X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak jak Kendy mam poprane ciuszki do rozmiaru 68 i kilka sztuk na 74. A ogólnie to na pierwszy rok życia nie muszę nic kupować, bo mam od siostry i od znajomych :) Pewnie i tak jak coś się spodoba, to kupię, ale wiem że będzie bez szaleństw :)

    Strasznie nie chce mi się robić obiadu... Mam takiego lenia, że szok...

    No i witam się w 35 tygodniu :)

    Zośkaaa lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis orbituje miedzy sofa a lozkiem :) i mam wrazenie jakby juz 16-17 byla...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też sporo dostałam,kilka też miałam po córce neutralnych ale i sporo też dokupiłam:) nie odmówiłabym sobie tej przyjemności:).

    Też mam lenia. Nie chce mi się..dopiero skończyłam śniadanie i szarlotkę i już muszę za obiad się zabierać ,bo dziś placki...ehhh a męża chce w wyrze potrzymać jeszcze dziś,niech się wykuruje bo jutro do pracy noi wczoraj on robił hot- dogi.W weekendy zazwyczaj on gotuje. Nie ma na kogo zwalić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 12:50

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wy co dziś na obiad macie ?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    No plany masz fajne ale na moje oko nie dasz rady dziś wszystkiego ogarnąć:) bynajmniej ja bym nie dała:) ja prasowałam chyba 2 miesiace:)

    Z praniem na spokójnie ogarne bo będę odrazu suche wyciągać:) suszarka to jest mój najlepszy przyjaciel, zaraz po zmywarce;) A prasowanie masz rację, też stawiamnze do stycznia zejdzie mi:) No ale nie wiem czy będę wszystko pracowała, zobaczę jak suszenie będą wyglądały ciuszki, jeszcze w loveli nigdy nie pralam;) wczoraj co kupiłam jeszcze płyn do płukania, nie wiem czy potrzebny, czy coś daje ale wzielam;)

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilismy pizze, ja z salami, papryka zielona, kukurydza i papryczka zielona na sosie pomidorowym, maz na bbq tez z salami itp. ale on dodal jalapeno :p

    Wlasnie moja jest w piekarniku :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam najwiecej 56, chetnie jak juz urodzimy wymienie sie z kims kto ma wiecej 62 a bedzie potrzebowal 56 hahah bo moja "mala" pewnie w polowe tych 56 nie wejdzie, boze jestem głupia :D 68 tez mam kilka szt ale nie prałam. Od nikogo nic nie dostalismy takze bede na bieżąco kupować

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mogliśmy odkupić kombinezon od kuzynki, bo ma chłopaka 5 miesięcy a już w 74 wchodzi :P A podobno prababcia kupiła mu na narodziny komplet zimowy xD a urodził się 26.05 także ten... :) ale już mamy, a oni za późno powiedzieli. a tak to mamy tyle ciuszków bo ja kupowałam - uwielbiam, moja mama... i nic po nikim nie dostaliśmy, nikt też nic nie mówił, nie mam takich znajomych a sama też się nie prosiłam.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammamia11 wrote:
    Z praniem na spokójnie ogarne bo będę odrazu suche wyciągać:) suszarka to jest mój najlepszy przyjaciel, zaraz po zmywarce;) A prasowanie masz rację, też stawiamnze do stycznia zejdzie mi:) No ale nie wiem czy będę wszystko pracowała, zobaczę jak suszenie będą wyglądały ciuszki, jeszcze w loveli nigdy nie pralam;) wczoraj co kupiłam jeszcze płyn do płukania, nie wiem czy potrzebny, czy coś daje ale wzielam;)
    Ja miałam pralkę z suszarką i nie byłam zadowolona. Co prawda w zimę wygoda. Suche ubrania się wyciąga i w mieszkaniu wilgoci nnie ma ale...te ubrania po sulszeniu w ogóle nie pachniały mimo wlewania dużej ilosci dobrego płynu i były tak pogniecione,że żelazko nieraz nie dawało rady gdzie po zakupie suszarki wymieniłam żelazko na lepsze.Teraz kupiłam sama pralkę.
    A prasowanie mi się ciągnęło ale czas był sił mało więc powolutku prasowałam kiedy miałam wenę a ta rzadko nadchodziła:)

    I narobiłam się z tymi placuchami ale dobre takie inne. Następne placki po porodzie,chyba,że smaży kto inny.:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Zrobilismy pizze, ja z salami, papryka zielona, kukurydza i papryczka zielona na sosie pomidorowym, maz na bbq tez z salami itp. ale on dodal jalapeno :p

    Wlasnie moja jest w piekarniku :D
    Smacznego !

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Ja mam najwiecej 56, chetnie jak juz urodzimy wymienie sie z kims kto ma wiecej 62 a bedzie potrzebowal 56 hahah bo moja "mala" pewnie w polowe tych 56 nie wejdzie, boze jestem głupia :D 68 tez mam kilka szt ale nie prałam. Od nikogo nic nie dostalismy takze bede na bieżąco kupować
    Ja tak miałam z córką. Praktycznie wszystko 56 poszło w odstawkę. Dlatego teraz zdecydowanie stawiałam na 62:)
    A o z doświadczenia wiem,że ciuszki to idą...na pranie przy tylu domownikach trzeba trochę poczekać ,więc wolę więcej mieć:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Smacznego !

    a była pycha <3

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam o dziewczynie na innym forum,że ma termin CC ustalony tylko 1 dzień przed terminem porodu z om.Z córką też miałam CC na dwa dni przed terminem z om. To chyba mnie ponosi,że nastawiam się na termin CC" przed świętami"to jednak dwa tygodnie szybciej. Ale nasza Zośka też ma sporo wczesniej. Pewnie przez ten okres świateczny. Chyba ryzykownie tak czekać z planowanym CC do samego konca( do terminu). Z córką np już w szpitalu w noc przed CC dostawałam zastrzyki rozkurczowe,bo skurcze się nasilały a pod prysznicem chwilę przed CC odszedł mi czop śluzowy więc gdyby mnie nie pocięli i tak bym zaraz urodziła. I tak dumam i dumam. Już chce wiedzieć :)

    A do wizyty tydzień i jeden dzień .brrr

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 14:43

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a slyszycie czasem takie jakby trzaskanie albo strzelanie w brzuchu? Takie jak niektórzy z palców strzelają.
    Dziś młody mnie porządnie skopał i właśnie podaczas tego kopania coś mi tak trzasnęło z z boku w dole brzucha..

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaki polecacie śpiworek do wózka? I czy w ogóle kupujecie?

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka nie... Ale dwa razy piardnął :D tak normalnie i zawibrowało :P do tego normalny odgłos pierda był :D

    Kendy z Wro nasza styczniówka, która się tu jakoś nie udziela :P ale mówiła, że ma termin jakoś na 5.01 a cc ustalone na 2.01 :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Magdoczka nie... Ale dwa razy piardnął :D tak normalnie i zawibrowało :P do tego normalny odgłos pierda był :D

    Kendy z Wro nasza styczniówka, która się tu jakoś nie udziela :P ale mówiła, że ma termin jakoś na 5.01 a cc ustalone na 2.01 :)

    Haha, serio? :-D

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Dziewczyny, a slyszycie czasem takie jakby trzaskanie albo strzelanie w brzuchu? Takie jak niektórzy z palców strzelają.
    Dziś młody mnie porządnie skopał i właśnie podaczas tego kopania coś mi tak trzasnęło z z boku w dole brzucha..
    Mi chrupią kości przy przekręcaniu się z boku na bok. Tak jakby kości miednicy

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spaceangel wrote:
    Dziewczyny jaki polecacie śpiworek do wózka? I czy w ogóle kupujecie?
    Ja mam ciepły kombinezon dla dziecka i poscielkę do wózka z ciepłym wypełnieniem i opcjonalnie kocyk jeszcze. Poza tym wózek mam tak pięknie obudowany ,że uchroni dziecko przed zimnem i wiatrem .Mogę tak przedłużyć bude i osłonkę ,że tylko mała szparka zostanie. Śpiworka nie kupuje. Wydaje mi się nie potrzebny w moim przypadku :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Magdoczka nie... Ale dwa razy piardnął :D tak normalnie i zawibrowało :P do tego normalny odgłos pierda był :D

    Kendy z Wro nasza styczniówka, która się tu jakoś nie udziela :P ale mówiła, że ma termin jakoś na 5.01 a cc ustalone na 2.01 :)
    Właśnie ..ja pierwotny termin taki na karcie ciąży mam na 6.01. ale z USG zwykłego i prenatalnego i z wszystkich aplikacji wychodzi na 2/3.01. może trochę naiwnie myślę,że synka przed świętami przywitam na świecie. Trochę się sugerue nasza Zośką,bo podobny termin mamy a ona już 17.12 do szpitala.No zobaczymy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 14:52

    qb3cj44jih1qq6pl.png
‹‹ 747 748 749 750 751 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ