X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 5 listopada 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    USG na nfz to był bardzo kiepski sprzęt prywatnie podają mi co do grama z ultra nowoczesnym sprzętem ( klinika dość nowa) koleżanka której prowadził ciąże do końca powiedziała że jego sprzęt pomylił się mniej niż 50 g :) Ale standardowy sprzęt ma dość duży limit błędu pomiaru kuzynki synek zamiast 4 kg urodził się prawie 5kg ledwo dała radę :D
    Goniąc Marzenia szczerze mówiąc większość z tego co opisujesz każda z nas ma mniej lub więcej dolegliwości z tego zestawu. "uroki" ciąży

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 5 listopada 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja często przed ciążą pilam herbate z pokrzywy. W ciąży po poczatkowych problemach z pecherzem tez zaczelam pić. Ginka mi na to powiedziala: "pij kobieto, nie będziesz puchnąć". I nie puchne ;) A mocz wzorowy :) Także zachecam do picia herbatki z pokrzywy :)

    Paulinko daj znać po wizycie :)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pokrzywe ale gdzieś mi się o uszy obiło,że w ciąży nie ma co przesądzac z ziołami,bo nie wszystkie można ale skoro pokrzywa ok i pomaga spróbuję.

    Póki co zaparzyłam sobie świeżej mięty bo dziś żołądek mnie męczy strasznie a przy tym i kręgosłup. Dziś nie do życia jestem. A krople żołądkowe można w ciąży ??

    Wodę z owocem też lubię. Ostatnio z mięta i cytryną, latem lubie wrzucić sezonowy owoc.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 5 listopada 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Super :)
    A na kiedy masz termin ,bo widzę po suwaczku,że masz dziś 31+5 to dokładnie jak jak w mojej aplikacji. :)
    2.01 z om i teraz z usg tez tak wyszło.

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 5 listopada 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wody nie pije, zwyczajnie nie moge sie nia napic :p najchetniej pije kawe :D hehe

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 5 listopada 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Mam pokrzywe ale gdzieś mi się o uszy obiło,że w ciąży nie ma co przesądzac z ziołami,bo nie wszystkie można ale skoro pokrzywa ok i pomaga spróbuję.

    Póki co zaparzyłam sobie świeżej mięty bo dziś żołądek mnie męczy strasznie a przy tym i kręgosłup. Dziś nie do życia jestem. A krople żołądkowe można w ciąży ??

    Wodę z owocem też lubię. Ostatnio z mięta i cytryną, latem lubie wrzucić sezonowy owoc.

    Pokrzywa jest dozwolona i bardzo dobrze też wspiera walke z anemią ;)

    Co do kropli, niestety nie wiem...

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięło mnie na szycie dzisiaj. I powstal komplet poszewek do wózka :) Bawełna + polarek :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8f39fe781991.jpg

    Seli, Magdoczka, olkakarolka lubią tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż nam dziś zrobił niespodziankę i po wypłacie poszedł na krótki szoping <3 mam z kim leżeć w łóżku a do tego kupił fajny kosz na zabawki :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli kupił Ci dmuchanego pana czy co? Hehehe bo dziwnie to zabrzmiało :D

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzego, pluszowego leniwca ;D

    katepr lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a kiedy się robi to usg, w którym wylicza się wagę dziecka do porodu?

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Dziewczyny, a kiedy się robi to usg, w którym wylicza się wagę dziecka do porodu?

    Chyba zalezy od lekarza, mi powiedzial, ze jeszcze czas ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj odwiedziliśmy szpital. Znowu miałam mega wyciek z dróg rodnych, caaale spodnie zalane.. ale na szczęście nie wody tylko infekcja.. mam iść jeszcze skontrolować w najbliższych dniach u gina, nie wiem gdzie pójdę, bo mój do piątku na urlopie:/ szyjka dalej długa i zamknięta tylko bardzo rozpulchniona. Dali mi globulki i kazali się bardziej oszczędzać.
    Dzidzius wazy 1300, we wtorek miała 1100 wiec tez wątpię ze poszło jej 200g w niecały tydzień tylko raczej ten margines błędu się wkradł :) dalej leży poprzecznie i lekarka powiedziała, ze raczej się już tak układa, ze bardziej widzi tu cesarkę niż to ze się obróci ale nigdy nic nie wiadomo.. no zobaczymy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2018, 19:09

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    2.01 z om i teraz z usg tez tak wyszło.
    To jak ja:)

    Mega lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Pokrzywa jest dozwolona i bardzo dobrze też wspiera walke z anemią ;)

    Co do kropli, niestety nie wiem...
    Ok. Dzięki za info. A jestem na żelazie,bo hemoglobina dość niska to popiję pokrzywę.

    Na szczęście już mi lepiej z żołądkiem. Zrobię sobie jakąś lekko kolację bo prawie nic dziś nie zjadłam .

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Wzięło mnie na szycie dzisiaj. I powstal komplet poszewek do wózka :) Bawełna + polarek :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8f39fe781991.jpg
    Śliczne :)
    Jutro mam w planach zacząć komplet do wózka . U mnie będzie bawełna + minky.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    My dzisiaj odwiedziliśmy szpital. Znowu miałam mega wyciek z dróg rodnych, caaale spodnie zalane.. ale na szczęście nie wody tylko infekcja.. mam iść jeszcze skontrolować w najbliższych dniach u gina, nie wiem gdzie pójdę, bo mój do piątku na urlopie:/ szyjka dalej długa i zamknięta tylko bardzo rozpulchniona. Dali mi globulki i kazali się bardziej oszczędzać.
    Dzidzius wazy 1300, we wtorek miała 1100 wiec tez wątpię ze poszło jej 200g w niecały tydzień tylko raczej ten margines błędu się wkradł :) dalej leży poprzecznie i lekarka powiedziała, ze raczej się już tak układa, ze bardziej widzi tu cesarkę niż to ze się obróci ale nigdy nic nie wiadomo.. no zobaczymy :)

    Wlasnie... a zrobili wymaz? Ja nie mam boli ani nic ale leci mi od dwoch dni mega wodnisty sluz(?) Bialy i gesty tez... a mam na pewno drodze i ciekawe jaka tym razem bakterie :( tez przez moment sie wystraszylam, ze to wody ale mam te papierki i to sluz wodnisty.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Duzego, pluszowego leniwca ;D
    Super mąż.:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy, Zosia - piekne prace :D jak tak oglądam Wasze zdjęcia to mam ochotę sama spróbować ale jeszcze nigdy nic nie uszyłam.. Ew guzika i cyrkonie w sukience :P wiec mam duże obawy jak to wyjdzie

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Super mąż.:)

    Utozsamiam sie juz z tym leniwcem, brzuch ma jak moj :D haha

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 704 705 706 707 708 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ