X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 6 listopada 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moglibyście się wypowiedzieć w temacie ? Z góry dziękuję https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/plec-dzieciatka-a-mdlosci-wymioty,16868.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2018, 14:12

  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 6 listopada 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokaldnie, dopiero po antybiotyku mozna wymaz robic.

    Ja jeszcze nie mam hiv, mialam dawno miec zrobiony ale mi odmowili bo nie mialam specjalnego papierka :p potem u gina akurat sie skonczyly skierowania, teraz zapomnialam zapytac :D porusze temat na kolejnej wizycie, moze sie dokulam do laboratorium jakos :p

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 listopada 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko... Nie...
    A masz diagnostykę? u mnie HCV i HIV w diagnostyce po 38zł, robiłam w innym labo to było taniej bo po 30 zł

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam diagnostykę Seli. To mówisz że jedno 38zl?
    A jak kiedyś było robione to nie ma nic do rzeczy ,bo w ciąży i tak trzeba powtórzyć prawda ? Bo to choroby zakaźne

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Probuje rozplanować wydatki zasypują mnie ostatnio ,masakra..no ale życie. Wczoraj na wizycie u ortopedy córki 5 stówek poszło,auto u mechanika było też w tym miesiącu..Dobrze,że wyprawka kupiona. Bo co miesiąc niespodzianki. U was tez tak.?

    Dziś oprócz łóżeczka 7 paczek będę miała. Ale będzie szał.:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2018, 16:02

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Dokaldnie, dopiero po antybiotyku mozna wymaz robic.

    Ja jeszcze nie mam hiv, mialam dawno miec zrobiony ale mi odmowili bo nie mialam specjalnego papierka :p potem u gina akurat sie skonczyly skierowania, teraz zapomnialam zapytac :D porusze temat na kolejnej wizycie, moze sie dokulam do laboratorium jakos :p
    Ale to podobno tylko prywatnie!

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem wydatki... u mnie to wizyty, leki, suple... :/

    Ja miałam robione jakoś w 8tc więc nie muszę powtarzać. Przynajmniej teraz nic nie mówił :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No prywatnie prywatnie :p

    Ja też sporo wydatków, jeszcze musze prezenty kupić pod choinke, ta komode jakos maz ma wyskoczyc kupic, jedno zamowienie z gemini, jedno z allegro, torbe nową taka zeby odrazu do szpitala byla. No i to co na codzien, ostatnio mam wrazenie ze ciagle.zakupy robie :p

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli mam przeciwgrzybicze. Z jednej strony masz racje, ze najlepiej wiedzieć co dokładnie atakować.. z drugiej na wymaz trzeba czekac kilka dni za nim im coś wyrośnie, a dobrze zacząć dzialac od razu, dlatego są leki pierwszego rzutu o szerokim spektrum działania na najczęściej spotykane szczepy.

    Tez miałam na początku ciąży robiony HIV hbs i hcv i ostatnio pytałam moja gin czy muszę powtarzać to powiedziała, ze tak bo do szpitala wymagają świeże badanie z 30 któregoś (nie pamietam dokładnie) tygodnia, ale ona zawsze zleca na początku ciąży bo nic jej nie da to jak się dowie na koniec ciąży, ze pacjentka ma HIV czy hcv i to jest bez sensu ale tak szpital wymaga i już

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    No prywatnie prywatnie :p

    Ja też sporo wydatków, jeszcze musze prezenty kupić pod choinke, ta komode jakos maz ma wyskoczyc kupic, jedno zamowienie z gemini, jedno z allegro, torbe nową taka zeby odrazu do szpitala byla. No i to co na codzien, ostatnio mam wrazenie ze ciagle.zakupy robie :p
    O grudniowych wydatkach jeszcze nie myślę narazie z listopadowymi trzeba się uporac. Ale fakt ..prezenty ehh..u mnie jeszcze urodziny starszej córy w grudniu i Mikołajki,teraz urodziny męża...
    A pisałaś coś o skierowaniu ...więc myslalam że może da się na NFZ i mnie w blad wprowadziła lekarka.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale już szarówa co? Godzina 16 i zaraz światło zapale ,bo mi ciemno ...albo nie,świeczki zapachowe...uwielbiam. i mąż w pracy dłużej musiał zostać a ja tu się doczekać składania łóżeczka nie mogę. :)
    Teraz muszę odleżeć bom się nasmażyła naleśników...ale dobre..z parówka,serem żółtym,korniszonkiem,pieczarkami z cebulką i ketchup i majonez ..

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    No prywatnie prywatnie :p

    Ja też sporo wydatków, jeszcze musze prezenty kupić pod choinke, ta komode jakos maz ma wyskoczyc kupic, jedno zamowienie z gemini, jedno z allegro, torbe nową taka zeby odrazu do szpitala byla. No i to co na codzien, ostatnio mam wrazenie ze ciagle.zakupy robie :p
    A jaka komodę kupujesz? Masz upatrzoną już ?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Rozumiem wydatki... u mnie to wizyty, leki, suple... :/

    Ja miałam robione jakoś w 8tc więc nie muszę powtarzać. Przynajmniej teraz nic nie mówił :P
    Seli może zapytaj bo chyba faktycznie przed porodem potrzebne są

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy z tego co kojarzę to na HIV można zrobić za darmo.. i chyba nawet bez skierowania ale nie wiem jak to działa dokladnie:/ jest w Polsce jakiś specjalny program, który ma pomoc w diagnostyce osób chorych, które o tym nie wiedza. Chyba trzeba iść do jakiegoś specjalnego punktu pobrań, no i nie wiem jak dokładnie to wyglada z kobieta w ciąży

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie jak z naszym słynnym zastrzykiem hehehe :) może się należy ..a i tak nie dostaniesz więc chyba szkoda zachodu :):):)

    Seli, olkakarolka lubią tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Seli może zapytaj bo chyba faktycznie przed porodem potrzebne są

    Potrzebne ale wlasnie chyba te z poczatku? Zapytam.

    Lisa, niby tak, ale ja tez zawsze czekam te 3-4 dni ;) inaczej to bez sensu. A co dokladnie bierzesz? Jestes w ogole pewna, ze to grzyb a nie np bakteria czy drozdze? Bo wtedy tracisz wiecej czasu - aplikacja kilka dni i potem odczekanie... wymaz prywatnie to koszt ok. 40 zl. Odczekalabys 3 dni i tyle. A tak jak sie okaze, ze jednak leczysz nie to co trzeba to i miesiac tracisz. Przy miekkiej szyjce itp. Bym sie bala.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy pewnie uchodzić się trzeba :D a 30 zł to nie jest jakas bardzo zaporowa kwota wiec tez myśle ze szkoda zachodu ;)

    Seli drozdzak to tez grzyb. Biorę macmiror 500. Miałam już kiedyś kandydoze, wiec myśle ze to jest najbardziej prawdodpobnie. Na bakterie to kompletnie nie wyglada bo są inne objawy. Narazie jest okej, dzisiaj sucho jak nigdy. Ciekwa jestem czy ta miękka szyjka jest spowodowana typowo infekcją, bo we wtorek jej raczej jeszcze nie miałam a ona już była miękka :/ w piątek moja gin wraca z urlopu, pojde do niej w poniedziałek i zobaczymy :)

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja typowych objawow tez nie mialam... kontrolny wymaz to wszystko zaczal :/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy tak naprawde to powinno sie dac na nfz bo ja w 1 ciazy wlasnie na nfz robilam. U mnie w szpitalu nawet odplatnie chca skierowanie :p i to jeszcze sie okazalo jakies specjalne :p
    Komoda z ikei, zwykla malm 6 szuflad, jedna taka mamy z 4ema dlatego chcemy taka samą zeby pasowala ;)

    Seli moga chciec po 30tyg hiv w szpitalu bo od 8tc to moglas sie juz 3 razy zarazic a wtedy daja rodzącą na specjalny oddzial izolacyjny. Ja juz nie pamietam jakie wyniki dawalam na izbie...

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katepr tez tak mi sie cos obilo o uszy... Musze spisac sobie na za tydzien wszystko bo skupilismy sie na tej szyjce... A ciekawi mnie czy da w razie co sterydy na rozwoj pluc...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 707 708 709 710 711 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ