X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo wszy to epidemia we wszystkich szkolach.... Nagminnie co roku jak sie okazuje.

    Jeju, mojego meza dopadlo... Chodzi i gada, ze mam juz spac i lezec i nie wstawac nawet na siku... bo on sie boi, ze urodze ;p Mam nadzieje, ze mu przejdzie. Przejal sie jakos mocno mimo, ze lekarz ma luz, ja tez...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale co masz sikać pod siebie? :D :D hehe

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taa... mam pranka. W nocy poleje wode na podloge i zrobie akcje porodowa :D ale wtedy dopiero by sie wystraszyl :D mam ochote tak zrobic ale boje sie, ze on zawalu dostanie :p i nie wiem jak on ze mna to ogarnie. Moze chwilowa panika? Tak sie angazuje i w ogole zalezy mu by byc... Ale teraz mam watpliwosci czy on da rade ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli oszczędź małżonka :):):) jeszcze ci padnie i będziesz miała kłopot:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 21:15

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy wrote:
    Seli oszczędź małżonka :):):) jeszcze ci padnie i będziesz miała kłopot:)

    Duze, czarne worki mam... Tylko dzwigac mi nie wolno hehehehe :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju... zarlabym dzis... serio. Jeszcze nigdy tyle w ciagu dnia nie zjadlam i w ogole nie czuje sie pelna. Dalej bym jadla :o

    Ale zaraz zasne... Na innej grupie ktos zapytal o dawke luteiny i te co maja tyle co ja to wlasnie duza spia, chyba to od tego tak. Skoro wszystkie mamy podobne objawy przy takiej dawce.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 21 listopada 2018, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Boższsz..co za noc. Nie wyspałam się ani ja ani mąż przeze mnie. Wierciłam się,stękałam ale mi było źle. Strasznie bolał mnie kręgosłup i żołądek i przy zmianie pozycji krocze i chyba wszystko. I wstałam z jeszcze więęększyyym brzuchem :)
    I pierwszy raz śnił mi się mój dzidziuś. Właściwie nie mój. Bo w tym szpitalu gdzie rodziłam panowała zasada,że dają matce pierwsze lepsze dziecko do karmienia i do domu. Dają te, które akurat najbardziej płacze i niekoniecznie trafia się na swoje.Dopiero po kilku dniach to weryfikują i dochodzą które czyje i podmieniają właściwie:) masakra co?

    Ahhh liczę na lepszy dzień niz wczoraj a póki co spróbuję trochę jeszcze odespać te nieszczęsna noc.
    A jak u was,?
    Seli czop na swoim miejscu ?

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kendy o Boże jaki sen!!!

    Efekt naszej pracy, rycerz Jaś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d8a74a1143cb.jpg

    OlinkaO, Lisa24 lubią tę wiadomość

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja dopiero sie obudzilam. W nocy zgaga meczyla i w ogole... Dawno tak zle nie spalam.

    Czopu polowa pewnie na swoim miejscu ;p bo dwa kawalki odpadly wczoraj. Jeden taki dosc pokazny ale mysle, ze to nie calosc.

    Kendy niezly sen :p

    Czarnaiwi to dopiero stroj!!

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstałam właśnie... Też budziłam sie w nocy. Pora na śniadanie i idę na KTG. Obiad na szczęście na dzisiaj mam, więc po powrocie leżakowanko :)

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 21 listopada 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero otworzyłam oczy :P w sumie noc przespałam cała z przerwa o 6 jak mąż szedł do pracy.

    Kendy to był chyba jakiś koszmar :O

    Czarnaiwi super strój ;) macie talent !

    Mam dzisiaj cały dzień leżenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 09:40

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Kendy Autorytet
    Postów: 2780 773

    Wysłany: 21 listopada 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnaiwi wrote:
    Kendy o Boże jaki sen!!!

    Efekt naszej pracy, rycerz Jaś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d8a74a1143cb.jpg
    Super rycerz ekologiczny :)

    No sen można zakwalifikować do koszmarów.

    Ja dziś robię grochówkę. I w ogóle sporo dziś mam do ogarnięcia ale nic ponad siły. Zobaczymy jaki będzie dzień. Narazie córę do szkoły wyprawiam . Jemy owsiankę.

    qb3cj44jih1qq6pl.png
  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 21 listopada 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi już od dawna śni się mój synuś. Jestem podatna na sny, tzn. jak sobie go wyobrażam, albo widzę na usg jego buzie, nosek, a nawet włosy ostatnio to potem mi się śni.
    Chociaż niedawno rodzina teściowej i ona sama straszyli mnie ze dziecko jest wychudzone, bo ja nie przytyłam za dużo i mam za mały brzuch i w ogóle złe się odżywiam bo za mało jem to śniło mi się, ze rodzę, a mały wyglądał jak oskubany kurczak taki wychudzony, i powiedziałam żeby mąż nie przychodził go zobaczyć bo go nie pokocha. Ale ja go przytulałam...
    wystraszą głupim gadaniem ciężarna a potem jak się nie martwić i cieszyć tym magicznym czasem....

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie te czasy... Nie je sie za dwoje a dla dwoch i nie musisz tyc nie wiadomo ile... 300 kalorii wiecej potrzebujemy niz normalnie ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jem tyle co przed ciążą, a przytylam już 15 kg :-(
    Seli, a skąd wiedziałaś, że to czop, a nie np. śluz po lutce?

    Seli lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się śniło ostatnio, że Mała urodziła się bez paluszków u raczek, takie kikuty miała :( W ogóle jak śni mi się dziecko, to tylko i wyłącznie coś złego...

    Czekam na KTG i szybko do domu, bo zimno dzisiaj na dworze. A moja kurtka zimowa ledwo ledwo się dopina.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Lisa24 Autorytet
    Postów: 1227 334

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio wchodzę czasami zobaczyć ns inne przyszłe mamy i zauważyłam, ze chyba tylko u nas nie ma żadnych bliźniaków :P
    Chyba, ze są tylko nie wiem??

    Ja cały drugi trymestr stałam na +3, potem w dwa tygodnie poszło na +6 i teraz jest już około +9 :( ale u mnie w rodzinie wszystkie kobiety tyją najwiecej i najszybciej w trzecim trymestrze niestety :/ mam nadzieje ze juz powoli wyhamuje :P

    klz99vvjhysycx8i.png
  • Mammamia11 Autorytet
    Postów: 261 154

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sobie pospalam:) tak milutko w łóżeczku A trzeba wstać i iść do sklepu po coś na śniadanie, wcz9raj nie chciało mi się wychodzić i dziś nic nie ma... :) A tam pewnie tak zimnooooo...
    Miłego dnia dzisiaj;)

    f2w3s65gplfl3em1.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    A ja jem tyle co przed ciążą, a przytylam już 15 kg :-(
    Seli, a skąd wiedziałaś, że to czop, a nie np. śluz po lutce?

    Sluzu po lutce nie da sie pomylic :p biore 4 tabsy dopochwowo od tygodnia, wczesniej dwie to taki bialy, grudowaty. A czop to taka zelka, gesta, zupelnie inna niz sluz.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 757 758 759 760 761 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ