X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 17 listopada 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zauważyłam, że kilka razy dziennie zaglądam do sypialni i patrzę na komode, łóżeczko, obrazki na ścianie. Czasami też zaglądam do szuflad i cieszę oko tymi małymi ciuszkami :)

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 18 listopada 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo ;) mamy powieszony napis HANIA na ścianie i uwielbiam na niego patrzeć i sobie o niej myśleć ;D

    Kendy mi na brzuchu tez już chyba wszystkie możliwe żyły widać :O mam zielona sieć na nim :P nie wiem juz skąd wezmę więcej skory jak on dalej będzie rosnąć (a będzie ):O

    Szaleństwo, przespałam cała noc bez żadnego wstawania do wc :D ale Mała faktycznie zaczęła mnie kopać w nadbrzuszu wiec poszła do góry w końcu :) może się obkreci od razu

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam zyl... Chyba mam gruba skore :p ale mam wrazenie, ze w ciagu tych kilku dni poszalal i rosnie mega ;)

    My wstalismy o 8, sniadanie, kawka... i spac mi sie mega chce ;p i chyba zasne ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 listopada 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam pobudkę o 5 ale dospałam jeszcze aż do teraz. Wstaje na śniadanko :)

    A brzuchy chyba tak już teraz będą rosnąć,bo i dzieci szybko rosną :)

    I chyba już wszystkie nie możemy się doczekać naszych maluchów i świrujemy :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 18 listopada 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli na zatoki fajny jeszcze jest olejek olbas niuchać. Dodatkowo jakiś mucosolvan mozesz lykać zeby Ci splywalo z zatok no i plukanie i smarkanie na zmiane :D dopiero co wyszlam z tych zatok . Paracetamolu bralam 1000mg jednorazowo ale szczerze za wiele to nie pomagało :/ dopiero wlasnie plukanie i ciągle wysmarkiwanie no i pewnie mi antybiotyk tez pomogl bo mi jak nic po jednej stronie zrobilo sie bakteryjne zapalenie.

    Kendy nie szalej juz z laktatorem bo sobie poród przyspieszysz :p nie wolno :p
    Ja ciuszki poskladalam w komodzie, ogarnelam ze nie mam pajaców na 62 :D musze dokupić. Generalnie mam bardzo malo ciuszkow, bidnie :D ale wiem po poprzednim razie ze niema co szaleć bo niektorych nawet nie zalozylam młodemu.

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem w tym, ze mam mega sucho w nosie... nie mam kataru a czuje, ze gdzies cos zalega... albo mam tak wysuszone... 34%wilgotnosci mamy w mieszkaniu. Jakis szal ostatnio :/ non stop chodzi nawilzacz i rozwieszamy pranie na grzejnikach.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja te pierwsze dni zanim zaczelam mucosolvan brac i wachac ten olbas tez w nosie sucho a zatoka mnie za przeproszeniem napieprzała...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 11:11

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znosze bol ale trzeba zadzialac nim sie to rozwinie :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katepr
    Jasne wiem,że nie wolno. Jednorazowy wybryk. Obiecuję,że się nie powtórzy :)

    katepr lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/17e4ebceba93.jpg
    Gdy mąż zrobi kawę...od serca :):):)

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahaha :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj idziemy do teściów na obiad. Wiaodmo, szybki żeby dużo nie siedzieć, ale mieszkają kilometr od nas wiec 1 min samochodem :P

    Kendy widać, ze Twój mąż przepełnia Cię miłością :D

    A do jakiego rozmiaru macie narazie ubranka?? Ja mam w sumie najwiecej 62, 56 bardzo malutko i może kilka 68.. i kurczę nie wiem teraz w która stronę iść, czy to zostawić i wszystko wyjdzie w praniu przy małej

    klz99vvjhysycx8i.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten olbas na początku ciąży wlewałam do miski z gorącą wodą, ręcznik na głowę i w ten sposób robiłam inhalacje. Działało super.
    Ubranek jeszcze wszystkich nie mam skompletowanych z rozmiarem 56 nie będę przesadzać najwięcej mam 62, w środę się dowiem konkretnie ile młoda waży to i ubranka będzie mi lepiej zaplanować.
    Moja córka też poszła do góry teraz czuje jak się okręca pod żebrami a że tam mam mało skóry to aż sztywne się całe robi :) Brzuch nadal mam mały i nie wiele rośnie, zrobił się zwałek pod żebrami taki bardziej sztywny i to tyle. Czasem zastanawiam się gdzie się mieści te 2 kilo szczęścia :)
    Ostatnio mało ruchów czuję przypuszczam że dlatego że zmieniła pozycję. Czasem jak nie czuję ruchów i położę się plecach to widzę jak brzuch się delikatnie rusza w okolicach podżebrowych i nieco niżej ale ja tego nie czuję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 11:50

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzięki mamie na rok :D hahahaha

    Mój mąż dziś takie porządki robi... :D Normalnie w szoku jestem, a na obiad zrobimy pizze ale nie wiem co na nią nałożyć jeszcze.

    Kendy lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie teraz najbardziej czuje rozciąganie i widać dokładnie w którym miejscu się rozciąga, robią mi się takie góry na brzuchu :P czasami mam wrażenie ze mi brzuch pęknie i sama sobie przez niego wyjdzie

    Kendy lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój właśnie złożył łóżeczko i tez się skrząta i sprząta bo wspomniałam coś o bałaganie, teraz żałuje i mi głupio bo wcale nie jest zle.. a jest niedziela. Przez to leżenie to już zaczynam zdziwiac, nie wiem jak on wytrzyma ze mną te najbliższe tygodnie :P

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    My dzisiaj idziemy do teściów na obiad. Wiaodmo, szybki żeby dużo nie siedzieć, ale mieszkają kilometr od nas wiec 1 min samochodem :P

    Kendy widać, ze Twój mąż przepełnia Cię miłością :D

    A do jakiego rozmiaru macie narazie ubranka?? Ja mam w sumie najwiecej 62, 56 bardzo malutko i może kilka 68.. i kurczę nie wiem teraz w która stronę iść, czy to zostawić i wszystko wyjdzie w praniu przy małej
    Oj tak przepełnia dosłownie i w przenośni :)
    Co do ciuszkow. Ja mam też najwięcej na 62 i troche mniej na 56 i 68. Ale za to mam różne i koszulki,kaftaniki,body kopertowe,zwykle ,na długi,na krótki,śpioszki,półspioszki,pajace i nawet takie śpiochy bez stópek,dresiki,bluzy i sweterki.Mam wszystko :) skarpetki czapeczki,rajstopki różne rozmiary,buciki.Narazie wyprane i wyprasowane do rozmiaru 68 i jakieś pojedyncze sztuki na 74.
    Miłego obiadku. Uważaj na siebie.Jakoś tak nie do końca dosłownie do tego leżenia podchodzicie. :)No ja jak miałam zalecone to leżałam,naprawdę konkretnie .
    Do mnie za to dziś teście na kawę przyjeżdżają.A wyczułam to bo rano upiekłam moja szarlotkę i mam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 12:12

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się dzisiaj nudzę więc biorę się za pranie:) później może poprasuje:) cholercia, posegregowalam i chyba z 7 pralek trzeba będzie puścić dzisiaj:)

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Mój właśnie złożył łóżeczko i tez się skrząta i sprząta bo wspomniałam coś o bałaganie, teraz żałuje i mi głupio bo wcale nie jest zle.. a jest niedziela. Przez to leżenie to już zaczynam zdziwiac, nie wiem jak on wytrzyma ze mną te najbliższe tygodnie :P
    No nie fajnie jest leżeć i wydawać polecenia.Tez mnie to krępowało. Wolałabym 1000 razy bardziej sama wstać i to zrobic. Ale nieraz miałam wrażenie ,że pewnie rzeczy tylko ja widzę inni nie chcą zobaczyć.:)
    Naszczescie to już za mną . Póki co wynagradzam im tą opiekę nade mną i domem gdy ja leżałam 2 m-ce plackiem . Robię dobre obiadki,pichce ciasta ,desery..powoli i z przerwami ale się kulam :)
    Lisa to czekamy na zdjęcie łóżeczka :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammamia11 wrote:
    A ja się dzisiaj nudzę więc biorę się za pranie:) później może poprasuje:) cholercia, posegregowalam i chyba z 7 pralek trzeba będzie puścić dzisiaj:)
    No plany masz fajne ale na moje oko nie dasz rady dziś wszystkiego ogarnąć:) bynajmniej ja bym nie dała:) ja prasowałam chyba 2 miesiace:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
‹‹ 746 747 748 749 750 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ