X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 17 listopada 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam pępek praktycznie tak samo głęboki jak miałam przed ciążą u mnie się wszystko rozkłada na boki więc i brzuch mniejszy.
    Dziś jestem niestety w słabej formie. W nocy mnie bolał brzuch był twardy jak skała po nospie trochę zelżało ale i tak nie jest jakoś super poza tym mdłości mnie męczą.
    Dziewczyny co macie na obiad? nie mam pomysłu

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 17 listopada 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy można rodzić naturalnie jeśli pierwszy poród był przez cc. Siostra mojego męża tak miała.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 listopada 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś się zastanawiam między barszczem ukraińskim a plackami ziemniaczanymi ale takimi innymi bo z papryką świeża i płatkami owsianymi. Znalazłam jakiś taki przepis i do tego śmietaną. Jedno dziś drugie jutro..dziś chyba zupa jutro placki bo się trochę nasprzatalam i już nie wystoje przy plackach. I wafli mi się chce takich domowych z czekolada...hmmm.
    A potem relaks. Będę szyła poscielkę synusiowi i spróbuję uszyć poduszkę rogala do karmienia. Mam materiały na to więc koszty żadne a zobaczę czy to wygode i czy sprawdzi się u nas:)i obiecałm córeczce pościel dla Barbie,muszę dotrzymać słowa:) więc mam co robić .:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2018, 13:07

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 17 listopada 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na obiad resztke zupy ogorkowej i do tego właśnie placki ziemniaczane :) Mąż sobie zazyczyl a i ja chętnie zjem.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 listopada 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    Kendy można rodzić naturalnie jeśli pierwszy poród był przez cc. Siostra mojego męża tak miała.
    Chciałabym ..gdyby jednak dziecko było
    normalnych rozmiarow. .ale z drugiej strony moja lekarka zna moja sytuację i całą historię zdrowotna i wiem ,że dobrze zdecyduje co dla mnie i dziecka najlepsze i najbezpieczniejsze.:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 17 listopada 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Spróbuj zdrzemnąć się dzień ,bo wiem po sobie,że taka kumulacja zmęczenia dajew kość. No ja dziś jak nowo narodzona:)
    A wyprawka fakt ..jakoś trudno ją zamknąć. Ja myślałam że mam wszystko ale a to koszule dokupie,bo mało a to jakiś kosmetyk dokupić,majtki poporodowe jednak:)
    No szkoda,ze osobiście nie odbierzesz dyplomu...ale tak jak mówisz są rzeczy ważne i ważniejsze a swoją drogą gratuluje:)

    Dziękuję bardzo :*! Szkoda mi bardzo bo jak już byłam mała i oglądałam filmy amerykańskie to sobie tak to w głowę wbiłam haha :D a jeszcze praca została wyróżniona wiec i tak mnie będą czytać :( ale tak to już w życiu bywa ;)

    Zdrzemnęłam się na godzinkę przed przyjęciem dziewczyn, może teraz ma chwilkę tez się uda ;) kupiłam jeszcze (jak nie mogłam spać :D) Małej do spania taki spiworek bo z okazji dnia wcześniaka maja promocje 30% jak się wpisze hasło „wcześniak” i wychodzi (wydaje mi się :)) dobra cena http://medbestshop.eu/produkt/pierwsze-ubranko-noworodkamedbest-primo/

    Ten pakiet smart na Allegro to zło :P za bardzo mnie to wciągnęło, czekam teraz na 7 paczek :O nawet nie wiem kiedy to się stało :P ale wyprawka już koniec koniec ! Wzięłam jeszcze świąteczne skarpetki dla mnie dla mamy i siostry to im dorzucę do prezebtow ;) i nam do salonu świąteczne poduszki bo tez w fajnej cenie a i kolorem będą nam pasować. Dostawa za darmo to hulaj dusza, piekła nie ma :D

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 17 listopada 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po mnie na obiad dzisiaj chodzi ten mcdonald s o którym Seli wspomniała haha :P ale z drugiej strony jak pomyśle ile to chemii to mam trochę wyrzuty sumienia. Może lepiej jakiś zdrowszy Burger :P a może raz na długi długi czas nic się nie stanie... zobaczymy co mój mąż na to :P ale on lubi spełniać moje zachcianki xD chyba czuje się wtedy bardziej potrzebny, zawsze chętnie jedzie jak mu tylko o czymś wspomnę a nawet nie zdążę poprosić, czasami to mi nawet już głupio :P tak się zastanawiam, jak tu potem wrócić do codzienności po tej ciąży, chociaż z drugiej strony już nie mogę się doczekać jak będę mogła znowu spac na brzuchu <3, zjeść oscypka, mieć więcej siły, jechać na gorące źródła albo na narty, normalnie się schylać czy napić lampki wina do kolacji :) rozmarzyłam się

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 listopada 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Dziękuję bardzo :*! Szkoda mi bardzo bo jak już byłam mała i oglądałam filmy amerykańskie to sobie tak to w głowę wbiłam haha :D a jeszcze praca została wyróżniona wiec i tak mnie będą czytać :( ale tak to już w życiu bywa ;)

    Zdrzemnęłam się na godzinkę przed przyjęciem dziewczyn, może teraz ma chwilkę tez się uda ;) kupiłam jeszcze (jak nie mogłam spać :D) Małej do spania taki spiworek bo z okazji dnia wcześniaka maja promocje 30% jak się wpisze hasło „wcześniak” i wychodzi (wydaje mi się :)) dobra cena http://medbestshop.eu/produkt/pierwsze-ubranko-noworodkamedbest-primo/

    Ten pakiet smart na Allegro to zło :P za bardzo mnie to wciągnęło, czekam teraz na 7 paczek :O nawet nie wiem kiedy to się stało :P ale wyprawka już koniec koniec ! Wzięłam jeszcze świąteczne skarpetki dla mnie dla mamy i siostry to im dorzucę do prezebtow ;) i nam do salonu świąteczne poduszki bo tez w fajnej cenie a i kolorem będą nam pasować. Dostawa za darmo to hulaj dusza, piekła nie ma :D
    Mam ten sam problem z tym smartem.:) Też znowu czekam na 7 paczek.ale już koniec póki co:) wyprawka ogarnięta i prezenty na mikołajki też. Potem dopiero na święta coś zamówię. Bo takie rzeczy jak mydło szare czy żel do higieny intymnej do szpitala to już tu mi maz w aptece czy Rossmanie kupi. Ale ten Smart prawda..chwyt bo dobierasz do 40zl by darmowa wysyłka była i tak to dobierzesz tamto dobierzesz i potrzeby rosną :)

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 17 listopada 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam smarta ale w sumie kupujemy rzeczy które i tak byśmy kupili zapłaciłam za rok z góry i w sumie ta kwota już mi się pewnie 5-krotnie zwróciła :D
    Ciuszki czy rzeczy pielęgnacyjne dla dziecka w sumie łatwo uzbierać do 40 zł. Ja często kupuję kapsułki do prania czy chusteczki wyłapujące kolor o wiele taniej niż w sklepie i jak dla mnie smart jest super bo i tak bym kupiła

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 17 listopada 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie tez smart jest super bo mnóstwo kasy na przesyłkach zaoszczędziłam :D ale często właśnie dobieram do tych 40 no i mniej przemyślam zakupy bo wcześniej było „ o fajne, 50 zł spoko, coooo 15 zł przesyłka to przesada” a teraz „ o fajne, 50 zł spoko, o smart biorę!”:D ale absolutnie nie żałuje, ze wykupiliśmy i tez na rok ;)

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 17 listopada 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po obiadku :) Placki wyszły super, chrupiące mniam :) Teraz leżakowanko :) Miłego popołudnia dziewczyny.

    Lisa24, olkakarolka lubią tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 17 listopada 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy można rodzić sn po cc. Ale to zalezy tez z jakiego powodu mialas pierwsze cc. Ile lat temu też. Sprawdza się bliznę starą i kontroluje ją podczas porodu. Generalnie lekarze zawsze w razie co sa przygotowani na ciecie. Ale owszem zdarza się ze kobiety po cc rodza sn. I to mysle ze wcale jie tak rzadko.

    U mnie na obiad spaghetti bolognese :)
    Ja na allegro praktycznie nie kupuje. Teraz jedno zamowienie zrobilam dla malej jakis pierdol.

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 listopada 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też juz po obiedzie. Jednak barszyczyk i kurczaczek byl. I zrobiłam te wafle z kremem kakaowym ,chłodzą się:) Ale póki co sił brak. Leżakowanko u mnie tez teraz . Siły wrócą to pomyślimy co dalej. Nic na siłę:)

    Katepr
    Aha ,dzięki za odpowiedź :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2018, 15:55

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 17 listopada 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy a co to za wafle ?:)

    klz99vvjhysycx8i.png
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 17 listopada 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam frytki mam maszynkę do krojenia więc szybko poszło. Na razie leże i się nudzę ale nie chce mi się nic robić :D

    Kendy lubi tę wiadomość

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 listopada 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa24 wrote:
    Kendy a co to za wafle ?:)
    https://www.mojegotowanie.pl/przepis/przepyszny-wafel-domowy

    A takie.
    Coś takiego moja mama robiła,smak dzieciństwa naszło mnie dziś :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 listopada 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spaceangel wrote:
    Ja zrobiłam frytki mam maszynkę do krojenia więc szybko poszło. Na razie leże i się nudzę ale nie chce mi się nic robić :D
    Mam to samo niby nic mi się nie chce a jednak coś ..odpoczęłam chwilę i szukam sobie zajęcia ..albo to szycie..albo szarlotkę machnę ...miałam prac poscielki ale mąż stwierdził że za wcześnie..ma rację w grudniu wypiore będzie na świeżo tylko to już zostało do prania .Wczoraj wyprałam leżaczek,..albo poleżę..dylematy:)
    A ty masz już łóżeczko i komodę skręcone?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 17 listopada 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    https://www.mojegotowanie.pl/przepis/przepyszny-wafel-domowy

    A takie.
    Coś takiego moja mama robiła,smak dzieciństwa naszło mnie dziś :)

    Aaaa :D u nas w domu/rejonie nazywa się andrut :D często z dżemem albo krówka ;)

    olkakarolka lubi tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 listopada 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No :) to to :)
    Moje dziewczyny zamiast krówki kupiły mleko skondensowane ale też wyszło. Robiłam pół na pół z masą kakaowa i mlekiem skondensowanym . Kakaowe wygrywają :)

    A na kolację domowe hot dogi. Seli dała smaka z tym makiem i tak myślałam co mi się chce i wymyśliłam hot dogi :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 17 listopada 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się dziś czujesz Lisa? Jak Ci idzie leżenie?
    Pomyśl nad jakimś fajnym zajęciem w wyrku szybciej ci czas zleci :).zakupy na Allegro są fajne do wyra :) hehe..ale z tym stopujemy obydwie :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
‹‹ 744 745 746 747 748 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ