X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :* zrobię wszystko co tylko mogę, żeby było dobrze :)

    Elmuszka, racja, do drugiej połowy stycznia trzeba się wstrzymać i nie ma bata ;)

    Kendy ja tez się cieszę, będę dużo spokojniejsza po tych zastrzykach. Ciśnienie było niskie takie 90/60, to tętno tylko 180 ale teraz serca już nie czuje i nie słyszę, bo wcześniej miałam wrażenie jakby się obijali o zebra i dudnilo w uszach. po drugich lekach pewnie spadło do 100

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 16:31

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Dziękuję dziewczyny :* zrobię wszystko co tylko mogę, żeby było dobrze :)

    Elmuszka, racja, do drugiej połowy stycznia trzeba się wstrzymać i nie ma bata ;)

    Kendy ja tez się cieszę, będę dużo spokojniejsza po tych zastrzykach. Ciśnienie było niskie takie 90/60, to tętno tylko 180 ale teraz serca już nie czuje i nie słyszę, bo wcześniej miałam wrażenie jakby się obijali o zebra i dudnilo w uszach. po drugich lekach pewnie spadło do 100
    Oby już było dobrze. Odpoczywaj i nic się nie martw .

    Seli
    Zaraz będziesz u lekarza. Obejrzy Cię.A z powrotem pewnie że taxi.Ty odpuść sobie już teraz tramwaje.

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No juz tak... Ale boli mocno przez ten kawalek przejscia sie ;/ tragedia... az sie boje co sie dzieje, ze tak boli... a boli caly dol...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli ja mialam juz dawno pisac zebys tramwaje sobie odpuscila, telepie miejsca pewnie nie ma siedzacego..dawaj znac po wizycie co tam, trzymam kciuki :)

    Lisa to dołączasz do Seli na kanapie :p

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja tylko wychodze do lekarza... Wiec nie sadzilam nawet, ze bedzie tragedia. Miejsce akurat mialam, ale mimo to...
    A mlody oczywiscie kopie jeszcze tak, ze masakra.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa a to lekarka Ci dala steryd w gabinecie? I puscila do domu? U nas zawsze w szpitalu dają w sumie

    Seli spokojnie ja jak chodzę to tez mnie tak boli,napina sie no prawie arbuza niesiesz jakby nie patrzec :p a jak te beznadziejne czarne rurki z hm zalozylam ostatnio to myslalam ze padne! Tak mnie brzuch bolał :/ musze je sprzedać bo sie nie przydadza...juz wole zalozyc zwykle dzinsy i miec rozpiety guzik

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 16:55

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ta... 2 kilo pewnie ma.
    A boli cie po bokach? Brzuch w sumie nie jest jakis napiety ale kurewsko boli... teraz jak odsiaduje to ustepuje ale wierzcie, ze juz bylam bliska placzu... a oprucz tak bolu przy jajnikach jak ide to mega pochwa ciagnie, rozpiera :O myslalam, ze mam wysoki prog bolu ale chyba nie...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 14 listopada 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katepr mam jechać jutro do poradni K i dostac jutro i pojutrze albo dwa dni pod rząd, ale nie mówiła nic o zostawaniu w szpitalu, wiec mam nadzieje, ze mnie nie zostawia. Dała mi recepte na celeston dokładnie i mam z nią jechać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 17:29

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 14 listopada 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli ja tez mam takie uczycie ciągnięcia, rozpierania pochwy ale najbardziej czuje to podczas sikania

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Seli ja tez mam takie uczycie ciągnięcia, rozpierania pochwy ale najbardziej czuje to podczas sikania

    Ja przy chodzeniu... i w sumie siedzeniu tez, dlatego wpolleze, albo leze. A zaraz zeswiruje tu... boli, mam skurcze... A nastepna ja.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa
    A jak twoja sytuacja? Będzie ktoś z Tobą w domu kto się Tobą zaopiekuje. Mąż ogarnie chatę,ugotuje? Ty się musisz skupić teraz tylko na jednym ..dzidzia.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja przy chodzeniu... i w sumie siedzeniu tez, dlatego wpolleze, albo leze. A zaraz zeswiruje tu... boli, mam skurcze... A nastepna ja.
    A ja razem z Tobą zeświruje. Denerwuje się dziś razem z Wami ...

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uczucie ciągniecia i rozpierania pochwy mam i ja. I brzuch boli jak dłużej pochodzę .A w nocy przy przekręcaniu na drugi bok pochwa bardzo boli i w miednicy kości chrupią.Tak już chyba będzie.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 14 listopada 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Katepr mam jechać jutro do poradni K i dostac jutro i pojutrze albo dwa dni pod rząd, ale nie mówiła nic o zostawaniu w szpitalu, wiec mam nadzieje, ze mnie nie zostawia. Dała mi recepte na celeston dokładnie i mam z nią jechać
    Ten zastrzyk już dziś dostałaś w gabinecie czy jutro w poradni dostaniesz . A ten celeston to ten zastrzyk ? Musiałas go sobie sama kupić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 17:40

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 14 listopada 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak dłużej pochodzę tak jak np dzisiaj musiałam iść na to ktg (nie chodzi mi o chodzenie po domu), to bolą mnie pachwiny i czuję jak brzuch ciągnie do ziemi. Grawitacja działa.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 14 listopada 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celeston to wlasnie sterydy na płuca, z tego co Lisa pisala to ma do poradni K sie zglosic zeby zrobili..
    Mnie dzis co jakis czas boli brzuch po jednej stronie ale tak an wysokosci pepka, niewiem co to..

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 14 listopada 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy dostałam recepte i mam jechać do tej poradni ale z tego wszystkiego nie wiem czy tam go dostanę czy mam go najpierw wykupić :O zadzwonię tam jutro rano i się dowiem wszystkiego.
    Jeśli chodzi o pomoc to mąż ogarnie wszystko a do tego moi rodzice mieszkają obok nas, wiec to tez duże ułatwienie, mama już nam obiady zapowiedziała i pewnie nie będą mnie spuszczać z oka :) z siostra rozmawiałam to chce przyjechać mi ubranka poprasować dla małej ale głupio mi trochę tak będzie jak będę siedzieć czy leżeć a ona jechać tu na Żelazku, wiec mąż to będzie musiał ogarnąć w weekend, bo w tygodniu z pracy wraca o 18 dopiero.

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 14 listopada 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej napisałam, ze mam dostac zastrzyk jutro i pojutrze albo dwa dni pod rząd :D a chodziło mi ze jutro i w sobotę albo dwa dni pod rząd :P katepr a u Was podają zazwyczaj z jednym dniem przerwy czy pod rząd ??

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 listopada 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra. Nie rodze ;p

    Szyjka 2.3, przystopowala! Wieksza dawka lutki, lezenie z poducha pod tylkiem. Gabrys jest zadowolony z siebie i cisnie mnie mega... Nie dalo rady zmierzyc glowki... Ani jej zbadac. Cala reszta ok, wod tez sporo. Powiedzial, ze totalnie nic mi nie wolno ;p Gbs pobierze za dwa tygodnie. A powiedzial, ze po 37 tc cofnie kazdy nakaz :p hahaha no i jak badal miekkosc szyjki palcem to wlasnie mowi, ze czuc glowke i ze rzeczywiscie mi daje popalic. Ale lozysko cofniete, wody sa ok, a rozwarc od wewnatrz nie ma. A szyjka nie jest jakos miekka, lekko tylko jak przy lutce :)
    No i powiedzial co ma niepokoic a co jest spowodowane ulozeniem itp.

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 14 listopada 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli to same dobre wiadomości !;) super ;) a przepisał Ci coś jeszcze na te resztki drożdzaka co wyszły z posiewu czy już nie musisz nic brać ?:)

    spaceangel lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
‹‹ 732 733 734 735 736 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ