X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam właśnie ,że pregnezja to rozkojarzenie w ciąży i że teraz na tym etapie może się zdarzyć.

    Ja mam:) momentami czuje się jakaś taka głupia,zakręcona . Dziś faceta od energetyki do wymiany licznika chciałam wpuszczać do chaty w piżamie i szlafroku ..a licznik na klatce mam ...sama z siebie się brechałam :)

    Marin lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba każda ciężarna ma, raz mocniej raz słabiej :D ja dzis tankowalam.auto i po podjechaniu do kasy kapnelam.sie ze nie spojrzalam jaki numerek :D na szczescie to byl.gaz i tylko 2 stanowiska wiec Pani wiedziala ktore moje hiehie

    Kendy lubi tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, coś mi urosło na odbycie. Podejrzewam, że to hemoroid :-( Co robić? Któraś z Was miała taki problem? :-(

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja maaaaaam :D i to jaka... od poczatku ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 14 listopada 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, a coś z tym robisz? Czymś smarujesz, byłaś u specjalisty?

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka, chodzilo mi o to zacmienie ciazowe :)

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 14 listopada 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Babka nie wiedziala, ze jest w ciazy blizniaczej?... czy jak niemonitorowanej?
    No wprost nikt nie powiedział, ale chyba chodziło o tzw. patologię...
    położna prowadząca zajęcia użyła stwierdzenia "rodzice adopcyjni są przeszczęśliwi"

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 14 listopada 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Dziewczyny, coś mi urosło na odbycie. Podejrzewam, że to hemoroid :-( Co robić? Któraś z Was miała taki problem? :-(

    Ja mam. Póki co nigdzie nie idę, bo jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza, nie boli choc zdarza się, że swedzi delikatnie. Można przemywac rumiankiem (lagodzi swedzenie), nasiadowki z kory debu, dozwolona jest masc Proktosanol lub Proctis-M, ale ta druga jest na recepte. Możesz tez uzywac czopkow Posterisan. Tak mi ginka mówiła. Jednak ja czopkow nie uzywam, bo już na noc aplikuje czopek na wrzodziejace jelito, a jednak to jest wazniejsze niz te hemoroid. Ta masc Proktosanol jest bardzo polecana.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 14 listopada 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ciazowe zacmienie mózgu mam od dawna :D

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 14 listopada 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Ja mam. Póki co nigdzie nie idę, bo jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza, nie boli choc zdarza się, że swedzi delikatnie. Można przemywac rumiankiem (lagodzi swedzenie), nasiadowki z kory debu, dozwolona jest masc Proktosanol lub Proctis-M, ale ta druga jest na recepte. Możesz tez uzywac czopkow Posterisan. Tak mi ginka mówiła. Jednak ja czopkow nie uzywam, bo już na noc aplikuje czopek na wrzodziejace jelito, a jednak to jest wazniejsze niz te hemoroid. Ta masc Proktosanol jest bardzo polecana.

    Właśnie mi też za bardzo nie przeszkadza, bardziej przeszkadza świadomość, że coś tam jest.. W przyszłym tygodniu wizyta, to zapytam gina..

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Właśnie mi też za bardzo nie przeszkadza, bardziej przeszkadza świadomość, że coś tam jest.. W przyszłym tygodniu wizyta, to zapytam gina..
    Jednak ja wolę cokolwiek z tym robić chocby w jakims stopniu bo boje się by bardziej się nie rozrosl. A już troche swedzi więc zobaczyny co dalej...

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa jak tam po wizycie?

    Ja powoli ruszam ;) wolalam wyjsc wczesniej bo ostatnio ledwo udalo sie. A podobno przystanek ode mnie zmarl starszy pan i lezy na srodku zatoczki :O i nie wiem czy juz ogarneli, czy nie ma innych utrudnien. Bo przebudowa tez torow jest na linii.

    Ale pogoda mila, jak dawno na dworze nie bylam :D haha

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Zacmienie pelna para... wyszlam za wczesnie o 20 minut. Nie ten tramwaj sprawdzilam. Cos mi sie nie zgadzalo, ze 15.12 i u meza bylabym 15.58 skoro jedzie 20 min... ;p ehhh

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez teraz jak wyjdę jaram się powietrzem jak głupia:)

    Powodzonka

    Seli lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzałam na chwilę na forum mam grudniowych. I jedna mama ,pierwsza już jest po cesarce. Aż się poryczałam. Jeszcze trochę i u Nas będą takie emocje :)

    Seli, Zośkaaa lubią tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wyszłam. Jednak moje przeczucia o dupę rozbić. :/ zaczęło się od tego ze dostałam znowu kołatania serca, najpierw ciśnieniomierz nie chciał zmierzyć, po tabletce pokazało 180:/ przez godzinę się nie uspokoiło, dopiero po następnej tabletce. W razie w mam jechać na sor.
    Szyjka się skróciła z 5 cm w tamten poniedziałek do 2,5 dzisiaj, mam leżeć i zrobic wymaz z szyjki. Na szczęście zamknięta tylko miękka, no ale to się pewnie już nie zmieni. Dała mi zastrzyki na szybsze rozwiniecie pluc w razie w bo jednak jej się to nie podoba:( i stwierdziła ze jak będzie dobrze i wytrzyma to jej nie zaszkodzi a jakby jednak się wcześniej urodziła to bardzo pomoże. Twierdzi tez, ze to możliwe jednak ze to wody płodowe tylko okresowe przeciekanie, dlatego tym bardziej wziąć zastrzyki i jak coś by się tylko działo to od razu do szpitala. Masakra :(

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa, co za wieści... Odpoczywaj, wierze, że mała tylko brzydko straszy mamę i ze spokojem dociagniecie chocby do 37tc <3

    Kendy, to prawda, czas tak szybko zlecial, zaraz grudzien...a od nadchodzacej soboty zostanie mi miesiąc do wyjazdu do szpitala :)

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Ja właśnie wyszłam. Jednak moje przeczucia o dupę rozbić. :/ zaczęło się od tego ze dostałam znowu kołatania serca, najpierw ciśnieniomierz nie chciał zmierzyć, po tabletce pokazało 180:/ przez godzinę się nie uspokoiło, dopiero po następnej tabletce. W razie w mam jechać na sor.
    Szyjka się skróciła z 5 cm w tamten poniedziałek do 2,5 dzisiaj, mam leżeć i zrobic wymaz z szyjki. Na szczęście zamknięta tylko miękka, no ale to się pewnie już nie zmieni. Dała mi zastrzyki na szybsze rozwiniecie pluc w razie w bo jednak jej się to nie podoba:( i stwierdziła ze jak będzie dobrze i wytrzyma to jej nie zaszkodzi a jakby jednak się wcześniej urodziła to bardzo pomoże. Twierdzi tez, ze to możliwe jednak ze to wody płodowe tylko okresowe przeciekanie, dlatego tym bardziej wziąć zastrzyki i jak coś by się tylko działo to od razu do szpitala. Masakra :(
    Lisa Lisa, spokojnie mi tam! my dwie rodzimy w drugiej połowie stycznia i nie ma mowy o żadnych przyspieszeniach!

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24
    Pakuj torbę do szpitala i do wyrka. Jedyne co możesz w tej sytuacji to leżeć plackiem, czekać spokojnie na rozwój wydarzeń i starać się nie martwić.
    Obyś wytrwała jak najdłużej. Dobrze,że zabezpieczyli Cię tym zastrzykiem na płuca dziecka. Mocno trzymam za was kciuki. Musi być dobrze :)głowa do góry.
    A ciśnienie już ok póki co ?
    A Hania ile waży?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 16:25

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 to lez, oby nie bylo zadnej bakterii.

    Ja ledwo doszlam do gina... wezmiemy takse na powrot. Boli mnie brzuch... koszmarnie :( a opoznienie spore...

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 731 732 733 734 735 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ