Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wtrącę się z poradą i moim odkryciem w kierunku zaparć. W poniedziałek kupiłam sobie kiść pięknych winogron. Zaczęłam sobie dziubać. Dziś skończyłam. Od poniedziałku chodze codziennie do WC! Dodatkowo od niedzieli wieczorem pije activie i jest elegansio :)
    I wyproznianie jest o wiele łatwiejsze w moim przypadku.

    MonaLiza, olkakarolka lubią tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    W h&m teraz są fajne promocje. Jeansy kupiłam za 50zł plus rabat 10% . :) do tego koszulke i sweterek. Za wszystko dałam 75zł więc naprawdę spoko

    Agula ja w poprzedniej ciąży miałam na przedniej ścianie wysoko ale jak jeden mówi tak a drugi siak to cholera wie...nastepnym.razem zapisz sobie pytania do lekarza na kartce.

    Jak kupowalam w piatek to nie bylo promki... znaczy byly na jeden model... czarne z jakimis krysztalkami po calosci... i na drugie nie jeansowe w panterke ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 4 lipca 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoskaa wiedziałam że znajdziesz sobie jakis prosty sposób . Super :)
    Ja się jeszcze mieszcze w spodnie jeansy mam takie dość rozciagliwe i z dość niskim stanem. Kurczę wychodzę że mam jedne spodnie w których się czuje jeszcze w miarę ok. Od środy będę na zwolnieniu więc zacznę buszowanie po sklepach :)

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • Ruddaa Ekspertka
    Postów: 196 91

    Wysłany: 4 lipca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się pochwale co mam
    Już ciążowego . Ponieważ mam brzuszek niezłych rozmiarów . 2 pary spodni z Tesco czarnych ale pod brzuch ( będą dobre na jesień tak pomyslam w troszkę większym rozmiarze ) Jedne jasne spodnie ciążowe z jakiegoś elastycznego materiału tez pod brzuch z taka gumka . 2 sukienki ciążowe h m ale po kilku razu noszenia stwierdzam ze szmaty . A kosztowały po 100 zł Wiec już się zmechacily nie wiem jak reszta ciuchów h And m . 2 koszulki ciążowe i dziś dokupiłam koszule lniania . Większość rzeczy z przecen , koszula lniania 25 zł. :) Mam spódnice elastyczna i w nią się mieszczę i nie uciska brzucha , kilka luzniejszych koszulek . I najwyżej dokupie jakieś krótkie spodenki . To tyle na lato :) myśle , ze ciuchów wystarczy na okres wakacyjny . A na ostatki ciążowy kiedy będzie zimno to pewnie coś się dokupi , ale już wtedy tak często się nie wychodzi z domu :) Pozatym od listopada zamierzam pojsc na macierzyński . Jak wiecie gdzie są fajne jakieś ciuchy ciążowe j nie drogie to dajcie znać . A gdzie zamierzacie robić wyprawkę dla dziecka ? Jakieś konkretne sklepy ? Może online ?

    nzjdskjowix3r3hl.png
  • anika82 Ekspertka
    Postów: 331 78

    Wysłany: 4 lipca 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zapaść dietetyk mi mówił że ważne żeby jeść dużo owoców że skórka. Np jabłek i gruszek

    28.03.2015 Antosia
    3jgxgzu3j37hb7pn.png
  • anika82 Ekspertka
    Postów: 331 78

    Wysłany: 4 lipca 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie polecam baldacjimów. Mali że wszędzie się plączą to mega zbierają kurz. Same mebelki fajne. Możesz zwrócić jeszcze uwagę przy zakupie łóżeczka żeby można było zdjąć boku i zrobić łóżeczko już dla starszego dzieciaczk
    Edit zniknął post z łózeczkiem ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 22:35

    katepr lubi tę wiadomość

    28.03.2015 Antosia
    3jgxgzu3j37hb7pn.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 4 lipca 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co myślicie o takim zestawie ?

    36692310_2028945380512363_2281000050790236160_n.jpg?_nc_cat=0&oh=7b1a486d446ce35e2c8bc9d67a2fd8e4&oe=5BA1C553

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 4 lipca 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łóżeczko można później zmienić w tapczanik, poza tym zależało mi żeby była szuflada pod łóżeczkiem

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • anika82 Ekspertka
    Postów: 331 78

    Wysłany: 4 lipca 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo fajne. A co to za firma? Tylko z tym baldachimem zastanowiłabym się

    28.03.2015 Antosia
    3jgxgzu3j37hb7pn.png
  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 4 lipca 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spaceangel wrote:
    co myślicie o takim zestawie ?

    36692310_2028945380512363_2281000050790236160_n.jpg?_nc_cat=0&oh=7b1a486d446ce35e2c8bc9d67a2fd8e4&oe=5BA1C553


    ladne pani gadzet ostatnio pokazala AMT meble z łozeczka mozna zrobic łozko a z przewijaka biuro ciekawe maja mebelki

    thgfcsqvu04h8c8a.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 3174 4019

    Wysłany: 4 lipca 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym odpuściła baldachim my mieliśmy w komplecie z pościelą i najpierw był zamontowany ale przez 4 msc córka i tak spała z nami jak ja przenieśliśmy to go zdjęłam tak samo te ochraniacze :)

    Niezwykła lubi tę wiadomość

    👩 97' , 👨 96'

    04.2017r. (37+1) - 25cs🩷
    01.2019r. (37+0) - 1cs 💙
    11.2021r. (34+6) - 3cs 🩷
    Aniołek - 03.2021r. (5+0) - 2cs 🤍

    age.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 4 lipca 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tu jest link do zestawu. Baldachimu nie trzeba montować. Szkoda że trochę cena wysoka :/ https://allegro.pl/baby-raj-19el-zestaw-poscieli-i-mebli-dla-dziecka-i7058648502.html

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, w różnych hm są różne modele na promo :) ja ostatnio wyrwalam rurki khaki za 30 zł (nie wiem po co (no przecież! "okazja") , bo w sumie mam już 5 par spodni ciążowych....

  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 4 lipca 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika82 wrote:
    Co do zapaść dietetyk mi mówił że ważne żeby jeść dużo owoców że skórka. Np jabłek i gruszek

    Akurat przy moich wrzodziejacych jelitach jabłko ze skórką odpada. W ogóle na jabłko moge sobie pozwolić sporadycznie. A jeśli juz to najlepiej musialabym jeść pieczone.
    Jakiś rok temu zrobiłam sobie takie postanowienie, ze rzucam słodycze a codziennie będę w to miejsce jeść jabłko. Ze skórką na dodatek. Po tygodniu już miałam zaostrzenie choroby.

    Co do ciuchów, ostatnio byłam w galerii i zaczęły się letnie wyprzedaże. Trafiłam na mega sukienke maxi w Reserved także na lato jestem zaopatrzona. Gorzej ze spodniami na jesień...

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 5 lipca 2018, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Niezwykła idz do innego lekarza. Ten troche nie teges skoro odrazu nie szukał też pozamacicznej skoro w macicy nic nie było. A moze dodatkowo ma kiepski sprzęt i nie bylo widać. Ile to takich historii.. beta jak najbardziej ok ja 18dpo mialam 3 tyś.

    Ruda ja na zastrzał u palca w dłoni musiałam wziąć antybiotyk bo poszło mi do góry aż do łokcia, nie mogłam ręką ruszać tak bolalo. Moze poobserwuj narazie. U mnie bardzo szybko sie rozwinelo w 2 dni


    czyli u mnie po owulacji minelo 21/22dni i beta 3770 wiec owo ok tak ..no ale pecherzyka brak nie moge spac meczy mnie to:(

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Onana36 Ekspertka
    Postów: 224 53

    Wysłany: 5 lipca 2018, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spaceangel wrote:
    co myślicie o takim zestawie ?

    36692310_2028945380512363_2281000050790236160_n.jpg?_nc_cat=0&oh=7b1a486d446ce35e2c8bc9d67a2fd8e4&oe=5BA1C553
    Ja oglądałam podobny
    https://allegro.pl/baby-raj-lozeczko-komoda-kokos-3-polki-i5452249251.html
    Pościel chce dokupić oddzielnie bo mi się podoba minky.

    ❤03.04.2008 Córeńka
    ❤02.06.2010 Synuś
    ❤07.07.2018 14 tc- Synuś Mój Aniołek[*]
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 5 lipca 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten przewijak tak wystaje. Nie spadnie ?
    Strasznie drogie są te różne mebelki ja mam upatrzone z firmy Klups.

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 lipca 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Seli, w różnych hm są różne modele na promo :) ja ostatnio wyrwalam rurki khaki za 30 zł (nie wiem po co (no przecież! "okazja") , bo w sumie mam już 5 par spodni ciążowych....

    A polecasz jakis konkretny? Arkady nie sa zle, we Wroclavi tak sobie a wczoraj do Magno juz bylam zbyt zmeczona by wchodzic ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 5 lipca 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonaLiza wrote:
    Ten przewijak tak wystaje. Nie spadnie ?
    Strasznie drogie są te różne mebelki ja mam upatrzone z firmy Klups.
    przewijak jest jakoś tam zamontowany bo jest napisane że można go zdemontować

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A polecasz jakis konkretny? Arkady nie sa zle, we Wroclavi tak sobie a wczoraj do Magno juz bylam zbyt zmeczona by wchodzic ;p
    I w poprzedniej ciąży i obecnej najlepsze ciążowe ciuchy (i najtansze) kupowałam w hm w.. MARINO! Nie ma tam dużo ludzi, więc idzie coś upolować :)

    Btw, czy w magnolii już "dziala" zara? Bo ostatnio jakiś remont był :S

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 07:57

‹‹ 442 443 444 445 446 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ