X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 16 maja 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu możemy troszke pospacerować :) pogoda całkiem okej, prognoza pokazuje 14 i deszcz a jest 18 i słońce z chmurkami, strasznie ta pogoda ostatnio nieprzewidywalna :)

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 16 maja 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa, my jesteśmy na trójkach ale już się zdarzyło przesikanie, wiec9 chyba kupię testowe czworeczki

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 16 maja 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas tez po testach na dzień wygrały babydream fun&fit obecnie wchodzimy na 4.
    Na noc wygrywa Pampers premium care bo są bardzo chłonne obecnie nosi 3

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 16 maja 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam ciasto jajko sadzone 😊💪🙌
    Wyszło...zobaczymy jak będzie smakować ;)

    Padam po dzisiejszym dniu....zresztą dzień jak codzień...zaraz mój filmik i relaks :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 16 maja 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z Hania jesteśmy dzisiaj same bo mąż ma nocne zlecenie. Dałyśmy sobie radę i mała już śpi (odpukać:)) a tera czas dla siebie i jakiś serial :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2019, 21:03

    Elmuszka lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Rozwita Przyjaciółka
    Postów: 153 36

    Wysłany: 17 maja 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim😊 proszę o trzymanie kciuków bo mamy z małą wizytę u alergologa i jakimś cudem muszę wyciągnąć od lekarki zaświadczenie o tym że potrzebujemy konkretne mm...

    3jvzdf9hctqf1jxh.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 17 maja 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozwita, trzymam kciuki, myślisz że to bedzie problem, to zaświadczenie?

    Lisa, jak nocka?

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 17 maja 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie było mnie tu sto lat ;) Mam nadzieję że to się zmieni. Można dowiedzieć się naprawdę wielu przydatnych rzeczy czytając wpisy innych mam.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 17 maja 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Marin, no ale napisz co u Was :) :)

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Sewcia Przyjaciółka
    Postów: 61 30

    Wysłany: 17 maja 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chciałbym do was dołączyć. Podczytuje forum ale nie miałam odwagi wcześniej napisać.
    Pokrótce o nas. Zawsze chciałam mieć dzieci ale nie mogłam się zdecydować kiedy. I tak Tymon zrobił nam niespodziankę jak zobaczyłam dwie kreseczki. Urodził się 5.01. przez cc chociaż poród zaczął się naturalnie. Tak jak któraś z was ćwiczyłam z aniballem, który i tak się nie przydał. Od porodu karmię małego swoim mlekiem ale z butelki. Dokarmiam też mm. Czasami już mam dość tego i obiecuje sobie że przechodzimy na mm. Zrobiłam sobie zapas mojego mleka jedną szufladę w zamrażarce, więc na jakiś czas też będzie. Tymek ma alergię ale nie wiemy na co. W badaniach nic nie wyszło a wizytę mamy dopiero pod koniec miesiąca. Obecnie waży ok. 6300 ubranka nosi głównie rozmiar 68. Cdn. nie zdążyłam wszystkiego napisać. Zbieramy się do babci. Pozdrawiam Was serdecznie

    zem3px9i8rzosrkl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 maja 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Rozwita ✊✊✊

    Marin
    Witaj !!! Co u was?

    My wstaliśmy z bólem gardła i mięśnie i kości już kilka dni bolą . Mam nadzieję że żadne cholersrwo się nie rozwinie.

    Seli
    Ciasto jajko sadzone dobre :) robiłam bez skrótów :) jak w przepisie ;)
    Co u was?
    Co nowego Gabryś wcinał?

    Kurcze u nas już dziś dwie kupy...rzadkie ale żółte z grudkami..normalne ani zielone ani dziwnie pachnące więc chyba jest ok nie ma co świrować .

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 maja 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewcia
    Hej.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 17 maja 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ;)

    Elmuszka noc bardzo dobrze, mąż w końcu wrócił po 22 bo się wyrobił wcześnie :D

    Kendy mi tez smakuje to ciasto, robiłam na święta :) proste i efektowne :D
    Teraz ma sobotę mam ciasta z głowy bo teściowa obiecała mi upiec :)) duża pomoc jednak
    Moze przez ząbki?? Hania wczoraj tez zaszalała i zrobiła dwie kupki :) ale jedna duża druga średnia :D u nas wszystkie są rzadkie i przy kp mogą takie być :)

    Butla już zagościła całkowicie, dostaje rano, wczasami popołudniu jak cyc nie wystarcza i na noc. :( no cóż, na początku modliłam się żeby chociaż miesiąc sie nam udało a wyszło 4 wiec i tak nie jest złe. Może uda nam się dociągnąć na mieszanym do 6 miesiąca a później przy rozszerzaniu już tylko mm.

    Hej hej Marin co tam u Was ?? Może pochwalisz się jak maluszek już urósł?:)

    Sewcia czekam na cd z niecierpliwością :D

    Ale pogoda ładna <3 jesy szansa ze jutrzejszy grill się uda. Kendy A jaka u Was zapowiadają pogodę mam jutro??

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 17 maja 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj długo by opowiadać. Przeszliśmy już przez zapalenie płuc (ale o tym chyba pisalam), potem wyszła nam prawdopodobnie alergia, nie wiadomo na co, przepuklina, plesniawki i zapalenie oskrzeli. Niemal cały czas podaje Tomkowi espumisan bo męczy się okropnie z gazami. Karwiny się piersią ale chyba niedługo podam jakiś Kleik czy kaszke bo w nocy wstaje co ok. 1,5 godziny. Waży 8 kg i mimo tychnwszystkich "dolegliwosci" jest bardzo pogodnym dzieckiem. Taki trochę nerwusek z niego ale jakoś się dogadujemy.

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 17 maja 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asa.. i podziwiam wszystkie mamy, które poza dzieckiem zajmują się domem. U nas jest to niemal niemożliwe. Tomek nie potrafi "zabawić" się sam, cala moja uwaga musi być skupiona na nim. Ciężko jest mi cokolwiek zrobić w ciągu dnia, zwłaszcza ze Mały nie jest spiochem.
    Także szacun!!

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 17 maja 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewcia, witaj i rozgość się ;-)

    Marin, 8 kg? Wow :-) Mój jeszcze do pełnych 7 kg nie dociągnął ;)

    Kendy, nie dziwię Ci się. Jak do nas mają przyjechać goście, to od razu pytam, czy nie są chorzy, czy kataru nie mają. Zdrowie małego jest najważniejsze.

    Lisa, fajnie,że Hania tak wcina. Teraz na pewnk nadgoni z wagą :)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 maja 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa
    Kupka albo przez ząbki albo geny..po tatusiu:)
    Moze tak ma . W sumie to chyba lepiej. Odkąd tak często się wypróżnia skończyły się problemy z nieładnie pachnącymi gazami i w ogóle się nie pręży zero problemów brzuszkowych w ogóle bąków nie puszcza tylko przy kupię.a.to już chyba nie dobrze ..

    Przeczytałam dziś o sposobie jak poradzić sobie z dzieckiem które śpiące odkładane do łóżeczka płacze.,budzi się .podobno są termofory do podgrzewania materaca by dziecko nie czuło różnicy temperatur 😂😂😂jakie konspirację przed niemowlakiem 😂😂rozbawiło mnie to ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2019, 11:21

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 17 maja 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wasze dzieci zachowują się inaczej przy Was, a inaczej przy tatusiach? :) Nasz synek przy tatusiu jest grzeczniutki jak aniołek, a przy mnie rozrabiaka :-)
    Ja muszę przy nim siedzieć, co chwilę wymyślać mu nowe zajęcia, bo się nudzi i krzyczy. Nie poleży sam nawet 2 minut. Do tego gryzie mnie po twarzy, szczypie za policzki i szyję :)
    A przyjeżdża tata z pracy, bierze synka do łóżka, daje mu zabawkę i synek pięknie się bawi, a tata zasypia :) Wystarczy, że pojawi się obok mama, a synek znów zaczyna rozrabiać ;)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 maja 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Czy Wasze dzieci zachowują się inaczej przy Was, a inaczej przy tatusiach? :) Nasz synek przy tatusiu jest grzeczniutki jak aniołek, a przy mnie rozrabiaka :-)
    Ja muszę przy nim siedzieć, co chwilę wymyślać mu nowe zajęcia, bo się nudzi i krzyczy. Nie poleży sam nawet 2 minut. Do tego gryzie mnie po twarzy, szczypie za policzki i szyję :)
    A przyjeżdża tata z pracy, bierze synka do łóżka, daje mu zabawkę i synek pięknie się bawi, a tata zasypia :) Wystarczy, że pojawi się obok mama, a synek znów zaczyna rozrabiać ;)
    U mnie też tak jest.
    Jak jestem z nim sama jest grzeczny nie powiem,ładnie się bawi ale gdy jestem blisko i mnie widzi. Jak już kręcę się po domu by coś zrobić mu nie pasuje. Ciągle wymaga mojej uwagi. Nieraz jak cyca ciągnie i nie spi a ja zapatrze się w telewizor to tak fajnie robi " eee"wola mnie bym na niego patrzyła. ;)I jak uśnie mi na rękach strasznie ciężko mi go odłóżyc. ( Właśnie jesteśmy na tym etapie: pierwsza próba nieudna:))Przeważnie się nie udaje . A tatuś to potrafi. Odłoży go i śpi. I jest jakis mniej wymagajacy gdy jest tata w domu. I u taty siedzi grzecznie bawią sie razem a mnie zobaczy i włącza się marudzenie chce do mamy. :)
    I ewidentnie widać kiedy do mnie chce. On już się wyrywa w moją stronę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2019, 11:42

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 17 maja 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    U mnie też tak jest.
    Jak jestem z nim sama . Jest grzeczny nie powiem,ładnie się bawi ale gdy jestem blisko i mnie widzi. Jak już kręcę się po domu by coś zrobić mu nie pasuje. Ciągle wymaga mojej uwagi. Nieraz jak cyca ciągnie i nie spi a ja zapatrze się w telewizor to tak fajnie robi " eee"wola mnie bym na niego patrzyła. ;)I jak uśnie mi na rękach strasznie ciężko mi go odłóżyc. ( Właśnie jesteśmy na tym etapie: pierwsza próba nieudna:))Przeważnie się nie udaje . A tatuś to potrafi. Odłoży go i śpi. I jest jakis mniej wymagajacy gdy jest tata w domu. I u taty siedzi grzecznie bawią sie razem a mnie zobaczy i włącza się marudzenie chce do mamy. :)
    I ewidentnie widać kiedy do mnie chce. On już się wyrywa w moją stronę.

    To może jest po prostu taki wiek ;-) Hihi. Mój mąż się śmieje, że rozpiesciłam dziecko, a on musi byc tym gorszym rodzicem ;) Niestety, też mamy ten problem z zasypianiem. Tylko na rękach, a po odlozeniu krzyk..

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
‹‹ 1066 1067 1068 1069 1070 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ