X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    No to będzie pierwsza rozpakowana :) Oby z maluchem było wszystko ok...

    Moja Mała tak mnie kopie, że aż wnętrzności mnie bolą... Kłuje mnie prawa strona brzucha za każdym kopnięciem. Ale teraz to już tak bedzie.

    A wiecie co mój mąż wariat dzisiaj zrobił :D Puszczal muzykę do brzuszka :) Ale jaką!!! AC/DC :D

    Najlepsza muzyka jaką mógł puscic :D
    Podejrzewam też Paulinko, że skoro Ty masz blisko do Kampioni to będziesz pewnie mogła sobie podejsc na ktg prosto do niej. A u mnie jechac 50km specjalnie na ktg to bezsens.

    Czarek też dzise ruchliwy. Najpierw na ktg cały czas się wiercil, ewidentnie mu sie nie podobalo to opasanie. Potem przy usg mu się nie spodobalo to, że ginka przydusila troche w miejscu nóg, od razu kopnął :D

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ciekawe czy wcześniej coś zapowiadało tak wczesny poród : jakaś skracająca się szyjka ,leżanko.
    Niech się dzielnie trzyma i oby z maleństwem było wszystko ok. Napiszcie że wszystkie trzymamy kciuki .

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katepr
    Słodki braciszek.
    Moja też tuli i całuje brzuch i rozmawia z braciszkiem ciągle :) słodki to widok ..rodzeństwo:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam aż przyjdzie mi ostatnia koszula ,wypiore ja szybko i też pakuje torbę powoli...nie ma żartów...wystraszyłam się..niech sobie czeka spakowana:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry przyszłe mamy. Nie będę już chyba do was dołączać ale potrzebuje porady. Jestem w 36 tygodniu ciąży. Od piątku bardzo mnie boli przy chodzeniu i z każdym dniem jest coraz gorzej. Bolą okolice spojenia łonowego. Boję się że to rozejscie spojenia łonowego - tak też sugeruje mój prowadzący. Kazał zgłosić się do ortopedy co też dziś zrobiłam Ale w lux medzie trafił mi się taki konował dosłownie że nawet szkoda słów żeby opisać to jak zostałam olana. A ból jest coraz silniejszy każdego dnia przy każdej próbie poruszania. Powiedzcie proszę czy któraś z Was miała stwierdzone rozejscie spojenia ? Jak to zostało wykryte i czy na coś to wpływa? Pozdrawiam Was i życzę szybkich rozwiązań bez komplikacji

  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 19 listopada 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gutkowa ortopeda musi Ci zrobić usg. Bez tego nie da sie stwierdzić czy się rozeszło już za dużo czy też w normie. Idź do innego ortopedy i tyle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 22:11

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 19 listopada 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Najlepsza muzyka jaką mógł puscic :D
    Podejrzewam też Paulinko, że skoro Ty masz blisko do Kampioni to będziesz pewnie mogła sobie podejsc na ktg prosto do niej. A u mnie jechac 50km specjalnie na ktg to bezsens.
    Myślę, że przez to że jestem na miejscu, to pewnie będzie chciała mnie jeszcze raz zobaczyć, chyba że coś zacznie się wcześniej. Ona też wie, że w międzyczasie mam diabetologa i tam zawsze też jest usg. A ktg i tak robię na Polnej. W przyszłym tygodniu idę dwa razy. A powiedz mi co z wynikiem GBS? Przyjdzie do domu?

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 19 listopada 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po usg, Mała wazy niecałe 1600;) i jest taaaka słodka. Ewidentnie ma mój nos i męża usta, takie pełne :P . Lekarz powiedział, ze wszystko jest w normie. Na zdjęciu z podanymi wszystkimi wymiarami zauważyłam, ze rozmiar móżdżku jest poniżej normy.. ale on na to uwagi nie zwrócił żadnej.. rozmiar główki tez ma zaznaczony na siatce na dolnej granicy.. twierdził jednak ze jest wszystko super.. zapytam o to moją gin a narazie próbuje nie panikować.

    Seli sukienka cudna, zaczynam się zastanawiać czy samej się nie skusić ;) ale na czarna bo mam ciemne rajtki do chodzenia haha :D

    A ta dziewczyna z fb miała jakieś ryzyko przedwczesnego porodu czy tak calkowicie znienacka się stało?? Trzymam mocno za nią kciuki.

    Elmuszka, olkakarolka lubią tę wiadomość

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 20 listopada 2018, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy, zamawiana to nie to samo:) ale mąż zakupy zrobił więc będzie na oboad jutro:)

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 20 listopada 2018, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_2603 wrote:
    Myślę, że przez to że jestem na miejscu, to pewnie będzie chciała mnie jeszcze raz zobaczyć, chyba że coś zacznie się wcześniej. Ona też wie, że w międzyczasie mam diabetologa i tam zawsze też jest usg. A ktg i tak robię na Polnej. W przyszłym tygodniu idę dwa razy. A powiedz mi co z wynikiem GBS? Przyjdzie do domu?

    Mi mówiła, że mam jej tylko przypomniec o wyniku GBS i ona już sobie wydrukuje ;)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 listopada 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa jesli lekarz nic nie mowil to bym nie panikowala ;)

    Czekamy na wiesci co dalej, w nocy nawet mi sie przysnila :p mam nadzieje, ze wszystko ok. Nie miala ryzyka zadnego. Nie wiemy dokladnie jak sie zaczelo.

    Budze sie dzis na jakims glodzie. Chyba wstane a potem i tak moge dospac :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj dostałam maila z rossmanna ze z aplikacja lub karta rossne przy kasie po okazaniu kodu można odebrać za 1grosz paczkę pampersow 22szt. tych najmniejszych 2-5kg. Jak macie okazje to skorzystajcie :) ja już odebrałam
    W nocy zaczął mi się straszny ból w pachwinach i podbrzuszu, chyba wiązadeł przy macicznych i cały brzuch jak kamień mam. Mam nadzieje ze mi nic nie pęknie ....

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlinkaO wrote:
    Wczoraj dostałam maila z rossmanna ze z aplikacja lub karta rossne przy kasie po okazaniu kodu można odebrać za 1grosz paczkę pampersow 22szt. tych najmniejszych 2-5kg. Jak macie okazje to skorzystajcie :) ja już odebrałam
    W nocy zaczął mi się straszny ból w pachwinach i podbrzuszu, chyba wiązadeł przy macicznych i cały brzuch jak kamień mam. Mam nadzieje ze mi nic nie pęknie ....

    Ja już.tego maila ze 2 tygodnie temu dostałam, odebralam już pamperki ;)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)) jak będę jechać do kardiologa to skocze z mama szybko do tego rossmanna po pampersy, szkoda nie skorzystać ;) i od razu pepco szybko bo jakieś klapki pod prysznic. Dobrze ze wszystko mam w jednym miejscu.

    Wyspałam się meeeega, nawet budzik męża mnie nie obudził :O
    Kochany przywiózł mi pieczywo na śniadanie :D i kalendarz adwentowy z kinder <3 ale moge otworzyć dopiero za tydzień, jak usg szyjki wyjdzie dobrze, tak sobie to wymyślił :P
    To wstaje, jem śniadanie i znowu leżenie. Potem muszę rozpakować jeszcze paczkę z apteki.

    Cały czas trzymam mocno kciuki za rodzącą, nie mogę się doczekać jak będą tylko jakieś informacje.

    OlimkaO a ból dalej Cię trzyma?? Ja miałam mega twardy brzuch i skurcze podczas usg wczoraj. Lekarz mocno dociskał głowica :/

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 listopada 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Nocka spoko,wyspałam się ale wczoraj miałam trochę stracha . Cały dzień miałam skurcze nie często ale takie dość mocniejsze. Wieczorem były częściej ,że aż zaczęłam liczyć i w godzinę naliczyłam 5...to sporo. Wzięłam nospe i nocka spokojna....

    Lisa
    Super ,że na wizycie ok :) zobaczyłaś corcie i buźkę pokazała. A jak lekarz nie zwrócił uwagi na to to się nie martw na tym etapie mogą być jeszcze małe dysproporcje,wyrówna:)nadgoni:)ale gina swojego podpytaj dla spokoju.

    Mammamia
    Smacznej tortilli dziś w takim razie:)

    Ja robię dziś mielone z ziemniaczkami i buraczkami własnej roboty:)

    Olinka
    Brzuch już lepiej?

    Lisa
    Mój mąż wczoraj dziewczynom kupił kalendarze adwentowe Kinder:) te czekoladki takie dobre że się obawiam,że dni do świąt będą pędem leciały;)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 10:53

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Rubi27 Autorytet
    Postów: 986 660

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też już pampersy odebrałam ;) byłam na pobraniu krwi a w czwartek wizyta, może wkońcu młody pokaże buzię.
    A na obiad jeszcze niewiem co będzie mąż i tak wróci dopiero po 18 z pracy, wiec cały dzień spędzam tylko z kotem i psem.

    oar83e3ker59blqv.png
    3jvzp07wx4745wqo.png
    Starania od 2015r
    Słabe nasienie
    Novum od 09.2017
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojego kota mam ochote rozszarpac:p ciezko znosi moje lezenie i rozrabia.

    Ja mam ogorkowa, ktora zjem kolo 13-14 a potem o 17 noge kurczaka :) taka w ziolach. Na jutro wolowe bitki.

    Leze i tak mysle... dzis juz rozpoczynam 35 tc :D brzmi fajnie, czuje sie coraz bezpieczniej :) jeszcze 21 dni do noszonej, 42 dni do tp. Minie to tak szybki...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, żeby odebrać te pampersy to trzeba okazać maila z jakimś specjalnym kodem czy po prostu pokazuję kartę i mi wydają? Bo ja nie dostałam żadnego maila :-(

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz dostac maila :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • spaceangel Autorytet
    Postów: 1498 479

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie się zarejestrowałam czekam na maila ciekawe czy się załapię

    relgvcqgarwutg3a.png

    11.2017 - aniołek 8tc
‹‹ 752 753 754 755 756 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ