i pieprzu bardzo dużo.

    ♀️- 01.2018
    ♂️ - 05.2023
  • annaki Autorytet
    Postów: 2336 1022

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaa no w takim wypadku to najlepiej na noc wiadomo. Moja starsza jakis czas nie lubiła jezdzic i wtedy tez na noc jechalismy do pl. Pozniej jej przeszlo

    nugesuy.png
    ckaimdy.png
  • stere Autorytet
    Postów: 849 291

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela... my tez mamy kawal drogi i na razie nie planujemy podrozy... moze na wakacje dopiero... samolotem to inna bajka no ale trudno tak zeby moj maz autem ze starszym - wiadomo auto potrzebne na miejscu - a ja samolotem z mlodym... raz ze kasy sporo trzeba a dwa ze ktos musi mnie podrzucic na lotnisko a potem z Berlina odebrac i znowu dojechac autem... troche za duzo kombinacji wiec uwiezieni czekamy na lepsze czasy...

    U nas bedzie barszcz z kiszonych burakow i pierogi ruskie takze mlody bedzie jadl... nic innego nie robie bo nie bardzo mam kiedy a poza tym bedziemy we 4 wiec damy rade z tym co bedzie. Upieke dwa ciasta i tutejsze pierniczki. Na drugi dzien swiat zamowimy pizze :)

    Myszka... gratuluje i nadal trzymam kciuki

    Patrze na wyprzedaze w Tchibo i na stronie polskiej maja drozej niz na niemieckiej za te same rzeczy

    https://www.maluchy.pl/li-73368.png
  • annaki Autorytet
    Postów: 2336 1022

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stere ale tak jest z większością rzeczy niestety. Ja w niemieckim rossmanie z kuponami kupuje pampersy jumbo z kuponami za taką cene ze w pl nawet babydream są droższe...o innych rzeczach nawet nie mówię bo sporo mam prawie ze darmo, jesli chodzi o chemię. Albo np buty ostatnio dzieciece superfity byly na przecenie z 60e na 15e... niestety duzo za duze na gwiazde wiec nie bralam a szkoda

    nugesuy.png
    ckaimdy.png
  • stere Autorytet
    Postów: 849 291

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nl jakis takich super przecen nie ma jak w de ale jesli chodzi o produkty kosmetyczne czy chemie to ja kupuje w zasadzie tylko na przecenach... co tydzien, dwa kazda drogeria ma swoja gazetke i co tydzien, dwa sa inne przeceny... np pampersy 1+1 gratis albo szampony i odzywki danej firmy 2+2 gratis... w spozywczakach podobnie - kawe w ziarenkach do ekspresu kupuje tylko na przecenach i place wtedy polowe mniej... z ubraniami i butami to juz tak super nie jest... dobre buty dla dzieciakow sa drogie a i przecen jak na lekarstwo... ubrania to h&m ma duze przeceny i korzystam z aplikacji i zamawiam za darmo ale inne sklepy niestety az takich okazji nie maja... czasami Hema ma fajne obnizki na ubranka dla dzieci ktora sa naprawde sliczne i kupuje, czasami to nawet wieksza rozmiarowke bo wiem ze tak czy siak mlody bedzie w tym chodzil...

    A tak wracajac do Tchibo, to darmowa przesylka w de jest od 20euro a w pl od 250 zl - to naprawde chore

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2018, 16:56

    https://www.maluchy.pl/li-73368.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super.
    Ponoć nawet kosmetyki te same mają u nas gorszy skład...

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1533 1230

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, my już jutro z rana wyjeżdżamy na święta, nie biorę laptopa, zresztą i tak bym nie miała kiedy usiąść więc już dziś składam Wam serdeczne życzenia Wesołych Świąt!!! dla niektórych pierwsze z dzieciaczkami, dla niektórych drugie, ale jakże inne od pierwszych :D
    My w wigilię mieliśmy pierwsze kangurowanie więc wspomnienia jeszcze są. A w piątek Gwiazda kończy roczek <3 kiedy to zleciało ja się pytam, jeszcze przed chwilą trzymałam małego kurczaczka a teraz już fajny dzieciaczek.
    Dzisiejszy smak... bób, zrobiłam spaghetti carbonara z bobem, Iza wybierała bób spomiędzy makaronu, jak się trafił sam makaron to wywalała na podłogę

    małżowinka, Krokodylica, ana167, Megiiii, Polaj, makasa, Karmelova lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • małżowinka Autorytet
    Postów: 679 331

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt Myszk@ i wszystkiego co najlepsze dla maluszka <3

    Myszk@ lubi tę wiadomość

    6ce5d64554.png
    6a2c04a9b6.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych świąt Myszka, bezpiecznej podróży i sto lat dla roczniaka. :)

    Myszk@ lubi tę wiadomość

  • stere Autorytet
    Postów: 849 291

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka... udanych swiat i spokojnej podrozy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2018, 11:33

    Myszk@ lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73368.png
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka wesołych świąt i wszystkiego dobrego:)
    Dla nas to będą pierwsze święta razem. Ostatnie jeszcze w brzuszku.

    Za to ja nabawiłam się paskudnej infekcji intymnej i to z dnia na dzień. Udało mi się zapisać na dziś do gina i dostałam globulki. Fajnie, że przyjmował, bo szczypie okropnie.

    Asasa dokopałam się do przepisu
    https://domowe-wypieki.com/pierniczki-jak-z-kopernika-miekkie-i-pulchne/
    Dziś też będziemy robić.
    Wychodzą super.

    Asasa, Myszk@ lubią tę wiadomość

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • Ewelaa_♡ Ekspertka
    Postów: 194 293

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annaki A pamiętasz kiedy przeszlo? ;)
    Stere doskonale Cię rozumiem. Ja też intensywnie myślałam o samolocie ale też wzięłam pod uwagę dojazd do lotniska koszty itp i stwierdzilam, że musimy tak spróbować. Ewentualnie jak będzie bardzo źle to wrócę z mała samolotem. Kurczę dzieciaki zazwyczaj lubią jeździć w aucie i naprawdę nigdy wcześniej bym nie pomyślała że będziemy mieć aż taki problem. Niby się wydaje nic takiego a w rzeczywistości każda nawet krótka wyprawa do sklepu kończy się płaczem zlosciami a u nas stresem ogromnym.
    Ogólnie mała jest kochana a w foteliku wstępuje w nią coś okropnego :P
    Stere szkoda że spędzicie święta bez rodziny no ale przynajmniej obejdziecie się bez stresów:)

    uhghzc7.png

    j7wag8u.png

    9.02.2017 [*] aniołek ciąża obumarła w 10tc
  • annaki Autorytet
    Postów: 2336 1022

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela no pamietam. Przeszło niestety lub stety po zmianie fotelika i w naszym przypadku byla to zmiana na przodem do kierunku jazdy, inaczej nie szło podróżować.

    nugesuy.png
    ckaimdy.png
‹‹ 1461 1462 1463 1464 1465 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ