X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    My dzisiaj odwiedziliśmy szpital. Znowu miałam mega wyciek z dróg rodnych, caaale spodnie zalane.. ale na szczęście nie wody tylko infekcja.. mam iść jeszcze skontrolować w najbliższych dniach u gina, nie wiem gdzie pójdę, bo mój do piątku na urlopie:/ szyjka dalej długa i zamknięta tylko bardzo rozpulchniona. Dali mi globulki i kazali się bardziej oszczędzać.
    Dzidzius wazy 1300, we wtorek miała 1100 wiec tez wątpię ze poszło jej 200g w niecały tydzień tylko raczej ten margines błędu się wkradł :) dalej leży poprzecznie i lekarka powiedziała, ze raczej się już tak układa, ze bardziej widzi tu cesarkę niż to ze się obróci ale nigdy nic nie wiadomo.. no zobaczymy :)
    Ale się strachu najadłas. Współczuję nerwów. To tak się może objawiać infekcja?
    U mnie też cesarka ,damy radę. A u ciebie może się coś jeszcze zmieni. Mój tez ostatnie dwa USG poprzecznie leżał.
    To oby było wszystko dobrze

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Kendy, Zosia - piekne prace :D jak tak oglądam Wasze zdjęcia to mam ochotę sama spróbować ale jeszcze nigdy nic nie uszyłam.. Ew guzika i cyrkonie w sukience :P wiec mam duże obawy jak to wyjdzie
    Ja też wcześniej nic nie szyłam nigdy :) próbuj !!!ja podeszłam na luzie co wyjdzie to wyjdzie ale dzieci zadowolone więc cel osiągnięty. A jak wygląda tak wygląda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2018, 19:16

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Utozsamiam sie juz z tym leniwcem, brzuch ma jak moj :D haha
    A leniwiec to tak symbolicznie a propo twojego leżenia:)? Fajny pomysł

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Wlasnie... a zrobili wymaz? Ja nie mam boli ani nic ale leci mi od dwoch dni mega wodnisty sluz(?) Bialy i gesty tez... a mam na pewno drodze i ciekawe jaka tym razem bakterie :( tez przez moment sie wystraszylam, ze to wody ale mam te papierki i to sluz wodnisty.

    Nie zrobili :( pewnie stwierdzili, ze gin prowadzący zrobi.. powiedziała, ze jak się powtórzy to jechać od razu do szpitala tylko do jednego z dwóch w Krakowie, gdzie maja oddział z wcześniakami. Ja właśnie miałam mega wodnisty, w ogóle śluzu nie było widać :/ kupiłam te wkładki wykrywające wody płodowe i akurat dzisiaj przyszły, założyłam rano i się zabarwiła lekko na taki szaro-niebieski, wiec już byłam pewna, ze nie jest dobrze, ale w szpitalu zrobili mi papierkiem i wyszło środowisko kwaśne, wiec mam nadzieje ze wkładka wyszła fałszywie dodatnia :/ ale lekarka tez mówiła ze z tym pH to różnie bywa i nie ufa temu do końca, ale sączenia wod nie widzi, wiec to raczej przez infekcje. Ciekawe czy trafiła z globulkami.. bo to tez takie strzelanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2018, 19:19

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Wlasnie... a zrobili wymaz? Ja nie mam boli ani nic ale leci mi od dwoch dni mega wodnisty sluz(?) Bialy i gesty tez... a mam na pewno drodze i ciekawe jaka tym razem bakterie :( tez przez moment sie wystraszylam, ze to wody ale mam te papierki i to sluz wodnisty.

    Seli, jakie masz te testy na wody płodowe? Chciałam sobie kupić, ale jakoś ciężko z dostępnością.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Ale się strachu najadłas. Współczuję nerwów. To tak się może objawiać infekcja?
    U mnie też cesarka ,damy radę. A u ciebie może się coś jeszcze zmieni. Mój tez ostatnie dwa USG poprzecznie leżał.
    To oby było wszystko dobrze

    Może być wzmożony śluz.. ale u mnie był bardzo wodnisty, jakby się wylał 3 partiami i nagle miałam spodnie mokre. Przezroczysty i bez żadnego nieprzyjemnego zapachu.. Na szczęście Hania nie daje o sobie zapominać i się odzywa co jakiś czas. wiec mam nadzieje, ze faktycznie jest dobrze :) ktg mi nie zrobili, ale to pewnie dlatego ze nie mam skończonego 30tyg? Nie wiem, nie znam się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2018, 19:26

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde... ale te infekcje sa mega wazne... Bo moze dojsc do wczesniejszego porodu albo zakazenia :/ a nie kurde "no masz infekcje to jedz tam gdzie wczesniaki"... ja nie rozumiem dlaczego taki opor jest przed robieniem wymazow? Ta dziewczyna co opisywalam lezala 5 tyg w szpitalu bez wymazu i dlatego urodzila bo doszlo do zakazenia i zbadali to po porodzie... spoko :/ wrr!

    Kendy, tak, apropo lezenia :D
    I szczerze to prawie sie nie ruszam... Bo Gabrys sie tak uklada, ze co wstane po jedzenie albo do wc to mi ciezko, zle w brzuchu i tylko jak leze to jest super. Wiec nie kombinuje nawet juz.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Seli, jakie masz te testy na wody płodowe? Chciałam sobie kupić, ale jakoś ciężko z dostępnością.

    Papierki lakmusowe. Ja kupiłam dwie wkładki ale to strata pieniędzy, bo działa na tej samej zasadzie a wychodzą dużo drożej.. no i u mnie i tak się zafarbily a w szpitalu wyszło pH kwaśne a nie zasadowe

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Seli, jakie masz te testy na wody płodowe? Chciałam sobie kupić, ale jakoś ciężko z dostępnością.
    Papierki lakmusowe, zamawialam w aptece

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli nawet nie strasz :( mam nadzieje, ze trafiła i będzie dobrze, nawet nie chce myśleć inaczej. Szczerze mówiąc, byłam wszystkim taka zestresowana i jeszcze rozbolał mnie brzuch, ze się nie upomniałam o wymaz, a myślałam o tym jeszcze w samochodzie jak jechaliśmy :/

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie szukałam takich jakby wkładek, ale nie mogę znaleźć..

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa nie strasze... Ale jesli bakteria to trzeba antybiotyk dobrac pod nia. Probiotyki brac z kwasem mlekowym. Bo jak juz Ci tak leci to nie jest lekka infekcja... Widze po sobie bo mecze sie od poczatku sierpnia i sil mi brak :( juz faszeruje sie naprawde wieloma rzeczami...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Ja właśnie szukałam takich jakby wkładek, ale nie mogę znaleźć..

    Te wkładki to serio pic na wodę 10 razy droższe. Naprawdę lepiej kupić te papierki lakmusowe, są w gemini. Ja jutro zrobię zamówienie, od razu uzupełnię wyprawke

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Lisa nie strasze... Ale jesli bakteria to trzeba antybiotyk dobrac pod nia. Probiotyki brac z kwasem mlekowym. Bo jak juz Ci tak leci to nie jest lekka infekcja... Widze po sobie bo mecze sie od poczatku sierpnia i sil mi brak :( juz faszeruje sie naprawde wieloma rzeczami...

    Na wypisie napisała, ze infekcja grzybicza. Ale stwierdziła na oko :O pewnie dlatego, ze biała i bez zapachu. Brak mi słów i sił do tych szpitali. A jaki bierzesz probiotyk? Najgorzej, ze moja gin jest na urlopie, a ciężko się dostac do dobrego lekarza tak od strzała na już, jak nie jest lekarzem prowadzącym :(

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Na wypisie napisała, ze infekcja grzybicza. Ale stwierdziła na oko :O pewnie dlatego, ze biała i bez zapachu. Brak mi słów i sił do tych szpitali. A jaki bierzesz probiotyk? Najgorzej, ze moja gin jest na urlopie, a ciężko się dostac do dobrego lekarza tak od strzała na już, jak nie jest lekarzem prowadzącym :(

    Ja biore lactovaginal, smaruje na zewnatrz clortimazolum bo on jest na drodzaki itp, plyn mam na infekcje grzybiczne femina cos tam dla kobiet w ciazy, dzis uslyszalam zeby brac tez doustnie lacto femine oprocz globulek, ogolnie tez dicoflor lykam. No i przy infekcji to albo prezerwatywy albo nic... Bo zarazisz meza ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Może być wzmożony śluz.. ale u mnie był bardzo wodnisty, jakby się wylał 3 partiami i nagle miałam spodnie mokre. Przezroczysty i bez żadnego nieprzyjemnego zapachu.. Na szczęście Hania nie daje o sobie zapominać i się odzywa co jakiś czas. wiec mam nadzieje, ze faktycznie jest dobrze :) ktg mi nie zrobili, ale to pewnie dlatego ze nie mam skończonego 30tyg? Nie wiem, nie znam się :)
    A co to za wkładki masz. Jak nazwa. Też bym sobie kupiła bo często z tym też świruje. Ale u mnie śladowe ilości.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Kurde... ale te infekcje sa mega wazne... Bo moze dojsc do wczesniejszego porodu albo zakazenia :/ a nie kurde "no masz infekcje to jedz tam gdzie wczesniaki"... ja nie rozumiem dlaczego taki opor jest przed robieniem wymazow? Ta dziewczyna co opisywalam lezala 5 tyg w szpitalu bez wymazu i dlatego urodzila bo doszlo do zakazenia i zbadali to po porodzie... spoko :/ wrr!

    Kendy, tak, apropo lezenia :D
    I szczerze to prawie sie nie ruszam... Bo Gabrys sie tak uklada, ze co wstane po jedzenie albo do wc to mi ciezko, zle w brzuchu i tylko jak leze to jest super. Wiec nie kombinuje nawet juz.
    I brawo. Leż :) z leniwcem ;)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już napisaliście ..papierki lakmusowe do zytałam:)

    Seli lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli zabronili współżycia wiec prezerwatywy nie potrzebne :P

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Seli zabronili współżycia wiec prezerwatywy nie potrzebne :P

    Bo mozesz sie ponownie zarazic, dlatego zakaz ;) no chyba, ze dodatkowo cos nie tak z szyjka. U mnie maz robil wymaz i na szczescie na niego nic nie przeszlo.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 705 706 707 708 709 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ