X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli dziekuje i za Ciebie tez trzymam mocno! Może dzisiaj jest właśnie dobry dzień i chociaż nie wyjdzie gorzej niż było :D to tez zawsze coś ;) ja właśnie tez zazwyczaj wole nastawić się na najgorsze.. bo potem w razie w łatwiej mi coś przyjść do wiadomości i mniej panikuje.. ale dzisiaj jestem bardzo spokojna, przynajmniej narazie, bo właśnie zaczyna mnie ten fakt stresować :P

    Wczoraj miałam takie wahanie nastroju jak nigdy, hormony musiały mi niezle wystrzelić. Najpierw mnie tak nosiło, ze prawie męża zgwałciłam, dobrze, ze chłop rozsądny i nie dal się bo wie, ze nie wolno :P z jednej strony wiem, ze nie mogę i już ale cały mój instynkt samozachowawczy gdzieś przepadł. Oczu zamknąć nie mogłam bo tylko sny erotyczne przychodziły, dramat jakiś :P a pozniejj jak mi przeszło, to biedaczek dostał okropny opiernicz w sumie za nic, potem mi było strasznie glupio :P normalnie się tak nie zachowuje, nie wiem co we mnie wstąpilo.

    Kendy lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, i chyba Gabrys sie nieco przesunal glowka na prawy bok, boli tam jak wtedy w lewym i nie czuje takiego parcia na dol, na szyjke. Nic wiecej nie chce. Niech bedzie zamknieta i twarda ;p moze jak juz nie ma bakterii i nie laduja tyle antybiotykow we mnie to bedzie lepiej :) ale i tak jestem gotowa, ze moze byc inaczej i moze chciec mnie na patologie polozyc. Ciekawe co powie na bole i skurcze.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy, właśnie moja siostra po dwóch cesarzach mówi to samo :( ze wolałaby rodzic 10 razy niż przechodzić te pierwsze dni po cc. Chociaż i tak najgorzej jak zaczyna się rodzic naturalnie, jeszcze zdążą krocze przeciąć i nagle jakieś komplikacje i na stol :/ nie dość, ze brzuch szyty, to krocze tez i jeszcze nerwy o dzidziusia, czy wszystko jest dobrze, dramat. Tego się chyba boje najbardziej

    klz99vvjhysycx8i.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy gbs pobiera sie rowniez przy cc :)
    Wg mnie przydadzą się siateczkowe majty, zawsze mozesz je wywinąć zeby nie dotykały rany, nie wyobrazam.sobie chodzic z samą wkładką miedzy nogami. Reka bedziesz trzymac? I potem tą reka dziecko dotykac? :p takze jestem za tymi gaciorami one swietnie przytrzymują ta wkladke, nie uciskaja jak normalne gatki, no mega wygodne jak dla mnie byly hehe

    Lisa no jak sie nie obroci to cc pewne, ale pamietaj przy przyjeciu do szpitala nawet na takie cc z powodu ulozenia zawsze sprawdzaja dodatkowo na usg jak lezy wiec jak fiknie z dnia na dzien to i tak cc nie zrobią :) a moze fiknie niedlugo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 12:27

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa :D hahaha ja wczoraj tez sie zloscilam ;D z glodu by zgagi nie miec i odespac ;p maz do mnie "nie wrzeszcz na mnie z glodu" a ja mowie, ze nie mam na kogo to on "no dobra, to wrzeszcz" hahaha :D ja mam takie wahania libido, ze szok... raz mi sie tak chce, ze przez sny mam orgazm... A raz jest tak, ze nagle cos mi sie odwidzi i az mnie to brzydzi... :O co nigdy tak nie mialam. Ale mocno mna szarpia emocje. Nie fajne to ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa na szczescie to sie nie zdarza raczej ze krocze zdążą naciac a potem cc. Krocze sie nacina jak juz glowka naprawde wychodzi. Jedyne cc jakie widzialam po nacieciu to przy porodzie blizniakow, jeden sn a drugi cc bo sie przekrecil w poprzek :p

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Lisa na szczescie to sie nie zdarza raczej ze krocze zdążą naciac a potem cc. Krocze sie nacina jak juz glowka naprawde wychodzi. Jedyne cc jakie widzialam po nacieciu to przy porodzie blizniakow, jeden sn a drugi cc bo sie przekrecil w poprzek :p

    Łooo matulu ;D moze jeden wolał jeszcze posiedzieć?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Kendy, właśnie moja siostra po dwóch cesarzach mówi to samo :( ze wolałaby rodzic 10 razy niż przechodzić te pierwsze dni po cc. Chociaż i tak najgorzej jak zaczyna się rodzic naturalnie, jeszcze zdążą krocze przeciąć i nagle jakieś komplikacje i na stol :/ nie dość, ze brzuch szyty, to krocze tez i jeszcze nerwy o dzidziusia, czy wszystko jest dobrze, dramat. Tego się chyba boje najbardziej
    Tak to najgorsza wersja. I taka mi 7 lat temu zaproponowali w moim szpitalu przy dziecku o wadze 4,5 kg. Ze najpierw naturalnie rodzimy a jak się nie uda to CC gdzie miałam zaświadczenie od lekarza że przy mojej budowie ,wąskiej miednicy moze być problem z sn przy takim dziecku ale olali to . Dlatego rodziłam w innym mieście. Wolałabym nie ryzykować .Zbyt wysoka cena. Umeczyli by mi maluszka.i mnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 12:37

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Kendy gbs pobiera sie rowniez przy cc :)
    Wg mnie przydadzą się siateczkowe majty, zawsze mozesz je wywinąć zeby nie dotykały rany, nie wyobrazam.sobie chodzic z samą wkładką miedzy nogami. Reka bedziesz trzymac? I potem tą reka dziecko dotykac? :p takze jestem za tymi gaciorami one swietnie przytrzymują ta wkladke, nie uciskaja jak normalne gatki, no mega wygodne jak dla mnie byly hehe

    Lisa no jak sie nie obroci to cc pewne, ale pamietaj przy przyjeciu do szpitala nawet na takie cc z powodu ulozenia zawsze sprawdzaja dodatkowo na usg jak lezy wiec jak fiknie z dnia na dzien to i tak cc nie zrobią :) a moze fiknie niedlugo :)
    Właśnie wtedy miałam i pielęgniarki zakazały nosić. Wkładka między nogi,udami zaciskałam i tak się chodziło. Wszystkie tak łaziły. Nie trzeba było podtrzymywać:) ale zakupie sobie skoro tak mówisz. Dzięki:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katepr
    Jakie imię dla Corci wybraliście ?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Elmuszka Autorytet
    Postów: 503 245

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ostatnio na szkole rodzenia opisywano przypadek ciąży niemonitorowanej, w trakcie porodu okazało się że jest swoje dzieci (była szybka akcja), pierwsze urodziło się naturalnie, z nacięciem, drugie już przez cesarkę.
    Masakra...

    ex2bvcqg5w6xjft7.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babka nie wiedziala, ze jest w ciazy blizniaczej?... czy jak niemonitorowanej?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie babka w ogóle na USG nie chodziła.
    Ale ja się dziś obijam. Herbatka w łóżeczku. Zaraz trzeba za obiad się brać.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli no nie chodzila pewnie na wizyty :p tak zdarzaja sie takie świry...u nas raz rodzila kobieta bez ani jednego usg zrobionego bo to szkodzi, na ktg na porodowce tez sie nie zgodzila :/ swiry są wszędzie

    Kendy masakra ja bym nie dała rady, mam nogi patyki i nie wiem jak mialabym.chodzić, napewno bym nie dala rady tak przytrzymac ....
    Imienia nadal nie mamy :p no moze ta Alicja zostanie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 13:14

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to patologiczne nie isc w ogole na usg... bo nigdy nic nie wiadomo...

    Ale gdzies czytalam jakis czas temu, ze dziecko trafilo chore do szpitala (chyba niewiele ponad rok mialo) i rodzice nie zgodzili sie na podawanie lekow... ze oni tylko naturalne sposoby... I dziecko zmarlo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 13:20

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Seli no nie chodzila pewnie na wizyty :p tak zdarzaja sie takie świry...u nas raz rodzila kobieta bez ani jednego usg zrobionego bo to szkodzi, na ktg na porodowce tez sie nie zgodzila :/ swiry są wszędzie

    Kendy masakra ja bym nie dała rady, mam nogi patyki i nie wiem jak mialabym.chodzić, napewno bym nie dala rady tak przytrzymac ....
    Imienia nadal nie mamy :p no moze ta Alicja zostanie..
    Alicja ładnie.:)
    No łatwe to nie jest ale wierz mi da się...zaciskasz nogi i szurasz nogami...a po cesarce i tak się szura,bo chodem tego nazwać nie można :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to takich przypadkow jest duzo, ze tylko naturalnie a potem pretensje

    Kendy no kumam jak ale ja mam dziure miedzy nogami xD xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 13:25

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety idiotów nie brakuje a konsekwencje później często przerażające.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam dziury ale obtarlabym sobie uda :p hahaha bo moze gruba nie jestem i jakos gruchych ud nie mam a sie obcieraja latem ;/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto ma pregnezje?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
‹‹ 730 731 732 733 734 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ