X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne ale jak obiad czasem zastąpisz jajówa na szybko czy kanapka tragedii nie będzie. A ważne byś się teraz wykurwała by małego nie zarazić a łatwo nie będzie bo lekarstwa nie weźmiesz...więc grzej się,pij herbatkę,jedz cytryny i rób inhalacje :)

    Seli my dziś rządzimy na forum...:):):)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie reszta???😏

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 marca 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie widze :) pospalam jeszcze troche i mi lepiej. Mlody tez spi <3 dzis taki dzien...

    A wiesz, ze kanapki odpadaja? U mnie w domu tak rzadko jest pieczywo... ;p pomyslalam o kaszy ze szpinakiem ale nie mam szpinaku... ;p

    Wiosna idzie. Potrzebuje detoxu. Tez tak macie? Woda z mieta, cytrynka, lekkie miasko, zupki kremy... owocowe smoothie ;D tak mi tego trzeba ;) musze jakies nowe przepisy poogarniac.

    Dawno nie jadlam kremu z buraka. Z kozim serem jest nieziemski :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 26 marca 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie skończyłam spaghetti ale jakoś nie mam na nie ochoty.

    Krem z buraka ..ja bym zjadła ale moi..nie..nie przeszłoby. Jak robię soki i dodam buraka to marudzą,że im gleba pachnie i nie wypija :):):) a ja lubię dodać buraka i marchew pasują mi do soków owocowych. Reszty warzyw nie łącze z owocami.( A jeszcze nieraz szpinak czy jarmuż ewentualnie ) Wtedy robię albo owocowy albo warzywny. Właśnie...tęsknię za sokami..dawno nie robiłam.
    Zupy krem robię albo z dyni albo brokulów,z marchwi też robiłam i z pomidorów jeszcze .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 16:29

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 marca 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja uwielbiam marchew, jabłko, burak :D mój mąż średnio ale mi robi :D ostatnio robiłam :)

    Ja jutro zrobię z marchewki i dyni :D o. To jest myśl :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zrobiłam krem z dyni i marchwi ;P dorzuciłam ziemniaka jeszcze trochę

    Jednak był krótki spacer bo wyszło słoneczko na chwilkę

    To ciasto jajka sadzone chyba zrobię na święta ;) teraz ograniczań słodycze wiec pieczenie to byłby mój gwóźdź do trumny..

    Ale zleciał mi szybko dzień, szok

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma swieta fajnie bedzie wygladac :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie pomyslalam :D do tego gotowany sernik i dwa razy tiramisu cytrynowe bo to weźmiemy do rodziców i teściów, ładnie udekoruje to wyjdzie jak mazurek prawie :D ale te dwa przepisy to z thermomixa.. i czekam na jakieś nowe przepisy świąteczne z moich wypieków :)
    Najbardziej lubię planować A potem zawsze się złoszczę, ze po co tyle haha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 17:34

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha :D ja musze makowca zrobic :D

    Kendy lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś były naleśniki zapiekane z kurczakiem i pieczarkami bo mi nadzienie z wczoraj zostało do tego sos czosnkowy. U was też tak leje ? spać się tylko chce idę sobie kawiarkę nastawić

    Seli lubi tę wiadomość

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leje i zimno ;p ale jutro ma byc u mnie lepsza pogoda.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja sobie z synkiem drzemkę uciełam...tak muliło,ta pogoda. Chce słońce i wiosnę.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 26 marca 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dzięki tej drzemce zrobiłam zumbę i czuje sie super:)Polecam:) ciężko się nieraz zabrać ale świetnie się bawie przy tym :):):):)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Rubi27 Autorytet
    Postów: 986 660

    Wysłany: 26 marca 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas dzisiaj śnieg! Można lepić bałwana :) moje dzieciątko już o 19 poszło spać na noc, wiec koło 21 sie obudzi na karmienie.

    oar83e3ker59blqv.png
    3jvzp07wx4745wqo.png
    Starania od 2015r
    Słabe nasienie
    Novum od 09.2017
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 marca 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo mamy Kendy tego samego lewka :D
    My pijemy herbatke ;)

    Kendy a Ty masz dwie corki czy jedna siostre? Bo piszesz moje dziewczyny :) i tak chyba nie zalapalam.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 marca 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka jest miedzy wami roznica wieku? Bo od 2,5 to kawal czasu...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 26 marca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Moja dzisiaj tak szalała w wannie że całą łazienkę oblała :D tak się wymęczyła że od razu zasnęła :P

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 26 marca 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spaceangel
    Mój jeszcze nie chlapie a nie możemy się tego doczekać. W ogóle to pierwsze kąpiele krzyczał ,nie lubił ,bał się a teraz to poznał i lubi ale zawsze bardzo mi się przygląda w trakcie kapieli i patrzy mi głęboko w oczy i na moją reakcję jakby robił rozeznanie czy wszystko jest ok. :) Jak się uśmiecham i mówię do niego czule to i on się śmieje i jest ok:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 marca 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo ale sie zlozylo ;)

    U nas od paru dni kapiele sa taka giga zabawa ;D lezy sam w wanience i tez rozchlapuje ;D a haha sie na glos... ojejku :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    To jeszcze sie pochwale jak mój Gabrielito ostatnio lapie wszystko, dotyka, obmacuje oglada :D

    Uwielbiam tego liska, i jemu sie tez bardzo spodobal od poczatku, ciesze sie. Bo czasem mam wrazenie, ze to ja sobie kupuje nie jemu hahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2019, 15:35

    OlinkaO, Magdoczka lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 1009 1010 1011 1012 1013 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ