X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Styczniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • stere Autorytet
    Postów: 849 291

    Wysłany: 8 lutego 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko.... zdrowka dla Was
    Ewela... w Polsce nie notuje sie nieporzadanych odczynow poszczepiennych... jest ich zero i zaden lekarz nie chce ich wpisywac... na zachodzie i w USA tych odczynow sa tysiace w ciagu roku a w Pl zero... mozliwe ze to jakis wirus, mozliwe ze tak sie to zbieglo....
    Jak sie dzisiaj Milenka miewa?

    https://www.maluchy.pl/li-73368.png
  • Ewelaa_♡ Ekspertka
    Postów: 194 293

    Wysłany: 8 lutego 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stere my mieszkamy w de i tu szczepilismy. Może rzeczywiście wirus tym bardziej że ja tydzień temu przechodziłam. Zobaczymy co powiedzą na wizycie.
    Milenka ogólnie wydaje mi się że czuje się dobrze. Jest może trochę bardziej marudna i potrzebuje więcej tulenia ale bawi się ładnie.

    uhghzc7.png

    j7wag8u.png

    9.02.2017 [*] aniołek ciąża obumarła w 10tc
  • stere Autorytet
    Postów: 849 291

    Wysłany: 8 lutego 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela... no to dobrze jest... niech pije i je... wirus szybko przejdzie

    https://www.maluchy.pl/li-73368.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 8 lutego 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela i co na wizycie?

  • Ewelaa_♡ Ekspertka
    Postów: 194 293

    Wysłany: 9 lutego 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdzili że prawdopodobnie wirus i, że akurat tak się złożyło że uaktywnil się po szczepieniu.
    No nic czekam aż przejdzie bo póki co niestety dalej ją męczy :/

    uhghzc7.png

    j7wag8u.png

    9.02.2017 [*] aniołek ciąża obumarła w 10tc
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 10 lutego 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela miałam podobnie z Łucją, na drugi dzień po szczepieniu dostała gorączki i zwymiotowała 3 razy, na pewno to było po szczepieniu a dr powiedziała że to wirus.

    KacperekiOliwka lubi tę wiadomość

  • Ewelaa_♡ Ekspertka
    Postów: 194 293

    Wysłany: 10 lutego 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko ja też uważam, że to po szczepieniu. Dokładnie dobę po zaczęła się biegunka. W dodatku o okropnym zapachu. Gazy też mega śmierdzą. Tak jakby jakimiś lekarstwami...
    A czemu lekarze nie łączą tego że szczepieniem to ja nie rozumiem.

    uhghzc7.png

    j7wag8u.png

    9.02.2017 [*] aniołek ciąża obumarła w 10tc
  • KacperekiOliwka Autorytet
    Postów: 319 116

    Wysłany: 10 lutego 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny... dawno mnie nie bylo ale tez mialam przeboje z dwuletnia corcia po szczrpieniu zaszczepilam zdrowe dziecko i eieczorem zaczela strasznie goraczkowac doszedl bol brzucha i wsumie bylo coraz gorzej diszly drezcze dostalismy anrybiotyk potem po 7 dniach znowu goraczka kolejny antybiotyk i to bylo miesiac temu.. dosc mam tych szczepien doplakalam sie domartwilam nieszczepie narazie malej az wiosna nieprzyjdzie...

    1 szczescie 7 lat
    2 szczescie 2 latka
    3 szczescie Wanessa 1 rok
    odmawiajmy modlitwe do sw. Rity
  • KacperekiOliwka Autorytet
    Postów: 319 116

    Wysłany: 10 lutego 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi tu o najmlodsza bo reszta juz i tak pozczepiona mam dosc wrazen poszczepiennych ... ale to tylko moje zdanie i jestem ze sluzby zdrowia wiec lekarze mnie do swoich racji szczepiennych nieprzekonaja szczepie bo musze bo taki mamy wymog ale bede szczepic po sezonie grypowym teraz ..

    1 szczescie 7 lat
    2 szczescie 2 latka
    3 szczescie Wanessa 1 rok
    odmawiajmy modlitwe do sw. Rity
  • KacperekiOliwka Autorytet
    Postów: 319 116

    Wysłany: 10 lutego 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kroko polubilam przez przypadek bo mialam zacytowac

    1 szczescie 7 lat
    2 szczescie 2 latka
    3 szczescie Wanessa 1 rok
    odmawiajmy modlitwe do sw. Rity
  • annaki Autorytet
    Postów: 2336 1022

    Wysłany: 10 lutego 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KacperekiOliwka wlasnie dlatego ja przekladam teraz szczepienie póki moge...starsza dostala szczepionke mmr, przeszła strasznie ospe ze nikomu nie zycze...a pozniej mielismy dziwne bezdechy i utrate przytomności wraz z chwilowym zatrzymaniem oddechu ktore wg lekarzy nie bylo winą szczepienia ale dziwnym trafem zdarzyło sie po nim wiec ja sama juz nie wiem.dla mnie to najgorsza szczepionka. Teraz z Sarą czekamy do wiosny na koniec sezonu chorobowego ale i tak mysle ciagle czy nie odłożyć dluzej w czasie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2019, 16:36

    nugesuy.png
    ckaimdy.png
  • KacperekiOliwka Autorytet
    Postów: 319 116

    Wysłany: 10 lutego 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annaki ja Cie doskonale rozumiem i domyslam sie co czulas..ja najmlodszej tez odwlekam szczepienia a zwlaszcza po ostatnim co przeszlam z corciaile ja sie uplakalam jak sie o nia balam to tylko my wiemy ...u mnie lekarz powiedzial ze to tez nie wina szczepionki przypadek moze wirus.. zawsze wina wirusow i innych rzeczy...

    1 szczescie 7 lat
    2 szczescie 2 latka
    3 szczescie Wanessa 1 rok
    odmawiajmy modlitwe do sw. Rity
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 10 lutego 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KacperiOliwka współczuję, po jakim to było szczepieniu?

  • KacperekiOliwka Autorytet
    Postów: 319 116

    Wysłany: 10 lutego 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kroko my mielismy zalegle szczepienie z 18 miesiaca bo moje dzieciaczki cos troche czesto choruja i to bylo DTP,HIB Polio niby juz mielismy ale teraz niemam pojecia co sie stalo ze ja tak meczylo

    1 szczescie 7 lat
    2 szczescie 2 latka
    3 szczescie Wanessa 1 rok
    odmawiajmy modlitwe do sw. Rity
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 10 lutego 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KacperekiOliwka, jak byliśmy na pierwszej wizycie u neurologa, jeszcze przed pierwszymi szczepieniami to dr mówiła że pierwsza dawka szczepionki jest bezpieczna, że to na druga trzeba uważać, bo w organizmie już są jakieś przeciwciała ale myślałam że to chodziło o 5w1, zresztą już więcej do niej nie poszliśmy bo nam nie podeszła, ale może coś w tym jest

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Lilly123 Autorytet
    Postów: 480 319

    Wysłany: 11 lutego 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem zwolenniczką szczepień, i chciałabym wręcz wyszczepić Ole na co się da, ale też mam stres..bo szczepionke na pneumokoki przeżyła tragicznie. Nigdy nie zapomnę tego widoku i tego jak się bałam i płakałam cały dzień. Ostatnio było coś o 7 miesięcznym chłopczyku który jest chyba w szpitalu po szczepionce na pneumokoki, nie wiem czy kojarzycie. Mówią, że to nie po szczepionce, że rodzina myli się w zeznaniach, ale serio.. po tym co widziałam u siebie szczerze w to wierzę.

    ♀️- 01.2018
    ♂️ - 05.2023
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 11 lutego 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily a co się u Was działo bo nie pamiętam?

    Ja się zwraziłam od dziewczyn i od dzisiaj też na antybiotyku. :/

  • Lilly123 Autorytet
    Postów: 480 319

    Wysłany: 11 lutego 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pediatra mówił, że ewentualne objawy do 48. Po prawie dwóch dniach to się dopiero zaczęło. Najpierw zaczęła spać, ale to ok, wszyscy wiemy, że tak może być. Później była tak cholernie słaba, sprawiała wrażenie jakby była w innym świecie, jakoś tak nie kontaktowała, jeszcze później zaczęła do tego pojękiwać jakby się z czymś męczyła. Ogólnie widok okrutny, a ja płakałam bo nie wiedziałam co się dzieje. To tak jakby narastało, było coraz gorzej, potem kulminacja tego wszystkiego i coraz lepiej. Szczepienie było w czwartek, spać zaczęła w sb, w nd było najgorzej i od popołudnia w nd zaczęło być coraz lepiej i w pon już wszystko ok. To było pierwsze szczepienie po wyjściu ze szpitala, była takim maluszkiem. Powodem były redundowane szczepionki na pneumokoki, była drugim dzieckiem które tak zareagowało. Następne dawki dostaje tą płatną, ale za darmo i po niej było wszystko ok. Jestem zła na siebie, bo niestety nie wiedziałam wtedy, że są szczepionki 10 i 13 walentne, gdybym wiedziała na pewno zdecydowałabym się na 13 walentną.

    ♀️- 01.2018
    ♂️ - 05.2023
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 11 lutego 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Lily a co się u Was działo bo nie pamiętam?

    Ja się zwraziłam od dziewczyn i od dzisiaj też na antybiotyku. :/
    Trzymajcie sie choc wiem ze jest trudno. Przechodziłam to tydzień temu.
    Jeszcze syn chory więc w domu siedzi:(

    Jutro wybieram się z nim po fotelik bo ponoć concord jest olbrzymi i powiem mu służyć do 150cm A teraz ma 128.

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 12 lutego 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łucja ma zapalenie oskrzeli. :/
    Zastrzyki na 5 dni 2 razy dziennie.
    Bylismy na rtg sprawdzić czy nie ma zapalenia płuc, jutro wyniki.

‹‹ 1480 1481 1482 1483 1484 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ