X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 19 listopada 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka to napewno nie skurcze bo na dole tez by byla.twarda, pewnie dupke maluch wypiął :)

    Zośkaa akurat ja te drugie karmelowe ubóstwiam.
    Paulina taaak te karmelowee, kocham je ale u nas są tylko w okresie świątecznym :D

    Kendy ograniczałam dopóki te goplany sie nie pojawiły haha. Ale nie jem innych slodyczy tylko czasem wlasnie tą nieszczęsną czekoladke musze zjesc...bo potem.ich nie bedzie :D mała w 28tyg miała 1617g i to jest prawie 90 centyl :/

    Ale Kendy spokojnie jak sie zacznie naturalnie to nikt w popłochu cc nie robi, nie jest to na szybko ;) na szybko to jak tętno nagle znika albo zwalnia przy porodzie, łooo wtedy to ja ledwo zdaze sie zawsze ubrać do cc zeby dziecko odebrać, to jest szybko dopiero :p

    Lisa ale aniball i tak sie używa od 37tyg no czasem laski od 36 widziLam uzywaja wiec to nie jest problem ze teraz lezysz :p

    Dołączam do czujących harce dzieci w szyjce :p niefajnie :p
    Powodzonka na wizytach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 12:27

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katepr
    Nie no jak tak to jesteś usprawiedliwiona. Te czekoladki tylko raz w roku w tym okresie więc grzech nie skorzystać :):):);)
    Zobaczymy jak to będzie już z nie dumam ,bo zwariuje. Niestety u mnie zawsze wszystko z przebojami,nigdy normalnie więc to mnie trochę stresuje.
    Mój na ostatniej wizycie miał 1600 to był 30+1 to dwa tygodnie. A jeszcze odchylenia pomiaru itp. Może nie będzie taka duża:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 19 listopada 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No duża napewno bedzie pytanie jak bardzo. Własnie z om to byl 28+4 a z usg wychodzilo 30+3 takze no :p zobaczymy teraz :D
    Odchylenia odchyleniami ale mi ten doktor tydzien przed porodem mlodego idealnie wage wyliczyl :D dlatego sie boje haH

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 13:20

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 19 listopada 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja bym chciała żeby przeszkadzała mi w spaniu budowa za oknem albo remont sąsiadów... A nie teściowa którą była już u mnie dzisiaj 6 razy... ja zwariuje, odkąd jestem w ciąży strasznie mnie irytuje to jej przylazenie co chwila po jakąś pierdoly... aż się boję jak mały się urodzi, ale wtedy to chyba już nie wytrzymam i pogonią ja w cholerę;)

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 listopada 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammamia z teściową szybko bym sobie poradziła i ją pogoniła :P Pisałam nie raz - małżeństwo najlepiej na swoim ;)

    Budowa to jest od 5-6 do 19-20 albo i często dłużej, niedziele, święta... A naparzają porządnie bo blok duży... Hałas przy zamkniętych oknach jest ciężki.

    Przyszła mi sukienka z h&m <3 wyglądam w niej przeuroczo, jestem zachwycona, dobrze coś dla siebie zrobić :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 19 listopada 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy osobne mieszkanie, ale w jednym budynku... kupiliśmy je bo było bardzo tanie jak za metraż, mam ponad 100metrow:) ale w pakiecie mamusia na dole:) i wiesz, nie jest ona z tych obrazalskich, jak jakiś czas temu nawrzeszcAlam ze ma mi nie przypalić to na dwa dni pomogło i później znow:) ona z tych co wywalisz drzwiami A oknem wrócą ;) na szczęście mąż już jej zapowiedział że od stycznia wizyty raz w tygodniu tylko na godzinkę i nara, chociaż nie wiem czy wzięła na poważne to:)

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 listopada 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łohohohoho :D to znam to... Moja babka tak mieszkała z nami... Przychodziła codziennie, wtraćałą się do wszystkiego. Tylko my na parterze, ona na ostatnim piętrze - tragedia!!

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    No duża napewno bedzie pytanie jak bardzo. Własnie z om to byl 28+4 a z usg wychodzilo 30+3 takze no :p zobaczymy teraz :D
    Odchylenia odchyleniami ale mi ten doktor tydzien przed porodem mlodego idealnie wage wyliczyl :D dlatego sie boje haH
    Masz aż taką dużo rozbieżność między wiekiem ciąży z om a USG? No tak bo USG podnwzgledem wielkości dziecka. Mi jeden lekarz też wyliczył termin na wigilię z usg więc sporo szybciej . Zobaczymy. Najwyżej będziemy miały konkretne noworodki:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammamia11 wrote:
    Jak ja bym chciała żeby przeszkadzała mi w spaniu budowa za oknem albo remont sąsiadów... A nie teściowa którą była już u mnie dzisiaj 6 razy... ja zwariuje, odkąd jestem w ciąży strasznie mnie irytuje to jej przylazenie co chwila po jakąś pierdoly... aż się boję jak mały się urodzi, ale wtedy to chyba już nie wytrzymam i pogonią ja w cholerę;)
    Współczuję :):):) znosić teściowa jeszcze z naszymi humorami ciążowymi.Yrzymsk się jakoś . A jak nie wytrzymasz rzuć jakimś tekściorem przy dobrych wiatrach może się obrazi ma trochę będziesz miała spokoj:);):)

    Ja szyję sobie na sofce leżąc przed telewizorkiem ..podusia prawie gotowa:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Mammamia z teściową szybko bym sobie poradziła i ją pogoniła :P Pisałam nie raz - małżeństwo najlepiej na swoim ;)

    Budowa to jest od 5-6 do 19-20 albo i często dłużej, niedziele, święta... A naparzają porządnie bo blok duży... Hałas przy zamkniętych oknach jest ciężki.

    Przyszła mi sukienka z h&m <3 wyglądam w niej przeuroczo, jestem zachwycona, dobrze coś dla siebie zrobić :D
    To się pochwal:). Więc jednak się wystroisz i rajty ciążowe się przydadzą:)
    Kiedy ci stuka skończony 37 tc? Mi 12 ,tobie 11.12?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mammamia11 wrote:
    My mamy osobne mieszkanie, ale w jednym budynku... kupiliśmy je bo było bardzo tanie jak za metraż, mam ponad 100metrow:) ale w pakiecie mamusia na dole:) i wiesz, nie jest ona z tych obrazalskich, jak jakiś czas temu nawrzeszcAlam ze ma mi nie przypalić to na dwa dni pomogło i później znow:) ona z tych co wywalisz drzwiami A oknem wrócą ;) na szczęście mąż już jej zapowiedział że od stycznia wizyty raz w tygodniu tylko na godzinkę i nara, chociaż nie wiem czy wzięła na poważne to:)
    Aha ;)
    To trzymaj się dzielnie. Dobrze że mąż po twojej stronie i mamie warunki stawia. Jest nadzieja że przetrawi i przyjmie:)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    To się pochwal:). Więc jednak się wystroisz i rajty ciążowe się przydadzą:)
    Kiedy ci stuka skończony 37 tc? Mi 12 ,tobie 11.12?

    Tak :) na wizytę do lekarza będę miała :P haha

    ale już luz będzie po 35tc. Jeśli będzie w skończonym 35 tc (czyli 28.11) 1.5 cm (a powinno być nieco więcej) to mogę już odrobinę zluzować rezim łóżkowy. Bo ogólnie szyjka spadała 0.5 cm na dwa tygodnie, skurczy nie ma, czuje się świetnie, aby tak dalej. Może nic się nie skróci przy takiej dawce leków.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak lekarz twój twierdzi?. Że byle choć do 35 TC i będzie ok?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś często mi się dziś brzuch napina. A grzecznie sobie leżakuje...chyba magnezu więcej wezmę .i idę pod ten prysznic...

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Tak lekarz twój twierdzi?. Że byle choć do 35 TC i będzie ok?

    Tak mowil, ja tez tak mysle. Zobaczymy jeszcze jak badania i w ogole. Ale teraz byl przekonany, ze nic sie nie stanie wiec nie dawal mi sterydow, tez nie klad na patologie. I on twierdzi, ze rodze w styczniu :D wiec jest wiekszym optymista niz ja.

    Kendy lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 19 listopada 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli pokaz tą kiecke ;)

    Ja będę mogła wyluzować dopiero po nowym roku..:(

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 19 listopada 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pranie wyprasowane. Z przerwami, ale jest :) Uff... A teraz odpoczynek.

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 listopada 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0693717002.html

    Tą kupiłam ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wykąpałam zrobiłam sobie spa i nawet makijaza sobie walnęłam,zjadłam gorąca zupkę i szyję dalej :)
    I mam zgagę.moze jogurt pomoże ..

    Paulina
    Brawo:)

    Seli
    Śliczna sukienka. Który kolor masz? Taka elegancka. Na święta się wystroisz czy z brzuszkiem czy bez też będzie pasować:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 16:16

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli śliczna :)

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
‹‹ 750 751 752 753 754 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ