X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 5 listopada 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Bo mozesz sie ponownie zarazic, dlatego zakaz ;) no chyba, ze dodatkowo cos nie tak z szyjka. U mnie maz robil wymaz i na szczescie na niego nic nie przeszlo.

    Wiem, ze można się zarazić, ale to chodzi akurat o szyjkę, ze bardzo rozpulchniona :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2018, 20:07

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Wiem, ze można się zarazić, ale to chodzi akurat o szyjkę, ze bardzo rozpulchniona :(

    Czyli miekka? :/ tym bardziej wymaz... A bierzesz lutke dopochwowa? W ogole robila ci usg dopochwowe?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 5 listopada 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Czyli miekka? :/ tym bardziej wymaz... A bierzesz lutke dopochwowa? W ogole robila ci usg dopochwowe?

    Tak, miękka. Nie biorę. Robiła, wyszła długa (5cm chociaż mojej gin we wtorek wyszło 4cm wiec któraś się walnęła :P) i zamknięta wiec chociaż tyle :)

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 listopada 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Tak, miękka. Nie biorę. Robiła, wyszła długa (5cm chociaż mojej gin we wtorek wyszło 4cm wiec któraś się walnęła :P) i zamknięta wiec chociaż tyle :)

    Czyli cos tam sie dzieje... a Twoja ginka mowila cos o tej miekkosci?
    Inny sprzet, inny lekarz no i moze mialas pecherz pelny albo cos? Raczej bym wierzyla tej Twojej. Na fb dziewczyna pisala, ze jej sie skracala i miala 2cm a na nfz na ip 4 cm... i mowili " jest dobrze"...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2018, 20:51

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 5 listopada 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy po wizycie. Adunia ma 1761 g +/- 257 g. Jak zapytałam ginke na ile przewiduje wagę końcową, to stwierdziła że stawia między 2900 g a 3100 g. A tak w ogóle to wszystko jest ok :) Tylko muszę brać żelazo, bo wyniki takie sobie. Nie ma anemii na szczęście, ale wyniki trochę poleciały od ostatniego razu. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Wtedy pobierze mi już GBSa. W ogóle zostały mi już pewnie tylko 2 wizyty :) Aż nie chce się wierzyć, że to już tak blisko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2018, 20:52

    Seli, Kendy, Lisa24, Agnuka, Zośkaaa, olkakarolka, katepr lubią tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 5 listopada 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Czyli cos tam sie dzieje... a Twoja ginka mowila cos o tej miekkosci?
    Inny sprzet, inny lekarz no i moze mialas pecherz pelny albo cos? Raczej bym wierzyla tej Twojej. Na fb dziewczyna pisala, ze jej sie skracala i miala 2cm a na nfz na ip 4 cm... i mowili " jest dobrze"...

    Tak, mówiła już, ze miękka i ona mi zaleciła zrezygnowanie z współżycia, oszczędzający tryb itd, mówiła ze coś się dzieje ale długość jest okej, nie skraca sie, zamknięta. Dzień wcześniej miałam gorsze samopoczucie i myślałam, ze się przeziębiłam znowu :/ musiało coś być, tylko organizm wywalczył a grzyb wykorzystał chwile ://. Nie miałam wtedy żadnych ale to żadnych objawow infekcji :( tez bardziej ufam swojej, zwłaszcza, ze moja ma duże doświadczenie a to była młodziutka lekarka, rezydentka :( zakładanie wziernika ciężko jej szło :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2018, 21:28

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Agnuka Autorytet
    Postów: 489 511

    Wysłany: 5 listopada 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    Jesteśmy po wizycie. Adunia ma 1761 g +/- 257 g. Jak zapytałam ginke na ile przewiduje wagę końcową, to stwierdziła że stawia między 2900 g a 3100 g. A tak w ogóle to wszystko jest ok :) Tylko muszę brać żelazo, bo wyniki takie sobie. Nie ma anemii na szczęście, ale wyniki trochę poleciały od ostatniego razu. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Wtedy pobierze mi już GBSa. W ogóle zostały mi już pewnie tylko 2 wizyty :) Aż nie chce się wierzyć, że to już tak blisko :)

    2 wizyty brzmią już tak poważnie :D coraz bliżej :)
    mi się marzy właśnie waga dziecka tak ok 3100 g, w sam raz ;) jutro mam wizytę, także podejrzę co tam u Misi słychać, zobaczę czy nadal jest wielkościowo z takich średniaczków :) nie obraziłabym się, jeżeli zostałoby to bez zmian :P

    23cs R. <3
    age.png
    21cs M. <3
    age.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 listopada 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa to oby szybko wykryla co to i zaradzila temu, dziwne tylko ze od razu na wizycie nie wziela wymazu. Bo z jakiejs przyczyny zmiekla.

    Agnuka to dawaj znac co po wizycie :)


    Ja rozpoczynam 33tc! Wow!
    Leci z gorki :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)

    W końcu mam wszystko! Dziś przyjdzie paczka z Gemini, siostra kupiła mi wczoraj w Action prześcieradła do łóżeczka ( jersey bawełniany po 5.92 sztuka), tak więc wszystko już jest:)
    Zostało tylko pranie i opakowanie torby do szpitala:) ale to się wezmę może za tydzień, dwa, narazie remont się mi kończy i chyba trzeba będzie ten cały burdel w domu ogarnąć:) próbuje jeszcze męża namówić na wymianę podłogi w salonie ale coś jest zacięty na NIE:) Może do stycznia mi się uda:)

    Seli lubi tę wiadomość

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammamia11 wrote:
    Witajcie:)

    W końcu mam wszystko! Dziś przyjdzie paczka z Gemini, siostra kupiła mi wczoraj w Action prześcieradła do łóżeczka ( jersey bawełniany po 5.92 sztuka), tak więc wszystko już jest:)
    Zostało tylko pranie i opakowanie torby do szpitala:) ale to się wezmę może za tydzień, dwa, narazie remont się mi kończy i chyba trzeba będzie ten cały burdel w domu ogarnąć:) próbuje jeszcze męża namówić na wymianę podłogi w salonie ale coś jest zacięty na NIE:) Może do stycznia mi się uda:)
    Też bym chętnie wymieniła panele ale niestety kasy brak :P jakbym miała budżet to jak boga kocham sama bym sobie położyła pracuje w branży więc problemu by nie było tylko jak tu się tak schylić :D

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda mi dziś spać nie dała całą noc kopała już dawno takiego hasania w nocy nie miałam. Do tego co chwila musiałam zmieniać boki bo noga która była na dole budziła mnie z bólu.Miałam ochotę zamordować męża śpiącego spokojnie obok ehhh :D

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Rubi27 Autorytet
    Postów: 986 660

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spaceangel wrote:
    Młoda mi dziś spać nie dała całą noc kopała już dawno takiego hasania w nocy nie miałam. Do tego co chwila musiałam zmieniać boki bo noga która była na dole budziła mnie z bólu.Miałam ochotę zamordować męża śpiącego spokojnie obok ehhh :D
    Też ostatnio tak miałam, młody strasznie kopał po żebrach, plecy bolały w każdej pozycji, a męża chciałam udusić bo chrapał :) w końcu poddałam sie i wstałam o 4. I młody odrazu sie uspokoił.

    oar83e3ker59blqv.png
    3jvzp07wx4745wqo.png
    Starania od 2015r
    Słabe nasienie
    Novum od 09.2017
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    Jesteśmy po wizycie. Adunia ma 1761 g +/- 257 g. Jak zapytałam ginke na ile przewiduje wagę końcową, to stwierdziła że stawia między 2900 g a 3100 g. A tak w ogóle to wszystko jest ok :) Tylko muszę brać żelazo, bo wyniki takie sobie. Nie ma anemii na szczęście, ale wyniki trochę poleciały od ostatniego razu. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Wtedy pobierze mi już GBSa. W ogóle zostały mi już pewnie tylko 2 wizyty :) Aż nie chce się wierzyć, że to już tak blisko :)

    Super, że wszystko ok. Muszę ja na wizycie też zapytac o wagę koncowa :) Czyli teraz kiedy dokladnie masz wizyte?

    Mnie boli dziś kregoslup. Maly w nocy buszowal a teraz odsypia. Przewracanie z boku na bok już jest trudne... Zasapana jestem po takim okrecaniu :D niech już będzie grudzien...

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 6 listopada 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Super, że wszystko ok. Muszę ja na wizycie też zapytac o wagę koncowa :) Czyli teraz kiedy dokladnie masz wizyte?

    Mnie boli dziś kregoslup. Maly w nocy buszowal a teraz odsypia. Przewracanie z boku na bok już jest trudne... Zasapana jestem po takim okrecaniu :D niech już będzie grudzien...
    Teraz idziemy 29 listopada. Znów na 21:20... Mam nadzieję, że może uda się to jakoś przesunąć jak tym razem.

    Właśnie wróciłam ze sklepu... Ja już nie nadaje się na chodzenie. Jeszcze wzięłam nie tę receptę co trzeba :/ Mąż będzie musiał iść po południu do apteki - ja się nigdzie nie ruszam.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 6 listopada 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spaceangel wrote:
    Też bym chętnie wymieniła panele ale niestety kasy brak :P jakbym miała budżet to jak boga kocham sama bym sobie położyła pracuje w branży więc problemu by nie było tylko jak tu się tak schylić :D


    No właśnie brak kasy to argument męża numer jeden na NIE:) W sumie to racja nie powinnam wymyślać bo żyjemy z jednej wypłaty, bo ja już nie zarabiam nic, działalność zawieszona:) żyjemy z jednej wypłaty,, a dom trzeba spłacać, do tego wszystkie wizyty i badania prywatnie, teraz jeszcze mamy dodatkowe zrobić przez te moje wody:)

    ale kurde obiecał mi pierścionek na urodzenie syna więc jakby zamiast pierścionka dal mi panele to by było super ;) hahaah:) biżuterii i tak nie noszę poza obrączka:)
    Ja mam problem bo nigdy nie umiałam oszczędzać, zawsze wydaje kasę jaką zarobią A mąż odwrotnie, on odkłada, oszczędza żeby było w razie WU:)

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 6 listopada 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa jak sie martwisz to zrob ten wymaz u ginki albo gdziekolwiek prywatnie. Na izbie jak Cie nie zatrzymuja to nie robia wymazow na wynik sie czeka kilka dni to wiadomo ze bezsensu pobierac.
    A polozeniem dziecka sie nie martw od 28 tyg to mlze kilka razy fiknąć, mojej kumpeli mala sie obrócila w 35tyg a byla glową do gory :)

    Kurcze my musimy panele wymienic bo w 2 miejscach nam się podnoszą jak jest wilgotno :/ ale nie wiem kiedy mielibysmy to zrobic, i co z kanapą kurcze... :D

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 6 listopada 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:).
    Ja dziś zdecydowanie lepiej się czuję niz wczoraj:)
    Wyspałam się.
    U mnie przekręcanie z boku na bok to też już ciężka sprawa.

    Dziś dzień gości. Przed chwilą rodzinka mnie odwiedziła a zaraz wpada przyjaciółka na ploteczki.

    I przyszło łóżeczko:) ale się cieszę. Jak nas znam pewnie dziś złożymy,tzn mąż złoży.

    I dziś dentysta...trzeba się doczłapac ,na szczęście blisko.

    Bo ja też już jak Paulina nie nadaje się do chodzenia na dłuższe dystanse.

    Mammamia
    Super,że wszystko ogarnięte ja też mam wszystko. I głowa spokojna. A przescieradelka super cena. Ja za bawełnę Jersey płaciłam 13,60 za sztukę.

    Miłego dnia
    Agnuka powodzenia na wizycie.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 6 listopada 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katepr, wczoraj wzięłam już globulke, wiec teraz to już chyba najlepiej zaczekać do końca kuracji?? I się upewnić czy zadziałało i jest czysto, czy jednak nie.. bo w trakcie brania to chyba nie bardzo już robić wymaz??
    Ułożeniem się jakoś bardzo nie martwię. Tzn z jednej strony wiem, ze naturalny najlepszy i najszybciej się dochodzi do siebie, ale jak o tym pomyśle ;P to specjalnie trzymałabym dzidziusia żeby się już nie obracał nigdzie :o zaczynam chyba panikować. Nie wiem dlaczego, cały czas byłam w nastawieniu ze pójdę, urodzę i już, a ostatnio straszne obawy przelatują. Byłam na porodzie naturalnym i cesarce i myślałam, ze uda mi sie na to przygotować psychicznie ale zaczynam wymiękać.. chociaż z drugiej strony, wiadomo.. tylko głupi się nie boi ;P

    Mam dzisiaj fatalny dzien. Strasznie mnie mdli a do tego kręgosłup zaczyna bolec jak tylko zasiądę/zalegne w jednej pozycji na dłużej niż 10 min :/

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 6 listopada 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy robiłyście już badania na HIV i HCV?
    Podobno tylko prywatnie. Wiecie może jaki to mniej więcej koszt ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2018, 13:44

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 listopada 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa przynajmniej 3 dni po zakończeniu antybiotyku, nie wiem jakie masz globulki, czy to antybiotyk, czy priobiotyk... Ja bym wolała chyba konkretnie pod coś się leczyć a nie tak w ciemno.

    Kendy ja na początku ciąży, u mnie to jakoś 20-30 zł kosztowało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2018, 13:58

    Kendy lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 706 707 708 709 710 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ