X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie bedzie i po ciazy :) mam ta jasnobezoworozowa? W sumie taka brzoskwinia ;)

    Ej mozliwe by sie mi Gabrys przesunal? Zupelnie ucisk i ciagniecie mi minelo a za to gniecie zoladek ;p

    Ja zjadlam pierogii i zaleglam na sofie przed tv. Maz zaraz wroci to na jutro bedzie ogorkowa :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli jeszcze na tym etapie się kręcą :) mi też ostatnio twardnieje brzuch ale całość jak tylko góra to się nie przejmuje bo wiem że to młoda się tam kręci, dużo leżę ale to są już chyba przepowiadające bo ani leżenie ani magnez nie pomaga, nospę biorę od czasu do czasu ale nie będę przesadzać.
    Też właśnie zaległam na łóżku zrobiłam krokiety z pieczarkami, serem, cebulką i boczkiem na 2 dni, posprzątałam trochę i jestem padnięta :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 16:35

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się po wizycie. Czarek wazy 2204g. Szyjka ok, na nic siee nie zapowiada (i dobrze). GBS pobrany, muszę powtorzyc tylko hiv i hbs. No i to była ostatnia wizyta! Teraz tylko u siebie na miejscu mam robic co tydzień KTG, zeby specjalnie nie jezdzic 50km w jedną stronę. Zdjęcia wydruku na.biezaco mam podsylac gince takze jestesmy w kontakcie. Schodze już z Encortonu i Luteiny. Pozostana tylko zastrzyki. KTG w porządku, bez skurczow, ale Czarek KTG ewidentnie nie lubi ;)
    Zrobilo się powaznie i wlasnie to dotarlo do mnie.

    Paulina, wymaz GBS dodatkowe 50zl kosztuje podobnie jak biocenoza jakby co ;)

    Seli, katepr, Magdoczka, olkakarolka lubią tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaa :D juz ostatnie oczekiwanie :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu super wieści :) I dzięki za info ile dodatkowo kasy szykować, bo miałam pytać. Może i dla mnie będzie ostatnia wizyta za tydzień :)

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończyłam pościelke do wózka:)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/207583ee9e82.jpg
    Ta będzie cieplejsza na zimę a kupiłam też cieńsza,na wiosnę/ lato:)

    Seli, Magdoczka lubią tę wiadomość

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spaceangel wrote:
    Seli jeszcze na tym etapie się kręcą :) mi też ostatnio twardnieje brzuch ale całość jak tylko góra to się nie przejmuje bo wiem że to młoda się tam kręci, dużo leżę ale to są już chyba przepowiadające bo ani leżenie ani magnez nie pomaga, nospę biorę od czasu do czasu ale nie będę przesadzać.
    Też właśnie zaległam na łóżku zrobiłam krokiety z pieczarkami, serem, cebulką i boczkiem na 2 dni, posprzątałam trochę i jestem padnięta :D
    No sił już brakuje.

    A ja mam takie skurcze,że brzuch robi się płaski od góry i wypukły po bokach z dwóch stron.Robi się z pionowego taki dosłownie poziomy.A maluch leży poprzecznie więc może tak się wyciąga i to z jednej strony głową a z drugiej dupinka. Z córką miałam podobnie to może to przepowiadające takie. Jedno jest pewne są już bardziej nieprzyjemne i trwaja dłużej.Teraz mnie okłada po prawej stronie podżebrsmi aż musiałam się wyciągnąć.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Melduje się po wizycie. Czarek wazy 2204g. Szyjka ok, na nic siee nie zapowiada (i dobrze). GBS pobrany, muszę powtorzyc tylko hiv i hbs. No i to była ostatnia wizyta! Teraz tylko u siebie na miejscu mam robic co tydzień KTG, zeby specjalnie nie jezdzic 50km w jedną stronę. Zdjęcia wydruku na.biezaco mam podsylac gince takze jestesmy w kontakcie. Schodze już z Encortonu i Luteiny. Pozostana tylko zastrzyki. KTG w porządku, bez skurczow, ale Czarek KTG ewidentnie nie lubi ;)
    Zrobilo się powaznie i wlasnie to dotarlo do mnie.

    Paulina, wymaz GBS dodatkowe 50zl kosztuje podobnie jak biocenoza jakby co ;)
    Super wieści :). To pozostaje Ci tylko czekać i torbę pakować :)
    Gbs tylko prywatnie ?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przezywam moja kolezanke ;) od ponad tygodnia nie ma czopu ale szyjka ani drgnie, tp ma na 3.12 i jej mala ma juz 3300 w skonczonym 38 :D to pannica mojego Gabrysia bedzie hahaha :) ale ja ginka nastraszyla, ze cc bedzie miec jak nie urodzi zaraz. Ale chyba nie dobije do 4kg?

    Moj sie przesunal, raczej nie przekrecil ale przesunal bo moge normalnie chodzic! Nie boli :D jeeeeej! Jakie cudowne uczucie. Wstac z lozka jak czlowiek a nie kaleka :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nasz Maks dzisiaj od 6 rano rusza się cały czas:) teraz sobie upatrzyl moj prawy bok:) i się tu telepie;)
    Mam taką ochotę na domową tortille A nic nie mam na nią w domu:) chciałam wyjść do sklepu ale mój cudowny mąż zabrał klucze i swoje i moje i pojechał sobie do pracy;)

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammamia
    Zamów:)

    A u mnie na kolację serek wiejski z avokado,pomidorem,papryką,szczypiorkiem i koperkiem. Pycha i lekko i zdrowo :)

    Seli to koleżanka już na luzie może rodzić lada moment:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 19:46

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Mammamia
    Zamów:)

    A u mnie na kolację serek wiejski z avokado,pomidorem,papryką,szczypiorkiem i koperkiem. Pycha i lekko i zdrowo :)

    Seli to koleżanka już na luzie może rodzić lada moment:)

    No juz moze od poniedzialku poprzedniego :) ale cos jej nie idzie ;p ale tez pierwsza ciaza i mysle, ze raczej blizej 40 tc ruszy jak to bywa.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przeżywam moje ciężarne koleżanki pewnie tak mocno dlatego,że to samo mnie zaraz czeka.:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, a na fb nasza styczniowka zaczęła rodzić! jest mniej wiecej w moim tygodniu.
    Trzymam kciuki za nia i przezywam juz bardziej.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to będzie pierwsza rozpakowana :) Oby z maluchem było wszystko ok...

    Moja Mała tak mnie kopie, że aż wnętrzności mnie bolą... Kłuje mnie prawa strona brzucha za każdym kopnięciem. Ale teraz to już tak bedzie.

    A wiecie co mój mąż wariat dzisiaj zrobił :D Puszczal muzykę do brzuszka :) Ale jaką!!! AC/DC :D

    Seli, olkakarolka lubią tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Jeju, a na fb nasza styczniowka zaczęła rodzić! jest mniej wiecej w moim tygodniu.
    Trzymam kciuki za nia i przezywam juz bardziej.
    juuuż? ależ te dzieciaki się śpieszą na świat :D to daj znać jak coś będzie wiadomo bo mnie na fejsbuku nie ma

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli naprawdę?
    Sama akcja się zaczęła?
    To ja też trzymam kciuki. Dawaj znać.

    A ja zaglądam na grudniowki już też kilka przywitało swoje dzieciaczki,ale emocje u nich :)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    No to będzie pierwsza rozpakowana :) Oby z maluchem było wszystko ok...

    Moja Mała tak mnie kopie, że aż wnętrzności mnie bolą... Kłuje mnie prawa strona brzucha za każdym kopnięciem. Ale teraz to już tak bedzie.

    A wiecie co mój mąż wariat dzisiaj zrobił :D Puszczal muzykę do brzuszka :) Ale jaką!!! AC/DC :D
    Ohhh słodko. Ja kiedyś puszczałam kołysanki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 20:34

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój młody dziś śpiewał ogórka do brzucha :D

    Kendy dokładnie niewiemy jak sie w sumie zaczęło, ale wiemy ze już wody poszły i pozostało urodzić. Właśnie Seli chyba w identycznym tygodniu jesteście :)

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakos dzien przed czy dzien po :)

    Moj jak mowi to mlody fika. Reaguje mocno na glos taty ;D

    tez patrzylam na grudniowki.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 751 752 753 754 755 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ